Keresés

Részletes keresés

Lavi Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3290
Üdv!

Látom majdnem forradalom lett a beírásomból. Pedig én nem látom benne, hogy bármiért is a Szeilert hibáztatnám, hacsak azért nem, hogy amit ígért, abból semmit sem látok! Igaz, ez nem biztos, hogy az ő hibája!

Balázs!
Szép! Nekem ugrasz, pedig ismersz! Max. nem tudtad, hogy ki is vagyok. Kíváncsi lettem volna a reakciódra, ha Robi(FTC,16-os) névvel írtam volna. :-) A véleményemet akkor is tartom!

Valaki,Mash!
Köszi a védelmet! Bár nem szorulok rá, de jól esett!

Hucul!
Igen! Ismersz! Max. a nevemet nem tudtad, csak a (régi) nickemet. De ha jól látom, akkor már te is rájöttél erre! Holnap felhívlak!

EJ, Polyci!
Kösz, hogy felismertetek! :-)))

"Szabad madár"!
Te ilyen baromságokat hol olvastál? Ki mondtra, hogy az a bajom, hogy az első helyen állunk? Inkább az a bajom, hogy ha így folytatódik, ilyen tempóban jönnek a szponzorok és ennyire nincs pénzünk, akkor hamarosan el fogunk adogatni minden épkézláb játékost, aztán megint a középmezőnyben találjuk magunkat!

Lavi (ex Robi(FTC,16-os))

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3289
R.P.P.!

A Ferencváros privatizációjával kapcsolatban:

1. Miért nem? Egy komoly befekteto, ha piaci lehetoséget lát a klubban, miért ne venne kisebbségi részesedést? A pénzvilágban nem hallottál még olyanról, hogy egy cég kisebbségi részesedését dobják piacra? És a Tozsde? Ott szerinted minden kötésnél többségi tulajdonosok adják-veszik a többségi tulajdonaikat?

2. Az IMG komoly volt? Honnan tudod? Mert a mindig egyenes Szívós azt mondta? Ha olyan komolyak voltak, akkor azóta is ostromolnának minket a jobbnál-jobb ajánlataikkal! És azt sem értem, miért lenne most rosszabb az alkupozíciónk? És miért nekünk kell felvenni velük a kapcsolatot? Az tudod mekkora veszetség lenne?

3. Torgyánnal kapcsolatban, most inkább nem mondok semmit, mert nagyban eltér a többiektol az álláspontom, és ennek csak részben van köze a privatizációhoz.

4. Már nem tudom, hogy most hogy alakult, de annak idején nyilván ebbol valakiknek sok pénzük volt. Márhogy ezekbol a zugszerzodésekbol (mint amilyen a tévés jogokkal kapcsolatos szerzodések voltak), ami a Bodnár-féle cégre ruházta ezen jogokat, amíg a kluboknak gyakorlatilag semmi sem járt... (Valami változott, de alapvetoen a Bodnár-féle jogok szálltak át az MLSZ-re. De erre nem emlékszem pontosan, valaki kisegíthetne!)

5. Ez igaz, kupában kell indulnunk. De ehhez ma már rég nem elég a lelkesedés! Kell hozzá sok-sok pénz, nevezzük befektetésnek. Ezt most a tulajdonos tette meg, nyilván a késobbi profit (privatizáció) reményében.

6. Errol a büfés témáról lemaradtam, de legyen úgy, mint mondod, de ez csak nagyon-nagyon kis porszem, bár az átláthatóság és a piaci alapokra történo helyezés szempontjából nagyon fontos!

7. Szeilernek elég behatárolt a cselekvési területe. Csak egyesek még azt hiszik, mindig a kapuban áll, és abból a túláradó szeretetbol adódóan messiásként ítélik meg tevékenységét.

8. Rudit tudtommal azért vettük meg, hogy késobb eredményt hozzon az eladása! Egy kicsit nagy a csapatlétszám! Ilyen keretnek a fizetését biztosítani is szinte lehetetlen! Az eladás nem tuzoltás, hanem egy tervszerunek látszó rövidtávú befektetés realizálása. Nem értem, miért problémáztok ezen. Inkább örüljünk együtt, ha o lesz az elso olyan eladott labdarúgó, akinek a vételárából az eladó klub, azaz a Ferencváros is részesül! Ez miért olyan baj Nektek?

huculpastor Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3288
Na ez aranyos. Voltunk paran a mai edzomeccsen és nem tudjuk osszehozni, kikkel jatszottunk, meg mi lett az eredmeny.
En megismertem Rudit, meg Nagy Norbit, Horvath Petit, meg meg nehanyat. Megmutattak a tobbiek, hogy o a Csiszar. Na mindegy. Haaz, Csank nyilatkozata kiseri Mash kepeit.
Meg ez:
"Voltunk nehanyan az internetrol a mai Fradi edzomeccsen.
Mivel nagy az erdeklodes-felhaborodas a Fradi penztelensege miatt, kertem, hogy Szeiler alljon z internetezo Fradistak rendelkezesere/annak ellenre, hogy nem o a fogo/. Pillanatnyilag nem mukodik a Greenternet honlapja, ezert ha veglegesitodik mindez, krealunk egy emilt, amire mindenki irhatja kerdeset, velemenyet, majd Szeilernek eljuttatjuk korabban, aztan Szeiler on line is elerheto modon valszol. Remelem minden rendben osszejon.
Szeiler nem volt ott, Haaz igerte meg, hogy ez menni fog.
Tudositas, Mash is ott volt majd az nb1.hu-n."
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3287
Polyci!

Kimondhatatlan és leírhatatlan megnevezésu spanoddal nekem személy szerint nem csak az volt a bajom, hogy beszólt egy jó ismerosömnek, hanem, az, hogy miként merészel bárkivel szemben is ilyen hangot megütni. Most képzeljük, hogy ez a virtuális kocsma egy valódi! Szerinted mit kapott volna, ha az egyik törzsvendégrol (akit o nem is ismer, mert csak nemrég nyitott be ebbe a kocsmába), a háta mögött így szól?! Különösen csúnya volt A Rot a Weiss és a Grün, aki rögtön odaállt a spanod mögé! Ez is tipikus. A leggyávább, aki sunyin meglapul, és mikor egy másik kimondja helyette, akkor sietve helyesel, majd ha fordulnak az eroviszonyok, akkor gyorsan visszasunnyog...

Hucul!

Miért kellene mindenkinek mindenkit ismerni? Attól még, hogy egy kocsmába járunk, nem kell mindenkivel spanolni! De ettol még tiszteletlennek sem kell lenni!

Andreoragazzo Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3286
3:2nél jöttünk el ne hazudjatok:)
Alex Arruda Monken vágta a gólt, agyatokra ment a hideg?
Kriston kb 42 ziccert hagyott ki...
Előzmény: mash (3278)
mash Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3284
és mi lett a vége????
Előzmény: Törölt nick (3283)
mash Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3282
most adta az MTV1 az összefoglalót!
Az első félidőben eredményesebben, a másodikban pedig jobban játszottunk, vagy legalábbis több helyzetet alakítottunk ki.
Előzmény: Gejza21 (3281)
Gejza21 Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3281
Kösz! Engem az zavart be, hogy előleg csak a Dorog elleni meccsről hallottam.
Akkor a tervezett csapat kezdett az elején, nem?
Nekik jól ment? Nem hangzott rosszul, amit írtatok. A helyzetet ráérünk belőni, a fontos, hogy legyen!!
Előzmény: mash (3278)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3280
Lorinc!

Hozzád csak egy kérdés! Hol vannak azok a 100 milliók (ugye ilyen nagyságrendu szponzori pénzekrol volt szó?) amiket Takácsék ígértek? Már rég nincs Páncsics, meg Gál, akik miatt nem voltak hajlandók idehozni az állítólagos "nagy" pénzeket! Ennyi ido alatt nem tudták megköti a szponzori szerzodéseket?
Nem tudom miért, de szegény Szeilert is úgy állítottátok be, hogy hatalmas szponzori kör áll mögötte! Most hol vannak?

A Fradit "Féltok" az állaandó áskálódáson kívül mit tudnak felmutatni?

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3279
hools!

A szponzor és a befekteto között hatalmas különbség van! Lehet megtéveszt Titeket, hogy van néhány európai élcsapat, ahol a tulajdonos a legfobb szponzor is (pl.: Philips SV, Barcelona, de nem akarok hülyeségeket írni, ezért nem folytatom a sort)! Elég komolytalan, ha valaki szponzort keres és befektetot talál... Azaz helyesebben: szponzort ígér és befektetot sem talál...
Azzal teljesen egyetértek, hgy a Fradi lesz az elso klub, ami piaci alapokra helyezheto, de errol már annyiszor beszéltünk - legfeljebb Nélküled. De az a baj, hogy sem Te, sem a többiek, akik ezzel kapcsolatban össze-vissza irogatnak álhíreket-rémhíreket-kacsákat hallgatva, nem tudják felmérni, hogy milyen értéke is van ennek a klubnak (nem eszmeileg, hanem forintban kifejezve). Légy nyugodt, aki nem tud 49%-ot kifizetni, az 100%-ot sem tudna...

A másik, amit már EX is írt, miért tulajdonítod Szeilernek Szucsöt, meg a többieket? Mi köze hozzá? Nem Szeiler fizeti a focistákat!

mash Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3278
Bocs.
2 edző meccs volt
1. Fradi - Dorog 3-0
Vén Lipcsei Csiszár

2. Fradi - Tápió?????? 2-2 után eljöttek az aktivisták
Schultz Kriston

Előzmény: Gejza21 (3277)
Gejza21 Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3277
Most mi van?
Kivel játszottunk? És mennyi lett?? És ki lőtte a gólokat??
Lehetne egyértelműen fogalmazni???
zépé Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3276
:))))))))))))
elkéstem.

A Tápiószecső elleni meccs végeredménye mi lett?

Előzmény: mash (3274)
zépé Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3275
Az az első volt nem?

Túl sokat telefonáltál ezért nem emlékszel a dologra.

Előzmény: mash (3273)
mash Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3274
RWG neked van igazad, a Csiszár a 3. gólt lötte én emlékszem rosszul!
Csak pont akkor hivtak a cégtől és telefonáltam!
:(
Vén, Lipcsei, Csiszár a gólszerzők helyesen!!!
Előzmény: mash (3273)
mash Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3273
Nem akarok kötekedni, de akkor a 2. gól, amit én elsőnek véltem azt a 11-es Vén lötte egy lehetetlen szögből!!!
Óriási kapushiba!
Mivel késtünk 3-4 percet, akkor lemaradhattunk az első góltól, amit Csiszár lött!
Tavaly a Siófok ellen jkártunk így, késtünk 3 percet és már 0-1 volt!
:)))
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (3272)
mash Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3271
3200
Előzmény: mash (3270)
mash Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3270
a gólokat Vén és Lipcsei szerezte még az első 15 percben
A második félidőben bosszantó volt az a sok kimaradt helyzet!
mash Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3269
a nagycsapat
Szűcs
Hrutka, Dragóner, Balogh
Pinte, Lipcsei,Csiszár,Nagy Norbi
Gera,Horváth,Vén

azért az nem mondanám, hogy 3 csatárral játszottunk

mash Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3268
a szünet után egyenlit a vendég csapat
2-2

hools Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3267
Hááát, ha Kristont télleg elviszi valaki, én küldök neki egy üveg konyakot, komolyan. :)
Előzmény: mash (3266)
mash Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3266
Szünetben
Fradi - Tápiborszasztó vagy mi a jó isten
2-1
mi egyenlitettünk Schultz révén tizenegysből
utána 5 perccel, Fülöp elrobog a jobb oldalon, bead, és a pingpongozó kedvencünk Kristan Állat befejeltea kapu közepébe!
Bizzunk benne, hogy látta valami manager és elviszi az Atis-t!
mash Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3265
Edző meccs meg volt!
4-500 néző
Fradi-Dorog 2-0(2-0)

A második félidőbencsak a Horváth Peti egymaga kihagyott 4 helyzetett, a Csiszár 30-ról szabiból lőtt egy felsőkapufát, ami a vonal elé pattant le!

van 4-5 kép, majd az nb1.hu-n nézzétek meg

Előzmény: zépé (3262)
zépé Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3262
Edzőmeccs: 13.00 Népliget

Indulok.

Hajrá FRADI!!!

hools Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3261
Haho! Azt szerintem senki sem állította, hogy Szeiler rosszat akarna, én sem. Szerintem igenis jó elképzelései vannak, úgy azonban ő sem tud tárgyalni, hogy először kijelentjük, a 49% eladó, azután mégsem. Ki jön így ide akár szponzornak is - nemhogy befektetőnek?!
Szerintem az az egyetlen megoldás, ha beengedjük a (komoly) befektetőket, s piaci alapokra helyezzük a klubot. Ma Magyarországon még mindig mi vagyunk az egyetlen olyan csapat, amely nyugati szinten is megfelelően működtethető, ha jó a struktúra.
Szerintem Szeiler is ezt akarja, csak - amint már írtam - kurv@ nehéz lehet így dolgoznia. Nem irigylem. Az viszont biztos, hogy hosszú ideje ő a legnormálisabb menedzserünk, már többet tett, mint az előzőek (Szűcs Lajos, Hrutka, Pinte Ati stb. - az UTE-meccsen való fellépés stb.)
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
és ne feledjük: TABELLA!
hools
JOcika Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3260
Srácok!
Ennek mi az értelme? Egymás torkának esünk? Nekünk nagyon is össze kellene tartani, támadnak minket elegen!

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3259
Agrarinnovacios KHT? Torgyan tegnap azt mondta az Aktualisban, hogy semmi koze hozza, megcsak nem is jart soha az epuleteben...
Előzmény: R.P.P. (3257)
huculpastor Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3258
EX!

Kérdésedre régen megírtam a "választ":
. "Nekem Takacsek jtottak eszembe, azonnal 100 millios sponzort igertek..."
Ezt kiegészíti Gegessy, az önkormányzat minosíthetetlensége.

Előzmény: huculpastor (3189)
huculpastor Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3256
Valaki!

Nem ismerhet mindenki mindenkit.
Nyugalom. Fradistak vagyunk, a legjobbat akarjuk a Fradinak. Mindannyian.
Meg en sem ismerek mindenkit...
Szerintem ideje egy internetes szurkoloi forum letrehozasanak. Megbeszelem azokkal akik ertenek hozza technikailag.

Előzmény: Valaki aki ott volt (3251)
EX Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3255
Hucul!

Kin vagy kiakadva?

Előzmény: huculpastor (3254)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!