Keresés

Részletes keresés

JOcika Creative Commons License 2000.06.23 0 0 166
Kovács Béla nem fogadja el a felkínált szerződést, távozik a csapatból. Végre valami jó hír!
Damian Militaru, a Steaua Bucuresti egykori középpályása a Fradival edzett. Szép kis edzés lehetett. A faszi nem bírta az edzést a nagy meleg miatt, és még a cipő is feltörte a lábát. Elég viccesen hangzik, csak az a szomorú, hogy ide akarják hozni. Remélem ezek után elhajtják a francba!

Hajrá Fradi!

mash Creative Commons License 2000.06.22 0 0 165
Holnap foci Erzsébeten!!!!!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 164
Lelekben ott leszek Andreo, aki ott volt Pozsonyban az nem hinnem hogy elfelejtette...
Godre is szivesen lemennek ha tehetnem, kivancsi lennek az uj csapatra. Mivel sajna reg tudtam kijutni meccsre (marciusban), raadasul le is cserelodott a csapat, szerintem egyetlen jatekost nem ismernek meg. Na jo, Petit azert igen...
Előzmény: Andreoragazzo (163)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.22 0 0 163
Kösz az infót srácok, remélem télleg összejönnek az igazi Fradisták a meccsre. Na nem mintha Téged nem sorolnálak ide Lőrinc...:) Csakhát ezek a kilóméterek...
HAJRÁ FRADI!!!
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.06.22 0 0 162
Andreo!

Bár nem szokásom előkészületi meccsekre járni, de amennyiben itthon leszek aznap, akkor tuti kimegyek a tótok ellen! Egyébként a mai NS írt a meccsről. Mármint azt, hogy mikor és hol lesz!

Előzmény: Andreoragazzo (160)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 161
A mai NS-ben van benne, Andreo.
Előzmény: Andreoragazzo (160)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.22 0 0 160
Remélem mindenki aki épp itt lesz Pesten kinéz a Fradi-slovan-ra! 5-8ezer embert össze lehetne tooborozni, ha azért meghirdetik a meccset. Te honnan hallottad Lőrinc?
HAJRÁ FRADI!
Előzmény: Lorinc_d (158)
jethro Creative Commons License 2000.06.22 0 0 159
HAJRA FRADI!!!
eljenek a kisemmizett RAGAZZIK!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 158
Hori

Hat vegtelenul sajnalnam hogyha pont a Foldvari, aki meg megmaradt nekunk, visszavonulna. Remenykedjunk!

Edzomeccseink:

június 28.: Göd-FTC, Göd, 15.
július 2.: Górnik Zabrze (lengyel)-FTC, Heilingenkreuz (Ausztria), 18.
július 7.: FTC-Slovan Bratislava, Üllői út, 17.

Ha otthon lennek Godre biztosan lemmenek, kivancsi lennek az uj csapatra. No es persze az Ulloire a Slovan ellen...

Előzmény: HORI (154)
HORI Creative Commons License 2000.06.22 0 0 154
Lőrinc!

A Földvári tényleg vissza akar (akart) vonulni, ezt az egyik játékostól tudom. Állítólag a "tanulmányait nem tudja összeegyeztetni" a focival.

A Slovan meccsről nem tudtam, meg tudnád mondani mikor lesz ez a kis "móka"? Egyébként meg "SLOVENSKi ZA DUNÁJ!!!"

Hori

Előzmény: Lorinc_d (151)
Shaquille Creative Commons License 2000.06.22 0 0 153
Járásbíró kis csapat lesz a Fradi. Addig jár amíg bír. :)))))))))))))))))))))
green_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 152
A Gerát ne haggyátok ki a csapatból, szerintem nagyon tehetséges. Ez a fiókcsapat a másodosztályba nem is rossz ötlet. Ott is van morzsolás rendesen, legalábbis nagyobb mint a tarcsiban.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 151
Ugye tudjatok hogy juliusban a Slovan jon az Ulloire edzomeccsre? Nem kene kihagyni... Sajnos en nem tudok kimenni pedig ott lenne a helyem. Bar 8 eve volt, de meg mindig emlekszem a Slovan-stadionra...

Szaki, a BKV-Elore az MTK fiokcsapata.

szaki2 Creative Commons License 2000.06.22 0 0 150
Hat igen... Zavadszkival meg nicsenkoval elegge megerositettuk a dunaferrt. Ha legalabb lenne olyan nyarunk, ami nem a "csapatepitessel" megy el, akkor nem itt tartanank
szaki2 Creative Commons License 2000.06.22 0 0 149
Hi !

Nem artana vmi normalis kozeppalyast igazolni, ellenben atjarohazak leszunk. Megint szetvertek a csapatot, elment fuzi, bukszegi, baranyos. Kulcsar tovabbra se kell, pedig a siofok annak ellenere, hogy kiesett jol jart vele. A fiatalokat szabadlistara teszik, szoval torgyan agybafobe dicseri a fiataljainkat, mikozben szepen sorban kidobja oket.

Jozsi ba azer a nyir1hazaval fogott ossze, mert o mateszalkai. De akkor nem ertem, hogy miert nem a nyir1hazi csapat elnoke ?

Nem hinnem, hogy nekunk kene a nyir1haziakat segiteni, mivel tavasszal alaposan elvertek bennunket. Ha mar fiokcsapat, akkor inkabb bvsc, vagy bkv elore, de semmikeppen se videki, es plane elsoosztalyu.
Bevallom oszinten szerintem jozsi ba lefizette a jatekosokat, hogy kapjanak ki nyir1hazan, mert a jozsi ba a szabolcsiakat szereti. Ennyire nem jobb csapat a nyir1haza...

Na mara ennyit

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 148
Foldvari visszavonul??? 20 evesen???
Nehogy ma'...
huculpastor Creative Commons License 2000.06.22 0 0 147
Mi a feszkes fenenek kell nekunk ebben az evben is 11 emebrtol megvalnunk, meg ujra "epiteni" a csapatot.
Negy evn at ez nem valt be.
Mennyi penz mehetett eddig a cserek reven zsebekbe ?
Igenis az ifire kell epiteni, a serdulobe meg az ifibe igazolni, nem a "nagy" csapatba.
Nem magatol tette be az ifistakat Poklekovics, Torgyan elvi utmutatasa :) segitett neki.
Legyen fiokcsapatunk, mint a kezilabdasoknak.
HORI Creative Commons License 2000.06.22 0 0 146
A Földvári állítólag vissza akar (vagy csak akart) vonulni. Tud erről valaki valamit?
JakVik Creative Commons License 2000.06.22 0 0 145
Igazatok van Földvári tényleg befér , belőle még jó futballista lehet ...
Akkor mondjuk igy nézhetne ki a középpálya :
Földvári,Csiszár,Lipcsei,Vén (én egyébként a 4-4-2-es felállást preferálom , manapság Europában mindeki kezd átállni erre ).
Kapusposzton tényleg lehetnek még problémáink de ha a védelem jól működik akkor nem lesz szükség klasszis kapusra ...
Előzmény: Lorinc_d (136)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.22 0 0 144
Ciao Mash!

Come stai? Üdv. itthon! Ahogy megjöttél nálam besz@rt az index...lehet, hogy nem a Te kezed van benne, de gyanús. Mindent láttam: nem a Hajrá Fradi!-ban tetted először tiszteletedet...hmm..:)

Mindörökké Ferencváros!

Jó olvasgatást!

RV AVANTI!

Előzmény: mash (143)
mash Creative Commons License 2000.06.21 0 0 143
Hajrá Fradi!

csak, hogy ide is bejelentkezzek!!!

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.06.21 0 0 142
Nekem az tetszett a tavasszal Pokle úrnál, hogy szép lassan ismertette meg velünk a lehetséges játékosokat, valamint velük a nagycsapatot! Ez remek dolog volt, hiszen nem lehet (talán még a legtehetségesebbeket sem) a fiatalokat csak úgy bedobni a nagycsapatba. Sajnos, egy nagycsapatnál (és a Fradi ebbe a körbe tartozik) nem lehet csapatot építgetni, mindig mindenkor jól kell szerepelni (gondoljunk csak bele, hogy a Poklét mennyien és mennyire ki akarták rakni a téli szünetben). Ezért csak ez a módszer, illetve a kölcsönbeadással lehet a fiatalokat beépíteni.
Annak idején Zavát is kölcsön kellett volna adni egy kisebb csapatnak egy-két évre, és nem megvárni, amíg nálunk érik be - különösen, hogy amikor beért volna, akkor el is ment.
Nem lenne rossz egy Ferencváros B a másodosztályban (spanyol-példa), amire egy éve meg is volt a lehetőségünk - csak a pénz hiányzott. (A tarcsi-bajnokság nem látszik túl megerőltető küzdelem-sorozatnak, így nem töltheti be ezt a szerepet.)

Én alapvetően nem szeretem, amikor egy edző cipeli magával a játékosokat (a Pokle egyet sem hozott), hiszen, ha én az ő csapatára lennék kíváncsi, akkor olyan meccsekre járnék (itt: tavaly minden Vidi-meccsre leutaztam volna) - nem beszélve arról, hogy gyanús az ilyenkor kifizetett átigazolási díjak célállomása... Egyébként középhátvédre szükségünk van - ám Lipcsei azon a poszton is tökéletesen bevált két éve, így én egy szőröstalpút semmiképpen sem hoztam volna!

Ja! És amíg az elmúlt évben a "tutikiesőktől" igazoltunk félcsapatokat (Vác, Nagykanizsa, Kispest), addig most a második vonal lett a bázis (Pécs, Videoton, Tiszakécske-Cegléd). Ettől még lehetnek jó focisták. Én figyelembe veszem a szűkös anyagi lehetőségeket, azonban azt nem ilyen emberekre fordítanám!

Előzmény: Lorinc_d (141)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.21 0 0 141
Valaki

Vamost valoban regen lattam ugyhogy ebben valoszinu hogy neked van igazad.
A tobbivel egyetertek, nekem elsosorban a Foldvari jateka tetszik igaz ot lattam a legtobbszor eloben. De a tobbibol ugyanugy lehet valami.
Palasthyt valoban csak par perc erejeig lattam eloben igy sokat nem tudok rola, egy haverom aki tobbszor latta azt mondta neki nem tetszett. Meg ezeknel is rosszabb lenne, mint akiket osszevasaroltunk?

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Valaki aki ott volt (139)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.06.21 0 0 139
Lőrinc!

Szerintem rég láttad Vámost... Utoljára cirka egy huszas többletet láttam rajta!

Földváriban egyetértünk! Szerintem klasszis, még sokra viheti! Még akikből lehet valami: Lászka (őt nem adnám el), Csákvári, Gajda (nekik lehet, egy-két év kölcsön jót tenne). Én szeretem Halgast is. Bócz nagy csalódás volt az elmúlt évben; hiába játszotta a megsértődöttet, többször is lehetőséget kapott - egyszer sem élt vele, miközben mintha vesztett is volna korábbi (látszólagos?) tehetségéből.
Azt hiszem Te írtad egyszer Palásthy nevét. Kérlek ne tedd többet - vagy nézd meg egyszer élőben! Én egyszer láttam, de soha többet nem szeretném! Botrány!
Sallai, meg Somorjairól egyelőre semmit nem tudok, az a néhány percnyi pályán eltöltött idő még nem igazolja, vagy cáfolja helyüket a keretben.

u.i.: Én a Petryt nem szívesen látnám a csapatban - különösen a tavalyi nyilatkozatai után...

Előzmény: Lorinc_d (136)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.21 0 0 138
Ugy latszik nincs humorerzekem ;-))))
Amugy csapatunk jelenlegi helyzete tul siralmas ahhoz hogy poenkodjunk.
Előzmény: civil (137)
civil Creative Commons License 2000.06.21 0 0 137
Lőrinc, nem vetted a poént...
Civil
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.21 0 0 136
Hyp-r

Foldvari nem tud egy egyeneset rugni a labdaba? Hat en nem igy latom, nekem nagyon tetszett a jateka. Kuzdott, hajtott, mar nem emlekszem, talan a Pecs ellen volt hogy ketszer is elment a jobb szelen, kicselezte a vedot, pontosan beadott es gol lett belole. A Vac ellen pedig megrugat elso goljat.
Ahogy mondtad, tudnak annyit a fiataljaink mint a zidehozott "sztarok". Akkor miert???

Petry? Ennyi kapus kell nekunk? Bar Nemeth Gabor helyett talan johetett volna. De miert nem kap szegeny Vamos is lehetoseget mar???

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: hyp-r (135)
hyp-r Creative Commons License 2000.06.21 0 0 135
Hello!

Lőrinc pajti milyen fiatalokról beszélsz? Egy egyeneset nem tudnak a labdába rúgni ezek a fiúkák! Hol van már a kimagasló utánpótlás... Ellenben akiket igazolunk nem hiszem, hogy sokkal jobbak lennének, sajnos.

Azért Peti kell ide! Ezt a Fradit már sűrűbben megnézem mint a tavalyit!

Kérdezem még, hogy miért nem hozzuk el a Petryt? Az MTK-nál edzeget, szerintem jó húzás lenne!

Csao

Előzmény: Lorinc_d (134)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.21 0 0 134
Na es a fiatalok? Foldvari? Bocz?
Előzmény: JakVik (131)
HORI Creative Commons License 2000.06.21 0 0 133
Élőhalott Robikám!

Máshol emberkedjél ne itt, jó? (Bár úgy látom ezt már megtetted...)

Előzmény: Rob Zombie (132)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!