Keresés

Részletes keresés

Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63861
ja, nem szoltal,hogy ez is a 'van sapka, nincs sapka' esete:)
Előzmény: Intruder1899 (63860)
Intruder1899 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63860
Ne szóljál bele!!!
Rossz és kész, jól van?!

:-))

Előzmény: Mirrmurr (63859)
Mirrmurr Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63859
Bármikor megteheted, hogy a kocsit részletre veszed meg, de egy ponton úgy döntesz, hogy mégse kell, ekkor átíratjátok másra a további részletek fizetését, és köttök egy megállapodást a kereskedővel, hogy elidegenítési jogod megmarad az autóra, ha ebbe a harmadik fél is belemegy. Teljesen jogszerű.
Az FTC szerződést meg nem ismerjük részleteiben.
Előzmény: Kavics1976 (63850)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63858
fennmaradó 80 százalék visszakerülne az egyesület tulajdonába, amely azt újra értékesítené.
20%=1.2 milliard HUF

en igy ertelmezem...

Előzmény: Kavics1976 (63850)
Intruder1899 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63857
Te is megsiratnád, mi?

OFF:

Ott lesz a hétvége. Szolíd brigáddal megyünk Szabadi-Sóstóra, 93 helyfoglalás van eddig.
Aztán irány Vonyarc, ott este leszünk vagy negyvenen.
Tényleg, este átjössz a spanoddal?

Előzmény: Kavics1976 (63856)
Kavics1976 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63856
Szerintem ezzel nem vagy egyedül! :)
Előzmény: Intruder1899 (63854)
ofika Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63855
tény hogy a vezetőség is elbaszta!
tény, hogy a játékosok is elbaszták!
Ki szopja meg?
Mi!
Gipsy!
Te aztán tudod, hogy alázz be minket!Én nekem már remeg a kezem a klaviatúrán!!
Olyan izé vagy!
Intruder1899 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63854
Mókás egy srác ez a várszegi.
Remélem úgy végzi mint Fenyő.
Előzmény: Kavics1976 (63850)
Kavics1976 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63853
Retkes szarházi!

Mán régóta mongyuk, hogy nekünk inkább a 7-8. hely tehetséges fijatalokkal mint megvázsárolt első második hely divatdrukkerekkel és zsoldosokkal.
Tudod retek olyanok a zsoldosok, mint a te fajtád, cask ti éhbérért güriztek, ők meg jó sok gubáért!
Remélem el tudtad olvasni ézs meg is értetted, azért irtam ijen stilusban, hogy a hozzád hasonló barnabőrüek is simán vágják a vakert dzsuker csávó!

Élőszóban vhol vmikor hasonló eszmecsere?

Büdös kis patkány!

Előzmény: green gipsy (63848)
Intruder1899 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63852
Hurkás geci, a disznót etesd te váladék, teee!
Előzmény: green gipsy (63848)
simita Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63851
Egy tipikus Csöpi gól a vasas elleni 3. gól. Szinte belebotlik. Nézzétek meg ! (63320)
Előzmény: Kisgonosz (63841)
Kavics1976 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63850
"Az üzletember különszerződést kötne az FTC vezetésével.

Mint arról reggeli kiadásunkban beszámoltunk, a Magyar Hírlap információi szerint Várszegi Gábor azon gondolkodott, hogy mégsem az MTK-ból, hanem a Ferencváros csapatából száll ki a labdarúgócsapatot körülvevő botrányok miatt.
Nos, az MTI nemrégiben azzal az információval állt elő, hogy Várszegi különszerződést szeretne kötni az FTC vezetőivel, és a jövőben csak 20 százalékos üzletrészt tartana meg a Fradiban. Mint ismeretes, a Fotex Rt. 2001. júliusában 80 százalékos üzletrészt vásárolt az FTC Labdarúgó és Sport Kft.-ben - ez azóta 99 százalékra kúszott fel -, a kontraktus szerint a cég négy részletben fizette volna ki a 2,4 milliárd forintot és kamatait. Az összegből eddig mintegy 1,2 milliárd forint - az üzletrész 40 százaléka - érkezett meg az egyesülethez, a következő, 600 milliós részlet június végén lenne esedékes, azonban ennek kifizetésére valószínűleg már nem kerül sor.
- Folyamatosan tárgyalunk Várszegi Gáborral, várhatóan a jövő hét közepére születik meg az a különszerződés, amely biztosítja a Fotex számára, hogy kiszálljon a korábbi megállapodásból - mondta a távirati iroda érdeklődésére Furulyás János, az FTC elnöke.
Furulyás elmondta: a tervek szerint a Fotex a jövőben mintegy 20 százalékos üzletrészt tartana meg, a fennmaradó 80 százalék visszakerülne az egyesület tulajdonába, amely azt újra értékesítené."

Natehát, hogy is van ez?????
Megveszek vmit, amit ki sem fizetek, aztán kötök egy olyan szerződést, hogy ne is kelljen kifizetnem, de túladhassak rajta?
furulyáspárttitkárárulóelvtárs!! Mi is van ezzel???????
Veszek egy kocsit, kifizetem a felét, majd eladom, de úgy, hogy kötök egy szerződést, ami arra vonatkozik, hogy nem kell kifizetnem a maradékot, plussz még 20%-ig enyém is marad a kocsi?????
Ugye csak én értelmezem rosszul!

Fura, hogy ez a retkes pénzmosó egy napra a kormány bejelentése után, hirtelen ki akar szállni... Elapadt a pumpa lehetőség, nem lesz fotexpláza az Üllői úti SZENTÉLY helyén, gyorsan továbbállunk?
Meghozhatták volna ezt a döntést hamarabb is!!!

ELŐRE EGY TISZTA FERENCVÁROSÉRT!!!!!
juhéjjjjjj

green gipsy Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63848
Na mivan szarkancsók,cél a nyolcadik hely?????

Kis büdös parasztok vagytok mind.Nem lesz ember a földön aki pénzt ad nektek buzikáim.

Intruder1899 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63847
Igen egyszerű a megoldás.
Csak a pénz érdekli a játékost?
Akkor azzal kell motiválni!
Nagy pénz ha van eredmény, lófasz, ha nincs.

Vagy: Nagy pénz ha van 10000 néző, ha nincs, akkor lófasz!

Lehet variálni, a lényeg a lófasz!

Előzmény: ofika (63846)
ofika Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63846
Igazad van, de hiába van pénz meg profi mentalitás a vezetőségben, ha a játékosok nem úgy állnak a Fradihoz ahogyan kellene.Büntethetik, padra vagy a tarcsiba küldhetik, de ha nem akar, nem fog Fradi szinten játszani.
Bár lehet, hogy azért mert nem is tud Fradi szinten játszani.És a vezetőség hozta ide!
Szerintem nagy szarban volt az FTC két évvel ezelőtt és igenis kellett VG.(bár nem látunk a dolgok mögé)
Ám tudtuk, hogy Ő sem rövid távon gondolkodott.Biztosra veszem, hogy voltak komoly tervei, jó csapattal, stadionnal sok pénzzel.
Sajnos elmúlt az az idő, amikor csak a Fradi számított annak a szemében aki ide jött focizni.
Pénz, pénz, pénz!!Ja és mégtöbb pénz!
Csak ezt látják.Megkapja a kispadon is a jó lóvét amiért mi gürcölünk folyamatosan.Akkor minek szakadjon meg?
Intruder1899 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63845
Utoljára jó Fradit 1995-ben láthattunk.
Annak a csapatnak a gerince volt: Vincze Ottó, Simon Tibor, Lisztes Krisztián, Telek András, Albert Floresz.
Ők igazi Fradisták voltak.
Ennyi.
Tudomásul kell venni, hogy igazi erősítést jelentő légiósokat nem tudunk igazolni, ez a sok pancser fasz andone típusú gyökér meg minek?
Az utánpótlásra kell építenünk.

Onnan el kell hajtani az alkoholista vén faszokat, és a TF-ről frissen kikerült lelkes edzőkkel komoly munkának alávetni a fiatalokat.
Kurva egyszerű, de úgy látszik megvalósíthatatlan program.

Előzmény: TökFej (63829)
JPS Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63843
A fuldoklós példa tényleg jó volt! Kérdés fuldokoltunk-e?!

Persze, hogy a vezetőségtől vár az ember sokmindent, például, hogy ne a szurkolónak kelljen a játékost futásra, küzdésre, tisztességre bírnia!

Bajnokcsapat?

Ez nem is csapat, nemhogy bajnok...

Komoly igazolás?

Még egy szerb pl...

Előzmény: ofika (63839)
JPS Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63842
"Aztán majd rend lesz."

Az a baj, hogy 2 éve van tulajunk, és ez az idő nem volt elég neki ahhoz, hogy rend legyen! Semmi nem változott, maximum rossz irányba! Felveti a kérdést, hogy megfelelő-e a tulaj, illetve mik a tényleges céljai!

"Juthattunk volna mondjuk a Dunaferr, Vasas, Szeged sorsára is"

Szerintem pedig nem. Hogy melyikünknek van igaza soha nem derül ki. Nem tudhatjuk mi lett volna, mert ugye minden tárgyalás titkos volt, nade miért is volt minden titkos?

Egy üzleti befektetőnek általában nem hálás az ember, mert nem szívességből teszi, azt, amit tesz!

Sajnos elég régóta látom, hogyan pusztul kedvenc Clubom, nem hiszem, hogy a félmegoldások megállíthatják ezt a mélyrepülést!

Előzmény: lerr (63836)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63841
80-as evek vege

majd meg tolok ki egy parat...koszonet Bennek es Csopinek:)

Kcsita Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63840
nem a IMG-t? Nem a Sarlós féle nemzetközileg is elismert cégre gondolsz?
Előzmény: R.P.P. (63838)
ofika Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63839
Tetszett a fuldoklós példa!
Lehet, hogy túl sokat akartunk a Vezetőségtől?
Inkább a játékosokat kellene elővenni, mert ha Ők nem játszanak ilyen gyalázatosan, akkor bajnokcsapat, BL induló lenne a Fradi és VG is maradna.
Ráadásul valszeg lennének komolyabb igazolások is!
Szégyen!!
lerr Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63837
Én is erről beszélek
Előzmény: Kcsita (63819)
lerr Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63836
Megpróbálom.

Szóval, hogy került ilyen helyzetbe a Fradi?
Hozzá nem értő vezetők. Hogy Furulyás miért van a helyén, nem tudom. Felőlem mehetne. Egyébként a fociba nem nagyon van beleszólása.
Másik: Rendszerváltás, állam kivonul,felelőtlen gazdálkodás, klub eladósodik.
És ez csak akkor változik, ha jön egy tulaj. Aki vigyáz a sajátjára. Nem megy ez másképp máshol sem. Az kell, hogy legyen minden profi csapatnak egy tulaja, aki a saját (illetve szponzorok) pénzével játszik. A fizetéseket is ebből adja a játékosoknak. Aztán majd rend lesz.

A második bekezdésedhez nem sokat tudok hozzátenni, mert nem nagyon tudom, hogy belül mi zajlik....

A megmentéssel meg nem fejlődtünk, hanem megmenekültünk. Tudod, ha fulldokolsz és valaki kiment, hülyén néz ki, ha azt mondod neki, hogy minek mentett meg, hisz ugyanolyan helyzetben vagy, mint a fulldoklás előtt, csak most a parton.
Juthattunk volna mondjuk a Dunaferr, Vasas, Szeged sorsára is. Én ezt nem szeretném.
Szerintem Ti sem, csak most nagy az elkeseredettség....

Előzmény: JPS (63825)
TökFej Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63832

A Lipcsei fajtákkal még a BLSZ2-t sem érjük el...
Azért azt nem ártana látnod, hogy a mai Foci nem a 20 évvel ezelőtti: ahol pénz ott jó foci, ahol nincs pénz ott még rossz foci sincs...

TF

Előzmény: Törölt nick (63831)
ofika Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63830
Hát, nagyon kemény időszak köszönt ránk a közeljövőben!
Rám meg főleg:Ma rúgtak ki a melóból.(bár júl. végéig maradhatok)
De a melóval majd lesz valahogy!!
DE A FRADI???mi lesz vele?
HAJRÁ FERENCVÁROS!!!!!!!
TökFej Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63829
Engem speciel rohadtul nem érdekel, hogy zsidó-e az illető vagy sem. Lényeg, hogy lovettát nyomjon az egyesületbe és hogy végre jó focit láthassak(ezt kifejezetten nem Lipcsei Nyugdíjas Alibi Péter féle focira értem). A másik részről érthető, hogy ki akar szállni, hisz kinek kell, hogy 2,4 milliárdért hetente lezsidózzák az agyatlanok. Ok, húzzon el, de akkor ki jöjjön helyette, talán a Szabadi-Torgyán duó? Király, tényleg európai színvonalú focit csinálnának.
Az meg, hogy az állam kiszáll a profi fociból, teljesen jogos: ha minden klub saját zsebből élne, nem repkednének a súlyos 10 milliók az olyan kiégett és lassan lépni nem tudó "sztároknak" mint pl. Lipcsei(rá nagyon mérges vagyok a Debrecen elleni meccs miatt, mert ha egész meccsen 1 km mozgott összesen, sokat mondok, ergo, ha már valakit megruháztak, rá fért volna a legjobban).

TF

Előzmény: Intruder1899 (63820)
JPS Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63828
Olvasgatni szoktam, néha a Fradidrukkerre írok Jupe néven, elmondja általában más helyettem, amit gondolok!
Előzmény: Fatboy Slim (63827)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63827
jó régóta jártál errefelé....
Előzmény: JPS (63823)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63826
milyen FRADI???????????

lehetunk a blasz 10000000000000000000000, akkor is zsoldosok fognak jatszani a csapatban....max akkor nem,ha a DK Fradi reszleget leigazoljak...

Előzmény: Intruder1899 (63820)
JPS Creative Commons License 2003.06.19 0 0 63825
Olvasd már el mit írtam, mondjuk teszem azt most lassabban, hogy megértsd!

Előzmény: lerr (63822)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!