Keresés

Részletes keresés

kbatis Creative Commons License 2000.09.01 0 0 1005
szombaton
17 órakor
Ha gyenge lesz a meccs akkor majd arra fogják hogy a Dabasban játszók fáradtak voltak :-)
Meg megzavarta őket a Páncsics kirúgása :-)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.09.01 0 0 1004
kbatis!

Mikor lesz?

Előzmény: kbatis (1003)
kbatis Creative Commons License 2000.09.01 0 0 1003
Azért az se semmi hogy megint megyünk bohózkodni Dorogra. Csak nehogy ott is kikapjanak a Fiúk :-))
kbatis Creative Commons License 2000.09.01 0 0 1002
Íme Páncsics:

1997.

május 21.: Páncsics először találkozik Varga Zoltánnal, a Fradi edzőjével:
„Csak pozitív hatások értek. Varga rendkívül jó benyomást tett rám.
Meggyőződésem, hogy remek munkát végzünk majd együtt" mondta Páncsics.
június 9.: A menedzser kirúgja Varga Zoltánt, mondván: „sok olyan döntést
hozott, amely szakmailag megalapozatlan volt."

1998.

december 17.: A sportvezető az egyesületi tanács felhatalmazásával
menesztette Nyilasi Tibort a csapat éléről, méghozzá oly módon, hogy a tréner a
sajtóból értesült leváltásáról.

1999.

augusztus 16.: Páncsics Miklós főnökével, Torgyán Józseffel egyeztetve
megerősítette pozíciójában a Mucha József, Vépi Péter edződuót.

augusztus 30.: A Vác elleni 20-ás győzelmet követően Páncsics Miklós Mucha
helyett Sztanko Poklepovicsot nevezi ki a csapat vezetőedzőjének. Mucha
József pályaedzőként marad a csapatnál...

Gál László „a megtestesült becsület távozott a klubtól".

Hát igen a Fradi legenda (ahogy Simon nevezi).

kbatis Creative Commons License 2000.09.01 0 0 1001
Senki nem mondta hogy azért mert a Szeiler lett az ügyvezető igazgató (és nem elnök) attól most szerdán megverjük a Dunaferr-t és Kriston olyan lesz a jobb oldalon mint DiLivio. És nem ezután fogjuk azt várni hogy a TSZ eltünjön mert az eddig is így volt.
Az meg hogy Páncsics egyetlen jó cselekedete az volt hogy Vargát kirúgta nem is biztos hogy olyan jó. Én sem vagyok Varga párti de mindenesetre többre tartom őt mint azt a bagázst amelyik őt kipiszkálta és utána odadobta Nyilasit hogy kuss legyen, vagy azokat akik ma is ott pöffeszkednek és nem csinálnak szart se. Pl Albeertnek mi a funkciója most a klubnál? Meg mi a funkciója az elmúlt 25 évben? Mit csinál? És minek kellenek olyan emberek a klubba akik nem Fradisták (P.l.: Szabadi) Ezért mondom nem biztos hogy jó az hogy Varga nincs. Igaz ő nem a 2-es embere. De a Szeiler sem :-))
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.09.01 0 0 1000
Uraim!

MI ez a nagy hurráhangulat? IMG, egyéb befektetők stb??? Ti tényleg álomvilágban éltek! Igaz ezt eddig is tudtam, de most biztos lett. Elment Páncics. És???? Jött Szeiler. És???? Most aztán hirtelen megtanul focizni a Kriston, Rob, Vén Csoknay négyes, vagy a Csank Jan-Csí rájön, hogy Földvárit játszatni kell, mert ő az egyetlen, aki hajt és a társakat sem hagyja aludni?
Emlékszem amikor Gált kirúgták itt hasonló ünneplés volt, és mindenki azt várta, hogy Páncsics menjen utána. Most ment. Egy hét múlva Szabadit fogjátok itt követelni, majd ha esetleg ő is repül akkor kit? Torgyánt? Hogy lehet őt eltávolítani? Szól neki valaki, hogy Józsikám rúgd már ki magad?
Hallottam valamelyik tv-ben, hogy a Szeiler szabadkezet kapott. Nem hiszem el. Úgyis minden papírra, minden megállapodásra Torgyán aláírása kell. Eddig is ez kellett! Hiába beszélt meg Páncsics egy (szerződtetni akart) játékossal bármit, ha utána jött Torgyán és nemet mondott rá!

NA lehet kissé össze-vissza írtam, de a lényeg, hogy most aztán nem lesz semmivel sem jobb, hogy Páncsics helyett Szeiler.

ElitJaszub Creative Commons License 2000.08.31 0 0 999
Én örültem amikor a Páncsicsot kinevezték.
Akkor már lehetett tudni, hogy a Vargának mennie kell.
Talán ez volt az egyetlen számomra szimpatikus megmozdulása.
Bár kétlem, hogy az ő egyszemélyi döntése volt.
Akkor még ő is csak báb volt.
E.J.
Előzmény: hools (989)
tommasi Creative Commons License 2000.08.31 0 0 998
Páncsicsal az volt a baj,hogy magának dolgozott!
Szeilerel meg az lesz,hogy torgyának fog!
elvégre ő nevezte ki nem?
Én nem neveznék ki egy olyan embert aki ellenem dolgozik!
Ez tiszta sor.
mash Creative Commons License 2000.08.31 0 0 997
én bízom benne+!!!

még is csak eltöltött 20 évet a mi kis futbalunkban!!!!
Ami tudom, hogy nem egy túl jó ajánlólevél, de azért lehet egy kis tapasztalata!!!!

Szeiler Józsi!!!!

Előzmény: miksi (994)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.08.31 0 0 996
Se Páncsicska, se Laci van Gal?
Lehet, hogy elindulunk felfelé?

De mikor???????????????

Ráchel Creative Commons License 2000.08.31 0 0 995
Szerintem a Szeiler igaz, hogy fiatal, de nem tapasztalatlan, mert azért a Torgyán sem annyira hülye, hogy olyant tegyen meg elnöknek, aki nem ért semmihez. Asszem volt neki saját cége is, meg hát ugye az mlsz.
miksi Creative Commons License 2000.08.31 0 0 994
Nagyon örülök a Szeiler Józsinak (még jobban, hogy a Páncsics elment a f@szba).
A SzJ (gondolom) biztosan tisztességes. Más kérdés, hogy TJ mellett mennyire fog szabad kezet kapni. A veszély szerintem az, hogy fiatal és tapasztalatlan, ami miatt könnyen megvezethetik a háttérből. Nem gondoljátok?
endre_d Creative Commons License 2000.08.31 0 0 993
Vegre van egy jo hir is a klubrol :-)) Most mar csak a kisgazdaknak kene elmenni. Itt bezzeg milyen lelkesen ragaszkodnak a kommunista orokseghez...
kbatis Creative Commons License 2000.08.31 0 0 992
Arra már nem emléxem de az tuti hogy a jövetelének nem örültünk annyira mint annak hogy most lelépett :-)))
hools Creative Commons License 2000.08.31 0 0 991
Sot, nem is egy napja, csak hétfotol kezd. :)
Viszont Józsit becsületesebbnek tartom annál, hogy egy befektetonek azt válaszolja, amit állítólag Páncsics mondott a Kovács Béla apjának...
HAJRÁ FRADI!!!
hools
Előzmény: kbatis (988)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.31 0 0 990
Ez jo otlet, udvozolni kell Jozsit a kovetkezo bajnokin!
Szerintem johetnek befektetok, az IMG nemcsak Torgyan miatt nem jott vegul.
Előzmény: Ráchel (987)
hools Creative Commons License 2000.08.31 0 0 989
Azt tényleg nem volt semmi. Ha jól emléxem, Fehérváron játszottunk, a mutétje után már o volt a tartalékkapus - amikor megláttuk, tombolt az egész vendégszektor, amikor pedig kiintett, még jobban :)
SZERVUSZ JÓZSI!!!!

Tényleg nem ártana az elso itthonin köszönteni - de akár idegenben is.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools

Nem tudom, örültünk-e ennyire, amikor a Páncsics jött :)

Előzmény: kbatis (988)
kbatis Creative Commons License 2000.08.31 0 0 988
Azért nagyon optimisták vagyunk.
Már befektetőkről beszélünk pedig mégcsak egy napja hogy a Józsi az új igazgató :-)))
Dehát a remény az már megvan :-))

Na skandáljuk neki mint régen:
SZERVUSZ JOZSI! SZERVUSZ JOZSI! SZERVUSZ JOZSI!
HÉÉÉÉJJ (most intett ki :-) )

Ráchel Creative Commons License 2000.08.31 0 0 987
Szerintem a következő hazai meccsen üdvözölhetnénk együtt a Szeilert. Tudjátok: egy új nap mindig új remény .. vagy hogy van. Hát bízni kell, hogy JOBB sorunk lesz!!!!!!!!!!
Hajrá Szeiler Józsi!
HAJRÁ FRADI!
hools Creative Commons License 2000.08.31 0 0 986
Most jobban kellene majd verni a tamtamot a befektetonek - bár már látnánk...
Előzmény: kbatis (985)
kbatis Creative Commons License 2000.08.31 0 0 985
Hools

Egy szavukba került volna és jött volna az IMG. Csak akkor azt mondták hogy a Fradi nemzeti kincs nem adjuk idegen kézbe. Nem hagyjuk hogy megváltozzon a címer meg a szín meg a név (eszük ágában nem volt megváltoztatni).
Ez lenne most is.

Mennyi a jegy a válogatott meccsre?

hools Creative Commons License 2000.08.31 0 0 984
Szerintem ekkor az eros befektetonek (ha tényleg az, s nem olyan MSZP-s strómancég, mint a Dicobe volt), Szeilerrel együtt ki kell állnia a nyilvánosság elé. Azt ugyanis akkor már nehezen magyarázza ki Torgyán József, hogy itt van egy társaság, akinek a kezében van mondjuk másfél milliárd forint, de nem engedjük be.
Üdv és bízzunk Szeiler Józsiban!
HAJRÁ FRADI!!!!
hools
Előzmény: kbatis (982)
Ráchel Creative Commons License 2000.08.31 0 0 983
Én igen bízom most a Szeilerben. Volt annyi embersége, hogy a nagy szivatások után igent mondott.
Kit zavar még: LILA a magyar-olasz --ra a belépőjegy!!!!!!!!! ( most hoztam el az ibusztól)
kbatis Creative Commons License 2000.08.31 0 0 982
Gondolod ha Szeiler talál egy erős befektetőt akinek az a feltétele (ahogy anno az IMG-nek) hogy ő mondja meg kik vezetik a klubot akkor a TSZ-ék simán lelépnek és belemennek a dologba?
Mert szerintem nem hanem előszedik a demagóg szöveget a nemzeti kincsről.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.31 0 0 981
HAt hivatalosan valoban nem kapott Pancsics szabadkezet viszont Torgyan azt csinalta amit Pancsics mondott neki tehat tulkepp szabadkeze volt. Erre mondtam hogy remelem Jozsiban is igy meg fog bizni a masik Jozsi.
Előzmény: kbatis (978)
kbatis Creative Commons License 2000.08.31 0 0 980
Ezért mondom hogy sajnálom Szeilert. Lehet hogy nem fogja elviselni ha a Fradinak kampánymeccseket kell játszania.
GALA Creative Commons License 2000.08.31 0 0 979
Pufi nemcsak Szeilert hanem Vargát is megszívatta , igen karakán ember ( politikus nna ). Kíváncsi leszek ezek után mekkora lesz a harmónia ...Meghogy Szeiler hogyan viseli a kisgazda módszereket...
kbatis Creative Commons License 2000.08.31 0 0 978
Félreértés ne essék én nagyon örülök hogy a Szeiler mégis a Fradinál dolgozik (annak ellenére hogy elég ocsmányul megszivatta a Torgyán) csak féltem hogy emellett a dilettáns demagóg gerinctelen ember mellett ő sem fog tudni semmit sem csinálni.
Páncsics egyébként nem kapott szabadkezet éppen ezért mondom hogy nem csak neki kellene elvinni a balhét.
És kérdem én mi van azzal az elnökséggel aki felkérte a Torgyánt társadalmi elnöknek? Teke Taki és társai?
hools Creative Commons License 2000.08.31 0 0 977
Szeilernek közgazdasági végzettsége is van, ha jól emléxem, egy darabig brókerként is dolgozott. Tehát érthet ahhoz, amit rábíztak.
Én bízom benne.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.31 0 0 976
Ami az adossagokat illeti: en sem hiszem hogy nincs adossagunk. Egy vagy ket honapja ugyebar volt aki az egy eve vagy mikor lejatszott UEFA-meccs premiumaert folyamodott a penztarhoz... Es a tobbi klubnal sincsenek szeritnem az adossagok lerendezve, talan a mezony felenel ha nincs adossag. Csak a HLASZ belatta hogy 8 csapattal nem indithat bajnoksagot...
Ami a befektetot illeti: en is remenykedem az IMG-ben (vagy masban). Szeiler Jozsi ert a gazdasagi dolgokhoz, az a lenyeg hogy Torgyan 100%-ig megbizzon benne es szinte szabadkezet adjon neki (mint ahogy adott Pancsicsnak). Ha ez megtortenik, akkor megindulhatunk felfele. De gyokeres valtoztatasokra van szukseg, ahogy abban itt mindenki egyetert.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!