Keresés

Részletes keresés

VG206SW Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70857
Kicsit gáz de én is így érzem.....mindig mondva csinált dolgok miatt büntetik a fradit.....meg példát is csak a fradival lehet statuálni......

Mindenki a legnagyobbra és legjobbra irigy......

Előzmény: LBN (70856)
LBN Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70856
Várjál! Ha a sziebenék még jobban akarják "nyomni" a fradit, akkor még az is lehet, hogy a lilák balhéja miatt tőlünk vonnak le még 6 pontot, és a Jovicot eltiltják még 4 meccsre, ugyanis azt fogják mondani, hogy a Jovic azért játszotta el a 11-est, hogy az újpestiek összeugorjanak. Tehát "provokáció" miatt újjabb bűnti! :))))))))))))))) De azért nyomják a Fradit...
Előzmény: bojár (70853)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70855
OFF:

Lőrinc d hamarosan megy ki hozzátok ösztöndíjra.
majd eszitek együtt a csiguszt.

Előzmény: Törölt nick (70850)
JPS Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70854
Titeket komolyan érdekel, hogy mire büntetik a Dózsát? Mit kell velük foglalkoznunk? Engem az érdekel, hogy rendőr miért verhet védtelen állampolgárt, azért mert az visszaszólt a gusztustalan beszólására? Ki és mi alapján dönti el, hogy bemehetek-e az érvényes jegyemmel? Ki dönti el, hogy ittas vagyuk vagy sem, annyira, hogy megnézhessem a meccset, főleg, ha a sör is kapható a stadion egyes részein? Stb.
bojár Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70853
Igen. Minket nyomnak.
Le is vontak gyorsan 6 pontot tőlünk az ELŐZŐ bajnokságbeli balhé miatt, hogy biztosan megelőzzük vetélytársainkat a pontvadászatban.
Zártkapus meccseket játszatnak velünk, hisz ez a garancia a tuti Fradi bajnoki címhez.
Sőt.
Ha kizárnának minket az NB1-ből, az azt jelentené, hogy tulképpen máris a nyakunkba akasztották a bajnoki aranyérmet.

Szóval gyerekek, nagy szerencse, hogy nyomnak minket.
Képzeljétek, mi lenne, ha nem nyomnának!
:-)

Előzmény: LBN (70845)
VG206SW Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70852
Kisgyerek , ha az biztonságiak kinyitották volna a pályát a nézőtértől elválasztó kapukat akkor ugyanaz történt volna......

Talán meg kellene nézni a videófelvételeket hogy nem ugyanazok a huligánok öltöznek-e be mindig más színű ruhákba.
A huligán bemehet bárhova és minden csapatnak okozhat galibát....szurkolás közben bárkit maguk mellé tudnak állítani.....

Lehet hogy te is egy vandál vagy csak itt okoskodsz......

Akinek te szurkolsz azok is kapnak jogtalan tizeneggyeseket....most szidjuk őket......ki nem szarja le.....ez a magyar foci...vagy eggyütt élsz vele vagy nézzél mást.

Gondolkozzál kicsit...utána írogassál.

Előzmény: csibi8 (70838)
Zolika. Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70851
Télleg csak azokat kérdezem, akik valóban ott voltak. Az nem érdekel, hogy a szomszéd haverjának a munkatársa mit látott...

Volt ilyen?

kajlov8 Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70849
1 meccses pályabetíltást vagy
komoly pénzbüntetést újpestnek!!!

HAJRÁ FRADI!

Az Újpestnek több 11-ese lehetne, de nincs Gerájuk
kiismerhetetlen, gyors, ruganyos nem tudják szabályosan szerelni, tehát szabálytalankodnak vele. Ilyen egyszerü kicsi lilácskák.
Ja és Jojó nagyszerü színész. )

KOMMUNISTA DÓZSA Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70848

Ez szánalmas.
Közelébe sem ér? A törvény nem tesz különbséget, és mivel rendőrökre támadtak, hivatalos személy elleni erőszak is vádpont lehet.
"vérszomjas, őrjöngő tömeg"
Ez vicc.

"Reálisan nézve az Újpestet pár százezer forintra kellene büntetni, plusz bezárathatják az ominózus szektort 1-2 meccsre, ennyi a max. Pályabezárásra, pontlevonásra meg negyvenmilliós birságra ne számítsatok."

A Dózsa visszaeső.

Előzmény: csibi8 (70838)
BandiTa Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70847
Tomika! Lesz fent összefoglaló tegnapról? Mikó?
Előzmény: T0mika (70807)
kajlov8 Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70846
Előrebocsátom, hogy nem vagyok Újpest szurkoló
- a további szövegedböl viszont kiderül gyülölöda Ferencvárost, úgyhogy takarodj!
Előzmény: csibi8 (70838)
LBN Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70845
Én ezt nem értem! Most mindenki jön, hogy így meg úgy nyomják a Fradit. Az újpestiektől kérdezem: 1998-as bajnoki címüknél, hogy lehet az, hogy a csak a tavaszi szezonban kb.8-9 11-est kaptak és meg is nyerték a bajnokságot. Vágner spori hathatós segítségével. Ugyanakkor tavaly vagy 15 pontunk ment el a bírói tévedéseken. Aki ezekután azt állítja, hogy minket nyomnak a bírók, az nem normális!!! Arról van szó, hogy szarok a bírók és ha egy meccs nem a szokásos magyar nívón folyik, hanem esetleg jó, pörgős meccs, akkor a bírók már nem képesek tartani az iramot, lemaradnak az eseményekről és "találgatnak" majd fúnak valamit.
bode1899 Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70844
Ez úgy tetszik, hogy mindig mindenkinek mi vagyunk a mérce. A múlt héten a Vidi-szurkolók ott recskáztak, hogy mennyi 11-est kapunk (mi voltunk az oka, hogy zakót kaptak a Halitól :)), aztán, hogy hogy nem, ők egy meccsen kaptak 2-t. :)))
Most a lilák balhéznak, de sebaj, a május 30 még mindig a téma. Csak ezzel azt nem veszik észre, hogy még a legnormálisabb fradistákat is elidegenítik, kalodába zárják.
Persze akkor is: MI VAGYUNK A LEGJOBBAK!

Idegenben meg jó az X. Yoda meg legalább már mer cserélni.

Előzmény: bojár (70841)
mash Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70843
hüjegyerk!

és arról miért nem beszélsz, hogy Dragó lerántása előtt a védő kézzel ütőtte "szögletre" a labdát???

Előzmény: csibi8 (70838)
mash Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70842
ha egyiksem vagy, akkor mi a fszt keresel itt hüje gyerek?

milyen vérszomjas tömegről beszélsz????
májusban a tömeg ünnepelni ment be és odabennt tudták meg, hogy nincs arany, csak ezüst
és akkor volt, hogy egyesek/max 100.fő/ balhézott

Előzmény: csibi8 (70838)
bojár Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70841
"Szurkolók verekedtek kicsit egymás között, majd a szektorba érkező rendőrökkel csaptak össze"

1. Meccs közben, nem a lefújás után, mint május 30-án, így ez a "verekedtek kicsit" súlyosabb elbírálás alá kell(ene), hogy essen.
De, egy ex-újpsetiekből álló Fegy.Biz.-től mi sem várunk ám sokat...

Szarok arra, mi történik a lilákkal.
De, ha ugyanez a 15-ösben történik, Te most visítva követelnéd a Ferencváros kizárását.

Előzmény: csibi8 (70838)
simita Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70840
"szektorba érkező rendőrökkel csaptak össze"

Hivatalos személy elleni erőszaknak súlyosabb a büntetési tétele mint egy sima pofozkodásnak (pl. a Tökölit ért támadás) !!!!!!!!!!! Ezt meg Te ne feledd. Amúgy tényleg semmi folyamodványa nem lesz a dolognak. Legalábbis a rendörség meg az MLL részéröl.

Előzmény: csibi8 (70838)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70839
nem tom, de szánalmas. egy nagy ember nálam mindig attól marad az, ha szerény marad a tudásához mérten.
mezeyben ez az életérzés 0.

OFF:

Te kint vagy vhol külföldön? ösztöndíj?

Előzmény: Törölt nick (70833)
csibi8 Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70838
Előrebocsátom, hogy nem vagyok Újpest szurkoló, (persze fradista sem).

Annyira érezhető volt, hogy a fradit ért büntetések után csak arra várnak a zöldek, hogy mikor lesz valami balhé egy másik stadionban. És tessék a topic máris tele van a "kiváncsi vagyok, most hány milliós büntetést kap az Újpest, meg hány pontot vonnak le tőlük." meg "reméljük a szabályok mindenkire ugyanúgy vonatkoznak" típusú beírásokkal.

Ez szánalmas. Nézzétek már meg, hogy a tegnapi botrány a közelébe sem fér a ti májusi balhétoknak. Szurkolók verekedtek kicsit egymás között, majd a szektorba érkező rendőrökkel csaptak össze. DE NEM támadták meg a játékosokat, az ellenfél edzőjét nem rúgták vesén, nem özönlötte el a pályát a vérszomjas, örjöngő tömeg. Reálisan nézve az Újpestet pár százezer forintra kellene büntetni, plusz bezárathatják az ominózus szektort 1-2 meccsre, ennyi a max. Pályabezárásra, pontlevonásra meg negyvenmilliós birságra ne számítsatok.

A tizenegyes témával kapcsolatban pedig csak annyit, hogy jellemző módon az 5 tizenegyes közül már mindenki csak ezzel a legutóbbival foglalkozik, (és megoszlanak a vélemények a jogosságával kapcsolatban a fradisták körében is). Az előző 4-re persze már mindenki úgy emlékszik, hogy teljesen jogos volt. Úgy látszik már elfelejtettétek Dragóner szöglet közbeni kiabálós zuhanását, melynek következtében a VIDI ellen megkaptátok az első büntetőt. Hát, az totál kamu volt. Egyébként azon a meccsen a másik tizenegyes teljesen jogos volt. Én csak erről a 2-ről meg a mostaniról tudok nyilatkozni, de ebből a 3-ból 2 jogtalan volt. Még, ha a másik 2 jogos is volt, azért ismerjétek el az 5 tizenegyesből 2 jogtalan arány csak egy csapatra jellemző a magyar mezőnyben... Úgyhogy nem kell sírni! Az meg, hogy hányat hagytok ki a jogos tizenegyesek közül, nem érdekel senkit sem.

takacsi Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70837
Csak jog szerint, ténylegesen bűnözőket nem lehet sérteni.
Dehát jog szerint bizony Mezeyt el kell tiltani.

Egyre több dologból nem bír kimászni a törvényen kívül álló banda (egyébként mezey is közéjük tartozik, őrá sem vonatkoztak törvények, csak a felsőbbrendűsége kiált Lévai Katinkáért)

Előzmény: KOMMUNISTA DÓZSA (70830)
Lecso11 Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70836
Teljesen igazad van...

na,akkor a meccsről:
1.félidőről inkább semmit...
A 2. félidő már sokkal jobb volt (nem akarom fényezni,mert nekem a kedvencem a Fradiban,de szerintem az Igor beállítása nyerő húzás volt)
A szurkolás is oké volt a 2. félidőben!!! Végre!
A játékosokról:
Lajos: a gólban sajnos -nekem úgy tűnt benne volt-, de utána hozta a szokásosat,és csinált bravúrokat.
Kiss: Katasztrófa, ha jól néztem minden labdája ellenfélhez ment...
Dragi: az elős gólnál szerintem ő is hibázott, utána viszont qrvára hajtott, és az egyik legjobb volt a meccsen.
Bognár: semmi extra, védekezésben odalépett,ha kellett;nem volt rossz.
Zováth: szinte ugyanaz,mint a Bogesznál. A támadásokat nem segítette.
Kapics: ő próbált a támadásokba is belépni, a középpályán a szokásat hozta.
Lipcsei: inkább hagyjuk...
Titi: szvsz nem ő volt a leggyengébb láncszem. CSinált jó dolgokat is.
Sanyi: mikor lövi már be a 100%-os helyzeteket?!
Gera: az ISTEN!
Rósa Dini: nem ment igazán neki.
Cserék: Igor: szerintem a legjobb volt a csapatban. Ez most jó volt a Yodától,hogy nem vár a 80.percig,hogy cseréljen...
Leo: a szokásos semmi.

Előzmény: KOMMUNISTA DÓZSA (70830)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70835
ja, viszont ez nagy gond egyben. egyszemélyes csapat vagyunk. a neve Gera Zoli
Előzmény: JOcika (70831)
KRIPO.67. Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70834
Mi jut eszembe manapság a Dr.-ról?
mezei,szíben és egyéb patkányok, alattomos haszonleső férgek.
TAKARODJATOK a lila majom anyátokba, vissza a majmok bolygójára!
simita Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70832
Az Almási Léopold nem felejtett el tegnap valamit ?
Mintha gólokat igért volna.
Ha jól emlékszem a tegnapra igért góljaival szeretett volna bünbocsánatot kapni.
JOcika Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70831
Köszönjük, igyekeztünk! Örültem, hogy volt szurkolás. Elég rég hallottam így szólni a Hajrá Fradi-t, mint tegnap a második félidőben.

Amúgy az első félidőben lefociztak minket, rossz volt nézni.
A másodikban jók voltunk. A tizi kamu volt. Kristont nem méltatom. Kiss játékában óriásit csalódtam. Lipcsei kritikán aluli. Gera fantasztikus, Tamási szerintem még most is csúszna, ha a reklámtábla nem lenne a pálya szélén.

Hajrá Fradi!

Előzmény: KRIPO.67. (70824)
KOMMUNISTA DÓZSA Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70830
Mezey megsértette a játékvezetőt.
Mezey megsértette az MLSZ-t.
Mezey megsértette a Ligát.

Mezeyt el kell tiltani.

kajlov8 Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70829
Sziasztok!

Amivel kezdeném:
DR. MEZEY
DR. MEZEY
DR. MEZEY
SZAR-HÁ-ZI!!!

A kapitány - ahogy Hofi mondta ) mi a fasz köze van, hogy a Fradinak hány 11-est adtak, úgy leülnék vele megnézni mind az ötöt! A tegnapin kívül mind abszolút jogos volt, a sárgáik is.
Gerát egyszerüen nem tudják itthon tartani, mókás volt Juhár, ahogy elfekve megpróbált kézzel még valamit csinálni. ) Urbánról néha adtak néha közelit a TV-ben -ragtapasz az orron kb. 10 éve nem hord senki ilyet ErQs K kivételével- ami elQször eszembe jut róla ALKOHOLISTA!
A közvetítés vérlázitó volt nyomták a dózsát rendesen.
Remélem miután Mezey lecidázta Szeibent megnézi újra a meccset és egy kicsit visszavesz, ugyanis Q küldte el a 4. percben Lipcseit a k anyjába.
Kriston és Jovics kihagyta a kihagyhatatlant pedig 1:1 után meglehetewtt volna nyerni a meccset csak kellett volna még egy Gera, apropó a gól után láttátok, hogy bemutatott a dózsa tábornak, nahát ezt nem kellett volna. )))

-6pont, 4 zártkapu után minket nyomnak
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

HAJRÁ FRADI!

Fatboy Slim Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70828
Öreg,

miért probléma az, ha tárgyilagos vagyok?
én személy szerint okádni tudok az olyan színészi alakításokért, amit mondjuk Jovics csinált.
a góllövés nem sikerült neki 2 ziccerből, kisodródott, nem tudott beadni, és akkor megoldotta így....
halálosan nem tetszik.
ennek hangot is adok.

Fatboy Slim Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70827
undorító, vérlázító. Főleg, amit beidéztetek a megvert fiatalról. ilyenkor szavakat nem találok. el akarnak mindenkit rettenteni a meccsektől, a Fraditól. ahhoz azért korábban kellene felkelni. hallom arcoktól, hogy egy csomóan kint szurkolták végig a meccset, mert nem volt szurkolói igazolványuk. némelyiküknek meg volt. sztem egy idő után nem eresztettek be több fradistát. ennyi.

Ujpestiek, el lehetne gondolkozni Mezey viselkedésén. hergel, bomlaszt, kötözködik mindenkivel, aki körülötte van. Ő, a doktor, a nevelő, az oktató, stb. Nekem inkább a mexikói bukta fog ezentúl is eszembe jutni róla, mert ilyen "szakemberre" nem tudok felnézni.

Ja, valljuk be: a tizenegyes full jogtalan volt.
Kristont meg Jovicsot pedig 100 ezredszer kívántam tegna a pokolba.

Hajrá Fradi

Atesz

Előzmény: kosmoo (70817)
takacsi Creative Commons License 2003.09.02 0 0 70826
Tegnap végre volt igyekezet a játékosokban.

Nem most látszik időszerűnek, de szerintem régóta az: Garaminak mennie kell.
Van egy Fradista, aki bizonyított: Pintér Attila.
A semmiből csinált csapatokat. Eddig hármat.
Ráfér a korbács a mieinkre.
Meg a Fradiszív beültetés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!