Keresés

Részletes keresés

T0mika Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71673
csak a kupameccseken dolgoznak meg a penzukert. ahol alig latjak...
Előzmény: andD (71672)
andD Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71672
Azért sajnos nem szokruk mi olyan könnyen hozni az ilyen kupameccseket. Remélem, hogy simán jutunk tovább.
házbizalmi Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71671
"melyhez személyigazolvány vagy magyarigazolvány szükséges. "

Jó reggelt kívánok. Legfőbb ideje funkcióval feltölteni a magyarigazolványt ha már ezek az árokbetemetők így kiherélték...

Előzmény: Kavics1976 (71656)
zsíros robi Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71670
Szerintem rólam van szó!!))
Előzmény: Kavics1976 (71654)
reszteltmáj szilvásgombóc Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71669
Az sem baj, ha nem mozog.
Csak még meleg legyen a dög.))
Előzmény: robi36 (71663)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71668
A nyírséggel nem lesz gond szerintem...bravúr lenne tőlük kikapni.
Előzmény: kontár75 (71667)
kontár75 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71667
A ZTE-vel nem lesz baj, ők most nagyon gyengék. Én inkább a nyíregyházi meccstől tartok. Jó lenne idén is kupát nyerni, de nem biztos, hogy mindig mi leszünk a szerencsésebbek a kiscsapatok ellen. Jó lenne, főleg a feszített tempó miatt, ha most hosszabbítás és tizenegyespárbaj nélkül sikerülne továbbjutni.
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71666
7végén meg lesz a ztenek a 7edik zakó is. Persze csak akkor, ha komolyan vesszük a meccset.
simita Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71665
1. ha ezek között a kutyaütők között nem leszünk 14 ponttal bajnokok (+6 az 20) akkor mi sem vagyunk különbek.
2. Az, hogy egy sopront 2 góllal megverünk, még nem nagy dolog. Egyszerü rutin feladat kell hogy legyen. Ne szálljatok már el egy ilyen győzelemtől !
Előzmény: Törölt nick (71664)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71664
A csapat kezd magára találni. Mutassuk meg mindenkinek, hogy a mínusz 6 pont ellenére is képesek vagyunk bajnokságot nyerni.
robi36 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71663
Mondta ezt Polyci aki megqr mindent amin lyukat talál és mozog.:)
Előzmény: Kavics1976 (71654)
zlotyi11 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71662
Jó napot!

HAJRÁ FRADI!

Kavics1976 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71661
Ez nem feltétlenül baj, csak kíváncsi vagyok a stílusra és az átjárhatatlanságból adódó újabb súrlódási felületre (16-9, 1, 2-7).
Szegény Polyci most nem tud majd a 7-ben lenni, amikor a Springer felé megyünk :)
Előzmény: Egy a zászló egy a tábor (71660)
Egy a zászló egy a tábor Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71660
Ja, nem is meséltem, hogy tegnap a tarcsi elött nézem, hogy munkák folynak a stadionban.
Kerítésekkel zárják el a szektorokat egymástól.
Pont a kettes szektorral kezdték.
Ez a mi stadionrekonstrukciónk.
Megszűnik a sétálgatás gondolom.
reszteltmáj szilvásgombóc Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71659
Nofene.
Hirtelen fontos lett a szurkoló?
Valami átbaszást sejtek.
Előzmény: Kavics1976 (71656)
reszteltmáj szilvásgombóc Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71658
Nofene.
Hirtelen fontos lett a szurkoló?
Valami átbaszást sejtek.
Előzmény: Kavics1976 (71656)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71657
OFF
Mindent Maradonáról
ez nagyon otos:)))
ON

Kavics1976 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71656
Igen látom!
Nofene ilyen jól állunk, hogy kedvezményekkel csábítgatunk???

Legyen Ön is tagja a FRADI CLUB-nak!
[2003-09-15 12:23]
Az FTC Rt. a 2003-as őszi szezonban, újszerű kezdeményezésként egy szurkolói klub kialakítását kezdi meg.
A FRADI CLUB-ba belépők őszi bérletük megváltásakor, és a Köbenhavn elleni UEFA Kupa mérkőzés jegyének megvásárlásakor egyedi kedvezményeket kapnak, ugyanis megvásárolhatják a FRADI CLUB csomagot.
A klubtagok a későbbiekben is jelentős kedvezményekre számíthatnak, és a klub minden eddiginél szorosabb kapcsolatot kíván ápolni velük, többek között olyan rendezvényeket szervez számukra, melynek során találkozhatnak egykori kiváló játékosokkal és a jelenlegi keret tagjaival, illetve rendszeresen betekinthetnek a kulisszák mögé.
A FRADI CLUB tagság mindenki számára ingyenes, csupán a jelentkezési lapot kell kitölteni személyesen, melyhez személyigazolvány vagy magyarigazolvány szükséges.
A jelentkezők az Üllői úton kedden 11 órától válthatják ki kedvezményes bérletüket és jegyüket a jelentkezési lap kitöltését követően.
A pénztárak kedden 11-17 óráig, a további napokon szeptember 24-ig naponta 10-17 óráig tartanak nyitva.
Természetesen bérletek és jegyek vásárlására azoknak is lehetőségük nyílik, akik nem lépnek be a FRADI CLUB-ba, de ők nem jogosultak a kedvezményeket igénybe venni.

Bérlet és UEFA jegy árak a 2003-as őszi szezonba a FRADI CLUB tagok részére:

Bérlet – 5 bajnoki mérkőzésre:

A kategória:
Fradi Club ár: 5000 Ft
Normál ár: 6250 Ft

B kategória:
Fradi Club ár: 4000 Ft
Normál ár: 4500 Ft

C kategória:
Fradi Club ár: 2750 Ft
Normál ár: 3250 Ft

UEFA jegy az FTC-FC Köbenhavn meccsre:

A kategória:
Fradi Club ár: 2000 Ft
Normál ár: 3000 Ft

B kategória:
Fradi Club ár: 1400 Ft
Normál ár: 2100 Ft

C kategória:
Fradi Club ár: 1000 Ft
Normál ár: 1500 Ft

AntiFradi Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71655
Kavics!

1. Tudod, hogy hol laktam Budan ( ha nem, kerdezd meg polycit ) , azt tutira tudod, hol van a Fotex - szekhaz ... a vilag kicsi, ismeros meg sok van .

2. Ismerek olyat, akinek az apja valoban irt ilyen levelet .

3. Barmilyen hihetetlen, de a sok senkihazi utan ( Torgyan, Szivos , ...) nagyon sokan gondolkodtak/gondolkodnak ugy, hogy VG jo tulaj . Az elodeinel biztosan jobb ...

4. Kaptatok Tokolit, Leomajmot,Penksat, meg szinte mindenkit, aki elado volt . Anno mi volt ? Ven, Rob Kornel Milinkovics Kaposvarrol, Zombori, Cheregi .

Előzmény: Kavics1976 (71652)
Kavics1976 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71654
Amennyiben zsírfejű vidéki alkoholistzának érzed magad, Robi a neved, akkor Rólad volt szó :)
De ne vedd magadra... :))))
Előzmény: robi36 (71650)
rapits Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71653
Igen, mar a honlapon is fenn van.Bar expertunk hajnalok hajnalan mar megmondta a tutit
Előzmény: Kavics1976 (71648)
Kavics1976 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71652
Azt, hogy ki fektet be és ki nem az nem az én dolgom. Félek ebbe a fociba épeszű ember, az elkövetkező 10 évben nem fog beleinvesztálni!

A többi részre miért nem válaszolsz?

Ezt már annyiszor átbeszéltük itt, ne kelljen már újra meg újra.
Az, hogy az ajándéktárgyak eladásából származó pénz mennyire a FRADIÉ és mennyire nem, nos ezt is olvashattad már itt soxor.
Egyébként pont egyről beszélünk, csak nem veszed észre: NEM (csak) vg vallásával és személyével illetve üzleti tervével van baj, hanem ahogy rendezi ezeket.
Ahogy meghasonulnak a pénze láttán egyes valaha FRADISTÁNAK mondott egyének.
Látom egy ember már van, aki igazinak hiszi a Tökölinek és vgnek írt leveleket.
Láttad vhol ezt a levélhalmot, vagy csak a pataki-szeiler-furulyás.hu-n olvastad?
Ennél azért - no nem sokkal - többet néztem ki belőled!
Még egy dolog lehet: Te írtad a leveleket és ezért vagy ennyire biztos a létezésükben...

Te is tudod, hogy akármit mond ez az ember, nem szállna ki bagóért. Annyi pénzért meg amiben ő gondolkodik, nehéz lesz vevőt találni az üzletrészére.

Előzmény: AntiFradi (71651)
AntiFradi Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71651
"maradjunk annyiban, hogy nekünk egy szükséges rossz a várszegi éra, ami ellen ahol tudunk fellépünk" ... ezzel arra a levelaradatra celzol, ami Varszegit akarta maradasra birni ? :)

Az orszag nagyobbik fele fradista, ezt hazudjatok naponta ... nincs senki, aki megvegye tole a Fradit ? Ha VG uzletet tudott csinalni ( Fradi TV, sor, whisky, egyebek...) , akkor az az " igaz magyar, valodi fradista " uzletmbereknek miert nem megy ? Butak, vagy csak nem akarnak kockaztatni ?

Kavics ! Benned van nemi szikraja az ertelemnek, probalj elgondolkozni azon, amit most irok :

Mezeladas , sor, whisky , Fradi TV reklambevetelei , Bank ( szerzodes egy bankkal, minden tranzakcio X ft-ot jelentene a Fradinak ) , ajandektargyak, videokazettak ... ehhez vedd hozza azt, hogy idealis esetben ( nincsenek kitiltva a szurkolok, es jol jatszik a csapat) a jegybevetelek sem elhanyagolhatok , eredmenys utanpotlasnevelessel elert jatekoseladasbol szarmazo bevetelek ( jut eszembe : ki volt az utolso Fradi neveles, akit el tudtatok adni? Lisztes ?) , ... esetleg fradi kola , meg hasonlok ... BOVEN ELEGNEK KELLENE LENNI AHHOZ, HOGY ESZERU GAZDALKODASSAL, KORREKTEN UZEMELJEN A KLUB . Ehhez kepest ott tartotok, hogy ha VG kiszall, akkor nagy szarban lesztek .

Nem Vg-vel kene kezdeni a tisztogatast, hanem a Furulyas, Szeiler duoval, meg a tobbi ingyenelo senkihazival . Azzal, hogy VG odavitte a szponzorokat, mar tobbet tett, mint az elmult tiz ev vezetoi osszesen . Ne ertsd felre, nekem is gusztustalan, amit VG csinal, utalom is, mint a szart , de : ha valasztanod kell, hogy ki legyen a tulaj mondjuk Szivos,Furulyas,Havasi,Torgyan,Szabadi duo, vagy VG kozott, te kire voksolnal ?

Előzmény: Kavics1976 (71640)
robi36 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71650
Ha rám mondta, hogy alkoholista, akkor kiherélem.
Előzmény: Kavics1976 (71648)
Kavics1976 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71649
Az öreg yoda harcba lendült :):

"Kisebb vita alakult ki a tegnapi bajnoki után.

Mint arról beszámoltunk, a Ferencváros első gólja "gyanús" körülmények között esett - igazán biztosat csak a videofelvételek megtekintése után mondhat bárki is -, és ezt Pintér Attila, a soproniak edzője szóvá is tette a találkozót követő sajtótájékoztatón, megjegyezve azt is, hogy érzése szerint egy jogos tizenegyest nem kapott meg csapata. Ekkor szót kért Garami József is, az FTC mestere.
- Mindenki tudja, hogy nem szokásom a játékvezetőkkel foglalkozni - kezdte Garami -, de ami mostanában folyik, az már sok. Állandóan azt hallani, hogy a Fradit így meg úgy segítik a játékvezetők, nos: amióta én a klubnál dolgozom, semmi hasonlót nem tapasztaltam. Pintér Attila kollégám azt rótta a találkozó játékvezetőjének a szemére, hogy felülbírálta partjelzőjét, és nem fújta le les miatt az első gólunk előtti akciót. Nos, aki emlékszik rá, Puhl Sándorral világbajnoki mérkőzésen is előfordult - ha jól emlékszem, a brazil-svéden -, hogy felülbírálta a lest beintő segítőjét, és később kiderült, hogy neki volt igaza. Szóval unom már, hogy állandóan a Fradi segítésével vádolják a bírókat, ismétlem: amióta a csapattal dolgozom, nem tapasztaltam ilyet.
Garami mester szavait természetesen nem hagyhatta szó nélkül Pintér, aki csak annyit mondott:
- Puhl Sándor éppen azért lett többször is a világ legjobb játékvezetője, mert felül merte bírálni partjelzőjét, de akkor is azt mondom: ha a partjelző már felemeli a zászlóját, és beinti a lest, akkor ne kapja le pár másodperc múlva a kezét, mintha áram ütötte volna meg."

Előttem az utódom?

Kavics1976 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71648
Holnap tuti, hogy lehet kapni már őket?
Ki jön le Nyíregyre?
Mi megyünk Polycival, az állítólag alkoholista haverjával meg az én alkoholista haverommal...
Te jó Isten, én megint csak kussolok, és vezetek :( ezek meg bebasznak, mint atom, azt hangilag inzultálják majd a tavalyi házi gólkiráklyunkat.
Én meg felállva fogom megtapsolni és hálát adni az égnek, hogy nem hagyja tovább porosodni az 55-ös mezt!

Viccet félretéve: összességében örülök, hogy maradt, de nagyon túl kell szárnyalnia tavalyi önmagát! most kiderül túl tud-e lépni saját árnyékán.
Egy esélyt megérdemel!

Előzmény: rapits (71647)
rapits Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71647
Holnap berletek, valamint jegyek a kupameccsre es a danok ellen.
reszteltmáj szilvásgombóc Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71646
Kurva jó.
Kát teljesen nyilvánvaló tizenegyest felejtettek el megadni a Győrnek.
És még a dózsások sírnak....
Előzmény: bakács (71641)
KOMMUNISTA DÓZSA Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71645
Törölték a tényest.
Meghamisítják a múltat.
Retusálnak.
Csak, hogy tudjátok.
De mi maradtunk, akik voltunk.
MINDIG SZEMBEN VELÜK.
CSAKAKRISTON Creative Commons License 2003.09.15 0 0 71643
aaaaaaaaa o artatlan volt :o)
Előzmény: Kavics1976 (71642)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!