Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72020
Azért ebben az ügyben nem csak a Liga a hibás, a MTV döntése is hagy némi kívánnivalót maga után, nem beszélve a következményekről. Valahol érthető az az akarat a Liga részéről, hogy most rákényszerítsék valamelyik tévét, a közvetítési jogok megvásárlására. Nyilván a Médiatörvényben előírt 90 másodperces anyag tiltása is ezt szolgálja, még ha megtámadható is. A kapkodás és a kétségbeesés most már teljesen tisztán látható a Ligánál. Valószínűleg a minden fronton meglévő összeomlás már nem sokáig kerülhető el Demján-Szieben-Bozóky hármasnál és sajnos a ligával együtt, a közeli kilábalás lehetősége is elmegy. Az egy dolog, hogy ők alkalmatlannak találtattak, de az államilag elhatározott teljes pénzkivonás lehetetlen helyzetbe hozza a klubokat, most a TV jogdíj is kimegy. Nálunk nincsenek olyan magyar cégek, amelyek a foci mellé állhatnának, hála a teljes privatizációnak. Persze így lehet mondani, eljön az igazság pillanata, és tisztább viszonyok alakulhatnak ki, de pénz nélkül nem megy majd később se. 50 év óta most lesz a legnagyobb változás a labdarúgásunkban. Az állam ki, de ki be ?? Valaminek történnie kellett már, de nem biztos, hogy ez így lesz jó.
Biztos, hogy jobb lesz, ha teljesen egy szintre kerülünk a máltaiakkal, s egy ilyen meccs, ami most volt, később ki-ki meccsé alakul ??
Lehet, hogy vissza fogjuk még sírni a maiakat.

Kevin Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72019
Szoval szerintem ez a Bodnar elmebeteg. Azert nincs futball idehaza, mert gt. formajaban kell mukodni a kluboknak.
Es nem azert nincs, mert a nulla teljesitmenyert hazai viszonyokhoz merten meses osszegeket fizetnek olyan focistaknak, akiknek nincs eronletuk, nem technikasak ellenben roppant elegedettek magukkal. Tele vagyunk olyan edzokkel, akik a sajat bena futballistaik helyett mindig masra kenik a felelosseget. Pl. Mezey dr. a Fradi-meccs utan: nem azt mondja, hogy "tobb golhelyzetet kellett volna kidolgoznunk, vagy eronletileg kellett volna bedaraljuk a Ferencvarost vagy valami hasonlo". Nem! "Az a szemet biro, az az oka mindennek!" Es - jelen esetben az ujpesti (de ez igaz barmelyik klubban jatszora is) - focistanak mar nyugodt is a lelkiismerete, hogy lam, meg a Gyuri bacsi is megmondja, hogy a biro miatt nem nyertunk es nem azert, mert ket meterrol keptelen vagyok eltalalni a kaput, meg a 60. perc tajekan mar a seggemen keresztul is levegot veszek ebben a kurva nagy hajtasban.
Aztan kimegy probajatekra kulfoldre, ahonnan hazakuldik az elso edzesrol, hogy ne zavarja a tobbieket.
Valahol ott van erteken kezelve a magyar labdarugas, ahogy Siofokon csinaljak. 100 milla van egy evre. Erdekes modon megis elfogadtak a focistak es (eddig legalabb is) eredmenyek is vannak.
A buzisziebendemjanakurvaanyatokat liga meg kicsit visszavehetne az arcabol.

Na mind1, hajra FRADI!

Előzmény: HORI (71960)
mash Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72018
szevasz vidéki!!!
kaptál ma elég viccet???
:)
Előzmény: andD (72013)
rapits Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72017
Ki a retek allhat emogott a seggfej mogott, hogy meg mindig a helyen van?
Előzmény: Kcsita (72015)
zlotyi11 Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72016
Éljen-éljen!
Kész vicc ami itt folyik ebben az országban.
Előzmény: Kcsita (72015)
Kcsita Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72015
Megvan az első következmény!

A Duna Tv erköcstelennek és jogszerűletlennek tekinti, és amig nem lesz tisztászva az ügy, addig nem fogják bemondnai a Magyar Foci eredményeit!

Gratulálok MLL! Éljen a "rend"!

Kcsita Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72014
Hmm akkor jogsértő! Pedig a Szieben és a Demján úr, csak tudja mika szabályok nem? Vagy ők megváltoztatták? Mit szólnak a Klubok? Mert az ő pénzükről van szó! Szeretcsétlen csapatoknak egy kis betévele lett volna, erre..a Liga, az mTV, a Kormány, a GYISM.. egymásnak keresztbe tesznek, éljen ez ám a profizmus 2003-ban!
Előzmény: andD (72010)
andD Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72013
Azért valaki mégis csak megmondhatná neki, hogy mit tehet és mit nem.
Előzmény: ZoldRendorokSenkikVagytok (72012)
ZoldRendorokSenkikVagytok Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72012
Ne aggodj emiatt , a buziszieben meszabhatja . Az anyjat is meg...hatna ! Az ecserin vette adiplomajat, vagy hol a faszba , hogy ki mer adni egy olyan hatarozatot, amiben egy sportagi szovetseg felulbiralna a Magyar Koztarsasag torvenyeit ? Normalis ez ????

Ha en edzo lennek, akkor holnap delre sajtotajekoztatot hivnak ossze, amelyre meghivot kuldenek az osszes TV-nek :) Utana meg szeretnem latni azt a torvenyes hatarozatot, ami kimondja, hogy jogszerutlenul nyilatkoztam . Ott kezdodik az egesz, hogy az edzo nem a ligaval irt ala munkaszerzodest, igy a Liga onnantol kezdve vesztes, ha barmit lep ...

Előzmény: andD (72010)
jegemac Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72011
Csak folytatódik a hatalmi harc! Remélem, hogy ez az utolsó szeg a Demján-Szieben-Bozóky koporsóban.
Én nem sírnék napokig, ha ebbe kimúlna a profi liga.
Ha nincs pénz, akkor majd a "sztárok" elmennek valami futottak még capatba, pl.: Ciprus, Török o. stb.
Nekünk meg megmaradnak a lelkes amatörök...
Nem véletlen, hogy pl. a honvéd meccseire is többen járnak, mint amikor még az nb1.-ben szerepeltek. A vasasról meg nem is beszélve.

Előzmény: andD (72010)
andD Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72010
Hú, kezd eldurvulni a helyzet.
Hogyan szabhatná már meg az MLL, hogy ki melyik TV-nek nyilatkozhat?
Előzmény: Kcsita (72006)
jegemac Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72009
Én "csak" 77 percet álltam sorba.
Már a már Tóni bá is lelassult...
Két gépet kezelnek. (Külön gép van a Kupamecs jegyeihez)
Közel telt ház lesz a Köbenhavn és a Pécs ellen is. :)
És zúgni fog a Hajrá Fradi!!!
T0mika Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72008
koszi a tanacsokat!

gondoltam, hogy a mennyisegget kell novelnem :o)

ja gracca a doktorihoz alkesz! :o)

Előzmény: GOUDALE (72004)
Kcsita Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72006
"Bekeményített" az MLL
Hírforrás: www.NB1.hu

Budapest, szeptember 19., 16.10

A mai rendkívüli ülésen az MTV szerződésbontása volt a téma.

Demján Sándor elnök vezetésével az elnökség tagjai megvitatták az MTV Kuratóriumának tegnapi döntése után kialakult helyzetet, és a következő határozatokat hozták:

HATÁROZAT

A Magyar Labdarúgó Liga Elnökségének határozata

1. A mai naptól további határozatig semmilyen országos csatorna nem engedhető be a sem az NB I-es sem az NB I B-s stadionokba (Még a Médiatörvényben előírt 90 másodperces anyag elkészítésére sem!).

2. Fentiekkel összefüggésben a sportszervezetekhez tatozó személy (klubvezető, edző, labdarúgó stb.) nem nyilatkozhat országos TV csatornának.

3. A helyi kábeltévék felvehetik a mérkőzést, de az adott találkozó műsorra tűzése kizárólag 2 órával a mérkőzés befejezése után lehetséges.

4. A helyi kábeltévék egymás között ( természetesen az adott mérkőzést játszó együttesek városi tévéiről van szó ) a felvételt elküldhetik egymásnak azzal a kikötéssel, hogy sem teljes terjedelmében sem vágott formában azt országos érdekeltségű TV csatornának nem adhatják tovább!

MLL Elnökség
(forrás: www.labdarugoliga.hu)

Hmm elemezünk pontról-pontra!
1. "(Még a Médiatörvényben előírt 90 másodperces anyag elkészítésére sem!)." Hmm ez benne van a Médiatörvényben! Ez kérem Törvénytelenség!
2. Ilyet nem kérhetnek az edzőktől, és játékosoktól! Mi van, ha vki megszegi? Megbüntetik vagy mit?
3. Ez benne van a Sporttörvényben, sőt a médiatörvényben is!
4. Ez normális, de megkérném a Fradi TV vezetőit, hogy most lépjenek, mert minket ki kellene szolgálni!

Demján Úr-Szieben doktor Úr! Önnök a leggyengébb láncszemei! Távozzanak! Önnök Törvénytsértettek meg! Hol az MLSZ? Miért nem avatkoznak bele!!!
Miért nem lehet egy oicivel szerényebben eladni a foci jogait? Miért büntetik meg a szurkolókat, a szponzorokba mindenkit! AZONNALI VÁLTOZÁSOKAT AZ MLL ÉLÉN!

Ezek után már nem fogok csodálkozni, ha visszakapjuk a -6pontot!

Hmmm kik vannak bent a Liga vezetésében? Erre a pár ember nevére volnék kiváncsi! Kiváncsi volnék a szurkolóik mit szólnak hozzá!

bode1899 Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72005
Ja, még valami:
Mit szóltok, Szieben dr (a jogi doktorátust ultin nyerte egyébként?) újra keménykedik, a tv-ket még a médiatörvényben biztosított 90 másodpercre sem engedi be a stadionokba. Nem is tudtam, hogy a parlamentnek van egy felettes szerve is, Szieben László személyében. Hülyék ezek a pártok, nem tudtak médiatörvényt alkotni, arra hivatkozva, hogy kétharmados. Erre Szieben megoldja egyedül :)))
GOUDALE Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72004
Hat attol fugg mennyire vagy beteg. Amikor nagyon beteg voltam whiskyvel probalkoztam (fel liter) d enem segitett igazna csak aznap este ereztem jol magam ;-)
Egy ismeros azt mondta forralj fel egy liter kannas bort, zuzd be, aznap este sz@rul leszel de masnapra meggyogyulsz.
Előzmény: T0mika (71997)
bode1899 Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72003
Attikám, nem akarlak megbántani, de ebben ne bízz. ("a csapat gólokkal fogja meghálálni, hogy megnősültem és hogy elkezdtem gyarapítani a Fradi-családot. nem kaphatunk ki, sőt 2-0-ra vagy 2-1-re nyerünk itthon."). Május 30-án volt a fiam pont egy hónapos, mondtam neki, a kedvenc csapatod ma bajnok lesz. Erre....
A Koppenhga ellen egyébként télleg sokan leszünk (talán). Nekem tegnap vették meg a jegyet, akkor is volt sor rendesen.

Előzmény: Fatboy Slim (71984)
ZoldRendorokSenkikVagytok Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72002
Innen messzirol nem latom, mi megy a szekhaztokban, de szamolni meg agyban fekve is tudok , ezert szamolgassunk egy kicsit :

Alapeset, van egy relativ sikeres csapat, normalis legkor, nem egymas kitiltasa. A Fradi markanev hasznalata a klub tulajdona . Ez az alap...

8000nezo/meccs , 16 meccs szezononkent . 1000ft-os jegyar ( aki ezt sokallja, az menjen akcios mozieloadasra, ne futballmecsre .

8000 X 16 = 128 000 128000 X 1000 = 128 000 000

Szamoljunk meg ot meccset evente . MK , UEFA/BL meccsek .

8000 X 5 = 40 000 40000 X 1000 = 40 000 000

128Millio + 40Millio = 168 Millio FT / szezon
-------------------------------------------------

Jegyeladas : 168 MILLIO FT
Mezek , sapkak ( 3000-3000db ) : kb . 5millio FT
Egyeb ajandektargyak ( dedikalt fotok, CD , ...: 5Millio FT
Sor ( 40-50millio doboz/uveg , 10 ft / uveg ) : 400-500MILLIO FT
Fradi logoval ellatott Whisky ( kesobb lesz feher es vorosbor is , meg vodka, es brandy , mert van ra kereslet 10millio uveg, 20ft/uveg ) : 200 MILLIO FT

A palya korul elhelyezett reklamtablak ertekesitesebol befolyo jovedelem :
TVkozvetites jogainak ertekesitese : MINIMUM 50MILLIO FT
Bajnoki es MK szereplesekert jaro penzjutalmak : KB . 50MILLIO FT
Nemzetkozi meccsek kozvetitesi jogainak ertekesitese, reklambevetelek : MINIMUM 20MILLIO FT
--------------------------------------------------------------------------------------------------

A tervezett bevetel hozzavetolegesen EGYMILLIARD FORINT szezononkent ! Ebben nincs benne mezreklam , szponzori szerzodesek , jatekoseladasbol szarmazo bevetelek .Szerzodest kotnek az egyik kereskedelmi bankkal, es/vagy kartyakibocsajto ceggel (VISA) . Tranzakcionkent 5 Ft a Ferencvarose . Ez tovabbi tobbszazmillios bevetel lehetne .

Tisztesseges, hozzaerto tulajdonossal, klubvezetessel fel lehetne viragoztatni a Fradit , de furulyasokkal, szeilerekkel kizart . Nem tudom, kik lennenek a megfelelo vezetok , de hogy nem a mostaniak , az BIZTOS !

Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72001
Egy kis hüsítö felvétel...

tegnap Levente a St. Louis Blues házibajnokságában ismét jégre lépett.

mash Creative Commons License 2003.09.19 0 0 72000
Igen, az!!! :)

Vinyó tett fel pár "jó" képet a www.fradidrukker.hu-ra ha még nem láttátok volna!

Előzmény: JOcika (71998)
Wisey_ Creative Commons License 2003.09.19 0 0 71999
Ma voltam jegyet venni a szerda meccsre.
Több mint egy órát álltam sorba, ebből csak két percet az ablak előtt. A többi várakozás... Borzalmasan lassúak ezek a nyugdíjas eladók :(
A sorban állók között szinte mindenkinél volt Fradi Klubos papír. Valószínűleg ez lassítja le a jegyárusítást, és az, hogy sokan egyben bérletet is vesznek.
JOcika Creative Commons License 2003.09.19 0 0 71998
Ez kizáró ok? Mert ott én sem voltam. Na de holnap!:)

Hajrá Fradi!

Előzmény: mash (71996)
T0mika Creative Commons License 2003.09.19 0 0 71997
Alkesz: adj tanacsot. beteg vagyok mint allat, hogy jovok rendbe holnapig? rumos tea & becher eleg vagy meg szedjek valami gyogyszert? :o)
Előzmény: GOUDALE (71995)
mash Creative Commons License 2003.09.19 0 0 71996
bezzeg Nyíregyre nem jöttél!!!
:)
Előzmény: andD (71994)
GOUDALE Creative Commons License 2003.09.19 0 0 71995
Kozos ajandek volt, es nem az en otletem ;-) De nagyon tetszett ;-)))
Előzmény: JOcika (71992)
andD Creative Commons License 2003.09.19 0 0 71994
Én megyek!
Hajrá Fradi!
Előzmény: JOcika (71985)
markov1 Creative Commons License 2003.09.19 0 0 71993
a gyülöletről, rendbontásról: akár tetszik, akár nem a politika miatt van az egész. Az emberek a pályákon tombolják ki magukból a dühüket! Lehet vitatkozni ezzel, de nem érdemes. Amíg a politika tavaly tavasszal családokat, barátságokat szakított szét, addig miért éppen a pályákon ne lenne dühöngés. Itt "sok" ember jön össze, ki ilyen, ki olyan mentalitással. Kész a balhé!
JOcika Creative Commons License 2003.09.19 0 0 71992
Azt vajon kitől kapták?:))))

Hajrá Fradi!

Előzmény: GOUDALE (71991)
GOUDALE Creative Commons License 2003.09.19 0 0 71991
Meg egy Fradi-whiskyt is kaptatok!!!!!
Előzmény: Fatboy Slim (71984)
Kcsita Creative Commons License 2003.09.19 0 0 71990
Hát ez az! A Parlament... Pont nemrég olvastam, hogy a GYISM, nem szeretne beszállni a béketárgyalásokba... a közvetitési jogokkal kapcsolatban.

Nekem annyi a gondolatom, hogy az egésézében káosz van. Ugyanis a Sporttörvény hibás, a Rendőrség nem akar vagy nem tud segiteni az állammal együtt a biztonság felé, akkor a szeretcsétlen Klub, hibára halmozik a hibás törvény és hibás rendszer miatt. mire gondolok én itten? Hát arra, hogy ha ezt csinálja aKlub, akkor őket büntetik, mert nincs állami segitség, ha a Klub nem segit a szurkolóknak, akkro azért... Ja kihagytam vkiket..a Ligát. Szerintem szépen lassan mondjanak le..., ami itt megy az nem vezet jóra.

Ha ezekről bezsélünk, bevallom én lassan 22 leszek és persze nem tudhatom hogy mi volt a múltban, mi volt az, amiket összehozta a különböző generációkat, hogy egy célért a FRADIért drukolni, szurkolni. Igaz én nem vagyok semmilyen tag a szurkolói csoportoknak, de figyelemmel olvasom itt az eseményekeket. Az nem baj, ha megy egy téma és kulturált vita megy, csak ne menjen át személyeskedésbe, mert annak nincs értelme

Csak továbbra sem értem, hogy hova tünt az a pár millió forint, amikor a nyár végén kapott a Fradi, akkor, amikor a BL-ben volt... Más helyen visszaforgatják a pénzt a csapatba.. de nálunk?

No mindegy, én optimista ember vagyok! Idén remélem meglesz a Bajnoki cím, ehhez okosan és egyenletesen kellene jól játszani.

Előzmény: Chandler (71983)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!