Keresés

Részletes keresés

Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92831
Boldog Születésnapot!

Egy kupagyőzelem igazán méltó ünneplés lehetne, remélem ezzel a fiúk is tisztában vannak!

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: pipi (92830)
pipi Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92830
105 évesek lettünk!

1899. május 3. Egy egyszerű szerdai nap volt. Senki sem tudhatta, hogy sporttörténelem hányszor, de hányszor felidézi majd. - FTC.hu -
A Ferencvárosi Polgári Körbe sok-sok ember igyekezett a Bakáts téren 1899. május 3-án este hat és hét óra között. Ezen az estén a kerület lelkes fiataljai az idősebb és tehetősebb polgárokkal együtt megalakították az FTC-t. Így ez a klub hivatalos megalakulásának a dátuma. Első elnöknek dr. Spinger Ferencet, a kerület kedvelt ügyvédjét választották. Az alakuló közgyűlésről beszámoló Sport világ 1899.május 7-ei számából idézünk:
„A Ferenczvárosi Torna Club folyó hó 3-án este 8 órakor tartotta alakuló közgyűlését számos tag jelenlétében a Ferenczvárosi polgári kör dísztermében. Hindy Kálmán korelnök megnyitván a gyűlést felszólítja Weisz István ideiglenes titkárt, hogy terjessze elő az alapszabályokat. A közgyűlés az alapszabályokat egynéhány módosítás kivételével egészben elfogadta.”
Pontosan 105 évvel ezelőtt alapították meg a Ferencvárosi Torna Clubot!

mash Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92828
kavicsnka= Kaviccsal vagy Kavics-csal???
Előzmény: mash (92826)
mash Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92826
na igen
nehéz kérdés
pont ezt beszéltük kavicsnka, hogy be kell ismernünk Pintér könnyűnek találtatott
Előzmény: R.P.P. (92824)
mash Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92825
én a szombati utolsó edzésre gondoltam
bocs ha nem írtam
Előzmény: R.P.P. (92819)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92823
Nem ez a lényeg.

Egyrészt a Sopron az Sopron, a Fradi az meg Fradi. Nálunk még nem lenne képes 4 gólt löni. Itt jóval nehezebb. Másrészt motiváltá pont az tette, hogy bizonyitson a Fradinak.

Harmadrészt még egyáltalán nem érett focista. Volt pár jó meccse és tehetséges. De nem több. Ilyen erővel Feczesin is az.

Előzmény: Törölt nick (92821)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92822
borzalmasan szar a csapatunk
nincs egy normális középpályásunk.
Töki hajtott, de ő sem talált be. Gera meg amig cselezget, addig nem lesz gól... Semmi gólveszélyt nem jelent.
ennyi

Fatboy

Törölt nick Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92821
"ha ezt valaki nem látja be az hüje"

Én nem látom be. Lehet, hogy hülye vagyok, de szerintem nem az alatt a tíz meccs alatt erősödött meg és vált érett labdarúgóvá, amennyit Sopronban eltöltött. Tudtommal az első négy meccsén négy góllal és két gólpasszal vétette magát észre. Tehát rögtön ilyen teljesítménnyel rukkolt ki, és nem "erősödik".

Bocs, egy hülye véleményét olvastátok.

Hajrá Fradi!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

Előzmény: mash (92818)
mash Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92818
mert elküldte megerősödni Sopronba és ezzel jót tett a Huszti gyereknek
azért

ha ezt valaki nem látja be az hüje

Előzmény: ElitJaszub (92816)
mash Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92817
az a baj, hogy a középályánk áll és nem fut
nem képesek labdát levenni, passzolni, kiugratni a csatárokat
egy lófaszt nem érnek

ha Gera akkora zseni, amekkora nem, akkor adna forintos zsugákat
de egész tavasszal egy kalapszar

huzzon ki a gecibe külföldre, ahonnan visszazavarják, mert egy forintot nem ér
elszipuzta a legfontosabb éveket és ezért SOHA nem fogja bírni a terhelést, mert nem kapta meg 16-18 évesen

Előzmény: R.P.P. (92814)
ElitJaszub Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92816
miért?
Előzmény: Ferencváros_28 (92808)
mash Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92815
hol találtam meg Tökölit, azt írtakm róla ő legalább küzd hajt

tisztagatyás=lipcsei

a lófaszt nem értik
faszszopó kis buzik

visszanéztem: a padról folyamatosan az jött, hogy ne esztelenlül ivelgessük fel a labdát, erre mit csinálunk??? Felíveljük a Rósa mega Tököli fejére.

Előzmény: R.P.P. (92814)
Apus Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92813
Igaz, de talán ő az egyetlen, aki odateszi magát :)
Szerencsétlen Bognár nem tud szabályosan szerelni, ráadásul esze sincs, mivel T.N. nem a kapu felé ment, tehát ha el is megy, valszeg vagy kivezeti a labdát a vonalon túlra, vagy nem tudja beadni rendesen... (ez most csak eszembe jutott)
Szóval amíg egy játékos megteheti azt, hogy nem adja a maximumot, addig nem lesz jó a focink! Viszont elküldeni se lenne értelme őket, mert:
1. nincs jobb,
2. ha van, nem lehet megfizetni
3. elmegy egy másik magyar csapatba és a Fradi ellen kettőzött erővel küzd (Wukovics, Sitku...)

Hozzunk 15 törököt, török edzővel és legalább lesz csapatunk :)

Előzmény: TheZo (92812)
TheZo Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92812
Apa! Szerintem nem a tulajdonos "rugja a gólokat"
azt tökinek kéne nem? -:))))))
Előzmény: Apus (92807)
mash Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92811
remélem szerdán már igen!

az a baj, hogy Soma lesérült és nincs Lipcseinek alternatívája

talán Gyepes és Kapics félépül, szombaton mindkettő csak futkározott, körbe körbe

a hitgyülis meg a tisztagatyás egymást nyujtotta, mert szerdán elfáradtak abban, hogy szemmel követték a brazilokat

Előzmény: Wisey_ (92809)
Wisey_ Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92809
Husztit most utólag bánjuk, persze, de így legalább láthatjuk, hogy van benne fantázia.

Ha itt marad, úgysem játszott volna!
Nógrádi/Károlyi/Szalai/Takács játszik? Nem.

Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92808
Husztiról. Szerintem ez az egyetlen olyan döntése Pintérnek, ami jó volt.
Előzmény: reszteltmáj szilvásgombóc (92802)
Apus Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92807
Az nem baj, hogy nincs a Garami! Az a baj, hogy van a Furulyás! Amíg ő itt van, nem lesz olyan tulajdonosa a csapatnak, aki komolynak tekinthető, csak olyan lesz, aki meghagyja őt a posztján, ezáltal marad a játékosuralom!
Commune Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92806
Az volt a balfék, aki elküldte Garamit és idehozta a Pintér "hátramozdító" Attilát.
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92805
-a
Előzmény: Kisgonosz (92804)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92804
nem tom miert a Gera a celpont...szvsz lehetne meg emliteni elotte vagy 8 jatekost, akit seggbe lehetne rugni...jol
Előzmény: reszteltmáj szilvásgombóc (92802)
Tim úr Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92803
ha megnyernénk valami csoda folytán szerdán a kupát, azonnal el kellene kezdeni építeni a jövő évi csapatot a fiatalokkal, és nem a bajnoki cím megszerzésére kellene törekedni.
reszteltmáj szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92802
Ebben igazad van.

Azért halkan hozzáteszem, hogy az egy dolog, hogy nem megy a játék Grzsonnak, de mostanában felettébb flegma és nagyképű is.

Ami Pintér hibája, hogy hagyta elmenni Husztit, és ezt a sok telibevert köcsög román-szlovák szutykot játszatja.

Előzmény: Ferencváros_28 (92796)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92801
Pont azzal bizonyíthatná, hogy "nagy edző", ha Lipcseit merné lehozni. Láthatóan sokkal nagyobb Lippi tekintélye, mint Pintéré. Már jóval korábban megírtam itt: Pintér ezért bukott meg. Mert nem tudott úrrá lenni a Lipcsei-birodalmon (a csapaton belül). Szerintem Husztinak is ezért kellett mennie: Petike túrta ki az öltözőből, mertr túlságosan romlatlan volt, túl komolyan vette a Fradizmust, és hajtott. Petike nagyon nem örült volna, ha fél év múlva Huszti Szabi nevét skandálja a közönség, ő meg kiesik a pixisből. De szerintem már ő is érzi, hogy baj van, már nem isten a szurkolók szemében. Néhány éve, ha szabadrúgáshoz jutottunk kedvező pozícióból, rögtön jött a "Lipcsei Peti"! kórus. Ma semmi. Mert egy lóf@sz az, amit művel. Őt kellene először kitenni a csapatból. Meg persze Sasut, Leot, Rósát, Bognárt, Szkukaleket.

A tegnapi meccsről: lefocizott minket a Dózsa, sajnos el kell ismerni. Kiemelni csak Szűcsöt, Tökölit és Takácsot lehet (utóbbi kifejezetten kellemes meglepetés volt: tényleg már 22 éves? hol volt eddig ez a srác???), bár Töki sok helyzetet kihagyott (szokás szerint), viszont rajta kívül senki nem volt képes helyzetbe kerülni, és hajtott, mint a ricinus. Tűrhető volt még Dragi, Botis most nagyon nem volt meggyőző.

Simek úgy szopatta Szkukit, ahogy akarta, nem értem, hogy maradhatott fenn Igor. Tóth Norbert is élt Kriston oldalán. Középen teljesen tehetetlenek voltunk, elől semmi mozgás, és rendszeresen késtünk egy ütemmel. Néha kifejezetten látványosan, szinte kivártak a mieink, aztán mire "észbekaptak, már nem értek oda a lasztira. Gera is gyenge volt (sajnos azt kell mondani: most már szokás szerint), szinte semmi nem jött be neki.

Összafoglalva: katasztrófa volt a tegnapi meccs, elfogadhatatlan, gyalázatos, hogy egy FRADI így játszik hazai pályán a legnagyobb rivális ellen. Debrecenben ilyen játékkal és hozzáállással megint kapunk egy ötöst. Bár ne legyen igazam...

Hajrá Fradi!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

Előzmény: R.P.P. (92797)
mash Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92800
Tökszivel elveszitünk 7 sárgalapot, talán esélyünk lesz jövőre a Fair play díjra

több lapot kapott , mint gólt rugott ez ám a csatár, igaz mostanában küzd, hajt, ami a minimum

vagy itt van a hitgyülis hüjegyerek
nagyon helyesen cserélte le a Pintér, be se kellett volna hozni, takarodjon hallelujázni a sok bírka közé, ott a helye, szipus kis geci
évi nagyon sok milláért jáétsza a sértödöttett, mert nem mehet a gyülibe
a kurva anyját

vagy a román geci sasu??? mit keres a csapatban??

ott van Pinyő hibája, hogy már rég a Nógrádi gyerek lenne nálam a csatár csere, és a Szalai meg a Károlyi a két szélső középpályás csere

megkellene próbálni

remélem szerdán megteszi

ugyan már szarok rá, idén nem igen megyek már Fradi meccsre

pénzéhes lusta geci mind

élükön a futni nem akaró/tudó Lipcseivel

ááááááááááááááá

elegem van a fociból

Előzmény: Nyugdijas_szektor (92789)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92798
Igen, és remélem van olyan nagy edző, hogy magát is lecseréli.
Előzmény: R.P.P. (92797)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92796
Mégis Gerát és nem Lipcseit hozta le.

Előzmény: reszteltmáj szilvásgombóc (92794)
reszteltmáj szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92794
Ha etetleg valakinek nem tünt volna meg, éppen egy edző- buktatás zajlik szeretett csapatunknál.

Érdekesség, hogy újra és újra előkerülnek különböző forrásokból hírek a tippmixről. És furcsa, hogy mindig Lipcsei a főszereplő...

Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92793
Csak kijött az új mester munkája.

Előzmény: Kcsita (92791)
Wisey_ Creative Commons License 2004.05.03 0 0 92792
Talán jobb is, hogy befújta a 11-est!

Így legalább jobban kitűnik, mennyire szarok vagyunk :( Egy alibi 0-0 nem lett volna jobb...

Nem szívesen mondom ezt, de megérdemeltük.

Előzmény: MACuser961 (92737)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!