Keresés

Részletes keresés

hools Creative Commons License 2000.10.19 0 0 1929
Szűcs Lajosra szükség volt, sajnos egyik kapusunk sem a csúcs. Igaz, hogy Németh G. most összekapta magát, de korábban neki is voltak olyan lepkéi, hogy az ember elájult a látványtól. S Szűcs nem védett korábban rosszul nálunk.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools
Előzmény: miksi (1925)
bohóc Creative Commons License 2000.10.19 0 0 1928
Ma reggel a királyi tévében nyilatkozott a Székely álltal megzsarolt(?) képviselő. Azt állította, hogy a képviselő az fkgp és a Fradi kassza feltöltőjének adta ki magát. Gondolom, most nekilátnak minket támadni és vizsgálgatni a két hír miatt
Előzmény: Uteresz Arpad (1927)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1927
Reklám fejében adták a pénzt!
Ezt a M1-es Híradóban közölték,névvel, arccal, hanggal nem úgy, mint a Népszavában monogrammal......
Az egészről annyit:a NÉPSZAVA írta.
Ugyanilyen erővel írhatta volna a Blikk, a Kiskegyed, vagy a Móricka is, vagy akár Te is!

Előzmény: Mancs_d (1918)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1926
Én arra emléxem, hogy ez a Hámori amikor gólt rúgott nekünk, akkor kimutogatott a nézőtérre.
Úgyhogy nálam még mindig elmehet a kurvaannyába.
E.J.
miksi Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1925
Szóval igazolások: a Hámorinak (ha jól emlékszem) volt egy jó szezonja a Vasasban, aztán előtte-utána betli mindenhol. Remek, ez kell nekünk, ráadásul gondolom nem is bagóért. Zombori Zalán dettó. Úgyhogy szép dolog a default bizalom, de tartok tőle nem lesz megszolgálva. Hol a Hrutka??? Mert ő kellene, de csak mismásolnak a hírekben. Szűcs L-al semmi bajom az ég világon,de én őt sem hoztam volna. Egyrészt, nincs játékban. Másrészt ott van ez a Németh gyerek, egészen jól véd, ráadásul fiatal, akérmi lehet belőle. Miért ne kaphatna bizalmat, és ha a Vámosi annyira gyenge (amit szintén nem hiszek, más kérdés, hogy nincs formában esetleg), akkor hoztam volna akárhonnan bagóért egy második kapust. Most ezzel szemben mi van : jön a Szűcs (gondolom, nem kis lóvéért), nyilván nem a padra igazoltuk -> a fiatal Németh marhára ki fogja futni magát a cserepadon.
ElitJaszub Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1923
Én biztos elmegyek erre a Szeiler féle bérletes találkozóra.
Hátha történik vmi érdekes.:-)))))))
E.J.
Előzmény: huculpastor (1899)
JakVik Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1922
Szerintem Hámori jó futballista (volt) de
nem tudni mi történt vele mig Izraelben játszott...Egyébként ha jól emlékszem ő is válogatott játékos ( 1x játszott úgy 15 percet majd kiállitották )
Pinte szerintem mindenképpen jól jönne hiszen elég kevés szélső középpályásunk van ...bár nagyon meg lennék lepve ,és óriási eredmény is lenne ha egy válogatott idegenlégióst sikerülne szerződtetni.
GALA Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1921
és foglalkozott vele ?
Előzmény: huculpastor (1920)
huculpastor Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1920
Gala !
Minden jelződ telitalálat a Tv/t/ket/illetően. Gratulálok ! Nem tudom a számomra elfogadhatatlan műsorokkal jelentkező, általad említett tv-k foglalkoztak-e.
Tudod számomra egyetlen adó létezik, meg biztos a Fradisták többsége számára is a PANNON RÁDIÓ a 99.5-ös frekvencián. Egyenesen fantasztikus, soha nem hallott adás !
Aki a Népszarát említette, má nehogy hiteles forrás legyen egy ilyen szennylap !
Egyébként, ha igaz lenne örülnék neki. Azt a pénzt sem a Gala által pártfogolt társaság lopta el...
Előzmény: GALA (1907)
bojár Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1919
Befejezted?
Kösssssszííííííííííííííííííí!
Előzmény: Mancs_d (1918)
Mancs_d Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1918
Mashnak Ajanlva!

A Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium tulajdonában lévő Agrárinnovációs Kht. - amely megrendelte a holland gazdák betelepítéséről szóló tanulmányt - a Népszava birtokában lévő bizonyítékok alapján negyvenmillió forint közpénzt juttatott az FTC-nek egy olyan rendezvényhez kapcsolódva, amit végül meg sem tartottak

A helyes életmód népszerűsítését célzó rendezvény elmaradt, a negyvenmillió forintot azonban az Agrárinnovációs Kht. szeptember elsejéig átutalta a Torgyán József miniszter és Szabadi Béla államtitkár által irányított sportklubnak.

Igy konnyu uj jatekosokat igazolni. (kozpenzbol)
Es meg Mash probalja szidni a Dunaferrt. (kirohogteted magad)
Jo tanacs mash boven eleg ha csak magaddal foglalkozol. Magad portaja elott seperj

hools Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1917
Hát persze, az esélyt meg kell adni neki...
Előzmény: bojár (1916)
bojár Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1916
Kíváncsian várom, hogy birkózik meg a helyzettel, a versennyel.
Én személy szerint támogatom, defaultból, mint minden játékosunkat.
Aztán a többi már csak azon múlik, hogy valójában mit is tesz le az asztalra.
Előzmény: hools (1915)
hools Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1915
Márpedig szerintem Hámorinak fel kell készülnie a versenyhelyzetre, én például se a Tóth Misi, se a Horváth Peti helyett nem raknám be a csatársorba. Sőt, akkor még mindig ott van Gajda és Gera is. A középpálya sem lesz egy tuti hely, hiszen Gera (ha éppen kp-st játszik) mellett, ha bejönnek az igazolások, lesz tömörülés.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Sugar Ray Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1914
Szevasztok,

Nem akarok kötekedni, de Szűcs Lajos a Fradi saját nevelési játékosa, úgyhogy ő tudja mit jelent a fradi szív. Meg egyébként is szerintem tavaly már bizonyított.
Ha Hrutka jönne, akkor nagyon megerősödne a védelmünk, rengeteget fejlődött Németországban.
Egyébként Gerának szerintem a kezdőben lenne a helye.
Hámorival kapcsolatban én is bizonytalan vagyok.

bojár Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1913
Most nevektől függetlenül, gondoljuk csak végig.
Milyen SPORTOLÓ az, aki tök tehetséges, meg szorgalmas, meg ügyes, meg szép, csak éppen a versenyhelyzetet nem bírja?
Jól kiválogatták kölyökkorban, mi?!
Olyan ez, mint a víziszonyos hal esete a ráckevei Duna-ágon...
Előzmény: GALA (1912)
GALA Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1912
Zalán vasas ifi volt , innen ment Csepelre mert a Maczóval :-) nem bírta a versenyt . Egyébként volt közte 1-2 év Montpellier , mikor apja ott volt profi . A dózsában jó volt , csak megint az a fránya versenyhelyzet...
Aztán visszajött , de itt már írányító akart lenni ( Gala , Váczi mellett háááááát... ) Vidiben lehetett.

Szóval ezek nem igazán versengő típusok , van ilyen , Gala sem volt az.Véber se ++++

Ne ijesztegess a Tíber nem állandó , jujjj.
(Pálzoli, Tóthn előtt..??? )

Van akinél bejön egy átigazolás van akinél nem . Részben lutri részben koncepció kérdése . Mire kell ? Kell? Ezt kell eldönteni.

Előzmény: bojár (1911)
bojár Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1911
Mint már említettem, én azért fázom ettől a Hámori gyerektől:
Vagy baromira megy neki a játék, vagy a béka segge alatt teljesít.
Sajna, tapasztalataim szerint A Fradiba igazoló játékosok 90%-a, "elfelejt"' focizni.
Példa: a siófoki Kovács Józsi, aki 20-on akárhány góllal az NBII gólkirályaként igazolt a Ferencvárosba, ott 2 év alatt összesen 5 gólt szerzett...
De más csapatoktól is lehet példát hozni:
Tiber, a Gázszer üdvöskéje mostanában kezd állandó csapattag lenni a Vasasban.
Zombori Zalán, aki a Csepel zsenije volt, az Újpestben vihette edzések előtt a labdatartót...
Visszatérve Hámorira:
Nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy valódi hasznára lesz majd a Fradinak, tartok tőle, hogy úgy igazol majd el tőlünk, hogy észre se vesszük, hogy már nem tagja a keretnek.
Mindegy; a bizonyítás lehetőségét meg kell, hogy kapja, innetől pedig csak Rajta múlik a dolog.
Döbbenten vettem tudomásul, hogy az új Pintér nem is Pintér, hanem Pinte!
Én meg azzal hergelem itt magam, hogy ilyen névvel (Pintér), csak jó játékos leheet4
Remélem, azért Pinteként is lesz miért rajongani Érte!

Mindent bele új fiúk!
Hajrá Ferencváros!
De unalmas lesz megint 100%-os tavasz után bajnokságot nyerni...

Előzmény: GALA (1908)
GALA Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1910
Nekem a JÓ játékos a névadóm. De emlékszem egy tv nyilatkozatára , amikor Hámori első félévét taposta a vasasban , azt mondta róla
" amíóta én itt vagyok ( ez kb 20 év mert szinte itt született ) senki nem lőtt kevesebb mint fél év alatt 10 gólt ..."
Kell mögé egy ilyen képességű mozgató , mert nem egy romboló csatár . Gerával, egy jó Lipcseivel bejön..
De az baj lehet , ha nem kap folyamatos bizalmat . Győrben 0 volt mert versenyeztették 4 csatárral ( Vayer, Ferenczi , Fehér ...) És nálatok is ez lesz . ?
Előzmény: Polyci (1909)
GALA Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1908
Bocsánat itt nem akarok Veled kötekedni , de szerintem a Vasasban az életben nem volt hátravonva , sőt én pont azt figyeltem , ha nem mi támadtunk , ő kifejezetten "lesen" maradt, hogy a védők ne lássák merre mozog , vagy forduljanak utána , akkor meg a labdát nem látják. ( Visszavonva a Váczi és/vagy a Pálzoli játszott néha)
Szóval abszolut ék , egyébként lőtt 17 gólt egy évben . Nem is volt válogatott...

Előzmény: Polyci (1904)
GALA Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1907
Hucul !!!!!
Az a gennyes, gagyi zsidó fujjjj Gyárfás féle NapTv foglalkozott ma az elítélt drukkerekkel ( a Mikó apja és ügyvédje volt bent ha jól emlékszem a nevére . ) Egyébként szerintem is undorító az ítélet , rajtuk verik el az összes tvben látott eseményt .
Szóval , hogy értékeled , a királyi vagy a Duna mennyit foglalkozott ezzel ??
bojár Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1906
Ferencváááááááááááááááááááááros, Ferencvááááááááááááááros, Ferencváááááááááááááros, éjáóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
huculpastor Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1905
Szeiler, Csank az nb1.hu-n
kbatis Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1903
Én lemondanék akár 10 évi fizetésemről is a Fradiért főleg ha annyit kapnék a Fraditól mint ő :-)
Hogyha az nem számít hogy milyen valakinek a szíve akkor ennyi erőből leigazolhatju a Vébert is vagy az Illést vagy az Urbánt. Na mind1 uccse érdekelnek ezek a dolgok senkit sem. Mindenesetre remélem hogy legalább arra képes lesz a Szűcs amire tavasszal mert ha az őszi formáját hozza inkább ne is jöjjön.
De hogy vajon Hámori minek kell nekünk?
bojár Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1902
...és különben is nagyon jó hangja van;
gyönyörűen énekel!!!!!
Előzmény: Polyci (1901)
hools Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1900
A mai Sport már az új összeállítást is közli, nem tudom, mi közük hozzá, szerintem nem ők állítják össze a csapatot:
Szűcs L. - Dragóner - Balog Z., Hrutka, Keller - Pinte, Csiszár, Lipcsei, Zombori (Nagy T.) . - Tóth M. (Hámori), Horváth P.

Szerintem Hámori az életben nem lesz kezdő, Gera és Gyepes viszont elfér még a csapatban.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools

huculpastor Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1899
15 órakor, TF.
Előzmény: bohóc (1885)
kbatis Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1898
Nekem csak annyi kérdésem lenne. Hog miért kell annyira ünnepelni két olyan ember érkezését akiknek fogalmuk sincs arról hogy mit jelent a 3 E? Egyikük ezt már bizonyította is.

Másik kérdés hogy most akkor a Rudit leigazoljuk vagy sem? És az hogy szóban már megállapodtak miért is jelenti a leigazolást?

Újabb kérdés (jóhogy azt mondtam 1 kérdésem van :-) )
Mi került ebben a beléptető rendszerben 75 millióba? És most ettől hogy lehet majd kiszűrni a balhézókat?

robi25 Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1897
Üdv
Vigyázz, mert Mash neked is beigér egy nyakelmetszést, mostanában nagyon belejött...:)))
Előzmény: Zig_d (1892)
Gonzales (Fradi) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1894
Kész van, csak nem bírom felrakni.
már harmadszor telefonáltam oda, hogy adják már
ki azt a nyamvadt
chown -R ftc:ftc *
parancsot.

Most megyek, mert itt a barátnőm,
este megpróbálom 10 fele.

Előzmény: mash (1891)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!