Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35926
"36. p.: Piroska kígyózott át a gyori védelmen, ballal kapura emelt, a leshatáron mozgó Túlio kézzel még belekapott a labdába - bánhatta, mert Juhos sárga lapot adott neki."

azt hitte szegény, hogy a borsodi ligában ezt is lehet!
mert ha emlékszel rá az elöző fordulóban is kézzel vette le a labdát és utána lőtt egy gólt!

azt a lilák elfelejtették, most meg sírnaka bírók miatt!
ha a javukra téved azt észre se veszik, ha ellenük, akkor zeng a dk!

emlékszik még valaki arra a kispesti meccsre, amikor a Nagy Zsolt gólját nem adták meg a tetves bírók???

már nem tom ki elment a jobb oldalon, VISSZA felé gurította a lasztit és ha jól rémlik Nagy Zsolt bekotorta, amit a bíró nem adott meg!
na ilyen volt a lilák 2. megnem adott gólja.

Előzmény: kavics76 (35860)
zlotyi11 Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35925
Én nagyon-nagyon szégyellem magam......hogy ezeket a kutyaütőket nem vertük meg mégjobban!:-))
Azért a bajuszkirály újra nagyot alktott!Sebaj majd talán jövőre sikerül hármon gólon belül kerülniük!:-))

HAJRÁ FRADI!

2Madák1 Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35924
HAVER, azért nem kellett volna pirosat adni. max sárgát azért mert a kezéhez ért, de azért valjuk be hogy nem azért tette oda a kezét, hogy kiüsse, de azért egyértelmű 11-es volt.
Előzmény: Törölt nick (35922)
delpedro Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35923
Gratula a fiúknak!

Vén hatalmas gólt rúgott, bár nekem úgy tűnt, hogy egy kicsit lecsúszott a lábáról...
ennyi baj legyen...:)

HAJRÁ FRADI!

2Madák1 Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35921
Hát az Egervári még elég kultúráltan nyilatkozott. a VP-hez viszonyítva. VP viszont egyre nagyobb barom lesz.
Előzmény: Strong (35920)
Strong Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35920
Megneztem a Pomper-fele vitatott esetet.

MIT LEHET EZEN VITATNI???
FEJMAGASSAGBAN NYUJTVA A KEZE...

Varhidi szerint beloktek a kapuba... MIT NEZETT MECCS HELYETT?Miota Petit elkuldtek az UJPESTTOL, teljesen megvaltozott.Lassan lesullyed a Verebes-Egervari,KissLaci szintre...

Előzmény: Strong (35912)
2Madák1 Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35919
EXTASEE! majd kiderűl holnap a FRADI TV-ben ahol bővebb összefoglaló lesz és majd ott mindenki eldöntheti, hogy kinek kellett volna jönnie. FRADI TV: ATV 17:50-18:50!
Előzmény: extasee (35914)
G. Peti Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35918
Nocsak?!:)
Előzmény: mash (35916)
Strong Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35917
Most mar faszsag azon vitatkozni, mi volt a meccsen.Megadtak/nem adtak, mindegy ...nem adtak meg ket golunkat.Kocsog volt a biro, de mit lehet tenni?Nem fogjak utolag beirni...
mash Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35916
Sopronban húsvétoltam
Előzmény: Törölt nick (35903)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35915
Mondjuk nehogy már a Bajusztörp véleményére adjunk és ez alapján szégyelljük magunkat. Most legalább megúszta az öreg huligánt és a sapkáját.
A tévéből elég nehéz volt megállapítani, a 11-est jogosnak éreztem. Hogy piros volt-e, az szerintem itt attól függ, hoyg szándékosan akadályozta-e meg a fejelő Gerát a gólszerzésben ezzel. Ha igen, akkor piros, hiszen abszolút gólhelyzetet akadályozott meg. Szerintem erről nem volt szó, ugrott (talán lökték is kicsit) és kézzel beleért.

Láttam a lilákat is az összefoglalóban. Gyönyörű volt nézni, ahogy a braziltörp az ötösön akkora luftot rúg, hogy majd hanyattesik. Ritka szerencsétlen egy balfasz szegényem, az viszont tény, hogy szabályos gúlt rúgott 3-2 után.

extasee Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35914
Üdv!

A 11-es jogos volt ,hiszen találkozott a keze a labdával! (saját véleményem szerint "MINDEN" esetben szabadrúgás jár kezezésért, ha elönye származik a labdarúgónak belöle! A vétlenért is - kivétel az ominózus BL-meccs 'fajta'- hiszen ez labdarúgás és nem kézzelterelés!)
A kiállitásról már egészen más véleményem van, hiszen nem gólba tartó labdát ért el és nem is "kereste a kéz a labdát"! Arról ne is beszéljünk, hogy teljesen más irányba forditotta a fejét Pomper! NA mindegy ,de biztosan jókora eltiltást szabnak majd ki! Mig a harmatgyenge játékvezetök (4es osztályzat után is) vezethetnek, lásd Loki-Zete mérközés birája pl... Ahhh...

A játékvezetö szerintem 2 esetben tévedett: egyik a kiállitás, a másik pedig a Vén gólját megelözö szituáció amikor nekünk kellett volna szabadrúgással jönnünk kifelé. Összességében én nem láttam úgy, hogy "csalni" akart volna.
De ez a két mozdulata is sokmindent befolyásolt!

Ha valamelyikötöket érdekli, a mérközésröl készült néhány kép (az ominózus esettel is) megtalálható a - http://kep.tar.hu/xtc1 - cimen!

Strong Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35912
Csak a radion halklgattam a kozvetitest, de HISZEK A MOLNAR DANIELNEK !!! O nem elfogult.
Kulonben is:MIT LEHET EZEN VITATKOZNI????

A SZABALYKONYV SZERINT EZ KIALLITAS.

Előzmény: 2Madák1 (35910)
DINO Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35911
Hi!

Frissítés a www.greenternet.hu főoldalán!
:-)))

Aztán ne felejtsétek el: ZÖLD erdőben jártam...

Dino

Előzmény: Tutenko (35896)
2Madák1 Creative Commons License 2002.03.31 0 0 35910
Na végre! Van valaki aki elismeri és az nem Fradista!
Előzmény: Strong (35898)
G. Peti Creative Commons License 2002.03.31 0 0 35909
Simán!:)
Előzmény: Törölt nick (35905)
G. Peti Creative Commons License 2002.03.31 0 0 35908
Farsangra megnövesztem a hajamat, aztán már tudom is mi leszek!:)
Előzmény: G. Peti (35907)
G. Peti Creative Commons License 2002.03.31 0 0 35907
Jó tudni!:)
Előzmény: funlib (35904)
FOXI-MAXI Creative Commons License 2002.03.31 0 0 35906
ez a várhidi egy nulla ember, simán kikaptak jogos volt a tizi ott ültem, idegbeteg gyökér aki sohasem mos hajat,semmi önkritikája sincs.kár volt a soproni meccsért
funlib Creative Commons License 2002.03.31 0 0 35904
g. peti: a szombati csajok így szólítanak :)
Előzmény: G. Peti (35899)
hools Creative Commons License 2002.03.31 0 0 35902
Tegnap este, ahogy előre láttam...
"Várhidi Péter: - Szégyellném magam a Ferencváros helyében, hogy a gyõzelemhez ilyen bírói segédletre volt szükségük. A játékvezetõ kifelé szabadrúgás helyett büntetõt ítélt és kiállította Pompert, akit a ferencvárosiak belöktek a kapuba. A bírókat kellene megkérdezni, hogy miért büntetik sorozatban a Videotont. Nyilván azért, mert ez kell az ellenfeleinknek ahhoz, hogy fölénk kerekedjenek. " forrás: www.ftc.hu

Dear Sporttárs!
Nem láttam a meccset. Csak azt láttam előre, mit fog mondani VP.
DE: mondj egyet, ismétlem egyet, amikor Várhidi korrekt módon azt mondta volna: Igen, kikaptunk, gratula az ellenfélnek.
4-5 góllal is kikaptatok már az Üllőin, Várhidi mindig csalásról beszél. A legellenszenvesebb a magyar mezőnyben, hozzá képest Kiss Laci, Kampó egy grállovag - és még finom voltam.
A Vidivel nekem semmi bajom. Kis tökös voltam az UEFA-menetelés alatt, mégis szurkoltam nekik. Emlékszel, voltam kint Fehérváron is Vidi-Fradin, mindig normálisan meg tudtuk beszélni. De amióta VP ott van, mindig csak marjuk egymást ez ügyben. Szerinted véletlen?

Üdv
hools

És persze HAJRÁ FRADI!!!!

Előzmény: Törölt nick (35894)
FradiKA Creative Commons License 2002.03.31 0 0 35901
Udv mindenkinek!Amint varhato volt az ex-majomhazi gyakornok kitett magaert a nyilatkozataval.Ime:A Ferencváros-Videoton mérkőzés utáni sajtótájékoztatóra a két tréner közül elsőként Várhidi Péter érkezett, aki előbb leült a székébe, arrébb rakta maga elől a Fradi-tévé mikrofonját, majd megvárta Garami Józsefet, és higgadtan belekezdett az értékelésébe. Ezt követően válaszolt az újságírók kérdéseire, mondanivalója valószínűleg sokáig emlékezetes marad.
- Szégyellem magam a Ferencváros nevében: kaptak egy tizenegyest, és kiállították az egyik játékosunkat, Pompert. Nem hinném, hogy ilyen segítségre lenne szükségük.
- Tehát nem értett egyet Dubraviczky ítéletével a Ferencváros második gólja előtt?
- Nekünk kellett volna szabadrúgással jönnünk, mert Pompert belökték a kapuba, erre ember- és gólhátrányba kerültünk.
- Nem gondolja, hogy az ön csapata a legsportszerűtlenebb az élvonalban? Az együtteséből az utolsó három meccsen mindig kiállítottak valakit, ráadásul a legtöbb sárga lapot is a Videoton kapta.
- Nem értek ezzel a kijelentéssel. Nem vagyunk sportszerűtlenek, nem okoztunk még sérülést, de erről inkább a játékvezetőket kellene kérdezni, akik ítéleteikkel rendre csapatunkat sújtják. Az utolsó percben történt eseményeket – Gera hátulról belerúgott Filóba – szívesen visszanézném a videóról, hiszen már nem egyszer tiltottak el sportszerűtlenkedő játékost azt követően, hogy a bíró a helyszínen semmit nem ítélt, inkább elfordította a fejét. Nem játszunk durván, nem vagyunk alattomosak, de a lerántások, visszahúzások benne vannak a játékban.
- Elégedett a csapata teljesítményével?
- Játékosaim mindent megtettek azért, hogy győztesen vonulhassanak le a pályáról. A kiállításig megfelelő teljesítményt nyújtottak, az ezt követően történtek azonban értékelhetetlenek számomra."
a legjobb az ,hogy elrakta magaelol a fradi-TV mikrofonjat:)))Speciel lenyomtam volna a torkan.tetves cigany.ezt mi a pocsomnek engedikbe az Ulloi utra.Szinfoltja a magyar focinak ez a paraszthuszar.Allitom ,hogy csak azert engedik edzoskodni mert kis humort visz a napjainkba.Egyebkent ment a cukkolasa a merkozesen?Remelem igen:)))))
isz-akos Creative Commons License 2002.03.31 0 0 35900
ez akkor is igyvan ha mondjuk (csak tegyük fel) azt a játékost jó erösen meglökik? (mint pl. tavalyi bl döntön Jancker tette?-bár én annak az itéletnek (11es) nagyon örültem)
Holnap (azaz ma este) golösszefoglaló megnézése után már okosabbak leszünk...
Előzmény: Strong (35898)
G. Peti Creative Commons License 2002.03.30 0 0 35899
G. Peti = Harry Potter!:-))))))))))
hahahaha
Előzmény: funlib (35885)
Strong Creative Commons License 2002.03.30 0 0 35898
sportszelet:EN CSAK EGY LILA VAGYOK, DE AZT MEG EN IS TUDOM,HOGY A GOLBA TARTO LABDAT KEZZEL KIUTO MEZONYJATEKOST MINDENHOL KIALLITJAK.

Tavaly kapoatt a fradi hat gagyi tizenegyest...
MOST KAPOTT EGYET JOGOSAN.

FORZA VIOLA !!!

77 TULIO 77

Előzmény: Törölt nick (35894)
isz-akos Creative Commons License 2002.03.30 0 0 35897
gratula Vén csodaszép goljához!
Tutenko Creative Commons License 2002.03.30 0 0 35896
Szép volt fiúk!
ElitJaszub Creative Commons License 2002.03.30 0 0 35895
na ezek megint becsicskultak minden szinten.
csak azt nem tudom, hogy ki kérte meg őket hogy tapsoljanak, amikor zeng a lilákat dicsőítő nóta.
mégcsak az kéne, hogy a seggüket is tartsák:-))))

az edző kurvájuk meg megint kitett magáért.
remélem az egyetlen ellenfelei, az öltöző ajtók még egybe vannak.

E.J.

kew1n Creative Commons License 2002.03.30 0 0 35893
sziasztok, most értem csak haza, király meccs volt, kivéve az első félidő végefelé... Vén gólját sajnos csak messziről láttam, de azt lehetett látni, h iszonyat nagy gól volt, meg köll nézni tévébe, a kiállítást látta vki közelebbről? Várhidi nb1.hu-n már mondja a magáét: "- Szégyellem magam a Ferencváros nevében: kaptak egy tizenegyest, és kiállították az egyik játékosunkat, Pompert. Nem hinném, hogy ilyen segítségre lenne szükségük." ez hülye:(

hajrá fradi

funlib Creative Commons License 2002.03.30 0 0 35892
remélem ezúttal berendeztek neki 1 gumiszobát :)
Előzmény: hools (35891)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!