Keresés

Részletes keresés

kpetya Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63025
Magára vessen.
Előzmény: Törölt nick (63021)
rapits Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63024
Ez kb olyan mint, hogy Torghelle utan a magyar bajnok Ferencvaros is erdeklodik..:))
Előzmény: Deashi Barai (63018)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63023
azt mondta nem akar magyarorszagon jatszani...
Előzmény: Törölt nick (63021)
rapits Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63022
Erre enis kivancsi vagyok mar nagyon.Meg valami igazolasi hirre is.Ha elvileg a 100% Fradiban a mult szamban reklamozottak szerint lesz igazolasi hir akkor arrol mar kene legalabb valami emlitest tenni a "szajton".
Előzmény: Kisgonosz (63020)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63021
Jól megmérték őt mit ne mondjak. Kishíján a bajnokság 20%-át kihagyja.

Ezek után mit gondoltok ki fogja itthon leigazolni?

Sz@r helyzetben van a gyerek nem írígylem.

Előzmény: rapits (63017)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63020
en kivancsi vagyok inkabb a balhe miatt milyen buntit osztanak ki...ha tokoli 6 meccset kapott,akkor mi semmi jora nem szamithatunk...
Előzmény: rapits (63017)
markov1 Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63019
mocskos lila szíben
Deashi Barai Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63018
támadónkat.
Előzmény: rapits (63017)
rapits Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63017
Tököli hat meccset kapott!
[2003-06-10 15:23]

Rendkívül súlyos büntetést kapott Tököli Attila. A Magyar Labdarúgó Liga fegyelmi bizottsága 6 bajnoki meccstől tiltotta el támadónkat.
Mint ismeretes, válogatott csatárunk az MTK elleni örökrangadón ütközött össze a játékvezetővel, aki az esetet vétlennek minősítette, jelentésében sem tett említést róla, Szieben László ligaigazgató azonban a televíziós felvételek megtekintése után felkérte a fegyelmi bizottságot, hogy járjon el ebben az ügyben. A játékos a tárgyaláson elmondta, mozdulata nem volt szándékos. A fegyelmi bizottság illetékese úgy vélekedett, bár a játékvezető a találkozó jegyzőkönyvében nem is tett említést az esetről, hiszen nem érezte szándékosnak azt, ennek ellenére a videofelvételek megtekintése alapján úgy vélte, Tököli mozdulata szándékos volt.
Az üggyel természetesen hamarosan bővebben is foglalkozunk.
A Ligában Tököli Attila után hamarosan Alekszandar Jovic ügyét tárgyalják. Légiósunk a Debrecen elleni meccsünkön Bernáth Csabával került összetűzésbe.

Szméagol Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63016
különben verés lesz? :)
Előzmény: rapits (63015)
rapits Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63015
Az lesz a buntetese, hogy fel evig meg a fradiban kell jatszania es minden meccsen min. 2 golt kell rugnia.
Előzmény: bode1899 (63014)
bode1899 Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63014
Jujjujujj, úgy izgulok, most zajlik Tököli fegyelmi tárgyalása a bíró-ügyben. Szinte percről-percre közvetíti a klub-honlap.
Egy kérdés: ha már úgyis elmegy tőlünk, nem mindegy nekünk, hogy kinél _nem_ játszik majd, ha esetleg elmeszelik? :)
ElitJaszub Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63013
a témához kapcsolódva, egy interjú
5 nappal ezelőtti, de csak most került hozzám
talán van aki nem olvasta

http://www.online.rtlklub.hu/mainap/?id=030688187

Újabb, talán minden eddiginél mélyebb nyomot hagyó szégyenfolt esett múlt pénteken az immáron száznégy esztendős Ferencváros becsületén. Ami több mint egy évszázad alatt elképzelhetetlennek tűnt, az most megtörtént: a Fradi szimpatizánsai megtámadták saját játékosaikat, verték-rúgták a korábban istenként tisztelt kedvenceket, de az ütlegekből kijutott a debreceni futballistáknak és a Loki vezetőedzőjének is. A káoszban Karsai „Hypós” Ferenc, a zöld-fehérek egyik leghíresebb, leghírhedtebb szurkolója próbálta jobb belátásra bírni a tömeget – kevés sikerrel.

Budapest, III. kerület, Joker eszpresszó. Kint tombol a kánikula, a helyiségben viszont elviselhető a klíma, hála a halkan duruzsoló légkondicionálónak. Alacsony, zömök, izmos fiatalember lép be, mindenkit üdvözöl, látszik, hogy törzsvendég itt. A karjait és a mellét tetoválások díszítik, ujjatlan póló feszül rajta, bal kezén gipszet visel. Bemutatkozik, almalevet és Vilmos-körtét rendel, leül az asztalhoz, és kérdezés nélkül belekezd a történtek felelevenítésébe.
Törött kézzel, elszakadt izommal

- Tóth Csaba barátommal, a belső biztonsági szolgálat másik vezetőjével az utolsó pillanatig bíztunk benne, hogy elmarad a balhé, de sajnos hiába reménykedtünk – mesélte Hypós Feri, a nevezetes Kettes Szektor oszlopos tagja. – Hazudnék, ha azt mondanám, számítottam arra, hogy a mieinket verik majd a nézők, de éreztem, hogy gond lehet. Szinte tapintható volt a feszültség, ráadásul lábra kaptak olyan hírek, hogy az Újpest egyenlített, sőt vezetést is szerzett, azaz mi vagyunk a bajnokok. Körülbelül tíz perccel a meccs vége előtt a debreceni szurkolókat kivezettük a stadionból, nehogy összetűzésbe keveredjenek a fradistákkal, de a lefújás után nem lehetett megállítani a tömeget. Mindent elkövettünk, hogy megvédjük a pályán lévőket, de mit tehettünk volna a túlerővel szemben? Törött kézzel és elszakadt combizommal is megpróbáltam jobb belátásra bírni a randalírozókat, de így sem tudtam megakadályozni, hogy ne bántsák a srácokat.

- Több mint két évtizede mindegyik mérkőzésére elkíséri a Ferencvárost, sokat látott, sőt részese volt jó néhány botránynak. Emlékszik hasonló vandalizmusra?

- Soha nem történt ilyesmi, pedig a nyolcvanas esztendőkben sokszor a kiesés ellen küzdöttünk, és nem nyertünk Magyar Kupát és bajnoki ezüstérmet, mint most. Amikor például néhány éve Debrecenben megalázó módon 6-1-re kikaptunk, az autópályán megállítottuk a csapat buszát, s elbeszélgettünk a játékosokkal. A fiúk arcán azonban nem a félelem, hanem a szégyen jeleit láttuk, pénteken viszont rettegést.

- Szeiler József, az FTC Rt. vezérigazgatója előre kitervelt provokációról, ötven-száz ember magánakciójáról beszélt.

Ártatlanok is bűnhődtek volna

- Szerintem se lenne ildomos a verekedőket azonosítani a Fradi-táborral. Sokan csak relikviákat akartak szerezni, ezért mindenféleképpen jónak tartom, hogy nem lépett közbe a rendőrség. Ha a rohamosztag elindul, a tagjai érthetően nem nézték volna, ki a huligán és ki nem, egészen biztosan ártatlanok is bűnhődtek volna. Ugyanakkor fontosnak tartom, hogy szigorú büntetést kapjanak az elkövetők.

- Sokan a Ferencváros lélektelen és arcpirítóan gyenge játékával magyarázzák a botrányt. Átérzik a maiak, hogy mit jelent Fradi-címeres mezben szerepelni?

- A legtöbbjük szerintem nem. Mindössze Gyepes Gabi saját nevelésű futballista, rajta kívül még Lipcsei Petit érezzük a leginkább magunkénak, hiszen alig tizennyolc évesen került hozzánk. Akadnak még, akiknek zöld-fehér a vérük, de zsoldosokkal nagyon nehéz csatát nyerni.

- Nem csak a labdarúgókkal, hanem az edzőkkel sincsenek mindig jó viszonyban a szurkolók, elég, ha csak Varga Zoltán Üllői úti szerepvállalását említjük.

- Varga tönkretette a csapatot! Elüldözte szegény megboldogult Simon Tibit és Telek Andrist, bomlasztotta a közösséget, valamint mindenkibe belekötött, semmivel nem volt elégedett, ráadásul az együttes is csak szenvedett az irányítása alatt. Amikor a Ferencvároshoz szerződött, megkerestük, tisztelettel üdvözöltük, sőt szivart kapott tőlünk ajándékba. Szerettünk volna elbeszélgetni vele, mire Varga csőcseléknek állított be minket, azt mondta, hogy megpróbáltuk megvesztegetni egy szivarral. Miért kellene szeretnünk?

Jóban volt Simonnal

- A pletykák szerint Hypós Feri a korábbi klubelnök, Szívós István fizetett embere volt, sőt még lakást is kapott ajándékba. Megtudhatjuk az igazságot?

- Ismertem Szívóst, de, hogy fizetett embere lettem volna? Hazugság és kitaláció! Még a fogaimat sem nála kezeltettem. Ha igazak lettek volna a hírek, gondolja, akkor nem használom ki ezt a vonalat?

- Fél mondat erejéig már szót ejtett a brutális módon meggyilkolt Simon Tiborról. Köztudott, hogy nagyon jóban volt az egykori focistával. Mit szól hozzá, hogy a mai napig nem ítéltek el senkit az ügyben?

- Mire számítottak? Hiszen rendőr is van a gyanúsítottak között…

Előzmény: takacsi (62973)
Szméagol Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63012
Tehetség. Megutáltam ezt a szót...
Inkább legyen sztár :)
Előzmény: Törölt nick (63004)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63011
vmi ilyesmit nyilatkozott maga is erről. jönne, de fejlődni szeretne, meg a sok Euró, stb...
Előzmény: Wisey_ (63009)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63010
Gera speciális térdrögzítőt kapott
[2003-06-10 13:20]
Gera Zoltán sérülése szerencsére nem tűnik nagyon súlyosnak. Csatárunk a magyar válogatott lettek ellen 3-1-re megnyert EB-selejtezőjén egy durva szabálytalanság után szenvedett térdszalaghúzódást.
Játékosunknak emiatt le kellett mondania a játékot a szerdai, San Marino elleni idegenbeli meccsen.
- Egy speciális térdrögzítőt kell viselnem, amely járás közben is kíméli a szalagokat – mondta Gerzson. – Szerdán újabb vizsgálat vár rám, de úgy tűnik, hogy nincs nagy baj, a lábam már nem is fáj és az alapozás kezdetére maximálisan terhelhető lesz.
Csapatunk június 17-én kezdi el a felkészülést a következő idényre, válogatott játékosaink 23-án kapcsolódnak be a közös munkába.

(forrás:ftc.hu)

Wisey_ Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63009
Szabicsnak egyértelműen visszafejlődés lenne a Fradi :( Már kezdett formába lendülni a Sturmnál, erre elküldték... Maradjon csak nyugaton, mert még fejlődnie kell! Ettől függetlenül én is szívesen látnám. Bár nem is tartom nagy Fradistának. Egy évet volt itt, nem? És ő volt az, aki egy lecserélést követően a falhoz vágta a Fradi mezt!
Előzmény: Kisgonosz (62978)
Sumo Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63008
"Geráról azonban le kell mondania a szakmai vezetésnek. Az orvosi vizsgálatok alapján a szalagok bevéreztek és megnyúltak a tavasszal megsérült térdében."

kiralysag...
ez a magyar-lett eredmenye.

JOcika Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63007
Én is.
Előzmény: T0mika (63001)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63006
fű, annak én is örülnék.
de nem fog jönni.
nagyon sok csapat küzd érte
Előzmény: Törölt nick (62999)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63005
Pszt.....

Tartsd titokban, mert ha a lilákok megtudják...

:-)))

Előzmény: T0mika (63003)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63004
Hát igen !

Nagy tehetség az Imre! Csak vigyázzunk rá, nehogy elvesszen mint oly sok magyar tehetség.

Kövezzenek meg, de én sem sajnálom, hogy Tököli elmegy. Nagyon primadonna lett az utóbbi időben furcsa sztárallűrökkel. Mindez nem jelenti azt, hogy egyetértek a felpofozásával.

Előzmény: Törölt nick (62999)
T0mika Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63003
ujpesti lakos ha kerhetnem :o)
Előzmény: Kisgonosz (63002)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63002
ez ebben a formaban nem igaz,de te egy nagyon rendes ujpesti vagy am:)
Előzmény: T0mika (63001)
T0mika Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63001
en csak a helyet biztositom neki :o)

esetleg...

(dobtam mailt)

Előzmény: JOcika (62996)
JOcika Creative Commons License 2003.06.10 0 0 63000
Köszi!
Előzmény: Kisgonosz (62997)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.10 0 0 62997
alabb jelentkezett az illeto:)
Előzmény: JOcika (62995)
JOcika Creative Commons License 2003.06.10 0 0 62996
Hámerhogy KG szokott mindenféle Fradival kapcsolatos dolgokat bedigizni. De csak ezért. De télleg.:))
Esetleg megkaphatnám?:)
Előzmény: T0mika (62994)
JOcika Creative Commons License 2003.06.10 0 0 62995
Akkor kinél érdeklődjek?
Előzmény: Kisgonosz (62993)
T0mika Creative Commons License 2003.06.10 0 0 62994
51st state - 51. állam...

esetleg meglenne :o)

bar nem engem cimeztel meg :o)

Előzmény: JOcika (62992)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!