Keresés

Részletes keresés

Strong Creative Commons License 2000.08.21 0 0 757
JOCIKA!

Helyzeteitek voltak,de a játékon
EGYÁLTALÁN NEM LÁTSZOTT,hogy jobb
csapat a Fradi.

Amúgy ki a f@sz az a Gyepes?
Tegnap hallottam rüla először.

Strong

FORZA VIOLA!!!

robi25 Creative Commons License 2000.08.21 0 0 756
Helyzetek kb. egyenlően voltak, csak nekünk van egy állat edzőnk aki fennhagyott a pályán olyan játékosokat pl.: Fülöp, akit rég le kellett volna cserélni. Fülöp húzzon a f....-ba. Játék meg egyik oldalon sem volt. Erről ennyit.
Előzmény: JOcika (755)
JOcika Creative Commons License 2000.08.21 0 0 755
Strong!
Azért ziccerünk nekünk is volt, nem is egy.
Tóth Misi felso léce, Csiszár kapufája, Tóth Misi emelése, a Polyci által letiport:) Gyepes emelése. Asszem ezek nem kis helyzetek voltak. Igaz Fülöpnek is volt egypár ziccere. Ha jól emléxem a srác helyzetkihasználása hasonló volt, mint amikor nálunk játszott. Tízbol nulla. Ennek most örülhetünk.

Hajrá Fradi!

hools Creative Commons License 2000.08.21 0 0 754
Kedves Valaki...!
Szabadi egyszer kijelentette (ha kell, utánanézek, hogy mikor és hol. de emléxem rá), hogy o még az életében nem volt kint a Fradi-pályán, és mostanában nem is szándékozik ilyesmit tenni. Ezek után, úgy érzem, jogos, hogy o a Fradi alelnöke. (Ha pl. Olaszo.-ban vagy Spanyolo.-ban történik ilyen, a szurkolók bombát tesznek a kocsija alá)
Igazad van - ilyen ember hiányzik a klubból. Már csak ez hiányzik.
Az IMG-vel kapcsolatban ilyenre én nem emléxem - de ha már megbeszéltétek, akkor igazatok van - nem is zavarok tovább a sületlenségeimmel.
Üdv és hajrá Fradi!
hools
Előzmény: Valaki aki ott volt (740)
Strong Creative Commons License 2000.08.21 0 0 753
Árpika!

A meccs előtt a realitás az X volt.
Az összefoglaló szerint inkább a Nyírségé
volt a meccs...számold össze,hogy hány
ziccere volt a Fradinak,és mennyi a tirpá-
koknak.
A FÜLÖP EGYMAGA TÖBB ZICCERT HAGYOTT
KI,MINT AZ EGÉSZ FRADI!!!!HA AZ A VERÉB NEM
LETT VOLNA BEOLTVA GÓL ELLEN,AKKOR MEGINT
BELEESTETEK VOLNA EGY SIMA HÁRMASBA.EZT NEM
ÉN TALÁLTAM KI,HANEM AZOK A FRADISTA HAVERJAIM,
AKIKKEL EGYÜTT NÉZTÜK KÉSŐ ÉJJEL A GÓLT...

Még emlékszem a Grasshoppers elleni kinti meccsre...az Ottó második gólja után a nagy
örjöngés közepette felborult nálunk asztal,
szék,pedig négyünk közül csak egy volt
zöldpárti.Egy jó Fradit még megnéznék,de a mait...

Akkor,amikor FISCER-DZURJÁK csatársor,
SIMON-PINTÉR-LIMPERGER-KELLER védősor volt...
akkor valóban CSAPAT volt a Fradi.Most csak
11 szerencsétlen azonos dresszben...

Strong

FORZA VIOLA!!!HAJRÁ LILÁK!!!

big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 750
A félidőben jó még a Fradi 1 gólal.

Fülöp jól játszik de még egy gólt se lőt pedi lőhetett volna .

huculpastor Creative Commons License 2000.08.19 0 0 749
HAJRA FERENCVAROS !

Legalabb tavol-keleten gyozzunk !

ISTEN ELTESSEN 1000 EVES MAGYARORSZAG !

Strong Creative Commons License 2000.08.19 0 0 748
Minden relatív...

Ha azt vesszük,hogy tavasszal egy SIMA HÁRMAST
kapott a Fredi tirpákiában,ahhoz képest nem lesz rossz eredmény a délutáni X /1-1,vagy 2-2/ ,ha a
két csapat lehetpségeit,játékoskeretét hasonlítjuk
össze,akkor viszont...nagyon keveset ér az
általam tippelt X.

Lesz ez még jobb is...
Hogy mikor?
Ha tudnám,akkor a jóslataimból élnék.

Strong

FORZA VIOLA!!!HAJRÁ LILÁK!!!

big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 747
Nem akarok előre látó lenni de , jó az hogy megint a fiatal srác fog védeni ( Németh Gábor )?
Szerintem egy jó kapust is kellett volna igazolni a Fradinak .
Kiváncsi leszek hogyan fog játszani Fülöp Zoltán , Lilik Pál és Kulcsár Sándor akik a nyáron kerültek a Nyírség-Spartacushoz .

HAJRÁ HERTA BSC !!!!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.18 0 0 746
Az 1000. meg az enyem hehe...
Előzmény: mash (745)
mash Creative Commons License 2000.08.18 0 0 745
Akkor is enyém lesz a 700.!!!
mash Creative Commons License 2000.08.18 0 0 744
Hajrá Fradi!!!!!

700?!

Wisey Creative Commons License 2000.08.18 0 0 743
Már nem...
Ismét felvették a jól bevált Dinamo nevet. Persze érthető, hiszen a szurkolók nem fogadták el a Tudjman-féle új nevet...
Előzmény: Lorinc_d (742)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.18 0 0 742
Mindenki arrol beszel hogy a Dinamo Zagrab lesz a centenariumi ellenfel. Oket nem Croatia Zagrabnak hivjak mar egy ideje?
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.18 0 0 741
Valaki

Sallay az IMG kepviseloje. Hogy Kispesten es Ujpesten is feltunt volna? Ezt kotve hiszem de utana lehet nezni, az Ujpestnek mindenkeppen. A Dunakeszit nem tudom.

Előzmény: Valaki aki ott volt (740)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.18 0 0 740
Hools!

Az IMG meg hasonló dolgokat is megbeszéltük már.
Sajnos nem csináltam akkoriban jegyzeteket, hogy a három állítólagos befektető közül melyik kit takart, melyik mennyit adott (?) volna, de beugrik, hogy valamelyik csoportot Sallay úr képviselte. Nos, ő azt nyilatkozta, hogy az általa képviselt szponzori kör egyedül a Fradit támogatná. Később, mikor kútba esett az ügy feltűnt Kispesten, meg talán Újpesten is, míg végül a Dunakeszi VSE-t vette meg. Ha jól tudom, egy év után mergszűnt a klub...

Fenntartom, ha a Szívósék befejezték/befejezhették volna, amit elkezdtek, akkor már nem lenne Üllői út, már nem lenne zöld-fehér a klub szín, de már Fradi se biztos, hogy lenne (ezt is leírtam már egy párszor, pl.: Diósgyőr esetében ugyanez történt).

Egyedül az érmekkel kapcsolatban van igazad, de ezt mindig is elismertem, mindenki előtt. (Ismétlem, a Szabadit amúgy sem szeretem, csak érthetetlennek tartom - ezt leszámítva - a reakcióitokat ellene!)

Hogy miért nincsenek nagyobb szponzorok, erről is már sokszor beszéltünk. Jelenleg a magyar gazdaság teljesítőképessége a labdarúgás irányában ennyi, nem több. Ehhez hozzájön még a közel 10 évig gazdaságilag túlértékelt labdarúgásunk, és így a laikusok számára is megfejthető a foci jelen helyzete.

A Fradi szerintem is nemzeti kincs, ezzel nem tudok vitába szállni sem Veled, sem mással. Ebben a kérdésben egyáltalán nem érdekel, ha másnak más a véleménye!

Eladni pedig azért nem lehet, mert egy adás-vételhez legalább két fél kell, egy eladó és egy vevő. Nos, a vevő még hiányzik...

u.i.: Csak hétfőn térek be a "kocsmába" legközelebb, de Nyíregyházán "ott" leszek, ha folytatni akarja valaki a fentiekkel kapcsolatos eszmecserét.

Előzmény: hools (739)
hools Creative Commons License 2000.08.18 0 0 739
Hát ott volt pl. az IMG, el is lett hajtva nagy ívben. Igaz, nem igazi menedzserek, csak olyan apróbb sportolókat vezetnek-vezettek, mint Martina Hingis, Wayne Gretzky, Michael Jordan. No, pl. egy.
Egyébként igazad van: egy-két évet még várhatunk, addigra lehet, hogy már a színünk sem lesz zöld-fehér, ha Szabadi úr úgy látja jónak.

Miért neketk nem fordult ki a belsotök, amikor az elso két Fradi-érmet a 100 éves évfordulón Torgyán és Szabadi kapta?
Miért nincsenek nagyobb szponzoraink?
De tudom: a Fradi nemzeti kincs. Eladni nem lehet. Csak ellopni.

Előzmény: Valaki aki ott volt (737)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.18 0 0 738
Fradit Feltokkel valo talalkara Valaki jelentkezett, a szervezonek meg lett mondva. Ha masok is akarnanak menni, szerintem a dokihoz forduljanak.

Pancsics es a Part legyen veletek

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.18 0 0 737
Robi hozzászólásával teljességgel egyetértek, pedig nem beszéltünk össze, sőt már (sajnos) amúgy is rég beszéltünk. Nem tudom megérteni azokat, akik a tények és néhány korábbi beszámoló (pl.: EX-től) ellenére megkérdőjelezik ezeket a dolgokat.

Hucul!

Sajnálom, hogy ebben a kérdésben ennyire más véleményünk, mert másban igen közeli. De inkább úgy érzem, elbeszélünk egymás mellett. Különben furcsa, hogy csak ilyen rövid távon gondolkozol, amikor a Fradit pont az tette azzá ami, hogy mindig is megbízhatóan szerepelt.
A '95-ös "időkben" bizony nagy "disznóságok" történtek, de ma már ezeket jóvátenni nem nagyon lehet - különben meg együtt tapsoltunk az akkori sikereknek... (Tehát Mi is bűnrészesek vagyunk!)
Nem hiszem, hogy bárki is el szeretné "tussolni" a korábbi ügyeket a mai vezetők közül - de erről már sokszor beszélgettünk, kár róla szólni.
Magam részéről Szabadival kapcsolatban nyitott vagyok, de érthetetlen, hogy számotokra miért lett ő bűnbak. Ha elmegy, akkor változna valamiben a véleményetek? Kötve hiszem... (Lásd Gál távozása...)

Hools!

Valószínűleg nem régóta olvasgatot ezt a fórumot, mert akkor nem írnál (finoman szólva is) ilyen sületlenségeket!
Ezt is sokszor megbeszéltük, de nevezd meg azt a hazai, vagy akár külföldi (bár én ezt nem tartanám jónak) céget, vagy cégcsoportot, amely az általad vázolt magánosítás során akart és tudott volna (de lehet jelen-, vagy jövőidőben is beszélni erről) tulajdonossá válni szeretett klubunknál!

Továbbra is fenntartom, hogy reálisan még egy-két évet várni kell a privatizációval, és azt is, hogy a Fradi lesz az első, amely piaci értéken kerül magánkézbe!

hools Creative Commons License 2000.08.18 0 0 736
Szerintem a legnagyobb baj, hogy a Fradinak nincs gazdája. Igenis privatizálni kellene, ti. a Fradiban még most is van üzlet, gazdasági társaságok látnának benne fantáziát. A jegybevételbol, a tévés meccsekbol (akár külön is értékesítve), az ajándéktárgyakból és persze az UEFA és BL-pénzekbol meg a játékosüzletbol egy igencsak jól meno és sikeres klub lehetnénk. Csak erre nem vállalkozik senki.
Torgyán, ha nem akart volna Minden lenni a klubnál, hanem normális befektetoknek eladta volna, most sütkérezhetne a sikerek fényében mint egyesületi (és nem gazdasági) elnök. Ugyanis akkor már lenne pénz és lenne csapat.
huculpastor Creative Commons License 2000.08.18 0 0 735
Robi, meg a tobbiek !

Robi nyaral, azert talan nem lesz pusztaba kialtott szo.
A Ferencvaros hosszabbtavu terveit kidolgozta egy 12 tagu elsosorban TF tanarokbol allo csoport.
A terv Torgyannal csucsul joideje.
Addig, amig nem reagal ra udvariatlansag nyilvanossagra hozni.
Torgyan azon csodalkozott, hogy a kozel 100 pldalast tanulmanyt ingyen kapta /nem szokott ingyen ilyeneket kapni/, az elkeszitoknek termeszetes volt.
Na most Torgyan tovabbra is maganal tartja es nem reagal.
Szabadi et uralkodik tulajdonkep sugoival, rola meg egeszen rossz a velemenyem. Rossz volt, mint emberrol, mint politikusrol korabban is, most a kosarcsapat kiirtasaval nalam menthetetlen.
O nem enged semmifele sponzoracioba beleszolni.
Torgyan rosszul intezi a Fradi ugyeit.
Elhitte, hogy a kettes megregulazza a szurkolokat, nem lesz Torgyan ellenes tuntetes.
Meglatjuk. ma meg nem, legfeljebb Szabadi, meg Pancsics ellen.
Nincs ertelme a jatekosokat, meg az edzot cikizni. Nem ok szerzodtettek sajat magukat.
Abban viszont igaza van annak, aki irta, hogy ha negy ev azzal telt, hogy a kozel milliardos bevetel utani adossagokat kellett Pancsicsnak menedzselni, akkor nagy disznosag tortent azt megelozoen. Aki csinalta az is felel, meg aki eltussolta, az is felel erte.
Az a velemenyem, aki nem teriti ki kartyait utolag, azaz nem kozol semmit a nyilvanossaggal, gyanus ember.
Hallgattassek meg az a fel, aki vallaja a nyilvanossagot. kerdezzetek direktben toluk.

Előzmény: Robi(FTC16-os) (722)
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.08.18 0 0 734
Doki!

Hidd el én is hiányoltam a felelősségrevonást, és nem is azért írtam amit írtam, mert szerintem minden jó így, ahogy van! Csak itt mindenki a terveket, a koncepciót kéri számon a jelenlegi vezetésen, de nem gondol bele, hogy mit is kellett átvenniük.
Kíváncsi lennék mit csinálnának a Fradit "féltők" és embereik, ha megkapnák a klubot félmilliárdos tartozással! Mennyi idő alatt tudnák rendbetenni? Vajon akkor látnánk csapatépítést, koncepciót? Nem! Ugyan ezt látnánk, hogy évről évre kicserélődik a játékoskeret, és egyre gyengébb játékosok vannak a csapatban.

Írod: "96 óta pedig minden igazolás és szerződés Páncsics nevéhez fűzödik" Igen, ez igaz. De ha érdekel, akkor pontosan 96 óta fogy a Fradi adóssága. Ennek egy részét az eladott játékosokért kapott és a vásárolt játékosokért kifizetett pénz különbségéből fizették ki. Hogy mást ne mondjak, el kellett adni azért egy játékost, hogy egy másikat meg tudjunk tartani, mert mielőtt újra aláírt volna, az volt a minimum, hogy az előző évi pénzét (vagy annak egy részét) megkapja. Sajnálatos, de ebből állt a Fradi elmúlt 4 évi gazdálkodása. ÉS ha a Torgyán nem pumpál elvtelenül ennyi pénzt a Fradiba, akkor valószínüleg ez még 20 évig így is ment volna. Ma ezek helyett az a helyzet, hogy aki a Fradi keretében van, az MIND a klub saját tulajdona (nem mindenféle vállalkozóké), és a legrövidebb szerződés is 2 évre szól. Ezek után valószínűleg nem fogunk mindenkit eladni, illetve ha valakit eladunk, akkor az érte járó pénzből (elvileg) fogunk tudni venni másik, hasonló képességű játékost.
Egyébként is, ha megnézed a mai magyar piacot, nem sok olyan focistát tudnék mondani, aki jelentős erősítés lenne.

NA mind1! Válaszolni szinte felesleges, mert legközelebb jó másfél hét múlva fogom csak olvasni a fórumot, addig nyaralok!
A lényeg: HAJRÁ FRADI!!!!!

1nagymatyas1

Előzmény: Dr.W.Gy. (731)
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.08.17 0 0 733
Üdv!

Én sajnos nem tudok majd elmenni, mert péntektől következő vasárnapig Balatonon leszek. Remélem majd VAlaki beszámol nekem! :-)

Előzmény: Lorinc_d (728)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.17 0 0 732
Talán csak annyi megjegyzésem lenne (mert, bár érintve vagyok benne, már rég túltettem magam rajta, és hidd, el egyáltalán nem érdekel), hogy a "sétány" egy részlete elkészült. Ha szoktál az Ülloire járni (ez költoi, mert tudom, hogy igen), akkor látnod kell(ett) az elso "szektort" az Ajándékbolt melletti kapunál. Ez 1997 nyarán vagy oszén készült el. Tehát szó sem volt arról, hogy a centi meccsig nem lesz egy ko sem lerakva!

(Én egyébként sose szerettem a barátságos meccseket, így egyáltalán nem érdekel, hogy kit hívnak el, mert egy edzomeccsre többen mennek ki, mint az ilyen értelmetlen "gálákra" - lásd a 95-ös Fradi és a 86-os válogatott nyár eleji meccselését...)

Előzmény: Dr.W.Gy. (731)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.08.17 0 0 731
Robi!
Ez a lényeg! nem kell zárójelbe tenni, hogy fizetések meg tartozások! "az eladott
játékosok árából nem új játékos(oka)t lehetett venni, hanem a lyukakat (fizetések, ilyen-olyan tartozások) kellett betömni. "
Valóban? Valóban! És hol vannak a felelősök? Illetve hol van a felelősségrevonás??? Százmilliókat kellett "betömni". Szívóssal az élen. Meg Havasival, 96 óta pedig minden igazolás és szerződés Páncsics nevéhez fűzödik. Csúcs jelentés! Hűtlen kezelés, hivatallal való visszaélés. 150 000 forintos magyar kártya, Gál síelés Svájcban stb.
Nehogymár boldog legyek, hogy Torgyán "betömi" a tartozásokat! Ennyire hülye nem vagyok, hogy megtévesszen engem ezzel. Lepaktált Szívóssal, elsumákolta a Csúcs-jelentést és felelősségrevonás helyett "tömköd". És ezt sosem bocsájtom meg neki.

Valaki!

Azt hiszem tényleg nem én vagyok az illetékes a válaszokban. Szeretettel várunk!
EGyedül a Zágrábra reagálnék: egy év telt csak el, nem évek. Ha az átadó azt akarta, hogy a centenáriumi meccsen legyen átadva, én elfogadom. Azt, hogy a Zágrábi Dózsa méltatlan, elfogadom, szerintem is az.

Előzmény: Robi(FTC16-os) (722)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.17 0 0 730
Rendben.
Előzmény: Valaki aki ott volt (729)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.17 0 0 729
Akkor megkérlek, jelezd az illetékeseknek, hogy én "ott" leszek.
Előzmény: Lorinc_d (728)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.17 0 0 728
FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aki nem olvasna a Fradi-listat: jovo het kedden (augusztus 22.) 19 oratol a Berliner sorozoben talalkozo a Fradit Feltokkel. Aznap 16-tol ul ossze a Fradit Feltok Tarsasaga hogy megtargyaljak a Torgyan-Dekany talalkozo tanulsagait. Minden fradista szivesen latott vendeg. EX, Valaki, Robi, itt az alkalom hogy a kerdeseiteket szemelyesen es ne kozvetitokon at tegyetek fel, eljetek vele. Valaszokat gyorsan adjatok, nem en szervezem a dolgot, es aki szervezi az holnap (pentek) 14 oraig adott hataridot, mivel utana nem lesz netkozelben. Fontos tudni hogy hany ember jonne mert annyi fore foglal asztalt a sorozoben.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

delpedro Creative Commons License 2000.08.16 0 0 726
Bárcsak a csapat megerősítésére is ilyen nagy tervek lennének. Mert elsődlegesen egy jó csapat kell a nemzetközi szerepléshez.
hools Creative Commons License 2000.08.16 0 0 725
sajnos nincs, begépelni meg lusta vagyok :)
Előzmény: Lorinc_d (724)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!