Keresés

Részletes keresés

elefantkillah Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91773
" felsőbbrendűség még nem elfogadott törvény hazánkban.
" remélem nem is lesz
Előzmény: takacsi (91772)
takacsi Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91772
Na, hála Istennek!

Akkor mindannyian egyetértünk, hogy a mötökások szándékosan hazudnak és gyalázkodnak.
Nem volt tiltott jelkép, nem lehet nácizni, nincs keresnivalója senkinek.
Mert sajnos az újpestieket még mindig többet gyalázta a tábor, mint a mötökásokat.
Márpedig ember és ember között nem szabd különbséget tenni.
A felsőbbrendűség még nem elfogadott törvény hazánkban.
Gabiék öngólt rúgtak, mert ebből jól nem jönnek ki.
Újabb ellenszenvet keltettek, büntetésnek meg nincs alapja...

Előzmény: lendvair85 (91760)
DINO Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91771
Asszem jól látod.
A szennyes tisztára mosása megy.
Mondjuk a Fradinak hivatalból kötelessége védenie a játékosát és mindent megtennie a büntetés elkerülésére. Ezért van ez a köztes sztori arról, hogy hová is köpött Peti. Számtalan hasonló példa van. Anno Kispesten a "Tölcsért csinálok a kezemből" figura szintén Lipcseitől.
Vagy Friderikusz "majdnem" vörös csillagja, vagy a vasárnapi "majdnem" tiltott jelkép.
Mondjuk az utóbbit nem tartom szerencsésnek, de mivel a rendőrség hivatala, így nem érdekel.

Az MTK Baráti Kör, meg ahelyett, hogy tapsikolna a Fradi-tábor halvérűségén, inkább ellentámadásba lendül és provokál.
Ilyen minimális zsidózás régen volt már.
Most azt érik el vele, hogy legközelebb felerősödnek ezek a hangok.

-Dino-

Előzmény: Dope (91747)
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91770
Sajnos nem voltam besportolva...

Nem volt már idő inni meccs előtt!!!

Előzmény: DINO (91767)
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91769
Megmondom a frankót: nagyon jól tette a Lipcsei hogy leköpte, undorító módon viselkedett a Thorgelle.

Ez szerintem természetes hogy mindkét fél védi magát!!!

Ami tény, hogy láttam, hogy a Peti leköpi a Sanyikát!!!

Előzmény: Kcsita (91768)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91768
Ezt elfogadom, hiisz élőbe láttad. A Pepe eldönti hogy mit fog tenni. De a Torghelle Sanyinak is lehetne bevállaos és elmondja, hogy cukkoltam és ezért köpött le, de ehelyett azt mondja nem csinált semmit... Te érted ezt?

Előzmény: lendvair85 (91766)
DINO Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91767
Szegény Robi!
Tényleg ő a koronatanú.
Aki mindent látott, de már azt sem tudja, hogy mit. :-)))

Szerintem mondd azt, hogy be voltál sportolva és vízióid voltak. :-)
Vagy azt, hogy Lipcsei tulképpen a tiltott jelképet köpte le. :-)))

-Dino-

Előzmény: Törölt nick (91713)
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91766
Az igazság az, hogy a saját szememmel láttam hogy pofánköpi!!!

És ha ezt én láttam és a Peti tagadja akkor szted ki hazudik? Én?

Előzmény: Kcsita (91764)
andD Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91765
Torghelle különben is minek keménykedik az NS-ben?
Majd valaki jól szájbab@ssza, aztán nézhet.
Előzmény: Kcsita (91764)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91764
Nézd ilyet ne mondj, hogy hazudik! Az ártatlanság védelme neki is jár. Nem szent ember, a Peti, de magától nem szokott kiborulni!

Szerintem derűljön ki az igazság...

De megjegyzem megnéztema videonés Torghelle Sanyika... hogy is mondjam, azt mondja, hogy a Lipcsei Peti fél centire tőle szembe köpte őt, és ő nem csinált semmit és szerinte aLipcseit kellett volna kiállítani a bírónak.

Na most akkor ki a hazudós?

Előzmény: lendvair85 (91763)
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91763
Szerintem az NS alaptalanul írta a cikkét...

A Lipcsei meg hazudik!!! Ami persze érthető... Nem akar eltiltást...

Előzmény: Dope (91748)
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91762
Az biztos !!! Én olyan ideges voltam, tele voltam indulattal, nagyon szájba tudtam volna baszni a Sanyikát...

Amúgy semmi balhé nem volt, nem tudom mit kreálnak ezek a fasz újságírók...

A megszokott rigmusok viszont csak a végén kerültek elő... És akkor is vagy kétszer elismételtük és kész...

Előzmény: Greenie (91761)
Greenie Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91761
A lényeg az, hogy megérdemelte a köcsög torg here!
Előzmény: lendvair85 (91759)
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91760
takacsi!!!

Én is ugyanilyen zászlót láttam és arról feltételeztem, hogy az lehet...

Nem vitázni akartam...

Előzmény: simita (91719)
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91759
Telibeköpte a Lipi!!! :))

Ez nem kamu!

Sztem a Petinek mondták, hogy ezt nyilatkozza, mert a végén még eltiltják...

Előzmény: Törölt nick (91713)
elefantkillah Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91758
énse értem ezt a hisztit.
Előzmény: andD (91757)
andD Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91757
A meccs végén tényleg volt már néhány durvább rigmus, de különben semmi különös.
Az MTK-soknak mindig üldözési mániájuk van...
Előzmény: elefantkillah (91756)
elefantkillah Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91756
én nem mondtam, hogy tiltott jelkép lett volna.
1ébként beszéltem egy mtk drukker komámmal, és ő azt mondta, hoyg szerinte semmi dráma nem volt, tök normális volt minden.
Előzmény: andD (91752)
GOUDALE Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91755
Mindorokke sport
Kcsita Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91754
OFF De nagyon érdekes!

Varga Zoltán

*

Amikor Varga Zoltánt a csapat (és a vezérszurkolók egy része) megbuktatta Győrött, akkor az volt a jelszó: ezután csak jobb jöhet. Hát nem jött jobb. Sőt... Varga Zoltánt viszont sikerült teljesen lejáratni. Maradék nimbuszát, tekintélyét is tönkretették, s bizony, a kedvét is elvették. Jóideje nem találtuk, és csak most, kedden sikerült (mobil)telefonvégre kapnunk.

- Csak nem Nigériában vagy? Utoljára az volt a hír rólad, számos lap megírta, hogy odakint előnyös szerződést kínáltak számodra...
- Amiből semmi sem igaz. Egy menedzserféle találta ki, hogy saját magát népszerűsítse.
- Hát akkor hol vagy most?
- Egyre ritkábban Magyarországon és egyre gyakrabban Münchenben.
- Azért az ETO mélyrepüléséről biztosan hallottál… Még mélyebben repülnek, mint veled...
- Igen, hallottam. Nem csodálkozom. Miután eljöttem, utólag megtudtam: nemcsak az én megbuktatásomra ment ki akkor a játék - hanem a Tippmixre is... Saját vereségükre fogadtak... Ezek persze belső, de bizonyíthatatlan információk...
- Most valamelyest megnyugodhatsz, a jelek azt mutatják: nem csak benned volt a hiba.
- Már amennyire ez megnyugtató lehet. Mert inkább azt jelzi: egy edző egyszerűen nem lehet okos Magyarországon. És erős sem... Sem akkor, ha lebratyizik a srácokkal, sem akkor ha megpróbálja véghezvinni az akaratát. Én az előbbire nem voltam képes, az utóbbihoz viszont egyedül gyenge voltam. Játékosuralom van, ami volt régen is, de más játékosokkal és más játékkal... Az van, amit ők akarnak, és ha ők nem akarják a kemény munkát, ha ők a Tippmixből akarnak megélni, akkor nem tehetsz semmit.
- Egy kollégánk szerint Lothar Matthäus kijelentései nagyon emlékeztetnek arra, amiket te mondtál, visszatérted után. Csak őt egyelőre nehezebb kikezdeni...
- Én is olvasom, amiket Matthäus mond, és valóban ugyanarra helyezi a hangsúlyt. Nagyon leegyszerűsítve arra, hogy dolgozni kell, keményen és hogy egészen másképp kell hozzáállni a játékhoz is. Csak hát ő még nem tudja, vagy talán még nem érzékeli: a játékosok ebben nem partnerek. Ösztönösen védekeznek, hogy megőrizhessék ki nem érdemelt kiváltságaikat. Magyar módon. Összeállnak, és nyomják a szöveget. Mint egy suttogó propagandával, úgy hatnak. Ezzel fogják Matthäust is lejáratni. És nemcsak a nézőtér hangadóit, hanem a sajtó egy részét is befolyásolni tudják. Én most itt úgy látom: ha az első két vb-selejtezőn nem ér el sikert, akkor Matthäust is megeszik. Akkor nem sokáig húzza Magyarországon. És nem az ő hibájából... Ezt az ellenállást neki nagyon nehéz, mondhatom, lehetetlen áttörni.
- Akkor mit lehet csinálni?
- Ezt nehéz néhány szóban elmondani. Ha nem lesz gyökeres változás, a magyar futball halálra van ítélve. Én választóvonalat húznék. Akik olyan szinten romlottak, hogy már képtelenség átállítani őket, azoktól megválnék. Menjenek dolgozni... És a helyükre felhoznám azokat a fiatalokat, akikkel még lehet kezdeni valamit. Még ha tudom is, hogy ez egyáltalán nem egyszerű.
- Sokan szeretnének már régóta valami hasonlót. De a magyar futballban, legalábbis az öltözőkben és a környékükön nemhogy forradalom, de még rendszerváltás sem valószínű...
- Ha meg sem próbáljuk, akkor persze, hogy nincs esély rá.
- Mit csinál most egy "bukott" forradalmár"?
- Ha rám célzol, hát... Szeptember óta azt élem fel amim van. A futballban - semmit.
- Tarsoly Csaba, aki mögéd állt, Győrbe vitt, aztán mégiscsak engedett az erőszaknak és utadra bocsátott, már nem próbál segíteni? Szó volt arról, hogy Csepelen egy utánpótlás központot hoz létre a számodra...
- Nem, abból nem lett semmi. Egyébként is: csak egyszer-kétszer, akkor csak nagyon röviden beszéltem Tarsoly Csabával. Lehet, hogy neki is elmegy a kedve attól, ami a magyar futballban van.
- Mi lesz így veled? Mármint veled és a futballal?
- A barátaim most azon ügyködnek, hogy Aszódon az Árpád iskolában egy utánpótlás-centrumot teremtsenek. és azt irányítsam. Lenne is kedvem hozzá, talán össze is fog jönni a dolog.
- Amúgy?...
- Amúgy? Németországban is próbálkozom. Konkrétum még nincs. Hogy azért örömhírt is mondjak: nagypapa leszek. Nyolc év után először találkozom a lányommal, hozzá sietek...
(Sport plusz, bocsák)

andD Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91752
Nem!
Az egy keltakeresztes zászló volt.
Nem tiltott jelkép!!!
Előzmény: elefantkillah (91745)
T0mika Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91751
Lipcsei

megertem. nem lehet tul buszke arra amit tett. nalam valakit lekopni szinte a legnagyobb megalazas.

de mint irtam, ketlem, hogy lenne olyan labdarugo itthon, aki kimondja azt, hogy: igen lekoptem, megbantam, sajnalom.

Előzmény: Dope (91748)
Kevin Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91750
Mi van oreg? Bezart a zsinagoga?
Előzmény: Törölt nick (91700)
Dope Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91749
Ez itt Daniel Rednic, de az előzőt nem ismerem :)
Előzmény: Greenie (91736)
Dope Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91748
Valaki hazudik.

vagy a NS, vagy az FTC.hu, vagy maga Lipcsei

Előzmény: Dope (91747)
Dope Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91747
De akkor mi az az NS-sztori? Meggondolatlanul nyilatkozott nekik, majd letagadta, vagy a firkászok találták ki az egészet?

Netán a mostanit a kommunikációs iroda kreálta Lipcsei tisztára mosása érdekében?

Előzmény: T0mika (91746)
T0mika Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91746
lekopte. a nyalnak egy fikarcnyi ive se volt, egyenesen bele az szemebe a kis fattyunak.
dehat mit mondjon a honlapnak?
ugyse fogja (senki mas sem), hogy igen lekoptem, de bla bla bla
Előzmény: Törölt nick (91713)
elefantkillah Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91745
az szeritnem egy Oi! keresztes zászló volt. kicsit hasonlított a horogkeresztesre, de kriston is hasonlít del pierora.
Előzmény: takacsi (91712)
CSAKAKRISTON Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91744
FIGYELLEK!
Előzmény: Greenie (91649)
Greenie Creative Commons License 2004.04.19 0 0 91743
Azért hát!
Beszabadult az ültetvényről, most itt rontja a levegőt!
Előzmény: R.P.P. (91741)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!