Keresés

Részletes keresés

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.08 0 0 1821
Mi van?
Senkinek nem hiányzik a Fradi?

HAJRÁ FRADIKÁM!!!!!!!

U-boat Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1820
NB1
Előzmény: Uteresz Arpad (1819)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1819
U-Boat!

Nem tudjuk valahol befejezni?
(chat)
Én most komolyan mondom!

Előzmény: U-boat (1818)
U-boat Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1818
Ok Árpi

Itt a vége a vitánknak.

:)))))))

Mégegyszer bocsi az itteni ismerőseimtől, hogy vitába bocsátkoztam valakivel aki nem érti.

U-boat

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1817
U(ndorító)Botocska!

Azt igérted, hogy visszatakarodsz az ótvaros újpesti topicba!
Te beszélsz tudatlanságról?

Nagyon komoly ember vagy, mondhatom ha már beszéltél az ügyvédekkel akik őket képviselik!
Eeeeeez igen!
Húúúúúúúú de komoly!!!!!!!!!

Ez olyan, mintha azt írtad volna, hogy láttál olyan embert, akinek az ismerőse beszélt olyan férfival, aki látott képen egy nőt, aki hallotta Lenin hangját!

Tudod kisfiú, én meg nem egészen 3 órával ezelőtt beszéltem az ügyésszel, aki minden valószinűség szerint a másodfokot fogja tárgyalni az ügyben.

Én a Sportot a Blahán, te Botocska a megyei hírlapot Szolnokon.
Ja meg beszéltél az ügyvédekkel.
Nevetséges vagy Botocska. Vagy inkább Bunkócska?

Előzmény: U-boat (1816)
U-boat Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1816
Szar csimbók

Semmibe.
Csak én az ügyvédükkel beszéltem tárgyalás után te meg várod a sportot a Balahán.

Gyökér tudatlan paraszt......

U-boat

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1815
U(ndorító)Botocska:

Íme a cikk:

"Szolnokon elsõ fokon elítélték avonatrongáló futballhuligánokat

Súlyos büntetést szabott ki elsõ fokon a Szolnoki Városi Bíróság azokra a ferencvárosi szurkolókra, akik 1999. május 23-án Nyíregyházáról hazafelé menet Szolnoknál fölgyújtották a Budapest Nyugati pályaudvarig közlekedõ vonat utolsó kocsiját. Pénteken hét vádlott állt a bíróság elõtt, és mindannyiukra börtönben letöltendõ büntetést szabott ki a bíró. A legsúlyosabbat egy jól ismert vezérszurkoló kapta, neki öt évet kell börtönben töltenie, míg másik három társa összesen közel tizenhárom évet kapott. További három fradistát is elítélt a bíróság, ám az õ büntetésük végrehajtását felfüggesztették. Az ítélet nem jogerõs. "

Paraszt gyerek! Tehát:
Van, aki felfüggesztettet kapott.
És az ítélet nem jogerős.

Mi a francot akarsz még lila majom!
Mibe akarsz még belekötni, te szellemi rövid nadrág?
Klinikai eset vagy Botocska........

Hajrá Fradikám!

U-boat Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1814
Bocsi fiúk!!!

Dobtam a topicot szarjancsi!
Majd máshol.

U-boat

U-boat Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1813
Kloáka

Úgy néz ki a politika nyomása már megtörtént. Csak éppen elnyomott a szar szag és nem vetted észre.
Ha olyan jól tudod lehet jelentkezni védőnek.
Okoskodni mindenki tud. Meglátjuk a másodfokot de már remélem veled biztos sokat lendítenél az ügyön.

Nosza ne tétovázz van ott is WC.

Bár pár sorral feljebb még mindent a sportból olvastál ahoz képest most már kész koncepciód van... NA mindegy csak nehogy mellé fossál.

U-boat

Előzmény: Uteresz Arpad (1811)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1812
U(ndorító) Bot(ocska):

Ja és még pár dolog:
Kezdődik az egész azzal, hogy elfogultságot bejelentve a lakóhelyük szerinti bíróságon kérhetik a tárgyalást.
Perújrafelvételt és pótnyomozást rendelhetnek el.

Szóval kisfiú ez még nem lefutott ügy, ez még csak részeredmény.

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1811
U(ndorító)Bot!

Te idióta!
Az ítélet nem jogerős!

Van még arra esély arra, hogy aki nem felfüggesztettet kapott, az megússza!
Szerintem lesz akkora a közvélemény és a politika nyomása, hogy nem kell majd végülis bevonulniuk!

Ennyi, te nagyon hülye!
Kötekedj a lila haverjaiddal, te furulya!

Hajrá Fradikám!

Előzmény: U-boat (1810)
U-boat Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1810
Magára szaró Árpi ezt írta:

És ha ez sikerült, akkor kérd el a mai Sportot és abból megtudhatod, hogy a büntetésüket felfüggesztették, úgyhogy az
"...ellenfeleket vesztettünk akiket ismertünk. Sajnos én ebben a sztroiban egy barátot is akit nem láthatok sok évig..." modatoddal enyhén szólva kinevetteted magad. (Megjegyzem nem először.....)

Négy embert, sportot olvasó árpi előzetesben tartottak.
Az idézőjeles mondatommal akkor mi a bajod?

Most Árpi a fradi oldalon is csúszós talajon jársz. Rágalamazol olyan embert aki mindent megtett és meg is fog.

U-boat

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1809
A nyudgíjasok pénzéből inkább a szurkolókat támogatnám, mint a titeket zámolyiakat a strassbourg-i utazásotokat.

Egyébként hallom nemsokára lejár az engedélyetek és kirúgnak benneteket Franciaországból!

Ha jól tudom Románia, Albánia és India fogad.
Ott legalább nem fogtok feltünést kelteni.

Hajrá Fradikám!

Előzmény: Kertlay Z. (1808)
Kertlay Z. Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1808
Te szannal a nyugdijadbol??

:-_)))))

Zozo

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1807
Teljesen jó, amit mondasz.
Megvalósítható abban az esetben, ha a szakszervezeti tagok rendesen fizetik a havi tagdíjat.
Hiszen a mozdonyvezetőknek is van külön szakszervezetük, márpedig több az ilyen-olyan érdekeltségű szurkoló, mint a mozdonyvezető.

Jogilag teljesen könnyen megoldható.
Ha gondolod utánanézek a dolognak, hogy pontosan milyen dokumentumok kellenek hozzá, mik az alapítás feltételei.

A kérdés már csak az, hogy a nem ultra szurkolókat kell-e védeni, vagy sem.
Illetve szánnak-e a nem ultrák akárcsak havi 100 Ft-ot is az érdekeik védelmére.

Előzmény: huculpastor (1804)
HORI Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1806
U-boat!

Nem kérdeztem én semmit, az UTE topicban csak Árpika itteni 1742. hozzászólására gondoltam. Én is 5 évet tudok kiindulópontként, valószínűleg példát akartak statuálni, ezért nem sikerült az 5-öt lejjeb vinni. Egyébként nem hiszem, hogy az ügyvédeket kéne baszogatni, hiszen ősfradista is volt köztük...

Hori

Előzmény: U-boat (1805)
U-boat Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1805
HORI

Itt vállaszolok a kérdésedre.
Közúti veszélyeztetés meg rongálás volt a vád ( elmondták pontosan de kiesett a fejemből de kb ez). Két vád minősítve. Ma dumáltam 2 jogász ismerőssel is ők is ugyan azt mondták mint aki tegnap ott volt a tárgyaláson. A büntetési tétel 2-8 évig terjed. Ne legyünk laikusok ez nem azt jelenti, hogy 2-ről indul azután lesz ami lesz. Nem. Ez középről indul és onnan le vagy fel.
Két dolgon lehet vitatkozni amiből egy az ügyvédek felelősége kollektívan bár szerintem nem volt nagy lehetőségük a koncepciók miatt amit itt már EX emlegetett.
1. Nem tudják bizonyítani a szándékosságot. Amit ezek szerint tudtak.
2. Ügyes húzással a két vádpontból legalább az egyiket olyan más vádra kellett volna modósítani aminek a büntetési tétele alacsonyabb. De mint mondottam 100% hogy ezt is próbálták és mivel én nem értek hozzá csak feltételezek.

U-boat

huculpastor Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1804
EMBEREK !

MIOTA VEREM A TAM-TAMOT, HOGY ORSZAGOS SZURKOLOI ERDEKKEPVISELETI SZERVEZETET KELL ALAKITANI.
MINT A PEDAGOGUS, VAGY EGESZSEGUGYI DOLGOZOK "SZAKSZERVEZETE". KOVACS ATTILA KINYIRASA OTA TUDOM, MIKOVETKEZIK, SZETVERNEK EZREKET, AKIK SEMMIT NEM CSINALTAK, BECSUKNAK SZAZAKAT, AKIK SEMMIT NEM CSINALTAK. MERT ELDONTOTTEK, HOGY MAGYARORSZAGON NEM LESZ "ANTISZEMITA", NEMZETI OLDALI SZURKOLOTABOR, MELLESLEG MEGBUNTETIK AZ UN. "HULIGANIZMUST".
NEM HALLGATOTT MAJDNEM SENKI RAM, MEG BANK IS CSAK KB KET HONAPJA VETTE ESZRE MI KOVETKEZIK.
AKKOR O IS MEGPROBALTA LEGLABB HAROM KLUB SZURKOLOVEZETOIT OSSZEHOZNI. AZ UJPESTIEK PARANOIAJA, KISEBBSEGI ERZESE LEHETETLENITETTE EL.PEDIG A GREENTERNET IGAZAN EROSZAKELLENES, DE NEM BIRJUK ELVISELNI A RENDORSEGI, MLSZ ONKENYT SEM. MI VAGYUNK A FELELOSEK, HOGY NINCS JOGILAG BEJEGYZETT ERDEKVEDELMI SZERVEZETUNK. HATALMAS, MEGKERULHETETLEN ERO. "A SZURKOLO NEM RESZE A FOCINAK" MONDTA NEKEM CSIKI KAROLY. ES MI ELTURJUK ! A LASZ FELE ISM KEZDEMENYEZES NEM FUGGETLEN, NEM MUKODIK, NEM ALULROL EPITKEZIK.
AZ UTOLSO UTANI PILLANAT EX. A TE FELELOSSEGED IS, MEG AZ ENYEM IS, EGYEZTUNK MEG A HETEN GAL LACIVAL. ITT AZ IDO !
AKKOR IS HAJRA FRADI !

Kertlay Z. Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1803
En ujpestikent sajnalom oket!Mi is lehettunk volna a helyukben!Kivanom,hogy minnel elobb ujra egymassal szemben allhassunk es biztathassuk a csapatunkat!

Zozo.Hajra Ujpest.

EX Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1802
Nem vontak össze semmit,ezért az egy ügyért kapták!!!
Előzmény: Uteresz Arpad (1799)
badhool_16 Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1800
Hat ez tenyleg nem semmi...
Nevetseges az egesz mindig a piti dolgokkal foglalkoznak,es dobaloznak az evekkel.
Tenyleg annyit kaptak mintha embert oltek volna.
Van azert nekem is egy sztorim,elmeselnem.
Gondolom tudjatok,hogy lassan 4 eve Amerikaban elek,itt van velem a baratnom is aki babysitterkent dolgozott ket hettel ezelottig.
Kepzeljetek el a csaladja(zsidok)megvadolta,hogy gyemantokat!,ekszereket,ruhakat lopott,es kihivtak a nyomozokat.5 oran keresztul faggatak,mig a szobajabol elokerultek dolgok(parna alol,agy alol,zoknik kozott),nehany ekszer is amit gondolom a csalad rakott oda.Lenyeg a lenyeg,bizonyitek hianyaban is bezartak az allami bortonbe ahonnan 5000$-ert tudtam kivaltani+utlevelet elvettek.Hihetetlen a sztori,es mindez ugy hogy artatlan es megis meghurcoltak.Lesz meg targyalas,azt mar le sem irom mennyibe kerul az ugyved...
A lenyeg itt is vannak kirivo esetek.
Bocs ha untattalak benneteket!
Hegeda szavaival elve:
AKKOR IS HAJRA FRADI!!!
Előzmény: Valaki aki ott volt (1798)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1799
Nem lehet, hogy a fiúknak volt valamilyen felfüggesztett dolguk?
Előzmény: EX (1796)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1798
EX!

Nekem "Esi" üzente meg délután, azt hittem eldobom a telefont! Egyszerűen hihetetlen! Én csak arra gondoltam, hogy biztos összevonták Sanyikának a büntijét valamivel, csak így jöhetett ki... De a többiekét? Nekem is pont az emberölés jutott eszembe...
Azért kíváncsi lennék, mi volt az indoklásban! Milyen társadalmi veszélye lehet egy nyílt vonalon felgyújtott (azaz, helyesebben: kigyulladt) selejtezésre váró kocsinak?! A BS-nek sokkal nagyobb lángja volt, és nem várt selejtezésre... De még sok irányból meg lehetne közelíteni a dolgot.

Tényleg szörnyű... És még hátra vannak, ha jól tudom, az elmúlt évek Fradi-Újpest meccseinek tárgyalásai...

Előzmény: EX (1796)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1797
Döbbenetes, ez azért nem semmi!

Ki védte Őket?

És Te ezeket honnét tudod?

Előzmény: EX (1796)
EX Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1796
Többen lent voltak a tárgyaláson.
Csak a Sanyika volt előzetesben,a másik két srác szabad emberként érkezett.
A tárgyalás közepén a védőbeszédek elött megjelent 3 smasszer akik az itélet után azonnal elvezették az elitélteket.
Honnan tudták a védőbeszédek elött,hogy mi lesz az itélet??????
Hegeda mikor bilincsben elvezéttek és mielött eltünt volna a többiek szeme elöl visszakiálltot:
AKKOR IS HAJRÁ FRADI!!!!!:((((((((((
Előzmény: Uteresz Arpad (1795)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1795
Ne viccelj EX!
Ezeket az infókat honnét vetted?
Előzmény: EX (1793)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1794
Nagyon nem szeretnek minket :-(((
Es gondolom letoltendo, legalabbis ilyen meretu bortonnel azt hiszem nincs felfuggesztes.
Előzmény: EX (1793)
EX Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1793
Ma gyász nap van!:(((
Sajnos nem sokat változott a politika azóta sem:(
Akkor is koncepciós perek voltak és ma is azok vannak!!!:(
Nyíregyházi vonattűz tárgyalása 2000.okt.6
Ma: Elsőfokon:Sanyika 5 év,Hegeda (két ajtó berúgásáért)4 év 10 hónap,Vincze Krisztián 4 év!!!

Egy kérdésem van:Kit öltek meg?
Hirtelen felindulásból elkövetett EMBERÖLÉS büntetési tétele: 2-től 8 évig terjedő szabadság vesztés!!!!!!
?????????????????????????

Tehát a mai nap nekem kétszeresen is gyásznap!:(((

Lorinc_d Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1792
Emlekezzunk a 13 (pontosabban 14) vertanura. Ahogy Zig szokta mondani: Vesszen Haynau!
Előzmény: Polyci (1788)
HORI Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1791
Az említett Cottbus-Bayern meccsre egyébként Budapestről is megy egy 7-8 fős kisebb brigád; ha egy vizsga "nem zavar be", akkor én is. Nekünk a Mátyus Jani szerzi a jegyet, legalábbis nem ajánlom, hogy elfeledkezzen róla...
Egyébként ez egy kétnapos (sör)villámtúra lesz (remélem nem kapcsolnak le minket Cottbusig), visszük a néhai "Pumukli Casuals" drapit is, ha megtaláljuk. Nézzétek a "ran"-t a SAT-1-en, igérem mindent elkövetünk majd, hogy képernyőre kerüljünk...

Hajrá Fradi!
Hori

Előzmény: Dr.W.Gy. (1779)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!