Keresés

Részletes keresés

zépé Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70776
"És Yoda minek vitte le Kisst, aki az egyetlen épkézláb ember volt a szélen?"

no persze, szeretted volna, ha fentmarad...

Előzmény: Chandler (70773)
mijatovics Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70775
Így van! Kiss Gyurinak egyeteln jó passza nem volt. Védekezésben jobb mint az Igor, de előrefelé ma semmit nem nyújtott! (egyszer pedig nála volt a labda a dózsa 16-osán belül, de el b...szta)
Előzmény: Haller tér (70774)
Chandler Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70773
"Ha a védelem, több mint a háromnegyede sérült. Ha nincs egy normális csatárunk.. de nem sorolom, tudod mikor értékeljünk?"

Erről beszélek: nincs csapatotok. De nem csak most - egyáltalán! Ezek a szerbek meg mindenfélék nem tudnak futballozni. Hogy Almási Leopoldról már ne is beszéljek.
És Yoda minek vitte le Kisst, aki az egyetlen épkézláb ember volt a szélen?

Ez nem bajnoki csapat, már ne is haragudj! De talán a felsőházba beférhet, hisz a Győrt meg a zetét idén nem lehet alulmúlni, a Csaba meg a Hali is harmatos, a Vidi is gyenge, stb.

Előzmény: Kcsita (70767)
zépé Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70772
a büntető megadható(!) volt,
a Dózsa ma jobb volt,
mezey ennél mélyebbre már nem süllyedhet
és a közvetítés sem.

várom a liga büntetését a lilák balhéja után.
gondolom, hiába...

amikor megynyertük a 27-et, nem tudtam szívből örülni, mert éreztem, hogy az egész magyar foci belülről rohad, és épp belőlünk akarnak pénzt csinálni elcsalva a bajnokságot.
de aki ma azt ugatja, hogy minket nyomnak, az hazudik, szánalmas kis szaralak, vagy egy olyan totál hülye, mint ez a Karl Toy vagy Troy vagy hogy a francba hívják...

Zanza23 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70771
És az öt 11-esből 3 kimaradt. Ha bemennek, most 4-6 ponttal többünk lenne, máris az élen tanyáznánk, na persze nem a Demján-Szieben-Bozóky-féle tabellán, de ott is majdnem. Egyet meg elnézett a bíró, végül is ember, ez benne van. Nem először, és nem utoljára történik ilyen a labdarúgásban. De az ilyen ha-val kezdődő mondtatok teljesen fölöslegesek, újpesti léted ellenére erre talán már te is rájöttél. :)

Én meg azt mondom, hogy ősz végére a -6 pont ellenére is ott leszünk már a dobogón, és ha a sérültjeink felépülnek, tavasszal átgázolunk mindenkin. Ne feledd, nemsokára már közönségünk is lesz hazai pályán.

Előzmény: Chandler (70766)
takacsi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70769
A -6 pontot nyugodtan el lehet felejteni.
A döntés törvénytelen, tehát semmis.
Hülyeség itt is levonogatni.

Hirtv.hu:

"Vízágyúk és lovasrendőrök várják a fradistákat

2003. szept. 01., 17:16

Vízágyúk és lovasrendõrök várják a ferencvárosi labdarúgócsapat szurkolóit az Újpest-Ferencváros mérkõzés helyszínén. A rendõrség összetûzésektõl mentes, békés mérkõzésre számít a Megyeri úti stadionban. Ennek ellenére egyebek mellett egy szakasznyi lovasrendõr kivezénylésével, valamint vízágyúkkal is felkészültek az esetleges összetûzések elhárítására.

A hírügynökség információi szerint a rendőrség nem kötött megállapodást a csapatok vezérszurkolóival sem..."

takacsi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70768
A -6 pontot nyugodtan el lehet felejteni.
A döntés törvénytelen, tehát semmis.
Hülyeség itt is levonogatni.

Hirtv.hu:

"Vízágyúk és lovasrendőrök várják a fradistákat

2003. szept. 01., 17:16

Vízágyúk és lovasrendõrök várják a ferencvárosi labdarúgócsapat szurkolóit az Újpest-Ferencváros mérkõzés helyszínén. A rendõrség összetûzésektõl mentes, békés mérkõzésre számít a Megyeri úti stadionban. Ennek ellenére egyebek mellett egy szakasznyi lovasrendõr kivezénylésével, valamint vízágyúkkal is felkészültek az esetleges összetûzések elhárítására.

A hírügynökség információi szerint a rendőrség nem kötött megállapodást a csapatok vezérszurkolóival sem..."

Kcsita Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70767
Elnézést de bele kell, hogy szóljak!

Kedves Chandler!

Ti hogy állnátok fel forditott esetben? Ha a védelem, több mint a háromnegyede sérült. Ha nincs egy normális csatárunk.. de nem sorolom, tudod mikor értékeljünk? Télen vagy a bajnokság végén! Mindenkinél lehetnek hullámvölgyek és sikereszéria! De majd az idő eldönti, hogy alakul a bajnokság.

Előzmény: Chandler (70766)
Chandler Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70766
A mi 8 pontunk, az dobogó. De ha a ma elcsalt 2-t hozzáadom, akkor 10 az a 8, és 1-2. hely. A Ti 7-etekben meg benne van 5 tizenegyes is...

Én azt mondtam, hogy nincs csapatotok, mert ez a mostani csak a középmezőnyre jó. De majd elválik.

Előzmény: Zanza23 (70764)
mijatovics Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70765
Tamási úgy focizik mint egy vaddisznó, ezt tudjuk, de K Zoltán alatomos, nézd meg bármelyik meccsen!

Nektek sincs csak nyóc pontotok, a mötökának meg kilenc (Sopron, Pécs jó kis csapatok, de kipukkadnak), de mi eddig idegenben játszottunk meg kétszer zárt kapuk mögött. Különben meg a magyar bajnokságot általában meg lehet nyerni, ha idegenben döntetlent érsz el és megnyered a hazai meccseidet.

Előzmény: Chandler (70761)
Zanza23 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70764
Na bm. Kezet foghatsz te is a Mezeyvel.
Mondod, hogy nekünk 15-ből csak 7 van meg. Nektek meg 8, pedig aztán minden meccset otthon játszottatok eddig egy kivételével, ha jól tudom. Mi tulajdonképpen még nem is élvezhettük a hazai pálya előnyét, és egyelőre még nem is fogjuk. Ráadásul a -6 pont is lelkileg sokat kivett a játékosainkból. Ha így vesszük, a mi 7 pontunk máris jóval értékesebb a ti 8-atok, nem? Büszke lehetsz a Mezey-re, aki úgy el van szállva az állítólagos tudásától.
Előzmény: Chandler (70761)
lg18 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70763
nem erre irányult a kérdésem node sebaj.
Előzmény: andD (70759)
takacsi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70762
8 ember vittek el az elő félidő végéig.
Feltehetően az utcáról (és feltehetően Fradistákat).
Többszáz Fradistát kényszerített az ÁVÓ a metróhoz vissza.
Szemét zsaru főnökség, Salgómóni.
Előzmény: andD (70758)
Chandler Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70761
Biztos, hogy lehet! Egyébként én Kovácsnál nem láttam semmi különöset, ha már valakit szídhattok, akkor az Tamási. Szerintem.

Az 1 pont nálunk meg tényleg jó nektek. De ennyi x-szel sehol sem lesztek a végén. Gondolj bele, 15 pontból 7 van meg! Ez 8. hely lenne - nincs csapatotok! Ami van, az egy lelkes középcsapat. Úgy is játszottak ma is.

Előzmény: mijatovics (70760)
mijatovics Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70760
OK lehet, hogy nem volt 11-es, de az ute is megköszönheti, hogy ez az alatomos KovácsZoli végig játszotta a meccset!

Nem rossz az 1 pont a megyerin, ha az mtk mögött 3-6 ponttal fordulunk télen, tavasszal Gyepiékkel begyüjtjük a bajnoki címet!

Előzmény: Chandler (70754)
andD Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70759
A -6 pont sem nagy öröm, de biztosan minket nyomnak...
Előzmény: lg18 (70756)
andD Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70758
Több száz fradistát nem negedtek be a stadionba, akiket aztán wgy ideig ott tartottak a lelátó mögött.

Az első félidőben nullák voltunk, de 2.ban már feljavultunk, így jogos a döntetlen. Kristont mikor b@sszák már ki végre?

Hajrá Fradi!

Chandler Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70757
Na ez már közelebb áll ahhoz, ami történt!
Gratula!
Előzmény: Kcsita (70748)
lg18 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70756
Srácok, most őszintén. Egy ilyen nyilvánvalóan elcsalt meccsnek lehet örülni???????

Szerintem még nektek sem öröm (az értelmesebbjének...)

Zanza23 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70755
Mezey dr nyilatkozata szégyen, verebes józsefi magasságokba süllyedt. Szégyen hogy ilyen ember meghatározó személyisége lehet a magyar labdarúgásnak. Egyszer meccs közben mutatták az arcát ahogy éppen k.va anyázik.
Gratulálok. Azt meg nem hiszem, hogy nincs egy épkézláb riportere a magyar tévének, csak ilyen macskajancsik.
Nem lehetne Hajdú B.-t klónozni?
Sok a döntetlenünk sajnos, az meg ebben a hárompontos rendszerben, ráadásul -6 pontról indulva nem túl jó dolog.
Chandler Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70754
Ugye Te sem hiszed el magadnak ezt az irgalmatlan baromságot?

Én nem szoktam fikázni, nem szoktam anyázni, de Kassai bekaphatja!
Lassan kezd szánalmas lenni az az erőfeszítés, ahogyan prónbálnak Titeket feljebb lökdösni. Az más más kérdés, hogy még 5 tizenegyessel is csak a 8. helyre volnátok jók!

Ez a bíró ellopott tőlünk két pontot, nektek meg odadobott egyet alamizynának. Aki fair, elismeri, hogy nagyon link tizit kaptatok!

Előzmény: green_d (70749)
Bálna Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70753
A 11-es röhej. A döntetlen igazságos.
green_d Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70752
Ennyit a tárgyilagos médiáról:

Az nb1hu szerint ajándék tizivel lett döntetlen a meccs. És hogy hogyan történt az eset?

" 61. p.: Gera cselezgetett Juhár mellett az újpesti tizenhatoson belül, majd amikor a védő feléje nyújtotta a lábát, átesett rajta, Kassai pedig befújta a tizenegyest a Ferencvárosnak. A labda mögé Gera állt, aki a balra vetődő Vlaszák mellett a jobb alsó sarokba gurított, 1-1!"

Na így valóban ajándék. A sok hülye azt se tudja kit rúgtak fel és már ajándék 11-esezik. :-((

Előzmény: green_d (70749)
zlotyi11 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70751
Birka azaz ember!
Előzmény: _paha_ (70750)
_paha_ Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70750
mind1, ki volt a riporter, de undorítóan viselkedett, ez tény... mintha csak 1 válogatott meccs lett volna, ahol az újpest a "magyar" csapat, mi meg a külföldi...

akkor fordult fel a gyomrom, mikor az újpestieket mutatták, hogy "füstölnek", ez meg megszólalt, hogy belelkesült a közönség, vagy mi... ha a fradisták csinálták volna ezt, jött volna a "mi szükség van erre futballmeccsen", meg a "miért nem a játékkal foglalkoznak", stb... csoda, hogy a rendőri akciónál nem a fradistákat okolta... /-:

green_d Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70749
Ebben a pillanatban néztem a 2-esen meg a kedvedért , az tuti tizi volt. A Jovi abban a pillanatban nyomta meg a labdát, amikor beleszálltak és rányomták a másik védőre. Halkítsad le a tv-t, hogy ne halljad a FaraguMatuz lila hülyeségét és ha nem befolyásolnak talán Te is belátod, hogy igenis büntető volt. Nem nagy de az volt.
Előzmény: Tompus998 (70746)
Kcsita Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70748
Jó Estét Mindenkinek!

Igazságos döntetlen lett a meccsen. Az első félidőben sajnos nem voltunk jól, ritmustalanul játszottunk. A gólnál szerintem Dragi benne volt egy picit, aki látta a tévén ameccset. Ha a Lajos nem esik el visszafelé talán kiütötte volna a labdát a hálóboból, de ezt enm tudjuk meg. Rögtön utánna volt egy óriéási helyzetünk. Jovicsnak sikerült neki nem eltalálnia a kaput! Emlékezetek vissza Tököli Győr meccsen elleni első góljánál, ahol null szögből lőtte a gólt... Jovics meg.... mindegy..nincs csatárunk...

A második félidőben feljött a csapat, főleg Szkukalek lendületes játékával, de a 11-es megitélése, azt kell, hogy mondjam, hogy nem volt jogos nekünk! De tudjuk, a Biró azt add meg, amit meg ad! Aztán feljavultunk. Jó meccs volt, és küzdelmes. A magyar fociknak ilyen meccsek kellenének!

Az újpestiek közül, aki nekem megtetszet a Polonkai. A Fradinál Gera volt, aki hozta a lendületes játékát.

Télen új csatár után kell néznünk! Jovics a Birkikara elleni formáját hozta, nem tud kapuba lőni, fejelni... ez nem csatár!

A meccset Matuz krisztián közvetitette és nem Faragó Richard!

rage Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70747
Durva meccs volt
De nem csak egyik részről, a Fradi játékosai is nagyon durván játszottak

Szép futball nem is tudott kialakulni, csak küzdelmes.
Amúgy Gerán kívül a többieket nem olyan nehéz tartani.. akár szabályosan sem.

Vagy kire gondolsz a jelenlegi Fradiból ,aki tarthatatlan, jól cselez, s csak felrúgni lehet?

Olyan cselsorozatot, amilyet Gera mutatott be a második félidőben, jelenleg nem nagyon tud a Fradiban másik játékos produkálni.

Előzmény: green_d (70745)
Tompus998 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70746
Megadható volt, csak nem volt 11-es! Ettől még az előző négy az lehetett. Egyébként igazad van, ha valakit felrúgnak a 16-oson belül, az 11-es. Ez nem volt az.
Előzmény: green_d (70742)
green_d Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70745
Nézd, én járok elég sok pályán és látom a bírók működését. Általában mindkét oldalra tévednek, és ha a Gerzson lerántását nem adta meg ( amikor Faragu vagy Matuz? halgatott mint szar a fűben) akkor ezt már értelemszerűen be kellett fújnia. Persze ha nem adja meg jóhogy reklamálunk, Te mit tennél? Inkább azon gondolkozz el, hogy van az hogy velünk szemben ennyit szabálytalankodnak. Talán nem bírnak tartani minket? Szerintem meg nem is merik az összes tizit megadni.
Előzmény: rage (70743)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!