Keresés

Részletes keresés

bakács Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53745
Igazi fűvön is jobb a Loki
HBNapló, Be. A., B. R. (részletek)

Minden kétséget kizáróan jobban játszott a DVSC, és megérdemelten győzte le a Ferencvárost, amelynek hívei - akárcsak a műfüves terembajnoki döntő után, - ezúttal is lógó orral távoztak a civisvárosból.

"Hozta a formáját" a Fradi-tábor, még el sem kezdődött az összecsapás, de a fővárosiak máris "kihúzták a gyufát", a debreceni drukkerek közé dobtak ugyanis egy égő füstbombát. Az akció még viccnek is rossz volt,de szerencsére sérülés nem történt, csak egy kigyulladt kabát bánta a pestiek offenzíváját. A pórul járt hajdúsági fiatalember nem veszítette el a lélekjelenlétét, és visszaküldte a zöld-fehér tömegbe a nem várt tüzes ajándékot. A debreceniek viszont nem vihettek be pirotechnikai eszközöket, újra bebizonyosodott tehát, hogy a szurkolótáborok között a zöldek a legegyenlőbbek...

A második félidőben Fradi-rohamokat várt a nagyérdemű, de Tököliék kellemes csalódást okoztak a debreceni közönségnek, hisz egyetlen épkézláb megoldást sem tudtak bemutatni. A bajnoki címre törő Zöld Sasok ázott verébként kóvályogtak a pályán, míg a piros-fehérek felbőszült vadként kűzdöttek minden egyes labdáért.

Kassai Játékvezető összetéveszthette a futballmeccset egy szociális intézménnyel, mert minden ítéletével a gyengébbet, a szárnyaszegett fővárosi csapatot segítette, kiváltva ezzel a hajdúsági közönség harangját. Aztán nagy keggyel megadta ugyan a büntetőt, de elfelejtett sárga lapot adni a tizenhatoson belül szándékosan kezező Dragonernek. Éger bevágta a tizenegyest, s eldőlt a három pont sorsa, a szurkolók pedig a hajrában önfeledt hullámzással ünnepelték kedvenceiket, s űztek gúnyt a ferencvárosiakból."

Ennyi az idézet. Csak megjegyzem, hogy ha ez a Loki-újságban jelenik meg, egy szót sem szólok, a saját szemszögükböl egy jópofa és érthetően elfogult írás. Csakhogy ezt a megyei napilap írta, melynek fejlécén az szerepel, hogy: "Független napilap". Kicsit húzós, hogy egy újság hiányolja a fény- és robbanóeszközök használatát, s önfeledt gúnyűzésnek minősítse pl. a huhogást. Ha ezt egy újságíró-tanfolyamra írja valaki a felvételin, örök időkre bezárják előtte e szédítő pálya minden nagy- és kiskapuját.

mash Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53744
Jaj szegény Polyák! Jaj szegény Polyák!
:)
bode1899 Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53743
Magyarországon nem tudok igazi helyettest Lippi helyére. Gondolkodtam ezen, gyakorlatilag nincs. És látszik, milyen az, ha Lippi nincs vagy sz@rul játszik - itt van rögtön a tegnapi meccs.
Előzmény: Kcsita (53742)
Kcsita Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53742
Figyeljetek!

Somorjai és Huszti bontogatja szárnyait.. és meg kell adnia lehetőséget nekik, hogy igazi tét meccsen mit tudnak... Lásd: Dunaferr, Somorjait pápán... Legyünk bátrak szerintem, mert akkor felegessé válik az az igéret hogy a fiatalokat beépitenek.. szerintem és főleg saját.. Nem?

Az a baj, hogy Kapic helyettese Zováth és utánna jön csak Somorjai, de én megadnám a lehetőséget neki...Huszti Szabolcs milyen poszton játszik?

Lipcsei helyére kikre gondoltok, aki összefogná a cspatot.. és irányitaná.. Talán Lisztes? Mo-n van ilyen játékos egyátalán vagy külföld?

mash Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53741
hogy öszinte legyek én észre se vettem, hogy cseréltünk

azt nem értem mi a faszért nem hozta be ezt a Somorjai gyereket, amikor még csak 1-0 volt
legfeljebb 2 lesz

mondjuk lett is
:(

Előzmény: Habi (53693)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53740
'A Fradi sör minőségi jellemzői
A sör a könnyebb pilseni kategóriába tartozik. Tiszta, alig érezhető komlóillat jellemzi e tükrös tisztaságú aranysárga sört. Kissé kesernyés, enyhén maláta ízű, gyengén aromás, közepesen komlós. Jó habzóképességű és habtartósságú, széndioxidban dús, igen üdítő ital.
Bár "hivatalos" besorolás szerint a világos kategóriájú sörök közé tartozik, emelt alapanyag-tartalma révén, valamint erejét, alkoholtartalmát tekintve a minőségi (prémium) és a világos sörök közé helyezhető. Receptje sokban követi a Sörkirály, Dreher Antal sörfőzési - mindenekelőtt ászokolási - tapasztalatait.'
delpedro Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53739
Sajnos megérdemeltük a vereséget tegnap, mert még kapuralővésre sem emléxem tegnapról...:(
A Debrecen sem volt kiemelkedő formában, de ők legalább akartak.

Szombaton a Győr ellen javítani kell!

Fatboy Slim Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53737
Igazad van javarészt és valóban Gyepit még bevenném a körbe. Talán Szkukit is. De az mégis nonszensz, hogy a fater játszhat még. A közértig alig jut el sprintbe, nemhogy az ellenfél kapujáig.
Én viszont azt mondom, h sok a "ha". ne játsszunk végre arra, h a bíró nem fújt be ezt, meg azt. szórjuk meg őket egy 3-assal, és akkor nem erről beszélünk. borzasztó dühítő valóban, de attól még gyengén játszottunk.
a huhogással nem is foglalkozom. az már egy másik sportág

Atesz

Előzmény: U-1956 (53736)
U-1956 Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53736
Talán feltünt, hogy a fél csapatunk nem játszott.
Gyepes, Szkukalek, Kiss, Kapic, Penksa, Gera, Jovic .
Máshol bajnokcsapatot csinálnak ezekből a nevekből.
Csak szólok, hogy a cigányok semmivel sem voltak jobbak nálunk tegnap.
Ha meg az elején a szabályos gólunkat megadja a paraszt, akkor nem is kellett volna a Kriston letalpalásáért 11-est adni.
Hogy akkor lehet, hogy 2:0 ide a 20.percben ?

Ja, és továbbra is türelmesen várom amig a takacsi sportárs tiltakozni fog amiatt, hogy a debreceni cigányság a magyar anya gyermekét huhogta.
A román anyáét meg viszont tapsolta.
Tudod,...csak a megbontás miatt.

Előzmény: Fatboy Slim (53735)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53735
Tudtuk ezt tegnap minnyájan.
Az A csapatunk sem jobb. Momentál Gera és MArek nélkül esélyét nem látom annak, h jók nyerjünk meccset.
Srácok, most lehet, h megöveztek: Dragóner amennyi nagyot mentett már, annyiszor veszített nekünk pontokat. hogy a p...a lehet ilyen sima helyzetben kezezni? és utána hogy van képe sípolni még a kappan hangján?
leo, zováth, sowunmi, keller, cheregi, meg 100 másik takarodó!!!

Fatboy

Előzmény: csumby (53692)
bode1899 Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53734
Az tutti, hogy elöl Sowunmi helyett bármelyik ifink jobb lett volna. Nagyon pipa voltam rá tegnap.
Előzmény: csumby (53733)
csumby Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53733
Ez az, miért a Fater van ott. Leo a Haliban mindig bal bekket játszott. Én hátra hoznám a helyére meg betenném Husztit. Ilyet Ök is alakitottak volna.:(
Előzmény: R.P.P. (53732)
bode1899 Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53731
Leó szerintem nem volt annyira tré. Most legalább hajtott, bár csak az első félidőben. Lippi lóf@szt nem csinált, leszámítva a reklamálást, meg a taposást, ami igen csúnya volt.
Számomra a legnagyobb gáz Sowunmi volt. Egész meccsen rohangált összevissza, mint a mérgezett egér, de egy labdája, normális megmozdulása nem volt.
De sok van még hátra, semmi baj. Ugye felépül valaki hétvégére? Szkuka, Marek?
csumby Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53730
Hát igen. A szögletek és az inditások 90%-a kritikán aluli volt. De hol vannak a fiatalok? :(
Előzmény: R.P.P. (53728)
Mirrmurr Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53729
Bazeg, Szűcs nagyon nagyot védett az első gól előtt, szerintem ő a legértékesebb (kizárólag sportértékét tekintve) nálatok manapság.
Figyeltétek Lipcseit? A meze halál tiszta volt a meccs végén is, ez sokat elmond róla.
Aki fáklyákat hajigált a szurkolótábor(ok)ból, annak a kezét kéne kiszakítani.
Előzmény: Pac (53710)
kristonattila Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53727
Hihetetlen ez az NS. HA mi kikapunk akkor egy ragyogó színvonalú meccs volt, ha győzünk akkor egy szar meccs. Szerintem a tegnapi semmivel sem volt jobb mérkőzés mint a lilák elleni ennek ellenére áradoznak róla, sőt szombat óta az Újpestről írt írásokban meg sem említik a szombati eredményt, bezzeg az őszi --at a mai napig emlegeti a lilavérű Kecskés I.
Valahogy kimaradt a tudósításból a meg nem adott gólunk, ami a helyszínen bebeizonyosdott, hogy les miatt nem lett m,egadva, nem a lökés miatt(otthon videón kiderült nem volt les),sőt a Titi -oson belüli hasbarúgása is kimaradt, amiért -es járt volna nekünk, nem beszélve Dombi sárga lp utáni ámokfutásáról. Egyébként ilyen gusztustalan paraszt közönséggel rég találkoztam, talán utoljára a teremdöntőn.
Hajrá Fradi!!!
Habi Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53726
Erdekessegek:
"
Fény és árnyék

Egy héttel ezelôtt még arról beszéltek: a Megyeri úti stadion állapota miatt nem biztos, hogy sikerül majd megrendezni a találkozót. "

(De azert halasztottak el az elso fordulot,hogy a FRADI jatekosai felepuljenek...akik persze nem epultek fel)

"Akármilyen hihetetlen, az Újpest ebben a szezonban 140 percig nem találta el a kaput. Ez már csak azért is kellemetlen a lilák számára, mivel a keretnek három válogatott támadó is tagja. Horváth Ferenc, Kovács Zoltán és Tokody Tibor közül utóbbi volt elôször veszélyes a kapura, ám ehhez másfél mérkôzésre volt szükségük a lila-fehéreknek – bizonyítva, hogy tudnak kapura lôni…"

A "bajnokeselyes"...

28..!!!


Előzmény: Habi (53725)
Habi Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53725
Meg az elozohoz:
Bognar is serult?
Ha nem,akkor miert nem jatszatta?
Pl.Keller helyen?Vagy minek hoztuk ide?Akkor sem fer be,mikor 8 serultunk,eltiltottunk van osszesen?

Kisgonosz:Nem lehet csusztatas egy evvel sem.
Most van itt az ideje.
Egyik csapatnak sincs ilyen jatekosallomanya,mint nekunk.
Ma kikaptunk.Nagy dolog.
28..!!!

Előzmény: Kisgonosz (53720)
Habi Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53724
Jol beszelsz.
Leandro jatszhatott volna a baloldalon,mint kozeppalyas.
Csatarkent esetleg Szili,vagy a szorostalpu Andone,ha mar Yoda annyira ragaszkodott
leigazolasahoz.
Keller meg masodedzonek.Sok ez mar neki.
28..!!!
Előzmény: yacopoo (53721)
Habi Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53723

"Egészen nyárig írhatod.
Utána okafogyottá válik.
Augusztustól 29!!! a jelszó...."

Ebben meg neked legyen igazad!
28..!!!

Előzmény: Pac (53722)
Pac Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53722
" A Gyort gond nelkul megutjuk. "

Legyen igazad.

"A baj azutan,Zalaegerszegen lesz,vagy lehet."

Igen, az talán keményebb dió.

"kiderulhet,hogy potyara irogatom a
HUSZONNYOLCASOKAT,vagy sem. "

Egészen nyárig írhatod.
Utána okafogyottá válik.
Augusztustól 29!!! a jelszó....

Előzmény: Habi (53717)
yacopoo Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53721
nem tudom, de mi a fenet akarunk kellerrel, radasul nyavajognak a bal oldalunk kiesesevel, a leandro a haladasban bal oldali bekket es kozeppalyast jatszott evekig
lehet az a posztja nem elol. de inkabb betette apank a fatert. lehet en vagyok a huje de nem ertem...
Kisgonosz Creative Commons License 2003.03.13 0 0 53720
potyara nem irod,mert 27 utan mindenkepp az jon..max csuszik..de nem hiszem:)
Előzmény: Habi (53717)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.03.12 0 0 53719
ja,mert itthon voltam betegseg miatt...majd holnap megyek melozni..megcsekkolom:)
Előzmény: Lorinc_d (53718)
Lorinc_d Creative Commons License 2003.03.12 0 0 53718
Meg az Ivo is ;-) Meg a Tomika is ;-)

Dobtam mailt totougyileg de nem reagaltal.

Előzmény: Kisgonosz (53716)
Habi Creative Commons License 2003.03.12 0 0 53717
A Gyort gond nelkul megutjuk.
A baj azutan,Zalaegerszegen lesz,vagy lehet.Akkor aztan kiderulhet,hogy potyara irogatom e a
HUSZONNYOLCASOKAT,vagy sem.
28..!!!
Előzmény: Pac (53710)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.03.12 0 0 53716
en??:)
Előzmény: Lorinc_d (53715)
Lorinc_d Creative Commons License 2003.03.12 0 0 53715
Alkesz!
Előzmény: Kisgonosz (53714)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.03.12 0 0 53714
belolemeg az,hogy DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
folytatast rad bizom:)
Előzmény: csumby (53712)
Sumo Creative Commons License 2003.03.12 0 0 53713
kivancsi vagyok egyebkent, ki mit latott a "tizenegyes"-nel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!