Keresés

Részletes keresés

kbatis Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1185
Éppen ezaz hogy nem gondolom hogy T.J. fog rendet rakni a klubnál. Amig ő van rend sincs de őt olyannak kellene váltania aki igazi Fradista mint Pl.: Nyilasi
GALA Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1184
Az a jó kérdés miért gondoljátok,hogy pubitól lehet rendteremtést várni ? A saját mondataiban sem tud rendet tartani . Egyébként meg lételeme a rendetlenség , ahol kavarni lehet , mindent ugy lehet forgatni , ahogy éppen akkor a legjobb-NEKI.

FELEJTSÉTEK EL , ÉS MAGATOKAT IS AMÍG EGY ILYET HAGYTOK A NYAKATOKON ŰLNI .

Nem vagyok fradi drukker , de addíg nincs súlya semmilyen győzelemnek -címnek , amíg a fradit a sopron is meg tudja verni...

Vidéken meg a kocsmákban Torgyán vírít zöld sálban , röhögnöm vagy inkább sírnom kell . Ilyen buták lennénk ????

Előzmény: hools (1183)
hools Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1183
Igen, az jó kérdés, hogy ki jöhet Csank után...
Előzmény: kbatis (1182)
kbatis Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1182
Az a baj, hogy ha a csankot ki is rúgják nem lesz jobb a csapat. Meghát ki jönne helyette? Most ezekkel a szarrágókkal égjen egy Fradi érzelmű edző. Sajnos teljesen tönkretették Szívosék a klubot és T-J. nem tesz semmit azért hogy rend legyen. Addig amig összevásárolt játékosokból áll a csapat addig semmi esélyünk arra hogy megint jók legyünk.
De fő baj hogy a három E már rég kihalt az Üllői útról. És amig szabadik lehetnek a Fradi élén nem is lesz jobb a helyzet.
Olyanoknak kellene jönniük akik a Fradit tartják a legfontosabbnak és nem a saját érdekeiket. De amig nem lehet kitakarítani a Fradinál addig nem lesz változás.
Vajon miért nem lehetett felelősségre vonni Szívosékat a gazdálkodásért? Miért használja öntömjénezésre T.J. hogy a Fradi csődhelyzetben volt de ő megmentette? Miért keresik meg a felelősöket azért hogy a Fradi csődhelyzetbe kerülhetett? Miért nem büntetik meg őket?
Miért nem a Fradi a fontos ha igazi Fradisták?
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1181
AKI NEM FRADISTA ES PARASZTKODNI JON IDE AZ HUZZON A F@SZBA!!!!!!!!!!!!!!!!

Ertelmesen (en legalabbis) hajlando vagyok barkivel elbeszelgetni, de aki mocskolodik az mindig is el lesz kuldve oda ahova valo.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hools Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1180
Teljesen egyetértek az elottem szólóval - kbatissal. Amúgy szerintetek Csank meddig marad még? Ja, Földvári megint nem játszott, csak csereként. Nem hiszem, hogy vele nyertünk volna, de talán nem így kaptunk volna ki.
akkor is: HAJRÁ FRADI!!!
Üdv
hools
Előzmény: kbatis (1178)
Matyi.sk2 Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1179
Polyci !

Már a meccs előtt megmontam, hogy laposra verünk benneteket......
(olvasd csak vissza !)
Amúgy baromi primitív állat vagy, nemúgy mint a körülöttünk ülő Fradi-szurkolók akik sportszerűen gratuláltak és sok sikert kívántak az UEFA kupára
Ja és ők is az NB 1/B-be várják csapatodat, ha valami változás nem lesz! Realisták.

Üdv.
Hajrá Dunaferr !!

Előzmény: Polyci (1174)
kbatis Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1178
Matyi személyében megismerhettük a Dunaferr tábort :-)

A fehérváriak nem tudom hol voltak akkor amikor 4-1-re szoptak hazai pályán az Újpesttől, de nem hiszem hogy sokan mentünk volna a topicotokba élvezkedni. Azt nem értem hogy ha nem a Fradi a legnépszerűbb és nem számítanak semmit az eredményeink akkor miért okoz ekkora örömet az hogy most ilyen szar emberek húzhatnak magukra Fradimezt?
Mindenesetre ugyan a múltunk semmit nem számít de mégis minden csapat akkor a legbüszkébb ha a Fradit veri meg.

A csapat(?) szar. Ezen változtatni nem nagyon fogunk mert azzal hogy hoznak egy jobb futót (minek? ott a Földvári) meg egy irányítót (az ránk férne) még nem lesz jobb a helyzet. Nincs kapusunk a védlem úgy ahogy van felejthető élen Dragónerrel, a középpályáról ne is beszéljünk. És van két csatárunk akiket senki nem képes helyzetbehozni ezek meg maguktól nem fogják megcsinálni.
Erről ennyit. Jelenleg nincs Fradi (már 4 éve) de egyébként örüljön csak a plebsz. Mi leszünk még bajnokok a fehérváriak meg járhatnak még Komló elleni második ligás meccsre.

Chip-TFF Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1177
Ja azt elfelejtettem ami meg nagyon fontos: Tisztelet a kivetelnek!
Előzmény: Chip-TFF (1176)
Chip-TFF Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1176
Ex!

Ti sem ugy kezdtetek a szurkolast, hogy rogton langba boritottatok a szektort! Mi fiatalabbak vagyunk, de ha a multal jossz, akkor en is: Legyszives mondjad meg, hogy az 1999/2000 -es szezon legjobb koreografiaja a 3.Felido szerint melyik volt?
Ami pedig a lelaton kivuli viselkedest illeti, bazira buszke lehetsz ra, hogy balhe maniasok vagytok! Csak az ilyen embereknek juthat eszebe egy MAGYAR valogatott meccsen balhezni! Na erre mondom en hogy PARASZTOK!

Előzmény: EX (1170)
Farkas T. Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1175
Helyszín: 00.09.06. Dunaújváros Sporttelep
Időpont: D.ferr-FTC mérkőzés lefújása után

Három zöldmezes játékos indúlt el a vendég szúrkolók felé lógó fejjel (gondolom meg akarták köszönni a szúrkolást). Az egyik csak a pálya sarkáig ment, majd fordúlt is a játékos kijáró felé. Másik két társa már a futópályán volt, mikor a szúrkolók szavakkal és heves kézmozdulatokkal adták játékosaik tudtára, hogy "nem így kellene megköszönni" a szúrkolást.

Erről ennyit....ergo no comment

Matyi.sk2 Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1172
Sziasztok!

Ez is meg volt!
Külön öröm számomra, hogy reálisan (fradisták által nagyképűen) mértem fel a meccs előtt esélyeinket :-))
Kár, hogy nem szórtuk meg jobban ezeket a kis zöld emberkéket, de cca. 60 %-os teljesítménnyel ez is szép, és nagyon boldog vagyok !

Mash!

A két gólt -amit fotózni akartál- eltaláltad.Gratulálok,bár a második gólotok lerántás miatt szabálytalan volt :-((
Felrakod a képeket valahova?

Üdv.
Hajrá Dunaferr

Ui:
Ja és óvatosan nyissátok ki a Sportot nehogy kiessen a Nemzet Fradikája.
Tudom,húzzak el innen.Már megyek is,remélem ti is az NB1/B-be !!!!!!!!

Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1171
Hajrá Fradi!!

RV96 OTT VOLTUNK

EX Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1170
Majd el felejtettem:"szurkolásban:soha"
Már megint az a fránya múlt:)
Emlékszem kb 3 évvel ezelött amikor nálunk lángolt
a lelátó a sok görögtűztől,ti begyújtottatok vagy 20 csillagszórót pirotechnika gyanánt!:))))))))))
Előzmény: The Evil (1166)
EX Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1169
The Evil!

1.)Nem csak neked írtam a megszólítás videoton szurkolók volt!
2.)A Pécs-el kapcsolatban igazad van.De látod ennyire nem érdekelnek az eredményeitek,ellenben titeket annál inkább a mi eredményeink!Írhattam volna Debrecent is /0-3/.
3.)Ja tavalyi év az nem számít:)))) Bocs nem tudtam:))))
4.)Ja a Gázszer sem számít,hogy hol játszott:))
Bocs ezt sem tudtam:)))))
5.)Ja az sem számít,hogy az edzőtök és egy két játékos hol szerepelt az előző szezonban:))))
Bocs ezt sem tudtam:))))

A te okfejtésed alapján,akkor kár a Dunaferr meccsel is foglalkozni,hisz az már a múlt.

Nem hiszem,hogy különösebben alpári lenne bármelyik válaszom.Türtőztettem magam.
De persze a ti úri stílusotokat nehéz megközelíteni:))))))

Előzmény: The Evil (1166)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1168
Nem mondta senki, hogy Neked szól a kisbetűzés. Annyian írtatok be, hogy már nem emléxem ki miatt is "ragadtam klaviatúrát", de pl. fcf rendszeresen kisbetűzik és a többiek is csak gecizni jöttek. Normálisan én is szeretek dumálni ellenfelekkel is, de a nagy többség nem ezzel a céllal jött.

Hajrá Fradi!

Előzmény: The Evil (1167)
The Evil Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1167
1. Tényleg kíváncsi vagyok mikor írtam kisbetűvel a Ferencvárost????!!! Csak egy klubnak nem adokűm meg a tiszteletet azzal, hogy kisbetűvel írom, az a klub pedig már nem létezik.
2. Egyik Vidis sem mocskolódott itt. Érdekes, hogy egyikőtökkel-másikótokkal el lehet dumálnim a többiekkel meg nem ,mert mindenhol sértést szimatlnak.
Előzmény: Andreoragazzo (1165)
The Evil Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1166
Ex!

Nemtom én mikor írtam kisbetűvel az FTC-t.
Miért van az, hogy minden fradista csak a múlttal tud törődni? Felejtsd már el a tavalyi évet papa! Az elmúlt, és már nem oszt, nem szoroz!
1. Tyúkész, mi 2-0 levertük az acélos Pécset (ugyanúgy, mint szezon előtt az acélos Győrt, ugye, khmmm *1-3*
2. létszám: legtöbbször, de nem mindig; szurkolás: soha, seggrepacsi: nem érdekel
3. Jelenleg a Vidi a 3., FTC 6., ezt ne felejtsd. Bár amíg benne vagyunk, vagytok az első 6-ban, ez nem sokat számít.

ja nekünk a gázszar volt az ellenfél, meg is szűntek muahahahhahahaha, így jártak. Egyébként lehet hogy nektek az Újpest ellenfél, de ti az Újpestnek ma biztos nem vagytok ellenfél :))))))))))))))))

Előzmény: EX (1164)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1165
ZöldÓriás, Kertlay Z_!
Nemtom ki vagy, nem is érdekel túlzottan, csak azt nem értem, hogy a faszba unatkozhatsz ennyire, hogy össze-vissza regisztrálgasd Magad, írogass mások nevében, mindig más csapat szurkolójaként... Te tudod, bár szerintem elég gyerekes faszság.

Vidisek!
Teljesen egyetértek Ex-szel, ha már itt veritek a farkatokat a FRADI szenvedésére, legalább tanuljátok meg nagybetűvel írni a Fradi, Ferencváros, FTC - egyébként gyönyörűen csengő - szavakat! De legjobb, ha már megnyitotta vki azokat a szaros Fradi gyalázó topicokat vki, azokban jópofizzatok.

Üdv
Hajrá FRADI!

Előzmény: Zold_Orias (1163)
EX Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1164
Kedves videoton szurkolók!/amig nem tanuljátok meg nagybetűvel írni a Fradit én is kisbetűvel írom a vidit/
Furcsa,hogy olyasmivel próbáltok viccelődni amit ti már átéltetek,nevezetesen a másodosztállyal!!!
Mi még soha nem játszottunk a második vonalban,ellenben ti hol szerepeltetek az elöző bajnokságban?
Bár számotokra ez siker,hisz így legalább bajnokok lehettetek,az elsőosztályban úgysem lesztek sosem bajnokok!
Tényleg nincs sok különbség köztünk csak:
1.)Mi nem megyünk a topicotokba amikor az acélos Pécstől leszoptok 2-0 ra!Mert ugye kitart benneteket számon!
2.)A szurkolóink mindenben jobbak nálatok!Létszám,szurkolás és még jól elverjük a seggeteket is bármikor!
3.)A csapatunk még így is oda-vissza verne benneteket,de erre sajnos nem lesz lehetőségünk,mert mi továbbra is maradunk az NBI-ben,ti meg vissza mentek oda ahol az előző idényben is játszottatok!
Nem baj legalább lesz esélyetek a bajnokságra,úgy 3 év múlva!:)

És tényleg megkérlek benneteket,hogy menjetek vissza a topicotokba és ott beszélgessetek EGYMÁSSAL,hisz ti kissebbségi érzésben szenvedők jobban megértitek egymást ha egyedűl vagytok!

ui:Különben is nekünk az Újpest és Európa az ellenfél,nektek meg a Gázszer!!!!!

Ui2:Óóóóóó bocs!Tényleg elfelejtettem,hogy a tavalyi idényben is volt elsőosztályú meccs a stadionotokban!Csak éppen a Gázszer játszott a nagy videoton pályáján elsőosztályú meccseket!!!:)))))))))))))

Zold_Orias Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1163
Sracok!

Vegyetek mar eszre,hogy al-Kertlay nem letezik!
Mindegyik nick-name ugyanazt a ferget takarja!
Rajtunk rohog,hogy nem jottunk ra!
Az osszes iromanyanak hasonlo a stilusa,le sem tagadhatna.
Ne doljetek be egy lila fattyunak!

Mas!

Megint szarok voltunk.
Nem tudom lesz-e meg valami javulas.
Mindenesetre ne adjuk fel,MINDENT BELE!

HAJRA FRADI!

Előzmény: .Kertlay Z. (1137)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1162
Újvárosban ma zöld oldalon az egyetlen szépségdíjas megoldás az volt amikor lányod megjelent a leláton!
Köszönet, hogy Veled volt Hucul :)))

A "csapat" siralmas.

Akkoris MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!

A másodosztályt ugye senki nem gondolja komolyan?? Soha nem volt és nem lesz másodosztályú a FRADI! Ezt mindenki nagyon jól tudja, kár erről témázni!

Előzmény: huculpastor (1160)
The Evil Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1161
A Győr ellen mondjuk 4000 néző, szóval egyszer minimum 10000 nézőnek kint kellett lennie. Lehet egyébként hogy így volt, nem mindig tudtam követni a dolgokat, amíg külföldön nyaraltam.

Berserker:
Azt elhiszem, hogy sokan így gondolkodnak. Megérteni nem tudom, mert én a Videoton összes osztályozós és kieséses és másodosztályú szezonjában minden meccsen ott voltam, amire el tudtam menni (és a Vidi-topicba irogatók többsége is így van ezzel), pedig a mi vezetőségünk (Szuna József vezette álomalakulat) még nagyobb faszságokat csinált, mindenkit eladott (Pető T., Tóth N., Dvéri, Korsós, Bíró Sz., Miriuta, meg még ezer másik), meg lopott, satöbbi. Mégis, én annyira szeretem a Vidit hogy fel sem merült bennem hogy ne menjek ki, pedig rohadtul szenvedtem a lelátón. Plusz ugye még a hazai meccsekre is le kellett nyomni a Bp-Fehérvár távot. Szóval én nem hatódok meg ettől az érvtől. Az oké, hogy a "nyugdíjas" szektorokban megcsappan a létszám, de hogy a kapu mögött 250 monster ugrándozik, az nem semmi...

Előzmény: berserker (1158)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1160
Mi Ziggel, ZePe-vel, Kingaval megvartuk a "csapatot" a Fradi palyanal.
Csak en mentem oda a buszhoz, de hiaba. Egyetlen jatekos sem kert tolem elnezest, pedig a zold-feher sal a nyakamban volt.
Szebb jovot !
The Evil Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1159
Dobogjon még nagyon sokáig a legendás Fradi-szív!!!!!
Előzmény: bala (1155)
berserker Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1158
Nem értem, miért kell azon csodálkozni,
ha elmaradnak a nézők, mikor a csapat egy nagy
kalap szar + a vezetőség dilettáns hozzá nem értő barmok gyülekezete. Nincs olyan csapat, melynél ilyen körülmények mellett tömve lennének a lelátók.
Sokan gondolkodnak úgy (nem véletlenül) hogy ez a csapat NEM ÉRDEMLI MEG hogy kimenjen és tüntet a távollétével. Ez természetes dolog.
Előzmény: The Evil (1156)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1157
Ez az átlag az idei 3 meccsből jött ki. Gondolom a hétvégén már rosszabb képet mutat majd, bár szerencsére nem lesz TV meccs, így leszünk legalább 4ezren. Remélem.
Előzmény: The Evil (1156)
The Evil Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1156
Én a Besiktasnak szurkolok, ott 28.000 az átlagnézőszám :PPPPPPP

Oké, a legnagyobb kedvenc persze a VIDEOTON. Mit mondjak, ez a hétezres átlag meglep. Mikor voltak annyian??? Nem írtál el valamit?

Tavaly voltam egy Tatabánya elleni bajnokin egy fradista barátommal, 1000 néző sem volt lelátón... Volt egy kábé másfél hónapon át tartó periódus akkor ősszel, amikor a Vidinek a másodosztályban több nézője volt mint az FTC-nek! (Akkor volt, amikor az FTC asszem zsinórban 4szer kikapot a Züllőin)

Előzmény: Andreoragazzo (1153)
bala Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1155
A félidőben szóltam Kriston Attilának, készüljön, mert pályára küldöm, ám a középpályás derékfájdalmakra kezdett panaszkodni. Később aztán már azt mondta, mégis vállalja a szereplést, de hát mit kezdjek egy olyan futballistával, aki egy ilyen fontos mérkőzésen nem akar csatába menni. Persze, mindez mellékes, mert összességében a képességbeli különbségek döntötték el a találkozót

No Comment

Előzmény: Chip-TFF (1152)
The Evil Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1154
RWG, most mondjam azt, hogy a következő száz évben milyen kis csapatokkal fogtok játszani? Pénzügyőr, Kistarcsa, Hőerőmű... ;)))
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1151)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!