Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88507
Jahh jó volt még az előttünk álló pár Vasas-drukker lelkesedése. Úgy látták, hogy nincs osztálykülönbség. :-) Pedig volt...
Plókait meg Plokesznek becézték. Botrány.

A Fradi-tábor meg idézhetetlenül becézte a régi "kedvencet", Molnár Zolit.
Aki megúszta ma egy sárgával. De a szidalmakra is bőven rászolgált.

-Dino-

Előzmény: DINO (88504)
DINO Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88506
Lothar ezt mondta róla:

Nicosia, február 21., 19.20 Matthäus szerint nem volt lelkes a csatár.

A románok elleni meccset követően Lothar Matthäus szövetségi kapitány
elmondta: nem érezte a góllövés "igényét" Tökölinél.
- Azt hiszem, a jövőben én jelölöm ki a tizenegyes-rúgókat, és nem hagyom,
hogy a játékosok egymás között osszák el a dolgot - mondta kissé szomorúan
Matthäus. - Számtalan helyzetünk volt, de Tökölin ma valahogy nem éreztem,
hogy kívánja a gólt, megpróbálom majd megértetni vele, hogy a pályán csak az
a csatáré, amikor betalál. Bántani természetesen nem akarom Attilát, mert ha
ő nincs, talán a döntőig sem jutottunk volna el, de bizonyos dolgokat
kénytelen leszek megvilágítani előtte."

-------------

Szerintem Attila nem ment rosszul. Küzdött, helyzetbe került, de vagy rossz megoldást választott, vagy a kapus volt résen.
Lesz ez még jobb is.

Sajnos Gera a szerdai és csütörtöki meccs miatt fáradtab olt és keveset volt játékban. Dragónak meg szinte közbe se kellett avatkoznia, amíg a pályán volt. Viszont volt egy szép fejese.

-Dino-

Előzmény: Greenie (88487)
DINO Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88505
> Nos arról van szó,hogy abba kell belegondolnotok,hogy ti milyen büntetést szerettetek volna abban az esetben ,ha lerúgjuk (szurkolók)Pintér mestert(hátulról!!),meg mondjuk Gerát megpakoljuk 6an.Gondolom menne az anyázás irányunkba . <

Nyilván menne. A randalírozók irányába.
De nem a csapat irányába.
Senki nem vitatta, hogy büntetés kell!
Csak a mérték és a jogszabályok képezték vita tárgyát.

> Az lenne a lényeg ,hogy azt a 30randalírozót kiszűrjék(kiszűrjétek ti magatok),hogy a jövőben ne történjenek hasonló események.<

Ez a rendőrség és a Liga dolga.
Sajnos egyik sem lép fel úgy, ahogy a feladata megkívánná. Nem csak most, hanem máskor sem.

> Mert amit én nagyon sajnálok,az az ,hogy bent volt a pályán legalább ezer ember aki mindezt végignézte.Ez ami nekem igazán fáj.<

Abból vagy 20 verekedett. A többség nem is látta, hogy mi megy. Mezszerzés, vagy más. Mint ahogy ment is. De, ha jól megfigyelted, akkor a szurkolók egymással is verekedtek. Ki azét, mert védte a játékosokat, ki pedig más ellentét miatt...

> Meg 1-2pár vadbarom hozzászólása a Loki topicban. <
Kár, hogy kissé elfajult ott az eszmecsere.

Azt is sajnálom, hogy ismét nem reagált senki a győri, újpesti és diósgyőri tábor hasonló cselekedeteire. Már csak az egyenlő mérce miatt.

> Na tessék szurkolni Csütörtökön,mert szerintem geci jó a Brugges . . . <

Én szurkolok. A Brugesről meg tudtuk hogy jó.
Sőt nagyságrendekkel jobb a PAOK-nál, vagy a Varteksnél. De a tisztes magyar helytállásban így is reménykedem.

Üdv: Dino

Előzmény: sx7 (88495)
DINO Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88504
Zizou nem tartozik a kedvenceim közé, de ma nagyot játszott. Úgy cselezett az első félidőben, mint az ördög, kötényeket adott, stb.

Rajta kívül Szűcs, Vukmir, Rósa, Leo és Penksa tetszett. Meg mondjuk Nógrádi, de ő kicsit flegma volt. Akár mesterhármast is elérhetett volna.

A Vasasnak meg így nem nagyon lesz helye az NB1-ben.

-Dino-

Előzmény: Greenie (88481)
Greenie Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88503
Küldtem erre a címedre a mailt!
Előzmény: Zig_d (88502)
Zig_d Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88502
Greenie,
milyen neven nyomod?
Mert esetenkent en is jatszom...

Kuldheted emailben is a valaszt, ha ide nem akarod feltenni!

Alkeszt sportminiszternek!
Zig

Előzmény: Greenie (88498)
Zig_d Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88501
Nem sietunk sehova, raer holnapig! ;)

Nekem egy megjegyzesem es ket kerdesem van a beidezettekhez:

A megjegyzes:
Igen, valoban ugy van, hogy a szurkolok rosszul viselik, ha nem tudnak arrol, mi tortenik az Ulloi uton. Ez szvsz termeszetes es mindig is igy volt.

Az elso kerdes (a kapcsolodo kerdesekkel):
Le van-e fektetve, hogy milyen formaban kell Kovacsnak torleszteni a szerzodesben megigert penzt?
Ha nem, miert nem, es ez kinek a felelossege (Furulyas?
Ha igen, es ennek Kovacs nem felelt meg, akkor miert nem lepnek fel az illetekesek (Furulyas, IT) a szerzodesszegovel szemben?
(Mert amig a Fradi legitimnek tartja Kovacs eljarasat, addig en is azt fogom tenni. Ugyanis mindenki felelos vezetotol elvarom, hogy a Fradi erdekeit tartsa szem elott elso helyen es amennyiben a Fradinak barmely szerzodesszego eljarasbol kara szarmazik, akkor azt vigye jogorvoslati forum ele vagy probalja mas eszkozokkel kikenyszeriteni a szerzodeskoveto magatartast.)

A masodik:
Feltetelezve azt, hogy a szerzodes adta lehetosegek kozott jart el Kovacs, miert nem adja el a Fradi a reszvenyeket es, ha nem sikerul avagy nem sikerul annyiert amennyivel Kovacs tartozott, akkor behajtani rajta a kulonbozetet?

Hajra Fradi & vesszen haynau!
Zig

Előzmény: Ferencváros_28 (88497)
Zig_d Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88500
Tegyuk tisztaba ismet a dolgokat:

A hazai futball modern (ertsd: miota az un. huliganizmus egyaltalan temakent felmerult, miota nyugati mintakat kezdtek kovetni mind szervezeti, mind szurkoloi szinten) toreteneteben meg a jelenlegi buntetes is peldatlan merteku. Palyabezaras + tobb tiz millio.
Ezt kezdik elfelejteni, es, peldanak okaert, a monopol helyzetben levo sportnapilap online kiadasa csak tovabb szitja a hangulatot, tessek megnezni a vonatkozo cikkekhez mellekelt 'szavazas' kerdesfelteveset: "Tudtam, hogy ugysem buntetik meg oket KOMOLYAN". (Kiemeles tolem.)

(Egyebirant a -6 pont valoban csak a tavalyi bajnoksagra vonatkozhatott volna, felteve, ha lenne hasonlo szabaly.)

De mi is lehetett volna ennel is komolyabb buntetes?
Ha peldaul kizartak volna minket vmelyik alsobb ligaba, mint ahogy azt tobb 'joakaronk' szerette volna, nos, az - szerintem - indokolatlanul durva lett volna. Viszont ez leginkabb a 'professzionalis' labdarugasnak tett volna rosszabbat, mert, lassuk be, Fradi nelkul eleg gyenge es unalmas lenne az elso osztaly, nem is beszelve a nemzetkozi szereplesekrol.
Nekunk, talan, meg jot is tett volna, mert kicsit letisztult volna a kep: azok az emberek es csoportok, jatekosok, szurkolok es vezetok, akik a Fradibol es nem a Fradiert elnek es akarnak elni, egyben teszik ezt evek ota valoszinu megritkultak, legjobb esetben eltuntek volna a Ferencvarosi Torna Club labdarugo szakosztaly kornyekerol. El lehetett volna kezdeni egy hosszabb tavu epitkezest fiatalokkal es igazan a Fradiert dolgozokkal.
Szurkoloi szempontbol mindenkeppen egy szenvedes lett volna, de igy is azt mondom, nagyobb nezoszamot produkalnank egy alsobb osztalyban mint az elsoben legtobben (ha nem a legmagasabbat...), es igenis olyan korulmenyek kozott is mindenhol ott lettunk volna!

Az, hogy forditott esetben mi tortent volna, azt hiszem ezt mindenki tudja modellezni, ezt leginkabb koltoi kerdesnek szanhattad. ;) En ugy gondolom, ez nehezen fordulhatott volna elo hasonlo vegeredmennyel, teszem azt, Debrecenben. (Csak rovid indoklas: nagy valoszinuseg szerint mi nem leptunk volna le tiz perccel a vege elott es megvedtuk volna sajat jatekosainkat.)

Az, hogy a palyan legalabb ezer ember volt bent es ezt te ugy veszed, hogy ok/mi vegigneztuk az egeszet, eros csusztatas. Ugyanis, es ezt mindenki tudja, maga a 'balhe' ropke 1-2 perc alatt zajlott le, amikor meg relative kevesen voltak bent. Amikor a tuntetes zajlott, mar valoban tobb ezren voltunk, de ekkor mar erdemi 'balhe' nem tortent.

Azt azert tovabbra sem hagyom szo nelkul, ha mar te tolunk varod el a '30 randalirozo' kiszureset, hogy en pedig arra kerjelek, keritsetek elo (vagy keritessetek elo a rendorseggel, ha mar ugyanezt a mi esetunkben mindenki kovetelte) azokat a szemelyeket akik baseball utovel vertek rendezoi mellenyben (vagy anelkul) a Fradistakat Debrecenben.
Vagy azert, mert azt nem latta a fel orszag mert nem adta a tv az nem szamit legalabb hasonlo (ha nem felhaboritobb) botranynak?! Allitolagos rendezok fegyverekkel tamadnak meg artatlan nezoket???

Hajra Fradi & vesszen haynau!
Zig

Előzmény: sx7 (88495)
lendvair85 Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88499
A parasztja...
Előzmény: Greenie (88498)
Greenie Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88498
Off

Csak , hogy mennyire primitívek a dózsások!
Játszom a honfoglalón, kiderült a másik két játékosról, hogy az egyik FRADISTA (nickből adódóan), a másik meg sötétlila.
Lehet üzengetni, na most a primko lila mit üzent, köszönés helyett?
Sz.. Ferencváros.
Nem csodálkoztam, nem is vártam mást!
A játékvégét már nem élte meg a buta parasztja!:))

On

Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88497
Kovács Ádm nyilatkozta le a pénteki NSben:

"-A Ferencvárosnál nemigen lehetnek belügyek. A Szurkolók rosszul viselik, ha nem tudnak arról, mi történik az Üllöi úton.
- Mire kiváncsi?
- Amire mindenki! Megkapta-e a Fradi a szerződésben kikötött összegeket?
- Az első háomszázmilliós részletet már megkapta. Igaz, egyelőre nem pénzben utaltunk.
- Ezt nem értem...
- Arról van szó, hogy még tavaly december harmincegyedike elött letétbe helyeztük a vállalásaink fedezetét, mégpedig értékpapir formában.A cégem, a Celladam RT részvényeiről van szó,[...]"

A többit holnap, ha nem gond, most mennem kell.

Előzmény: Zig_d (88494)
sx7 Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88496
Bajzát nem is ilyen .Így az néz ki aki Bajzáttal ütközött:)
Előzmény: Kisgonosz (88492)
sx7 Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88495
Nos arról van szó,hogy abba kell belegondolnotok,hogy ti milyen büntetést szerettetek volna abban az esetben ,ha lerúgjuk (szurkolók)Pintér mestert(hátulról!!),meg mondjuk Gerát megpakoljuk 6an.Gondolom menne az anyázás irányunkba . .

Az lenne a lényeg ,hogy azt a 30randalírozót kiszűrjék(kiszűrjétek ti magatok),hogy a jövőben ne történjenek hasonló események.Mert amit én nagyon sajnálok,az az ,hogy bent volt a pályán legalább ezer ember aki mindezt végignézte.Ez ami nekem igazán fáj.Meg 1-2pár vadbarom hozzászólása a Loki topicban.

Na tessék szurkolni Csütörtökön,mert szerintem geci jó a Brugges . . .

Előzmény: DINO (88473)
Zig_d Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88494
Egyebkent a penz-kerdeshez:

Ez az ertekpapir-dolog kamu.
Ha az adott hataridoig nem fizet, akkor nagy valoszinuseg szerint tenyleg nincs penze Kovacs Adamnak. Eleg elszomorito dolog ha igy van es ebben az esetben valoban el kell gondolkozni a folytatas mikentjen.

Addig mindenesetre a reszemrol meg el az a bizonyos megelolegezett bizalom.

Hajra Fradi & vesszen haynau!
Zig

Zig_d Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88493
Hagyjuk mar ezt az allando 'hazudozassal' dobalozast. (Az alabbiakban harom hozzaszolasodbol kettoben ez van.)
Ez a maniatok es mar kezd egy kicsit visszataszitova valni. (A masik a 'szarkavaros' tortenet. Ami ezen merce szerint viszont is igaz.)

Ez lenne a konstruktiv es ertelmes kommunikaciotok?!

Hajra Fradi & vesszen haynau!
Zig

Előzmény: Ferencváros_28 (88462)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88492
okostojgli:)
bajzattol tanulta:)
Előzmény: ChrisRea (88491)
ChrisRea Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88491
hajra fradi

Tokoly a bajnoksaga gyakorolt elemeket vitt jatekaba:

lendvair85 Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88490
Ez mér lenne OFF???

Ez a Fradisták körében egy fontos bejelentés, hogy akinek gyereke van az vigyázzon a válogatott meccseknél, mivel veszélyt jelenthet a gyerekek lelki épségére!!! :))

Előzmény: Greenie (88489)
Greenie Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88489
Off

Nézem a meccset, a kisfiam is a TV-t bámulja...
Csere a válogatottnál, bejött az előember.
A gyerek meglátta, és hangosan felsírt!
Alig bírtam, megnyugtatni, csak nehogy este emiatt rosszat álmodjon!

On

andD Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88488
Szvsz ez tipikus magyar mentalítás.
Majd én megmutatom, hogy jól beb@szom, aztán ez lesz belőle...
Előzmény: lendvair85 (88486)
Greenie Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88487
Nem rúgdossa a büntetőket a Fradiban sem.
Nem is értem, miért vállalta el!
Előzmény: lendvair85 (88486)
lendvair85 Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88486
Azt nem értem, hogy ilyen szinten miért nem tudnak ezek a játékosok büntetőt értékesíteni???

A nagy kinai sztár Kenesei is jól elbaszta csütörtökön...

Pedig ha a Töki berúgta volna akkor megfoghattuk volna a szőröstalpúakat!!!

Előzmény: andD (88484)
újpesti SOHA Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88485
100 Simekre nem cserélném el a TITIT!!!!
CSAK A KRISTON!!!!
Előzmény: T0mika (88480)
andD Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88484
Elég flegmán rúgta...
Előzmény: lendvair85 (88482)
lendvair85 Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88483
Na azért!!! :))

Azt hittem alszol még...

Előzmény: T0mika (88480)
lendvair85 Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88482
Ezt nem hiszem el hogy a Tököli nem tud berúgni egy 11-est...

Mindezek mellett jól jáccik!!!

Greenie Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88481
Hagyjuk már ezt!:))))
Előzmény: T0mika (88480)
T0mika Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88480
CSAK A KRISTON!
CSAK A KRISTON!
CSAK A KRISTON!
CSAK A KRISTON!
CSAK A KRISTON!
CSAK A KRISTON!
CSAK A KRISTON!
Előzmény: lendvair85 (88479)
lendvair85 Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88479
T0mika miért nem reagálsz az Isten góljára???
Előzmény: Greenie (88476)
Greenie Creative Commons License 2004.02.21 0 0 88478
Rapits!
Küldtem neked mailt!
Egyre sürgősebb a dolog!:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!