Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37278
szerinted ellenetek úgy játszott a mötöká, hogy nemakart nyerni???

láttad a mötöká - Dunaferr összefoglalót???
1-3 volt a szünetben, utána a mötöká lött 2 kapufát is, ezt direkt csinálták????

én mind a két Fradi elleni meccsen ott álltam az MTK cserejátékosok között/mellett
nagyon bosszantotta a kimardt helyzeteik, nagyon nyerni akartak/nak

Előzmény: lg18 (37276)
lg18 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37276
Ő ferdít, te meg egyszerűen buta vagy.

Aki bundázik, az Várszegi. Ezt sérelmezzük. Hogy Polyci miért várja el a bírótól is, hogy bundázzon (utalva az Újpest-Zetére), azt csak ő tudja. Gondolom megszoktátok már.

Csak neked, személyre szóloan:

mash:
(...)
de lenne egy kérdésem, ti nem érzitek úgy, hogy a tetves várszegi kiadta az ukázt, hogy nekünk(Fradinak) kell megnyerni a bajnokságot???
(...)
ha ezek után esetlegesen megnyerjük a 28.-at, akkor az Isten se mossa le rólunk, hogy végé intézte el.
(...)

Előzmény: R.P.P. (37273)
Szul Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37275
Paolo!

Az MTK bundazik a Fradinak nem az Ujpest a Fradinak.
Azt hittem erre rajosz magadtol is...
Tulbecsultelek?

Előzmény: Intruder1899 (37268)
Szul Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37274
R.P.P!

Te vagy az aki ciganyozod Orbant.
Nem hiszem hogy magyarazattal tartoznek neked mi a magyarsag mi a kommunizmus.

Előzmény: R.P.P. (37272)
lg18 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37271
"ha Fradinak bundáztak volna"

A szabados fogalmazásoddal eltereled a szót a lényegről...de ezt te is tudod

Előzmény: Intruder1899 (37268)
Szul Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37270
Lorinc!

Ezutan jon a ful-orr-haj modszer??
Springer ez a nev is ugy hangzik nem??
Es ha voltak zsidok az Ujpest alapitoi kozott??

Magyarok vagyunk nem primitivek!

Előzmény: Lorinc_d (37267)
lg18 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37269
Te aztán nagyon egyszerű vagy....Ha neked a név bizonyíték....szerintem egy szárazási papír az.

Amúgy meg írd ide a Fradi alapítókat is. Csalódni fogsz :)

Előzmény: Lorinc_d (37267)
Intruder1899 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37268
Te vagy buta. Nem látsz ki a seggedből.
Itt osztod az észt a bundáról, de az meg sem fordul a fejedben, hogy ha Fradinak bundáztak volna, akkor nektek kellett volna nyerni a Zete ellen.
Ha viszont tényleg bunda volt, akkor a TE csapatod nyakig benne van.

Persze mit várjon az ember tőletek, akik bemagyarázták maguknak, hogy az Ute új szponzorai maguktól keresték a kapcsolatot a hatodik hely várományosával, mert hatalmas lehetőséget láttak benne. 1500 néző. Röhej. Mint Strong Caps Lock-os írásai az Utétól rettegő Európától. Azon csak mosolygott az ember. Tőled a hideg ráz.

Előzmény: Szul (37264)
Lorinc_d Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37267
Eleg ranezni a csaladneveikre, az a bizonyitek.
Előzmény: lg18 (37265)
kajlov8 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37266

Kár hogy az Újpest fényévekre maradtak le az első helytől...
kár hogy a csodacsatár nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket...
kár hogy a felépített stadion és a befektetett milliók ellenére a 6. hely maradt...

-Mi a baj? Mi fáj?

-A FERENCVÁROS KÉT PONTRA A BAJNOKI CÍMTŐL!!!

-Mi maradt?

-Fröcsögni, savazni, vádolni, szurkolni...MÁSNAK
a FRADI ellen (esetleg lefeküdni három pontért a Zetének?) vádaskodni nagyon könnyű, megverni a Ferencvárost az az igazi kihívás, de hát nekik ezt nem kell ecsetelni, sokszor megpróbálják... )

Sikertelenül!

lg18 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37265
Házi feladat: sorold fel az Újpest alapítóit és mutass bizonyítékot az "általad vélt származásukról".
Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (37259)
Szul Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37264
Buta vagy.
Az ilyen ostobak miatt nincs most jobboldali kormany...
Folytasd csak a hazug hulyeseged.
Minden mondatod olyan mintha Peto vagy Kovacs rendelte volna meg.
Bertollnok.
Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (37259)
Csülök Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37263
Hát akkor még egyszer, utoljára: Isten veled Simon Tibi!

Ha találkozol a földöntúli dimenziókban valahol Zsiborás Gabival, mondd meg neki: veled együtt őt sem felejtjük el soha. És köszönünk mindent.
kajlov8 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37262
Cicamicának erős lesz ez a liga
Előzmény: Kisgonosz (37258)
Intruder1899 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 37261
Kurva vicces vagy.
Csak valahogy nem vagyok a humoromnál. Ma ugyanis temetésre megyek.
Előzmény: emberarc (37257)
delpedro Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37260
végülis Elvis is él...:)
Előzmény: emberarc (37257)
Erkölcs Erő Egyetértés Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37259
És azt, hogy értékeled, hogy akik az Újpestet az MTK-t és az SZDSZ-t alapították azok ugyanazok ?
Előzmény: Szul (37239)
Kisgonosz Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37258
Hírforrás: www.BORSODILIGA.hu

Cottbus, május 6., 21.40

A Kicker sportlap szerint újabb magyar játékosok érkezhetnek Cottbusba.

Noha Mátyus János biztosan távozik, Vincze Ottó pedig megfelelő ajánlat esetén távozhat Cottbusból, mégis négy magyar játékosa maradhat az Energie csapatának. Már nem titok, hogy Lőw Zsoltot szemelték ki Mátyus helyére a baloldalon, és az Újpest játékosával meg is állapodtak a hároméves szerződésben. A Kicker sportlap korábban még 200 ezer eurós vételárról írt, a mai számában azonban már 250 ezer eurót (és Zoltan Lőwöt, valamint Dozsa Újpestet…) említ. Eduard Geyer vezetőedző a csatársort is szeretné megerősíteni, a vezetőedző két támadóval bővítené keretét. A jelöltek között a lengyel Andzrej Juskowiak (Wolfsburg), Maciej Zurawski (Wisla Krakow) és Pawel Kryszalowicz (Eintracht Frankfurt), valamint a jelenleg a válogatott keret tagjaként Pécsett tartózkodó Gera Zoltán neve szerepel. Klaus Stabbach menedzser szerint a Cottbus anyagi lehetőségei is behatárolják majd a vételt. Sokat számít tehát, hogy a Ferencváros mennyit kér Geráért, ám könnyen lehet, hogy a csatár az utánpótlás-válogatott után ismét egy csapatban játszik majd Lőw Zsolttal.

emberarc Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37257
Gyerekek! Hagyjuk már ezt! Simon nem is halt meg. A zsidók intézték így, hogy elhiggyétek. És ti be is szoptátok. Az a fickó, aki a kórházban feküdt NEM SIMON TIBOR volt. Én ismertem a csávót. Simi még most is él, csak nem kerülhet a nyilvánosság elé, mert bajban van. Rátok van szüksége, vegyétek már észre!
mash Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37256
te meg anyádba húzzál kis provokáló köcsög!!!

miért van az, hogy az ilyen férgeket senki nem ismeri???

Előzmény: szaki2 (37240)
mash Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37255
- a Vörös Meteor pánikszerűen hazaigazolta az ősz 2. leggólerősebb támadóját Ferenczit!
- a Vörös Meteor pánikszerűen hazahívta Popovicsot Hollandiából!

ez is ezt igazolja???

Előzmény: Szul (37239)
lg18 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37254
Na mától ez jön ide, ha így folytatjátok, akkor minden nap:

mash válasz erre | adatok | e-mail 2002-04-06 21:59:53 (15749)
Hi lilák!
köszönjük a győzelmet!
de lenne egy kérdésem, ti nem érzitek úgy, hogy a tetves várszegi kiadta az ukázt, hogy nekünk(Fradinak) kell megnyerni a bajnokságot???
a mötökából egyedül Ferenczi ment el, miközben igazoltak is!!!
ha ezek után esetlegesen megnyerjük a 28.-at, akkor az Isten se mossa le rólunk, hogy végé intézte el.
szerintetek nem???
létezik, hogy a mötöká ilyen szerencsétlen???
ősszel bejött nekik minden, most meg semmi????

Szul Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37253
:))
Előzmény: lg18 (37252)
lg18 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37252
"Javaslom ne itt offoljuk mert igazuk lesz mit keresunk itt!"

Az MTK elveszített pontjait :)

Előzmény: Szul (37250)
szaki2 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37251
Molnár Dániel pedig nem is 1szer, legalább 4-5ször "kristonzsoltozott"
Szul Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37250
OFF
Koszi.
Voros Lobogoban igazad van.

Az Mtk sok most kezdenek tiltakozni hogy Varszeginek ket klubja van.:)))
A fradistak meg most kezdik vedeni...
:))

Szvsz nem o a fofelelos-o csak penzt akar sokat es ha lehet "taktikazni, matekolni"(ertsd bundazni) miert ne tenne- hanem aki lehetove tette hogy egy kezben ket klub legyen...

Javaslom ne itt offoljuk mert igazuk lesz mit keresunk itt!
ON

HAJRA LILAK!

Előzmény: lg18 (37246)
zlotyi11 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37249
Akár úgyis!:-)
NEmhiszem hogy volt ember aki gondolt volna erre!
Szerintem mostmár nem az MTK hanem a ZTE a legnagyobb ellenfelünk!
Előzmény: lg18 (37248)
lg18 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37248
Úgy érted az MTK-nak sikerült a csoda: elveszíteni a bajnokságot 20 pont előnyről? :)
Előzmény: zlotyi11 (37247)
zlotyi11 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37247
Még a végén tényleg sikerül a csoda!
De ehez az kell hogy mostis nyerjünk!
Márcsak a bajuszkirály miatt is!:-))
lg18 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37246
Annyit tennék hozzá, hogy a Vörös Meteor SC a 70-es évek környékén egyesült az MTK-val. Korábban Textiles, Bástya és Vörös Lobogó néven szerepelt az MTK.

Ja és nem Neked kell őket meggyőznöd. Ha kinyitják a szemüket és beleolvasnak az MTK topikba, akkor meggyőződhetnek maguk bármiről. A csapatukat minden héten látó emberek írják a saját játékosaikra, hogy bundáznak. Akciót szerveznek Várszegi csalása ellen. Én nekik hiszek...

Előzmény: Szul (37239)
Lorinc_d Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37245
Szul, egy ember gazdasagi erdekei dontenek pl. arrol is, hogy ti a bajnoki cim kozelebe se keruljetek?
Előzmény: Szul (37239)
Bono Vox Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37244
Tudtátok, hogy van itt egy topic, amiben arról megy a csevely, hogy már készül Simonról a könyv? Enyhe hiénaszaga van a dolognak.

Lehet, hogy feljutunk, így hát remélhetőleg már tőlünk is félnetek kell az ősztől, nem csak a lila "izomkolosszusok" elől fogtok futkározni.

:)

(Azért jó vicc volt ez a futkározósdi, nem?)

HAJRÁ DIÓSGYŐR!

szaki2 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37242
A játék az tényleg 1szóval katasztrófális volt. A vidi ellen több kell a 7végén !

A mocskos ujpest pedig tényleg lefeküdt a zte-nek. Az ujpest es a zte mindig is nagyon jóban voltak egymással. Hol focizott korabban Bardi, Urban, Waltner, Babati, Egressy ??? Na hol a válasz ???

Az ujpest-zte meccsről tehát röviden annyit, hogy vagy az ute csalta el, vagy a bírók fújtak ennyire látványosan a zte-nek. Ugyanis láttam a meccset a TV-ben. Az első félidőben az ute valósággal lefocizta a pályáról a zte-t, és olyan helyzeteket hagytak ki, amit még egy óvódás is csukott szemmel berúg. A meccs vége előtt másodpercekkel meg befúj egy büntetőt a zte-nek a hanacsek...

Előzmény: R.P.P. (37221)
DINO Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37241
Szul!

Amikor a VM végigverte a mezőnyt ősszel, már akkor is V.G. volt a Fradi tulaja.
Ezt hogy értékeled?

Azt meg, hogy akkor adná el a Fradit, ha nagyobb az értéke, már szinte a vásárlás óta mondja.

Az állami cégek a 6. helyezett középcsapat Dózsában látják a legnagyobb fantáziát.
Ezt hogy értékeled?

Ismered a Civil a pályán c. filmet?
(Tegnap éjszaka ment valamelyik adón.)

Ha nem, akkor majd én, vagy az Öreg elmeséli.

Dino

Előzmény: Szul (37239)
szaki2 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37240
Emberek !

Az idei bajnokságban ilyen közel még nem kerültünk a bajnoki címhez ! Csak magunkat okol6juk, ha nem szerezzük meg. Szerintem simán megnyerjük. Elég megnézni a tavaszi eredményeket felsőházi riválisaink ellen.

Mash !

Te meg nyugodtan elhúz6cc ebből a topikból. A zte topikban tett írásod igazolja, hogy te nem is vagy Fradidrukker (hanem zte szurkoló vagy) ! Lehet, hogy neked jó az ezüst, de nekük fradistáknak nem !

CSAK A FRADI !

Szul Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37239
R.P.P.!

A Voros Meteor 12 tavaszi meccsebol 8-at vesztett el.
A Voros Meteor osszel vegig verte a mezonyt.
A Voros Meteor es a Kinizsi tulajdonosa ugyanaz.
A tulajdonos alig egy hete jelentette ki hogy elkivanja adni a Kinizsit csak arra var minel nagyobb legyen az erteke.

Ezt te hogy ertekeled?
(A kerdes koltoi.Nem szeretnek itt pofazni hetekig.Ugyse lehetne meggyozni senkit vagy nem vallanatok be megint milyen melyen szar hogy egy ember gazdasagi erdekei dontenek a bajnoki cimrol...)

HAJRA LILAK!

Előzmény: R.P.P. (37221)
Intruder1899 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37238
Holnap temetés.
Aki tud jöjjön.

Intruder1899 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37237
Wisey, ha én ahhoz a lányhoz egy ujjal is hozzányúlok, már guggolnék valamelyik jégveremben.
Sajnos:-))
Intruder1899 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37236
Rend a lelke mindennek.
Na de ennyire?
Ha látnád, hogy drassol az asszonypajtitól, mint egy nyáladzó kiskutya:-)))
Előzmény: rosbi (37235)
rosbi Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37235
:))))
nocsak kisbarátunkat ennyire fegyelmezik? :PP
Előzmény: Intruder1899 (37225)
atifradi Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37234
-EMBER! EZEN A MECCSEN A FIAD VOLT A LEGGYENGÉBB!!!
TAKARODJATOK!!!

Hát, ehhez túl sok kommentárt nem lehet fűzni. Teljesítménye vetekszik Hámoryéval. Én is megnéztem vasárnap az összefoglalót. Szegény öreg Zombori szerintem legszívesebben elsírta volna magát, hidd el. Egyszer, amikor a balf.. kisfia páros lábbal csúszott be és megkapta a jogos srágáját, akkor azért nem állt ki mellette, mert nem is lehetett. Én még láttam kettős rangadókon játszani az öregét, állítom, hogy az alma igen messze esett a fájától. Szörnyű!

OFF

Megnéztem a honlapot, amit itt írtál. Nem rossz. Egyszer lecsekkolom. Látom, minden szombaton kemény bulik vannak ott. És itt van, Óbudán. Remek.

Előzmény: kajlov8 (37230)
Intruder1899 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37232
Mind a két zombi győkér.
Bár halkan megjegyzem, hogy Horváth Peti kétszer is eljátszotta, hogy vadul integetve kérte a labdát, majd nem indult érte.

Mindegy, már csak négy győzelem kell a bajnoki címünkhöz...

Előzmény: kajlov8 (37230)
kajlov8 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37230
A MECCS
Két pozitívumot tudok kiemelni:
1. Ezzel a játékkal is három pontot "írtunk"
2. A nézőszám végre pozitív irányba indult el -a TV közvetítés ellenére- ami a Dunaferr ellen duplájára fog emelkedni.

Zombori Zalán GYALÁZAT!!!
Megnéztem a meccset videoról, kiváncsi voltam mit mond az öreg Zombori a kisfiáról, mint szakkomentátor.
Zalánkának egy értelmes megmozdulása nem volt, viszont sokszor zavarta az igen agilis Szkukaleket, összeszedett egy sárgát, lelkesedése=0
Apuka csendben figyelte a történteket, majd mikor a csemete újra adott egy elérhetetlen labdát kifakadt és lebaszta Horváthot miért nem indult elöbb.
Meccs végén aztán gyalázta a magyar focit, a játékosok hozzáállását, az alacsony szinvonalat
és hiányolta a lelkesedést.
EMBER!
EZEN A MECCSEN A FIAD VOLT A LEGGYENGÉBB!!!
TAKARODJATOK!!!

OFF
Ati!
Én pénteken már haza, de a buli cool volt
http://www.bernathy.hu/sonic/
itt lett volna mind1 majd legközelebb!!!
FORZA FERENCVÁROS!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37229
Megvan a 3 pont, nagyjkabol ennyi jot lehet elmondani.
Vizilabda sajnos mult csutortokon veget ert szamunkra :-(((((
Szombaton viszont BL-dontot jatszanak lanyaink!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JOcika Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37228
Én a tervek szerint viszonylag korán szeretnék lecsattanni Fehérvárra. Ott pótolhatnánk a most elmaradt talit. Az új számomat már tudod.

Hajrá Fradi!

Előzmény: atifradi (37227)
atifradi Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37227
Megyek.
Minden Fradista testvér alapfeladata, hogy provokálja Várhidit.

"Rúgd be az ajtót,
Várhidi, rúgd be az ajtót.
Rúgd be az ajtót,
Várhidi, rőgd be az ajtót."

még ez 2 x, plusz hey-hey

Atesz

Előzmény: JOcika (37224)
kajlov8 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37226
Csatlakozom, egyébként meg hagyjad saját csapatát égeti )
Előzmény: badhool_16 (37186)
Intruder1899 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37225
Te csobogsz, baszki, aki elkezdett 11-kor csajoskodni, hogy menni kell, mert megsértődik az asszonypajtás?! Te mersz hozzámszólni?!
Előzmény: robi25 (37142)
JOcika Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37224
Fehérvárra jössz?

Hajrá Fradi!

Előzmény: atifradi (37223)
atifradi Creative Commons License 2002.05.06 0 0 37223
Jó reggelt Mindenkinek,

buenosftc, látom, még nem kaptál választ a kérdésedre. Én úgy tudom, hogy 2 variáció van az ügyre, mindkettőnél a költségvállalás a kérdés: ha EB pályázatunkat elfogadják, akkor Deutsch Tomiék programjában szereplünk. Ha nem, akkor a rekonstrukciós program keretében épülne tovább a stadion, de lenne benne önköltség is, így gyanítom, az elhúzódna rendesen. Szívesen ajánlanám a kérdéssel kapcsolatban a két honlapunkat, a Grennternetet, vagy a Fradidrukker.hu-t, de asszem, ott erről nincsen szó. Az FTC.hu-n volt róla szó, az biztos. Keress rá az archívumban.

A szombati produkciónkról annyit, hogy szvsz. sokkal jobban játszottunk, mint egy héttel ezelőtt és nemcsak Lipcsei kapufája, de a többi elpuskázott helyzett miatt is mondom ezt.
Delpedronak teljesen igaza van: ahhoz, hogy gólokat rúgjunk, mindenkinek annyit kéne hajtani legalább, mint Szkukaleknek, vagy mint szegény fogalmatlan Titinek. A Gerzson sokat hibázott, de indokolt volt sokszor visszafordulnia a kaputól, mert sem az 1., sem a 2. hullámban nem jött senki a támadással. Rossz volt nézni, ahogy elhaltunk a 16-os előtt :((. Ez eléggé visszatérő gond nálunk, hogy 1. nincs kondink, 2. éppen ezért senki nem megy fel a szélsővel.
A másik pedig az, ha van Penksa, akkor mindjárt más a gyerek fekvése. Ha szarul is játszik, leköt 2 védőt. A képzettsége számomra megkérdőjelezhetetlen. A Horváth Peti viszont nem csatár, sőt, nem is futtbalista többé. Sajna, el kell őt felejtenünk. Amit az összeszerencsétlenkedik a zsuga körül...
Üde színfolt volt Balogh Zolka játéka, pedig a védhetetlen öngólja után nagyon nem hittem a gyerekben. Gyepi továbbra is formán kívül. Dragó nagyon összeszedte magát. Lipcsei továbbra is csak rutinból (nem) focizik. A rugótechnikája a régi. Gerzson... A válogatott meccs óta nem találja magát. Ritka szép megmozdulásai még mindig élményszámba mennek, a gól pedig bármikor benne van. Szücsi egyenletesen kíváló. EGy aprócska intőjel felé: itthon elég lesz, hogy nem jön ki az ötösön belüli beadásokra, mert a vonalon megfogja. Viszont, nemzetközi meccseken ki kell jönnie úgy, hogy ott a környéken játékos ne maradjon állva.

Ennyit summa summarum

Atesz

Előzmény: buenosftc (37219)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!