Keresés

Részletes keresés

zépé Creative Commons License 2000.11.12 0 0 2237
Egyetértek.
Az elfogadhatatlan, hogy a "saját" rendezőgárdánk legyen velünk szurkolókkal a legellenségesebb.

Persze egy-két pofon a magától nagyon elszállt biztonságinak nem biztos, hogy megoldja a problémát.
Emellett talán a vezetőség felé is jeleznünk kellene, hogy mi a gond velük, és esetleg javaslatot tenni a probléma megoldására.

Szép vol fiúk!
Bár elmaradt 2 meccs, azokkal is ott lennénk az első háromban.

Hajrá FRADI!!!

Előzmény: Törölt nick (2235)
mash Creative Commons License 2000.11.12 0 0 2236
de miért volt a keménykedés az In-Kal-osok részéről???
Előzmény: Törölt nick (2235)
mash Creative Commons License 2000.11.12 0 0 2234
Tényleg jó volt újra az Üllőin!!!!
Egész jó játék, egész jó szurkolás.
Lesz ez még jobb is!!!!

Hajrá FRADI!!!!

jasu Creative Commons License 2000.11.12 0 0 2233
Ma megint jó nap van!
Kikapott a dózsa, bár lehet,hogy jobb lett volna ha 1-1 pontot osztanak ki közöttük,de igy sem rossz. "Szimpatikus" volt a Kisteleki nyilatkozata arról, hogy ez az ute nem játszik kontrára senki ellen. Csak ne lett volna az a mindent elsöprő lila offenziva!

Visszatérve mihozzánk, a Keller szerintem is jó volt, nem tudom mért húzta le a NS.
A Misi nagyon hiányzik, vele nagyon elvertük volna a Győrt.
Végre újra látszik egy kis fény........
HAJRÁ FRADI!!!!

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.11.12 0 0 2232
Sajnos nem tudom pontosan mi történt, mert pont az alatt a pár perc alatt volt "valami", amíg az aluljáróban voltam. Mikor meghallottuk, hogy van "valami", persze rohantunk fel, de addigra már kialakult frontvonalak voltak, és időbe tellett felmérni ki kivel ki ellen, meg ilyesmi.
Állítólag már meccs közben elkezdődött a dolog a kapu mögött, és ez csak a végeredménye volt, ami az utcán történt.

Kicsit elgondolkodtató, hogy a rendőrség, amit az adófizetők, vagyis a mi pénzünkön tartanak, azaz tartunk, az egyértelműen az In-Kal mögé állt fel, ami pedig egy profitorientált, gazdasági vállalkozás (és itt most ne nézzük, hogy milyen cég is valójában és mivel foglalkozik)! Tehát a mi pénzünkön védték az In-Kalt! Egy kicsit furcsa...

Azt hiszem, letartóztatás nem történt. Az egyik srác kórházba került (akit a földön fekve rugdostak meg az In-Kal-osok), de később saját lábán távozott még az este során.

Előzmény: Andreoragazzo (2231)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.11.12 0 0 2231
Csatlakozom Ex! Hallottam lemaradtunk az ünneplésről tegnap. Gratula!

Még mindig elsők vagyunk!! BAJNOKCSAPAT:)

Valaki beszámolhatna, hogy milyen "móka" volt a klubháznál. Már megint az inkálosok voltak a hunyók?

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: Kertlay Z. (2230)
Kertlay Z. Creative Commons License 2000.11.12 0 0 2230
Ex!

Boldog szuletesnapot kivanok!

Zozo

kz_2 Creative Commons License 2000.11.11 0 0 2229
Szerintem a csapat legjobjai ma Keller,Gera,Balog,Hrutka és Pinte voltak. Pinte igenes tud futni és ráadásul technikás jó játékos, csak még nem értette meg magát a többiekkel.De ez csak idő kérdése, szerintem a legjobb igazolás volt! ( persze a régi fradisták Hrutka,Keller és persze Szücs Lajcsi király mellett, végre van kapusunk )Több labdát kaphatott volna pl. Véntől aki közepesen játszott, talán a Levi jobb lenne helyette. Ezzel együtt alakul a csapat, ha Lipcsei, meg Tóth Misi visszatér egészen jók lehetünk, külön öröm Balog egészen elsőosztályu játéka és Fülöp Zoli gólja s játéka, remélhetőleg Csank most már elfelejti Robot.

HAJRÁ FRADI!!!

Előzmény: Wisey_ (2228)
Wisey_ Creative Commons License 2000.11.11 0 0 2228
Ez a Pinte egész jó játékos lenne, ha megtanulna futni... Szerintem hamarosan megszokja az üllői úti légkört, és jobban kitesz magáért :-)
Keller ismét nagyon jó volt, számomra nem kérdéses, hogy megérte-e visszahozni 30 felett...
mash Creative Commons License 2000.11.11 0 0 2227
kop-kop-kop
Előzmény: Strong (2224)
badhool_16 Creative Commons License 2000.11.11 0 0 2225
Kiderult!
Nyertunk 2-0-ra es elsok vagyunk a bajnoksagban.
Ugyis bajnokok leszunk az 5. forduloban meg elkalapaljuk az Ujpestet.
Hajra FRADI!!!
Előzmény: Strong (2224)
Strong Creative Commons License 2000.11.11 0 0 2224
Ha-ha-ha!Mindenki ujjong,es sokgolos gyozelmet remel,aztan meg orjongve fogjak unnepelni,hogy nagy nehezen kiegyenlitett a csapat...

Este hetre kiderul,jogos volt-e a hurraoptimizmus.
A tippem: TorgyanFC-Gyor 1:1

mash Creative Commons License 2000.11.10 0 0 2222
Üllői út, V.:
FTC: Szűcs L. - Hrutka, Dragóner, Balogh, Nagy- Pinte, Csiszár, Vén, Keller - Horváth, Gera

Győr: Posza - Bognár, Stark, Győri, Vasas - Mracskó, Kiser (Regedei), Farkas, Rósa - Nagy L. Kenesei

a várható összeállítások

Wisey_ Creative Commons License 2000.11.10 0 0 2221
Igen, és hát ismerős volt ez a név a Drukkerkocsmából :-)
Előzmény: Dr.W.Gy. (2217)
zépé Creative Commons License 2000.11.10 0 0 2220
Frissült az nb1.hu/ftc oldal.

edzőmeccs /Dino/,
elmaradt cottbusi beszámoló /Dr.W.GY./,
beharangozó /Polyci/,
na meg Mash képei szerdáról.

Holnap jók leszünk.
Hajrá FRADI!!!

Előzmény: huculpastor (2218)
Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.11.10 0 0 2219
SZEILER JÓZSI, NEM EZT ÍGÉRTED!
A holnapi meccsre szóló bérletes jegyek kedvezményes(???) ára alapján a jövő évi (tavaszra szóló) "A" kategóriás bérletek elvileg 10800 Ft-ba fognak kerülni. EZ EGY KICSIT DUUURVA!
Közelítünk a mötöká felé? Legalábbis ilyen szempontból. Így nem lesz 10 000 bérletes! :-((
huculpastor Creative Commons License 2000.11.10 0 0 2218
Szurkoljatok helyettem is!
HAJRÁ FRADI!

/Polyci! beszéld meg a többiekkel, egyik beszámolót Te irhatnád, hamár nem küldtél semmit amerokabol, esetleg interjukat megint.köszönöm./

Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.11.10 0 0 2217
Off
Voltam bizony, igaz Berlinben, nem Pesten. Miert? A honlap Guest Book-jaban olvastad? :-)
On
Előzmény: Wisey_ (2216)
Wisey_ Creative Commons License 2000.11.09 0 0 2216
Persze, de hát örök optimisták vagyunk! :-)

OFF-topic:
Te voltál Nightwish-koncerten, igaz?

Előzmény: Dr.W.Gy. (2213)
gyufi2 Creative Commons License 2000.11.09 0 0 2215
a varga zoli rendbe ténné a cspatot , az nem olyan langyos mint a csank
huculpastor Creative Commons License 2000.11.09 0 0 2214
Ma voltam a szerkesztőségben, a fehérvári képeid mostantól fenn vannak, egy baki miatt nem kerültek fel eddig. Emlitették az edzőmeccsről készült képeidet, nem tudom, mi van vele, Sanyit kérdezhetnéd, vagy Ölv. Gerg.-t.
Előzmény: mash (2210)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.11.09 0 0 2213
Hanyszor mondtuk ezt mar...hogy remenykelto, meg jo csapat meg hasonlok, aztan kullogtunk a Sztalinvaros vagy az Ujpest esetleg az MTK utan, de meg a Lombard utan is meg hullottunk ki a kupabol. Remelem iden maskepp lesz.
Előzmény: Wisey_ (2209)
Wisey_ Creative Commons License 2000.11.08 0 0 2211
köszi, pont őrá (Vénre) tippeltem :-)
Előzmény: mash (2210)
mash Creative Commons License 2000.11.08 0 0 2210
Alex a baloldali ötös sarkáról vágta be a labdát, úgy nagyjából!

Vén volt a hiányzó embered

vannak képek
holnap fenn lesznek az nb1.hu-n

Előzmény: Wisey_ (2209)
Wisey_ Creative Commons License 2000.11.08 0 0 2209
Igen, ott voltam én is, párszáz társammal együtt :-)

Ha jól emlékszem, így kezdtünk:
Szűcs - Balogh, Rudi, Dragó - ?, Pinte, Csiszár, Keller, Fülöp - Rob, Horváth
majd:
Szűcs - Balogh, Szűcs M., Dragó - Pinte, Gera, Gyepes, Schultz, Nagy - Alex, Rob

Hú, bocs, de valaki most nem jut eszembe ;-)

Gólok: 1./Horváth Peti visszahúzós csel után kb 6 méterről a rövid sarokba gurít.
2./Alex (b***a meg, ez sem ugrik be ;-))
3./ Pinte beadás után szépen a rövid felsőbe csúsztat
4./ Alexet lerántják a 16-oson belül, Schultz levi belövi...

Volt még egy-két ötletes szabadrúgás-variáció is, az egyiket Gera rontotta el, mikor 100%-os ziccerben inkább passzolni akart Alexnek.
Hrutka Rudi meglepően technikás volt :-), Keller jól játszott, Pinte nem csinált semmi kiemelkedőt, de nem is rontott. És, ugye, gólt is lőtt... Gera, Gyepes, Schultz ügyesen mozogtak! Gyepes az általam vártnál erőszakosabban játszott - ennek eredménye számos labdaszerzés volt. Alex jól nyomta, cselezni tud, de nem "hal bele" a szépségbe, hanem remekül játsza meg társait, ha kell. (igaz, volt egy ollózós kísérlete a 16-oson belül :-))
Egy szó, mint száz, reményt keltő az "új" Fradi!
Maga a meccs bár nem volt kiemelkedő színvonalú, az új (és régi-új) fiúk mindenképpen nagy erősítést jelentenek majd!

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: hools (2208)
hools Creative Commons License 2000.11.08 0 0 2208
A brazil Alex és Pinte is gólt rúgott a P.vörösvár elleni edzőmeccsen, ezen kívül Horváth Peti és Schultz Levi volt eredményes. Ennél többet (bár nem sokkal) az NB1.hu-n lehet olvasni.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
zépé Creative Commons License 2000.11.08 0 0 2207
Értem.
A zöld tea mi vagyunk, a meleg tea meg ők.
:))))))))))
Előzmény: mash (2203)
Skywalker. Creative Commons License 2000.11.08 0 0 2206
Már én is úgy mennék megint egy lilazöld teázásra!! :-)))
Előzmény: robi25 (2205)
robi25 Creative Commons License 2000.11.08 0 0 2205
Én találtam ki a kupameccs apropóján: mi lenne ha meccs után a két szurkolótábor elmenne színházba, vagy egy közös teázgatásra. Teát amúgy meccs közben is javasoltam a hidegre való tekintettel...:)))
Előzmény: zépé (2202)
mash Creative Commons License 2000.11.07 0 0 2203
poén!

sőr és verekedés helyett, meleg tea, zöld tea

Előzmény: zépé (2202)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!