Keresés

Részletes keresés

huculpastor Creative Commons License 2000.08.12 0 0 674
EX !

"Most, amikor van vegre csapatunk", irtad korabban, mit akarnak Jakabhazyek.
Javitani, jobbitani, mert van mit.
Sajnos megint ott tartunk, ahol negy eve minden evben. Osszeszedett-vedett tarsasag, jobb emberanyag, mint korabban, valoszinuleg osszeerik a rajatszasra. A kerdes csak az, miert van erre minden evben szukseg.
Ki az az orult, aki nem tartja meg a csapat gerincet - ha van neki - es kiegeszito embereket, jokat igazol, hoz fel az ifibol.
Ki az az orult vezeto, aki keptelen volt kitermeltetni negy ev alatt egyetlen sajatnevelesu jatekost ?
Elso meccsunkon en is "hullamoztam", onfeledten. Masodikat kisiklasnak tartottam, van ilyen, ha szedett-vedett uj cspatunk van.
Tegnap elfogyott a turelmem.
Igenis, Fradistakat a vezetesbe es a csapatba. Csak ez lehet az ut a celhoz, az igazi FRADIhoz.
Az elmut negy evert is felelnie kell valakinek.
Ez az ember Pancsics, de lehet, hogy holnap mar Torgyan is mellette lesz, Szabadi mar most is vehetne a kalapjat.

Előzmény: EX (434)
tommasi Creative Commons License 2000.08.12 0 0 673
Csak azt nem értem,hogy egy ferencváros
Miért igazolt ennyi fasz játékost?
Na meg egy leszerepelt eddzőt?
A keretetekben nincs 4-nél több értelmes játékos.
A csapatjáték nem üti meg a 2.vonal szintjét
sem.
Csank mit csináltat ugyan az eddzéseken?
Ez minden amit láttunk eddig?Nem sok.
Na meg Lipcsei!
Bocs de szerintem ennyit amennyit tőle láttam az elmult két meccsen,azt nagyapám is megjátszotta volna.Egy félidőt két meccsen még az öreg is kibírt volna.
Mert nemzetközi szinten biztos kiállitoták volna mindkét meccsen.
Lipi elért arra a szintre mint Hagi az EB-n.
Csak reklamál,meg magyaráz.
Nem hiába jött haza külföldröl.Itthon még el tudja magát adni.
Remélem azért nem lesz mindig ilyen szar csapatotok.
Zotyó_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 672
Mert nem volt utolsó ember. A bíró akárhová tévedhet! Ha a FTC 3-0 verte volna a Kispestet vagy a Győrt, az lett volna az irreális a játék képe alapján!

UI: a "hülyegyerek" téged minősít!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 671
Zotyo

3-4 golos vereseg a Kispest ellen realis lett volna???????????
Lehet hogy most sz@rok vagyunk de ne temessuk meg a csapatot, varjunk egy kicsit azt mondom.
Amugy akarmilyen sz@rul jatsszunk is, mindig van/lesz aki utazik videkre a csapattal.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Zotyó_d (669)
mash Creative Commons License 2000.08.12 0 0 670
hüjegyerek miért nem arról beszélsz, hogy az első 15percben Téger utolsó emberként elütötte a kitörő játékosunkat, Gerát, amiért csak sárgát kapott PIROS HELYETT?!??!?!?

Előzmény: RAMBO (667)
Zotyó_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 669
Ugyan már Lorincz_d!
Ez a FTC úgy szar, ahogy van. A bíró akárhova tévedett, a reális a Győr és a Kispest ellen is a játék képe alapján 3-4 gólos zakó!
Az viszont tetszett , hogy az Urbányi szerint a nagyon kemény munka miatt nem elég friss a FTC. DE! Az egyik KIESŐESÉLYES Győr iskolázta le őket, meg a nyövenyelősen bennmaradó Kispest. Ugyan már! Nézd meg a játékosállományt! Mit vársz ezektől? ( Kriston, Csoknai, Kardos, Vén, Rob, 10 évvel ezelőtt ilyen kaliberű játékos nevének hallatán rögögőgörcsöt kapott volna a FTC B-közép... )

Itt van mash! Ő jól látja a dolgokat: " ezekért menjek le Nyíregyházára?". NO COMMENT.

Hajrá GYŐR!

UI.: Lipcseit le kellett zavarni volna a faszba! De már a GYőr ellen is!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 668
Mint a Gyor ellen mi? Egy szabalytalan bekapott gol + egy meg nem adott bunteto...
Uncsi mar ez a hulye duma.
Előzmény: RAMBO (667)
RAMBO Creative Commons License 2000.08.12 0 0 667
Fradi - Kispest 2:2

Uraim!

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy Lipcsei Petit a szándékos kezezése után közvetlenül elkövetett "szerelése" nyomán (amikor hátulról MINDKÉT lábát kirúgta Szabó alól) miért nem zavarta fürödni a bíró?

Milyen kis pikáns a meg nem adott szabályos gól!

Sebaj! Hozzászokhatott mindenki az NB I.-ben, hogy a Fradi 12 játékossal fut ki a meccsre. Még így is sokkal jobb volt a Kispest.

Feribá Creative Commons License 2000.08.12 0 0 666
2:2 Hatalmas mázlitok volt.
Azért elszomorító,hogy M.o. egyik legpatinánsabb csapata tele van ilyen rakás szerencsétlenekkel.
Kristont,Csoknayt és Lakost a 3 favágót azt hiszem nem kell bemutatni.Vénre még azt sem lehet mondani,hogy béna mert egész meccsen alig találkozik a labdával.Ez a Kardos is nagyon gyenge,Gera szarrá cselezi magát és kapura teljesen veszélytelen.Ezt a Földvárit nagyon istenititek,én már láttam játszani élőbe itt Debrecenbe amikor zakóztatok 3:0-ra,jobb oldali középpályást játszott és Szatmári mellett még labdához sem ért.
Kapusposzton is elég gyengén álltok.Toth és Horváth elég jók de ha nem kapnak labdát akkor ők sem tudnak csodát csinálni.
delpedro Creative Commons License 2000.08.12 0 0 665
Én sem mondom azt, hogy váltsuk le a Janit, de azt se szeretném, ha a kiesés ellen harcolnánk.
Előzmény: Lorinc_d (664)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 664
Adjunk neki meg idot. Megoldas hogyha minden meccs utan edzot valtunk? Varjuk meg hogy allunk majd az ideny vegen.
Boci Barna Creative Commons License 2000.08.12 0 0 663
Hi
Siralmas............Küggyétek már el azt a bajszos f@szt!

HAJRÁ PAMACS!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 662
Talan Lipcsei Petinek.
Előzmény: delpedro (661)
delpedro Creative Commons License 2000.08.11 0 0 661
hajrá Fradi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De azért kiváncsi vagyok, kinek van akkora Fradi-szíve a csapatban, mint itt nekünk, akik éjt-nappalá csak a Fradival foglalkozunk.

Előzmény: Lorinc_d (660)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.11 0 0 660
HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!
delpedro Creative Commons License 2000.08.11 0 0 659
Azért még ne temessünk.
De azért érdekes, hogy védelmünk nincsen, veszélyes pontrúgásaink nincsenek. Pedig ez Csank-recept.
Vagy mégis FASZ?
Előzmény: mash (658)
mash Creative Commons License 2000.08.11 0 0 658
Nem fogja észrevenni!!!

Mert csank egy FASZ!!!!
Egy bajszos FASZ!!!!

Előzmény: delpedro (657)
delpedro Creative Commons License 2000.08.11 0 0 657
Nem szoktam edzőről véleményt mondani 3 meccs után (ehhez min. 8-9 meccs kellene), de azért lenne kérdésém Csank Úrhoz.
1. Földvárit miért teszi-veszi jobbra-balra, mint egy sakkbábut (Dabas vagy Fradi)?Edzői következetesség.
2. Hol a motiváció?? Egerváritól tanulhatna. Egyetlen játékoson se lehetett látni, hogy igazán koncentrálna. Eladott labdák tömege.
3. Gerát nem lecserélni kellene, hogy miért cselez annyit, hanem az edzéseken kellene megértetni vele ezt. EZ mondjuk nem túl szigorú kritika a részemről, mivel a csapatérdek valóban megkivánja, hogy egy játékos ne cselezze magát agyon. Egyébként Gera egy Istenadta tehetség.

A lényeg az, hogy ezektől a kritikáktól ne pánikoljon be a mester, hanem legyen következetes, s vegye észre a maga hülyeségeit is.
Hajrá Fradi!!!!
AVanti Ragazzi!!

mash Creative Commons License 2000.08.11 0 0 656
Az az ember, aki nem látja a Földvári gyerekben a csiszolatlan gyémántot, az egy FASZ!!!!!

Aki nem a középpályán frissít mikor égünk 1 góllal, az szintén egy FASZ!!!!!

Menjen vissza Vácra, Egerbe, Csabáar!!!

El innen el, csak innen el!!!!

Érted????

FASZ!!!!

Előzmény: tutajos (655)
tutajos Creative Commons License 2000.08.11 0 0 655
Te a Csank helyében mit csinálnál!!Nem ö játszik egyébként én se a Csankot jelöltem volna edzőnek de ha már itt van agyanak neki esélyt.
Előzmény: mash (654)
mash Creative Commons License 2000.08.11 0 0 654
csank jani egy FASZ vagy!!!!

érted????

egy nagy méretes fasz!!!!!!!!

Előzmény: mash (594)
mash Creative Commons License 2000.08.11 0 0 653
a legborzasztobb az egészben, hogy Kriston volt szinte a legjobb a Fradiból!!!
Ez mára VÉG!!!!

csank egy FASZ

mash Creative Commons License 2000.08.11 0 0 652
szembe voltam, nem náluk
Előzmény: Bai(l)y(eis) (610)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.11 0 0 651
NEM IS MERT GYOZELMET ERDEMELTUNK!!!!!!!!!!!
;-))))))))))))

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: BaLee (650)
BaLee Creative Commons License 2000.08.11 0 0 650
Igen, a 4-0 -as csapatunk tényleg 4 góllal szarabb volt nálatok...
Ennek meg 2-2 a vége, de nagyon nem érdemeltétek meg.
Előzmény: Lorinc_d (644)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.11 0 0 649
HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!
NYERNI KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.11 0 0 648
KOSZI A HIRT!!!!!!!!
MEG MEG LEHET A 3-2 AHOGY JOSOLTAM!!!!!! REMELVE HOGY BALEE NEM POENKODIK MINT BAYLANDO.
BAYL, JELEN HELYZETBEN MEG A NOTA IS STIMMEL.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: BaLee (645)
tutajos Creative Commons License 2000.08.11 0 0 647
TALÁN HA CSAK NEM 3-PERCET FOCIZNÁNAK A FIUK TALÁN MÉG NYERNÉNEK IS
Előzmény: Lorinc_d (643)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.08.11 0 0 646
2-2!!!! majdnem kidolt a kapu tóth misi lövése nyomán majd bepattant vmelyik fasz pirosról!!

Hajrá Fradi!

Van isten

BaLee Creative Commons License 2000.08.11 0 0 645
Hát Plókai rúgott nektek egy öngólt, ha már ti nem vagytok rá képesek...
2:2

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!