Keresés

Részletes keresés

bakero Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70792
Venstpils ellen volt,de nem 4,hanem 3(egyiket Safi vágta a léc alá).Viszont a mai nem volt jogos,az tuti!
Előzmény: Pac (70791)
Pac Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70791
A meccs jóval fogyaszthatóbbra sikerült az elmúlt évek Újpest-Fradi meccseinél.
Pörgős kis derby volt, az állandó sípolgatás ellenére.

Sajnos a jelenlegi Fradi nem bírja el ha ketten-hárman végig alibiznek, és kb. ugyanannyian egész egyszerűen nem NB1-es játékosok. (nemhogy Fradi-szintűek)

Arra nem számíthatunk hogy Gera, Lajos és még négy másik minden meccset megnyer nekünk.

A 11-esről: a lelátóról úgy tűnt hogy "oké" a büntető, de az nem jelent semmit, 30 méterről én sem vagyok tévedhetetlen.
:-))

Majd megnézem felvételről (feltéve ha az a lusta Gonosz felpakolja...)

Ettől függetlenül Mezey ne a mi tizenegyeseinket leltározza, hanem a saját csapatával törődjön.

Ráadásul szeptemberben ezzel foglalkozni szvsz hülyeség.
Lehet hogy a a következő néhány meccsen épp az Újpest kap néhány 11-est.
Lehet hogy a Vidi.
Vagy bármelyik más csapat.
Vagy senki.
Az is lehet hogy mi nem kapunk egyet sem májusig.

Amikor meg valaki azt kifogásolja hogy lehet 5 büntetőt is kapni alig néhány forduló alatt, annak ajánlom a Vasas egyik Intertotó meccsét újranézésre.
Valami balti csapat volt az ellenfelük, a Vasas meg - ha jól emlékszem - 4 (NÉGY) tizit is kapott.

De nem ajándékba, ugyanis mindegyik az volt!
A bíró viszont nem mérlegelt, hogy "hát ezek már kaptak ilyet ezen a meccsen" hanem habozás nélkül befújta mindet. És igaza volt!

rapits Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70790
NB1.hu:

Hírforrás: www.NB1.hu

Budapest, szeptember 1., 23.20

Nem mehetett be a meccsre a szurkolók elnöke.

Sajnos, ezúttal sem múlt el "említésre méltó" balhé nélkül a rangadó.
Míg a stadionban viszonylagos rend uralkodott - eltekintve az újpestiek egymás közötti csetepatéjától: 2 drukker verekedett össze, már éppen szétválasztották ?ket, amikor demonstratíve megjelentek a rend?rök, és megkezd?dött a tömegbunyó, oda-vissza támadás-védekezés, kb. 5 perc, összesen 15 el?állítás -, a stadionon kívül akadt egy-két "rendkívüli esemény".
Szemtanúk elmondása szerint már a Városkapu megállóhoz metrón érkez? Ferencváros-szurkolóknak "beszólt" az egyik rend?r:
- Na mi van, még mindig siratjátok a Simon-g?t?
Az egyik szurkoló - vélhet?en nem feledve, hogy ma éppen Simon Tibor születésnapja van - visszaszólt a rend?rnek, mire néhány egyenruhás kiemelte, és agyba-f?be verte a drukkert, majd a már megbilincselt, földön fekv? fiatalt meg is rugdosták. Még a járókel?k is felháborodtak a brutalizmus láttán, egy id?s férfi például a vérben úszó suhanc mellé térdelt, mondván, ?t üssék, ne a magatehetetlen gyereket.
A rend?rök nem voltak restek, és teljesítették az öreg "kérését"?
A stadion el?tt sem ment minden rendben, ennek a szurkolói kártya volt az oka. Mint arról beszámoltunk, néhány 100 ferencvárosi "sima" jeggyel próbált bejutni a stadionba, ám egyszer?en nem engedték be ?ket.
Ugyanígy járt Pozderka Tibor, a Ferencváros Szurkolók Szövetségének az elnöke is, aki szurkolói kártyája ellenére rekedt kívül a stadionon. Elmondása szerint a biztonságiak f?nöke személyes okok miatt nem engedte be ?t a meccsre.
- Szó sincs err?l - válaszolta honlapunk érdekl?désére Tóth Csaba, az FTC biztonsági f?nöke -, mindössze úgy véltem, hogy az említett szurkoló ittas állapotban volt, ezért nem engedtem be a mérk?zésre. Amennyiben ugyanis úgy látom, hogy egy egyén megzavarhatja a találkozó rendben történ? lebonyolítását, minden további nélkül hozhatok ilyen jeleg? "intézkedést".

FASSZOPO RENDORSEG!!!

Greenie Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70789
Engem szórakoztat ,hogy a dózsások hisztiznek!:)

Mindenért a bíró a hibás!:)

Greeneagle Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70787
Bocs, én a pontokat szoktam számolni, a mögöttes tartalmat meghagyom nektek, ugyis nagy gyakorlatotok van benne, ha már a pont mindig kevesebb :)

Minek ide a latin, a sajátjaid nem fogják érteni. Azért rosszul használod ám, segítek: A mai meccs de facto döntetlen lett (1-1 gól mindkét oldalon). De jure senki semmit nem kapott, lilaszibent ismerve nem is fog, hacsak nem a Fradit büntetik meg azért, hogy két lila verekedett.

A bírót, a szvsz hibás ítéletet ezzel ne keverd, pláne ne döntsd el az alapján a meccs végeredményét úgy, hogy még 30 perc hátra volt, és már bőszen bekkeltetek. A csapatok játékerejéről is vitázhatnánk, de az már nagyon szubjektiv. Ráadásul minden meccsért ugyanannyi pont jár, várjuk meg a szezon végét, meg esetleg a tavaszt, aztán beszéljük meg. Hátha te nem leszel tipikus tavasszal eltűnő lila. Ráadásul idén tényleg évek óta a legjobb esélyetek van rá, hogy ugy ahogy szibenszámitással de előttünk végezzetek. Csak mi akkor is itt leszünk, ellentétben veletek.

Előzmény: Chandler (70782)
Greenie Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70786
Köszönöm neked is!

Előzmény: JOcika (70621)
rapits Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70785
Nemakarok bunko lenni vagy valami.De miert itt szamolgatsz?Terj meg a nyajadhoz,es osztd meg veluk ami gondod van.Az hogy hogyan es mikent nezed a pontokat mostmar 15-otodszorre az kezd kicsit unalmas lenni.
Előzmény: Chandler (70782)
Greenie Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70784
Köszönöm Ati!
Igérem Igazhitű Fradista lesz!
Előzmény: Fatboy Slim (70583)
Greeneagle Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70783
Te fogalmatlan nagyarcú médiasztár, ha már ez lenne a szakmád (méltó párja vagy a meccset közvetitőnek) akkor mondj mégegyet a 4-ből, ami nem volt az.
Előzmény: Törölt nick (70709)
Chandler Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70782
Mondtam már, ne a pontokat számolgasd, a mögöttes tartalmat nézd! Nektek ebben az eredményben van 5 tizi is, mi nem kaptunk még egyet sem!

Mi a mai meccset de facto meg nyertük, Ti de jure kaptatok érte 1 pontot.

Mi túl vagyunk az élen állók közül a Pécsen, a Sopronon, a Lokin, gyenge ellenfelünk csak a Zete volt.

Ti túl vagytok a Siófokon meg az MTK-n, gyenge volt a Vidi meg a Csaba.

Előzmény: Greeneagle (70779)
Greeneagle Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70781
Mutass egy újpesti sárgát, ami jogtalan volt.

Mutass egy olyat, amiért pluszban sárgát kellett volna kapnunk ! Ne a Vancák féle kitámasztást, ha lehet, olyanból van 10 meccsenként, csak az újpersi még az átlag labdarugónál is rosszabb mozgáskoordinációval rendelkezik, majdnem Kristoni magasságban.

Mutass egyet az előző 4 tizenegyesből ami nem volt jogos !

Olyan cselsorozatot, amit Gera lenyomott, azt hiszem nem csak Fradista, de más magyar sem tud perpillanat.

Előzmény: rage (70747)
Greeneagle Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70779
Ki volt ez a kis féreg riporter ? Majdnem elsírta magát ahányszor nálunk volt a labda.

Chandler, ez a csapat, amelynek minden negativummal meg kell küzdenie, egy egész ponttal szerzett kevesebbet, mint az örök bajnokesélyes (hihi) Újpest. Kicsit erős a következtetés, ami levonsz. Az öt 11-esről meg már beszéltem, ha nem rugtok 7, vagy 8 gólt, akkor idáig 1, vagy 2 pontotok lenne, ez kb. ugyanolyan kijelentés.

Greeneagle Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70778
Menj innen. Azok után amit máshova leirsz, van pofád idejönni, és normális választ várni ?
Nehéz megállni, hogy ne anyázzak, mégsem teszem. A válaszaid:

1.) Ha egy csapat játékosait tízszer rugják fel a 16-oson belül egy meccsen, akkor kapnak 10 darab 11-est. A sértődős Mezey kivételével nem érv hogy 5 büntetőt kaptunk idén. Az előző négy tisztán az volt, akárhányszor megismételheted.
2.) A mostani ítélet hibás volt, szerintem nem volt 11-es. Ezt viszont csak a visszajátszásból lehetett megállapítani.
3.) A KovácsZolitok (aki alattomos egy játékos) sárgát kellett volna hogy kapjon az eljátszott 11-esért, ami (nézd vissza !) előtt 5 métert futott a valóban a 16-oson kivűl megtörtént mezrántást követően, majd eldobta magát.
4.) Vicces Mezey sírása a 4 sárga miatt, válaszd ki bármelyiket, és mondd azt rá, hogy nem volt jogos. Segítek, az utánrugásért pl. piros járt volna. A mieink sem voltak puhák, elismerem, de nem találtam több esetet, ami sárgás lett volna. Még a Kriston féle sem, persze ez vélemény kérdése.
5.) Sajnos a bíró nagy hibát követett el, nem lehet viszont ebből a meccsre további egyértelmű következtetést levonni, mivel nagyon érett már a gól, benyomtuk a csapatotokat. Persze ez is vélemény, de azért az erős kijelentés, hogy az ítélet nélkül ti nyertek.

Nem tudom, minek írtam le, de ilyen kedvem volt. Talán egyszer majd látok olyan újpestit, aki képes elismerni legalább az egyértelmű tényt, ha csapata ellen szól.

Greeneagle

Előzmény: lg18 (70756)
tutti avanti Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70777
Szerintem az Almásit kéne szervezőben játszatni,elég jo zsugái vannak,nem pecskedne annyit mint a vonal mellett.Lassan LP-nek már kiismerhetőek az állandó jobb külsős 5 méteres passzai.
zépé Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70776
"És Yoda minek vitte le Kisst, aki az egyetlen épkézláb ember volt a szélen?"

no persze, szeretted volna, ha fentmarad...

Előzmény: Chandler (70773)
mijatovics Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70775
Így van! Kiss Gyurinak egyeteln jó passza nem volt. Védekezésben jobb mint az Igor, de előrefelé ma semmit nem nyújtott! (egyszer pedig nála volt a labda a dózsa 16-osán belül, de el b...szta)
Előzmény: Haller tér (70774)
Chandler Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70773
"Ha a védelem, több mint a háromnegyede sérült. Ha nincs egy normális csatárunk.. de nem sorolom, tudod mikor értékeljünk?"

Erről beszélek: nincs csapatotok. De nem csak most - egyáltalán! Ezek a szerbek meg mindenfélék nem tudnak futballozni. Hogy Almási Leopoldról már ne is beszéljek.
És Yoda minek vitte le Kisst, aki az egyetlen épkézláb ember volt a szélen?

Ez nem bajnoki csapat, már ne is haragudj! De talán a felsőházba beférhet, hisz a Győrt meg a zetét idén nem lehet alulmúlni, a Csaba meg a Hali is harmatos, a Vidi is gyenge, stb.

Előzmény: Kcsita (70767)
zépé Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70772
a büntető megadható(!) volt,
a Dózsa ma jobb volt,
mezey ennél mélyebbre már nem süllyedhet
és a közvetítés sem.

várom a liga büntetését a lilák balhéja után.
gondolom, hiába...

amikor megynyertük a 27-et, nem tudtam szívből örülni, mert éreztem, hogy az egész magyar foci belülről rohad, és épp belőlünk akarnak pénzt csinálni elcsalva a bajnokságot.
de aki ma azt ugatja, hogy minket nyomnak, az hazudik, szánalmas kis szaralak, vagy egy olyan totál hülye, mint ez a Karl Toy vagy Troy vagy hogy a francba hívják...

Zanza23 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70771
És az öt 11-esből 3 kimaradt. Ha bemennek, most 4-6 ponttal többünk lenne, máris az élen tanyáznánk, na persze nem a Demján-Szieben-Bozóky-féle tabellán, de ott is majdnem. Egyet meg elnézett a bíró, végül is ember, ez benne van. Nem először, és nem utoljára történik ilyen a labdarúgásban. De az ilyen ha-val kezdődő mondtatok teljesen fölöslegesek, újpesti léted ellenére erre talán már te is rájöttél. :)

Én meg azt mondom, hogy ősz végére a -6 pont ellenére is ott leszünk már a dobogón, és ha a sérültjeink felépülnek, tavasszal átgázolunk mindenkin. Ne feledd, nemsokára már közönségünk is lesz hazai pályán.

Előzmény: Chandler (70766)
takacsi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70769
A -6 pontot nyugodtan el lehet felejteni.
A döntés törvénytelen, tehát semmis.
Hülyeség itt is levonogatni.

Hirtv.hu:

"Vízágyúk és lovasrendőrök várják a fradistákat

2003. szept. 01., 17:16

Vízágyúk és lovasrendõrök várják a ferencvárosi labdarúgócsapat szurkolóit az Újpest-Ferencváros mérkõzés helyszínén. A rendõrség összetûzésektõl mentes, békés mérkõzésre számít a Megyeri úti stadionban. Ennek ellenére egyebek mellett egy szakasznyi lovasrendõr kivezénylésével, valamint vízágyúkkal is felkészültek az esetleges összetûzések elhárítására.

A hírügynökség információi szerint a rendőrség nem kötött megállapodást a csapatok vezérszurkolóival sem..."

takacsi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70768
A -6 pontot nyugodtan el lehet felejteni.
A döntés törvénytelen, tehát semmis.
Hülyeség itt is levonogatni.

Hirtv.hu:

"Vízágyúk és lovasrendőrök várják a fradistákat

2003. szept. 01., 17:16

Vízágyúk és lovasrendõrök várják a ferencvárosi labdarúgócsapat szurkolóit az Újpest-Ferencváros mérkõzés helyszínén. A rendõrség összetûzésektõl mentes, békés mérkõzésre számít a Megyeri úti stadionban. Ennek ellenére egyebek mellett egy szakasznyi lovasrendõr kivezénylésével, valamint vízágyúkkal is felkészültek az esetleges összetûzések elhárítására.

A hírügynökség információi szerint a rendőrség nem kötött megállapodást a csapatok vezérszurkolóival sem..."

Kcsita Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70767
Elnézést de bele kell, hogy szóljak!

Kedves Chandler!

Ti hogy állnátok fel forditott esetben? Ha a védelem, több mint a háromnegyede sérült. Ha nincs egy normális csatárunk.. de nem sorolom, tudod mikor értékeljünk? Télen vagy a bajnokság végén! Mindenkinél lehetnek hullámvölgyek és sikereszéria! De majd az idő eldönti, hogy alakul a bajnokság.

Előzmény: Chandler (70766)
Chandler Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70766
A mi 8 pontunk, az dobogó. De ha a ma elcsalt 2-t hozzáadom, akkor 10 az a 8, és 1-2. hely. A Ti 7-etekben meg benne van 5 tizenegyes is...

Én azt mondtam, hogy nincs csapatotok, mert ez a mostani csak a középmezőnyre jó. De majd elválik.

Előzmény: Zanza23 (70764)
mijatovics Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70765
Tamási úgy focizik mint egy vaddisznó, ezt tudjuk, de K Zoltán alatomos, nézd meg bármelyik meccsen!

Nektek sincs csak nyóc pontotok, a mötökának meg kilenc (Sopron, Pécs jó kis csapatok, de kipukkadnak), de mi eddig idegenben játszottunk meg kétszer zárt kapuk mögött. Különben meg a magyar bajnokságot általában meg lehet nyerni, ha idegenben döntetlent érsz el és megnyered a hazai meccseidet.

Előzmény: Chandler (70761)
Zanza23 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70764
Na bm. Kezet foghatsz te is a Mezeyvel.
Mondod, hogy nekünk 15-ből csak 7 van meg. Nektek meg 8, pedig aztán minden meccset otthon játszottatok eddig egy kivételével, ha jól tudom. Mi tulajdonképpen még nem is élvezhettük a hazai pálya előnyét, és egyelőre még nem is fogjuk. Ráadásul a -6 pont is lelkileg sokat kivett a játékosainkból. Ha így vesszük, a mi 7 pontunk máris jóval értékesebb a ti 8-atok, nem? Büszke lehetsz a Mezey-re, aki úgy el van szállva az állítólagos tudásától.
Előzmény: Chandler (70761)
lg18 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70763
nem erre irányult a kérdésem node sebaj.
Előzmény: andD (70759)
takacsi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70762
8 ember vittek el az elő félidő végéig.
Feltehetően az utcáról (és feltehetően Fradistákat).
Többszáz Fradistát kényszerített az ÁVÓ a metróhoz vissza.
Szemét zsaru főnökség, Salgómóni.
Előzmény: andD (70758)
Chandler Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70761
Biztos, hogy lehet! Egyébként én Kovácsnál nem láttam semmi különöset, ha már valakit szídhattok, akkor az Tamási. Szerintem.

Az 1 pont nálunk meg tényleg jó nektek. De ennyi x-szel sehol sem lesztek a végén. Gondolj bele, 15 pontból 7 van meg! Ez 8. hely lenne - nincs csapatotok! Ami van, az egy lelkes középcsapat. Úgy is játszottak ma is.

Előzmény: mijatovics (70760)
mijatovics Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70760
OK lehet, hogy nem volt 11-es, de az ute is megköszönheti, hogy ez az alatomos KovácsZoli végig játszotta a meccset!

Nem rossz az 1 pont a megyerin, ha az mtk mögött 3-6 ponttal fordulunk télen, tavasszal Gyepiékkel begyüjtjük a bajnoki címet!

Előzmény: Chandler (70754)
andD Creative Commons License 2003.09.01 0 0 70759
A -6 pont sem nagy öröm, de biztosan minket nyomnak...
Előzmény: lg18 (70756)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!