Keresés

Részletes keresés

badhool_16 Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1800
Hat ez tenyleg nem semmi...
Nevetseges az egesz mindig a piti dolgokkal foglalkoznak,es dobaloznak az evekkel.
Tenyleg annyit kaptak mintha embert oltek volna.
Van azert nekem is egy sztorim,elmeselnem.
Gondolom tudjatok,hogy lassan 4 eve Amerikaban elek,itt van velem a baratnom is aki babysitterkent dolgozott ket hettel ezelottig.
Kepzeljetek el a csaladja(zsidok)megvadolta,hogy gyemantokat!,ekszereket,ruhakat lopott,es kihivtak a nyomozokat.5 oran keresztul faggatak,mig a szobajabol elokerultek dolgok(parna alol,agy alol,zoknik kozott),nehany ekszer is amit gondolom a csalad rakott oda.Lenyeg a lenyeg,bizonyitek hianyaban is bezartak az allami bortonbe ahonnan 5000$-ert tudtam kivaltani+utlevelet elvettek.Hihetetlen a sztori,es mindez ugy hogy artatlan es megis meghurcoltak.Lesz meg targyalas,azt mar le sem irom mennyibe kerul az ugyved...
A lenyeg itt is vannak kirivo esetek.
Bocs ha untattalak benneteket!
Hegeda szavaival elve:
AKKOR IS HAJRA FRADI!!!
Előzmény: Valaki aki ott volt (1798)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1799
Nem lehet, hogy a fiúknak volt valamilyen felfüggesztett dolguk?
Előzmény: EX (1796)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1798
EX!

Nekem "Esi" üzente meg délután, azt hittem eldobom a telefont! Egyszerűen hihetetlen! Én csak arra gondoltam, hogy biztos összevonták Sanyikának a büntijét valamivel, csak így jöhetett ki... De a többiekét? Nekem is pont az emberölés jutott eszembe...
Azért kíváncsi lennék, mi volt az indoklásban! Milyen társadalmi veszélye lehet egy nyílt vonalon felgyújtott (azaz, helyesebben: kigyulladt) selejtezésre váró kocsinak?! A BS-nek sokkal nagyobb lángja volt, és nem várt selejtezésre... De még sok irányból meg lehetne közelíteni a dolgot.

Tényleg szörnyű... És még hátra vannak, ha jól tudom, az elmúlt évek Fradi-Újpest meccseinek tárgyalásai...

Előzmény: EX (1796)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1797
Döbbenetes, ez azért nem semmi!

Ki védte Őket?

És Te ezeket honnét tudod?

Előzmény: EX (1796)
EX Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1796
Többen lent voltak a tárgyaláson.
Csak a Sanyika volt előzetesben,a másik két srác szabad emberként érkezett.
A tárgyalás közepén a védőbeszédek elött megjelent 3 smasszer akik az itélet után azonnal elvezették az elitélteket.
Honnan tudták a védőbeszédek elött,hogy mi lesz az itélet??????
Hegeda mikor bilincsben elvezéttek és mielött eltünt volna a többiek szeme elöl visszakiálltot:
AKKOR IS HAJRÁ FRADI!!!!!:((((((((((
Előzmény: Uteresz Arpad (1795)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1795
Ne viccelj EX!
Ezeket az infókat honnét vetted?
Előzmény: EX (1793)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1794
Nagyon nem szeretnek minket :-(((
Es gondolom letoltendo, legalabbis ilyen meretu bortonnel azt hiszem nincs felfuggesztes.
Előzmény: EX (1793)
EX Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1793
Ma gyász nap van!:(((
Sajnos nem sokat változott a politika azóta sem:(
Akkor is koncepciós perek voltak és ma is azok vannak!!!:(
Nyíregyházi vonattűz tárgyalása 2000.okt.6
Ma: Elsőfokon:Sanyika 5 év,Hegeda (két ajtó berúgásáért)4 év 10 hónap,Vincze Krisztián 4 év!!!

Egy kérdésem van:Kit öltek meg?
Hirtelen felindulásból elkövetett EMBERÖLÉS büntetési tétele: 2-től 8 évig terjedő szabadság vesztés!!!!!!
?????????????????????????

Tehát a mai nap nekem kétszeresen is gyásznap!:(((

Lorinc_d Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1792
Emlekezzunk a 13 (pontosabban 14) vertanura. Ahogy Zig szokta mondani: Vesszen Haynau!
Előzmény: Polyci (1788)
HORI Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1791
Az említett Cottbus-Bayern meccsre egyébként Budapestről is megy egy 7-8 fős kisebb brigád; ha egy vizsga "nem zavar be", akkor én is. Nekünk a Mátyus Jani szerzi a jegyet, legalábbis nem ajánlom, hogy elfeledkezzen róla...
Egyébként ez egy kétnapos (sör)villámtúra lesz (remélem nem kapcsolnak le minket Cottbusig), visszük a néhai "Pumukli Casuals" drapit is, ha megtaláljuk. Nézzétek a "ran"-t a SAT-1-en, igérem mindent elkövetünk majd, hogy képernyőre kerüljünk...

Hajrá Fradi!
Hori

Előzmény: Dr.W.Gy. (1779)
bandiss Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1790
nagyon köszönöm a segítségedet,
/vitalade/
bandiss
Előzmény: R.P.P. (1787)
huculpastor Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1789
Köszönöm Polyci !

Most akartam emlékeztetni a mieinket, a Fradistákat.
Magyar gyásznap van. Október 6.
Emlékezzetek minden magyarra és nem magyarra, aki életét áldozta e földért, a magyarságért, Hazánkért.
Emlékezzetek azokra is, akiket üldöztek, üldöznek magyarságukért, gyaláznak hazafiságunkért.

Előzmény: Polyci (1788)
bandiss Creative Commons License 2000.10.05 0 0 1786
segítsetek!!
milyen vitaminos italt isznak a fradi játékosok,tudja-e valaki a nevét?
Bodnár gyúró szokta cipelni a flakontartót.Rá van írva a web-címe./
/a sárga flakonos italra gondolok/
Lorinc_d Creative Commons License 2000.10.05 0 0 1785
Igen, nekem is volt nemi lelkiismeretfurdalasom ;-))))))
Aztan az idegenvezeto elmondta hogy Bayern es az 1860 a bevetel 10%-at fizeti a stadionert + meg a karbantartas x%-at is kifizetik, igy megnyugodtam, hogy talan az 50 markabol csak 25-ot fizettetnek ki a nenivel ;-))))))
Előzmény: bojár (1783)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.10.05 0 0 1784
Igaz, igaz! A kintartozkodasomat egyebkent a nemet allam fizeti, de termeszetesen igyekszem roppant szubjektiv lenni majd, es ha rendesen osszehaverkodtam a fiukkal, lesz rendes interju is. Remelem nem leszek ugyetlen hozza.
Egy kicsit varni kell mindennel, hiszen szerdaig nem lesznek itt a fiuk a Litvan meccs miatt, aztan meg gyun a Bayern szombaton, szoval majd igyekszem :-)
Előzmény: huculpastor (1780)
bojár Creative Commons License 2000.10.05 0 0 1783
Csúnya dolog szegény német kisnyugdíjast így levenni!:-)))
Előzmény: Lorinc_d (1782)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.10.05 0 0 1782
Dr.W.Gy.

OK, majd szolok, elfelejtettem hogy ott vagy de amugy sem lett volna idom Cottbusba atrandulni. Munchenben pont a Bayern-Rostock meccs vege fele erkeztem a stadionhoz (a Rostock nyert 1-0-ra). Na es persze gazdagabb lettem egy Werder-sallal. Nomeg 42 markaval mivel a stadionlatogatasnal a neni az 50 markasbol visszaadott 92-t ;-)))))))))))))))

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Dr.W.Gy. (1779)
huculpastor Creative Commons License 2000.10.05 0 0 1781
Mukodik a Fradi Tabor !

Az nb1.hu-n megjelent az elso nem Greenternetes iras. Koszonet erte Robi(FTC,16-os)-nak.
Csikszeredai beszamolo a Fradi hokicspatanak ottani szerepleserol, meg mindenrol, ami egy szurkolot erhet, meg amit csinal.
Elso pillanattol arra torekedtem, hogy minel elobb FRADI szurkolok altal keszitett oldal legyen, ne csak GGG-s.
EX ! Felhivas ! Kihivas !
Irast kerunk, pl arrol, hogyan mukodott az a ceg, vagy barmirol. Inkognito maradhat, csak a szektor fontos.
Ragazzik hajra !
Jon a jovo heten a Bekas City bemutatkozasa.
Attila hozzajarult levele megjenlentetesehez, igy holnap jelenik meg az olimpiai blokk, aztan jon Gal Laci.

huculpastor Creative Commons License 2000.10.05 0 0 1780
W.Gy.
Nem oda Buda.
Rendes elmenybeszamolot, interjukat a Fradistakkal az nb1.hu-ra. Havi rendszeresseggel.
Termeszetesen szubjektiv beszamolok es nem meccstudositasok, ki mikor rugott labdaba, vagy foldbe..Johet erre a mailre is.
Mit kepzelsz ? Azert fizeti a magyar allam, vagy barki a kinttartozkodasodat ? Koszonjuk.
Előzmény: Dr.W.Gy. (1779)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.10.05 0 0 1779
Lorinc,
ha legkozelebb Nemetbe jossz, szoljal.

Oromml ertesitek mindenkit, hogy sikeresen becuccoltam Cottbusba egy evre. Tegnap este voltam a stadionban is, barki ki-be jarkalhat...ezen a heten nincs meccs, de jovo szombaton jon a Bayern, halistennek van jegyem. Elotte kimegyek az itten haverral edzesre is, hogy a jatekosokkal haverkodjak. Milyen jo, hogy ennyi Fradista van itt. Meg a Sebök :-)
Egyebkent itt Sebököt leciganyoztak (...) Matyus nagy kedvenc, Miriuta a legngyobb sztar. Horvathot viszont utaljak, mert szarul jatszik.
Ket het mulva meg aztan irany a Hertha-Cottbus meccs Berlinbe, negyen egy kocsival. Tiszta Fradi-feeling :-) Termeszetesen a Fradi salamat hoztam! Kar, hogy Greenternet sal meg nincs... :-(
Meccsbeszamolok majd lesznek!

Előzmény: Lorinc_d (1772)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.10.05 0 0 1778
Andd

Ugyan mar, szerintem elnok urunk vetitett egyet. Toth Norbert meg Peto? Mibol? Gondolom a Vasasnal jo zsiros kis szerzodest irtak ala, tehat az aruk nem ket filler...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (1775)
badhool_16 Creative Commons License 2000.10.05 0 0 1776
Polyci!

Emil ment...

Előzmény: Polyci (1767)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.10.04 0 0 1774
Zig, ha megerkeztel es beinstallalodtal, jelentkezz lecci! Mindenkeppen koccannunk kene, nem vagyunk messze egymastol.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tutajos Creative Commons License 2000.10.04 0 0 1773
Mit csináltunk Dabason?
Lorinc_d Creative Commons License 2000.10.04 0 0 1772
HAJRA FRADI!!!!!!!
Megvertuk a Kispestet is, most johet a kotelezo 6 pont a Nyiregyhaza es a Sopron ellen! Utana pedig Tatabanyan meg barmi lehet.
Nem tudtam kovetni a hetvegen sajna a dolgokat Munchenben kostolgattam a soroket azert a kezis lanyokat es a polosokat lattam. Na mind1 ez nem ide tartozik.

Hucul, nem szurkoltal elegge a Dozsanak ;-))))))))))

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

huculpastor Creative Commons License 2000.10.04 0 0 1771
Ja, Gal Lacival ertelmesen, hosszan elbeszelgettem tegnap, Dome holnap beszel a kezisekkel, Robi16-os csikszeredei muve ma kellene, hogy felkeruljon, Attila kuldott nekem egy felig magan, felig hivatalos beszamolot Sidney-bol, ha hozzajarul az is megy az nb1.hu-ra.
Csak tartson ki a mostani ambicio.
Irtam ZIG nb1.hu-s Hajra, Fradi rovataba, kuldjetek csak az anyagokat, ami gyorsan elavulna soron kivul kerul fel, ami nem azt szukosebb idokre konzervkent hasznalnank.
Orom hogy keszseggel alltok hozza.
huculpastor Creative Commons License 2000.10.04 0 0 1770
Banknak ugyan egy szabad perce sincs, de szetkuldi a cimeket.Meg elbucsuzik mindenkitol.
Toletek ugye semmi ertelme. De sok van meg hatra neki telefonon.
Valoban a legjobb, amit ZePe javasolt, a turul@mail.matav.hu-ra kuldeni mindent,ami iras, meg a mukodo kozos megbeszelocimre, minden javaslatot.
szaki2 Creative Commons License 2000.10.04 0 0 1769
Tobb jo kepessegu jatekos szabadda valik az alapszakasz vegen: Toth N, Peto, Korsos A, Granov..., nem kene ezekre lecsapni ? Annyira nem dragak.
green_d Creative Commons License 2000.10.04 0 0 1768
Ne vegyétek fel ezekkel a parasztokkal szemben a kesztyűt. Ezek köcsög kis provokátorok, akik feltűnési viszketegségben szenvednek, és kéthetente nevet váltanak. Lehet hogy ez a paraszt egy éve még a mi kis krisztiánkánk volt az a büdös hontalan paraszt.
szaki2 Creative Commons License 2000.10.04 0 0 1766
Ha nem teccik, akkor menj haza romaniaba..., kocsog videki paraszt
Előzmény: szombat szabadnap (1747)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!