Kisgonosz Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58062
5K dozsas volt azon a kupadonton...
Előzmény: Törölt nick (58057)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58061
ehhez csak annyit, hogy azt a meccset majus 1-en jatszottak...tehat munkaszuneti nap volt...
Előzmény: Agent_fromT-A (58034)
pipi Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58059
nem játszott jól, azért hagytam ki
Előzmény: Törölt nick (58058)
pipi Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58055
a honlap tetején az van, hogy az mtk meccsig 3nap 8 óra 55 perc van, ezekszerint szombaton lesz???????????????????????????????????????

Nos egy kicsit értékeljünk!

Kezdem a Fradival: Az első félidő picit jobban játszottunk, a gólról, meg Vuki erős hazadása és Lajos kis bakijából meglett a debreceni gól. (Ez nagy hiba volt, de nincs gond:) Mindenki hibázhat, hisz emberek vagyunk és nem gépek. A második félidőben a csapat sokkal jobban, és erőteljesebben játszott és meg is lett az e redménye!:). SZÉP VOLT FIÚK! Annyit még, hogy a 80-dik perc környékén ha Vuki és Lajos nem ment, akkor 2:2 lett volna, de nem igy lett:)
A jók: Lajos, Lipcsei, Vukmir, Tököli,Dragóner de a lényeg a Kuapgyőzelemhez, az egész csapatnak kellett lásd: Jovic utolsó percek góljaival, KUPAGYŐZTES:)

Debrecen: Meglepően defenzív játék és halkan teszem hozzá, hogy Szentes úr, azt nyilatkozta, hogy más Debrecen fog játszani, kérdezem ez volt?
Miért nem játszott Sumundica és Bajzát? Miért pont a Dombit hozta le, miért nem a gyors csatárait hozta be? Én Fradi drukker vagyok, csak érdekelnek engem a szakmai dolgok is.

A meccs utáni nyilatkozatról meg annyit tennék hozzá, hogy Szentes úr pár dolot elfejtett:
1. Magyarországon villanyfényes és normál stadion Győr és a Puskás Stadion volt.
2. Örülj neki, hogy a Sport1 adta a meccset, és ne a tévétársaságra fogja a vereségét.
3. Ez nem kifogás, hogy melegben játszottak, csak halkan teszem hozzá, hogy a második félidőben már nem sütöt annyira anap a pályára.. és Szombaton is játszottak este 6-kor és a Fradi szombaton játszanak. Ráadásul a Fradi hetek óta szerda-szombat-kedd-ritmusban játszanak... Kérem, ezt azért ne fogjunk rá, ha lehet.

Az MLSZ-hez:
-Jó lenne ha jövőre a Magyar Kupa kezdésénél Kijelőlni min 2stadiont, ahol játszanak, majd a döntőt.

Mirrmurr Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58048
Gratulálok a kupához, ti legalább fociztatok pár percig.
A gyökereket meg irtsátok ki magatok közül!

Hajrá, Loki!

Szilvásgombóc Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58046
félédes badacsonyo szürkebarát a Szent György hegyről a király!!!!!
Előzmény: Törölt nick (58035)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58044
annyi a különbség: hogy nektek 10 évente van örülni valótok és kivagytokl éhezve az ünneplésre, mi meg belefásulunk, hogy minden évben csak ünnepelni-ünnepelni

Sziasztok!

Gratula a kupagyőzelemhez, megérdemeltétek mert tegnap jobbak voltatok és akaratban is felülmúltatok minket.

Egy kérdés:
A kétmilliós fővárosban annyi Ferencváros szurkolónak volt fontos hogy kimenjen bíztatni a csapatát?

Nyerjétek meg a bajnokságot(sosem hittem volna hogy egyszer ilyet fogok kívánni:))

Hajrá Loki!

Jah, Szűcsnek köszi hogy visszaadta Pim gólját.

zlotyi11 Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58039
A meccset csak este láttam és Szűcs góljánál jobban csak a vendég edző nyilatkozatán lepődtem meg!
Ez a fickó nem normális!
De a lényeg, hogy kupagyőztesek vagyunk!

HAJRÁ FRADI!

Habi Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58038
Most mar azon is sirnak,hogy az nb1.hu bannert csinalt a KUPAGYOZTES (meg valszeg BAJNOK)
FRADINAK..
Azt mar nem olvastak,hogy a Loki reszere is csinaltak egyet.
Ha ok nyernek,azt tettek volna be.
De ez utobbi nem jott ossze.. ;0)))

Debrecenben meg podiumot is csinaltak a
"Magyar Kupaval Hazatero"jatekosaik
fogadasara.

Az ejszakas muszak most bontja.... ;0))))
19..!!!
28..!!!

Ennyit errol a bundarol.Nem adtuk a Lokinak a Kupat,cserebe bajnoki pontokert.
Megtudtuk kozben,hogy melegben nem tudnak jatszani.....19..!!! 28..!!!

Előzmény: Habi (58036)
Total Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58037
Én künn voltam , ha a hurkások 4ezren voltak akkor a néz?szám úgy 10000 körül volt . Már amennyire a VIII-as szektorból megitélhettem .
Hozzáteszem a 2. félid? nem is volt annyira sz@r .
19 ez a lényeg !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Habi Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58036
Gyozelmunk hire Tel-Aviv-ba is eljutott,nem tudnak aludni.
De nem oromukben,ez viszont jo.

Legyen 7000 nezo.
Es?Akkor nem mienk a Magyar Kupa??
19x? (19191919191919191919191919191919..)

Azt eltudjak hinni irigyeink,hogy a civisvarosban tenyleg 4000 jegyet adtak el,es annyian is jottek.
Valami bundadumat,biroi segitseget vartam a lilaktol gyozelmunk eseten,de hogy azzal jojjenek,hogy ok mennyien voltak Gyorben,mikor szinte "kiutottek"a dontoben a kesobb kiesett Haladast,tobb mint szanalmas.

Ezek szerint nem volt az a veszely,hogy nem lehet jegyet kapni,mint az ujsagok irtak.....

Los Angeles-bol is voltak a gyori kupadonton.
Ja,pont erre jott haza az illeto.
Kerdes,vissza is ment,vagy kirugtak,azert jott haza?

Csak szomorkodjanak,kritizaljanak.
Mi meg UNNEPELJUNK..!!!
19..!!!
28..!!!

Törölt nick Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58035
Hagyd a lilákat, úgyis megmagyarázzák, hogy ők mekkora túrázók!

Lengyelbe is jöttek vagy tizen!

Egyébként nem volt a végére kissé meleg a bor? Bár én nem vagyok oda a félszárazért. Jobba félédes furmint.

A lényeg megvan a 19. kupagyőzelem.

Duplázni kell!!!

Előre a 28. bajnoki címért!!!

Előzmény: balázs C94 (58029)
Pac Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58033
Ahogy tegnap írtam, ma már a vitrinünkben pihen a kupa. Ott a helye.
Feladat kipipálva.
19!

A Loki - számomra kissé meglepő módon - abszolút antifutballt játszott. Kapura gyakorlatilag veszélytelenek voltak.
Nem volt nagy meccs, de ekkora melegben nem is számítottam sokkal jobbra. A második félidő azért élénkebb volt.
Tökölitől kb. ezt várom mindig. Nem kell a hátára vennie a csapatot, nem kell beszáguldoznia a pályát, nem kell a tüdejét kiköpnie... NEM!
Elegendő ha eldönti a meccseket egy-két góllal.

A nézőszám-vita érdekes. A Danubius 6000-et mondott, máshol 8-9000 hangzott el, az origo.hu 12000-et írt. Szerintem legalább 10000-en voltunk.
Persze egyszerűbb lenne ha hivatalosan közölnék az eladott jegyek számát, ahhoz hozzácsapnánk a szokásos 1500 fős ingyenélő kontingenst, és máris megvan az egzakt adat!
:-)

Ebben a hónapban még van egy kis dolgunk, aztán lehet készülni a BL selejtezőkre.

És még valami:
Lajosra egy rossz szót se! Hogy miért?
- ez megtörténhet bármikor, bármelyik kapussal.
- az a hazaadás sem volt valami jó. (finoman szólva)
- örülnék, ha még egy olyan játékosunk lenne, aki - hozzá hasonlóan - kb. minden 40. meccsén hibázik EGY nagyot. A többin pedig vagy nagyon jó, vagy legrosszabb esetben is "hozza magát".
- a 80.percben alaposan jóvátette a dolgot a Debrecen egyetlen (!!) helyzeténél.
- mivel nyertünk, így az egész nem több egy jelentéktelen bakinál.

Szilvásgombóc Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58032
ha nem az, akkor miért jelent meg egyszerre 4-5 lila is???

amúgy meg azért voltunk jobbak, mert jobban kartuk a kupát és kicsit játszottunk is

asszonypajti, aki nem sokat jár meccsre, de ő is megmondta, hogy igazságtalan lett volna ha a Loki nyer helyzet nélkül

Előzmény: Dugó (58031)
Dugó Creative Commons License 2003.05.07 0 0 58031
Nem savanyú. Láttam egy csodás lajos gól!:))
Amúgy tényleg megérdemelt volt a győzelmetek. Loki úgy játszott ahogy mi szoktunk az üllőin.

balázs C94 Creative Commons License 2003.05.06 0 0 58029
nem sajnálod? pedig hidd el óriási élmény akár macedóniába, akár törökországba, splitbe, svédországba stb, stb utazni. sokszor nem a várható jó eredmény, az izgalamas meccs vagy az aktuális ország varázslatos fejlettsége, szépsége, hanem pusztán a túrán résztvevő társaság miatt. bár igazad van én sem sajnálom, hogy nektek sem ebből a társaságból, sem pedid ilyen túrákból nem jut egy csepp se... :)
19!!!!
Előzmény: llila (58025)
llila Creative Commons License 2003.05.06 0 0 58028
Ezt most nem a rosszindulat mondta , hanem a realitás.
Előzmény: -Stussy- (58026)
llila Creative Commons License 2003.05.06 0 0 58027
-Stussy- Creative Commons License 2003.05.06 0 0 58026
:-)
Tényleg nem?
Pedig azért az 1 nyamvadt Tadzsik kirándulásért megy az egész móka itt.
llila Creative Commons License 2003.05.06 0 0 58025
Azt az egy Tadzsikisztáni, vagy Macedóniai kirándulást nem sajnálom tőletek.
Előzmény: csumby (58023)
bedroll Creative Commons License 2003.05.06 0 0 58024
Off-off

"boldogopk a lelki szegenyek, mert ovek a mennyek orszaga :)"

Ez bizony egész másra vonatkozik. Ne keverjük ide.

Előzmény: Agent_fromT-A (58020)
csumby Creative Commons License 2003.05.06 0 0 58023
Mi a probléma?
Talán az, hogy nem jutottatok még a 8-ba sem, vagy nem fértek fel a dobogora, vagy nem indulhattok nemzetközi kupában?
Szerintetek VG mindenkit megvesz. E szerint még Titeket is? El kell végre dönteni, ki a gerincesebb, aki vásárol, vagy akit vásárolnak? De itt senki nem kiváncsi a vélelmekre, a tények a mérvadok! FERENCVÁROS bajnokságban: 1. BAJNOK 27X, valoszinüleg 28X, KUPAGYÖZTES 19X, :)))
A "ZÁRTOSZTÁLY" meg rég ki van irva a lila topicra, csak olvass figyelmesen!
Előzmény: Dugó (58022)