Keresés

Részletes keresés

andD Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91161
Saját magunknak tettük izgalmassá a 2. félidőt - teljesen feleslegesen. Már korábban is eldönthettük volna a továbbjutást.
Tököli gólja nagyon laza volt. Egy sárgát persze mai is sikerül összeszednie...

Hajrá Fradi!

Don Palesz Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91160
Ma én is kimentem a meccsre, az első félidő viszonylag jó volt, a második katasztrófális. Ahogy megszereztük, mindjárt el is adtuk a labdát, számomra felfoghatatlan volt, mért mindig zavaros helyre passzoltuk a labdát, és mért nem üresen álló emberhez, szinte csak vagtában vágtuk előre a labdát. Amit meg a védők néha műveltek, az mármár komikus volt.
Dope Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91159
Életemben sokadszor ki kell mondanom:
HAJRÁ FRADI!!
CSAK A KRISTON!!!!
Előzmény: Jerry CS.A.K. (91157)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91158
Gera: Szórakoztattuk a nagyérdeműt!
[2004-04-14 21:29]
A mieink érthetően boldogan nyilatkoztak a mérkőzésről. Gera Zoltán és Tököli Attila a továbbjutás mellett a góljának is örülhetett, míg Balog Zoltánnak és Sowunmi Thomasnak a visszatérése miatt is emlékezetes maradt a találkozó.
Pintér Attila:
- Örülök, hogy 90 perc alatt sikerült túljutnunk a Vasasom, így bekerültünk a döntőbe. Korán megnyugtató előnyt szereztünk, és mint minden kupameccsen, ezúttal is az volt a cél, hogy ellenfelünket felőröljük. Látványos gólokkal szórakoztattuk közönségünket. Annak örülök, hogy drukkereink nagy számban voltak jelen a Fáy utcában, és végig remekül biztatták a csapatot. Fontos lenne, ha a rájátszásban idegenben legalább ugyanennyien kísérnék el mindenhova a fiúkat. Most két budapesti csapat jutott a döntőbe, remélem, lesz arra lehetőség, hogy a döntő helyszínét megváltoztassák, hiszen mindkét csapatnak és szurkolóinak 400 kilométert kellene utaznia. Tudjuk, hogy a zalai városban is sokan szeretik a Fradit, de jobb megoldásnak tűnik egy budapesti döntő. A fővárosban is megvannak a megfelelő helyek erre, ahol telt ház előtt, igazi jó hangulatú finálét játszhatna a két együttes. Azzal nem foglalkozunk, hogy ellenfelünk egy másodosztályú csapat lesz a döntőben, hiszen a Honvéd megérdemelten finalista. A világon bárhol képesek egy meccsre felszívni magukat az alacsonyabb osztályú együttesek, de mi szeretnénk megnyerni a kupát.

Gera Zoltán:
- Boldog vagyok, hogy a bodajki két gól után az elődöntőben is sikerült a kapuba találnom, annak pedig különösen, hogy ezúttal fejjel voltam eredményes. A szerda-szombat ritmus miatt fontos volt a hosszabbítás elkerülése, szerencsére meglehetősen korán megnyugtató előnyt szereztünk. Annyit szeretnék még elmondani, hogy ezúttal ismét a pécsi fiatalemberek szórakoztatták a fővárosi nagyérdeműt…

Tököli Attila:
- Örülök, hogy szombat után ezúttal is góllal tudtam hozzájárulni a győzelemhez. Lefújás után sokan gratuláltak a találathoz, azt mondták, hogy kívülről nem tűnt csúnyának, én is úgy emlékszem, hogy ez pályafutásom legszebb darabjai közé tartozik. Amikor megcsináltam a „visszacselt”, láttam, hogy a kapus kint áll, éreztem, hogy ez az a helyzet, amikor meg kell próbálnom elcsavarni fölötte-mellette. Bár a bal lábamon volt a labda, ez nem jelentett problémát. A második félidőben kapott sárgát sajnálom, de az esetnél a Vasas játékosa úgy rántott le, hogy a mezem is szétszakadt, a játékvezető viszont ellenem ítélt, ezért reklamáltam. Örülök a továbbjutásnak, és bízom abban, hogy május 5-én hasonló élményekben lesz részünk, mint tavaly május 6-án.

Balog Zoltán:
- Boldog vagyok, hogy hosszú idő után újra pályára léphettem. Még érzem a meccshiányt, de ha továbbra is bizalmat kapok, akkor biztos vagyok benne, hogy ezzel ne lesz gond a továbbiakban.

Sowunmi Thomas:
- Nagyon sokat jelentett nekem ez a 26 perc, amit a pályán tölthettem. Sajnálom, hogy Bíró a hajrában bravúrral hárította lövésemet, hiszen az igazi az lett volna, ha góllal térek vissza. Persze, azért a továbbjutás enyhíti a „csalódásomat”.

Kiss György:
- Feladatom, hogy sokat segítsem a támadásokat. A második gól előtt is ez történt, amikor a baloldalon vezettük a támadást. Láttam, hogy Tököli a másik oldalon jól mozog keresztbe, és sikerült pontosan elé tennem a labdát. Ilyen varázslatos átadás után már nem volt nehéz dolga… Persze ez csak vicc, én is csak ámultam azon, amit Attila csinált.


Előzmény: Jerry CS.A.K. (91157)
Jerry CS.A.K. Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91157
Életemben elösszrör kikell mondanom:
HAJRÁ FRADI!!
CSAK A KISPEST!!!!
T0mika Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91156
bazz, vacsorazas kozben olvastam :o
Előzmény: DINO (91113)
elefantkillah Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91155
ugyanmár Takacsi!

rég nem vagyunk egy olyan rendszerben ahol mindenkinek egyenlő véleményen kellett lennie. szerintem azért jó egy fórum mert az olyan tudatlan birkák mint én megismerhetnek egy csomóféle álláspontot egy adott kérdésben. az hogy a stílus milyen , nos az már más kérdés. de ebben nem csak az öreg a ludas (bár szerintem ő is néha megengedhetetlen hangnemben írkált), ezt neked is be kell látnod! pont te voltál aki árulózott fradistákat, meg komcsizott, meg bérencezett fradistákat. . engem is, pusztán azért, mert bizonyos politikai kérdésekben nem egyezett a véleményünk. ez a baj.
és most ugyanez. dino sokkulacsos, mert nem ért veled egyet. (volt már olyan politikai rendszer ahol szép lassan mindenki áruló lett aki ellentmondott a vezérnek..) miközben, ha az ember végig megy a hozzászólásaidon , láthatja, hogy sokszor tévedtél, tehát neked ellentmondani nem biztos, hogy a gyógyíthatatlan hülyeség, vagy a hazaárulás, vagy a sokkulacsoskodás jele. nem követem nagy figyelemmel életművedet de most kapásból eszembe a jut a kovács, mint jó magyar fradista . vagy az, hogy a szeiler/várszegi eltűnésével özönleni fog a nép az üllői útra.

az indexet meg lehet liberálbolsevikozni (ennek a szónak egyébként semmi értelme , nem lehet valami egyszerre valami liberális meg bolsevik egyszerre. ), de minek. sokan, mint én a fórumok miatt járnak ide, nem a polfórum miatt, hanem a sport, meg a kult, meg az egyéb fórumok miatt. és kurvára nem tisztem védeni az indexet, de most az mszp-s sztori után (meg az uj peter reagálását olvasva ) el lehet gondolkodni, hogy tényleg olyan e ez mint a gondola, csak pepitában.
üdv

Előzmény: takacsi (91152)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91154
Szerintem meg meggyalázni a stadiont a Fradi-árulás. Meg megverni a Fradi játékosait az a Fradi-árulás.
Előzmény: takacsi (91152)
Dope Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91153
Szegény Vanczák Vili bánta...
:))
Előzmény: lendvair85 (91150)
takacsi Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91152
Ez definitive nem igaz:

"én csak egy olyan fradista topikot ismerek ahol nem látnak szívesen más fradistákat, (durvábban, ahonnan ki vannak tiltva)"
Intelligens Fradisták tudják, hogy hülyeség konfrontálni.
Itt (majd remélem a www.fradidrukkeren találkozik mindenki), ez a topic az egységet őrzi.
Ha valaki öngyilkos lesz, az menthetetlen.
Itt egyetlen embert nem tűrt meg a döntő többség.
Visszajött, kapott egy ellenszavaztot.
Közben írt a tőle legtávolabb esőbe is, nem volt reakció.
Egyedül a sokkulacsos Dinónak írtam, rossz helyen jár.
Aztán beláttam, járjon.
Felesleges a tiltás, ha egyedi.
Itt akkor is minden Fradistának helye van, aki nem tette lehetetlenné magát totálisan.

Ezredszer is leírom, tudom hiába: mi a fenét keresünk egy liberálbolsi honlapon?
Ez önmagában Fradi-árulás...

Előzmény: elefantkillah (91148)
T0mika Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91151
nemkicsit
Előzmény: Kisgonosz (91149)
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91150
Hát télleg elég keserves volt....
Előzmény: Kisgonosz (91149)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91149
hat a masodik felido eleg siralmas volt.........
Előzmény: csumby (91147)
elefantkillah Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91148
én csak egy olyan fradista topikot ismerek ahol nem látnak szívesen más fradistákat, (durvábban, ahonnan ki vannak tiltva) .

grat a fiúknak!
hajrá Fradi!

Előzmény: takacsi (91139)
csumby Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91147
....A GYŐZELEM A FERENCVÁROSÉ!!!
A Honvéd lesz az ellenfél! :)
mash Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91146
már 2-1 Bárányos
és 1-1 a Zete meccs Drobjak vagy ki a szösz
Előzmény: markov1 (91145)
markov1 Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91145
FTC-Vasas 2:0 Gera, Töki 41. perc
Honvéd:ZTE 0:1
NoY Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91144
2-0, Töxi.
hmmm 8-)
NoY Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91143
ha így marad: Zete-Fradi döntő
NoY Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91142
góóóóóóóóóóóóól, Ger@
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91141
Áruló!!! :))
Előzmény: Dope (91112)
andD Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91140
Akkor elhagyhatnád végre a topicunkat...
Előzmény: Üllő (91137)
takacsi Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91139
Üllő!

Új vagy itt, nem tudhatod,
- ez nem az a topic, ahol magyarokat, vagy Fradistákat fasisztázhatsz
- ez nem az a topic, ahonnan bárkit kitakaríthatsz
- ahhoz óriási többség kellene és rettenetes sok hülyeség, hiba, hogy egy Fradistát innen nemkívánatossá nyilvánítsanak (volt ilyen, egy)
- saját topicodból igen, de innen nem, pláne egy törzstagot
- van több Fradista topic, ahova vannak, akik nem írnak, vannak, akiket nem tekintenek odavalónak, de ez a közös

Csak azért írtam ennyit, mert láthatóan nem tudod, hol vagy.

Előzmény: Üllő (91133)
Greenie Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91138
Fikanick!
Az a fasiszta aki leírja, hogy a béla név milyen eredetű?
Szerencsétlen.
Előzmény: Üllő (91133)
Üllő Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91137
Nem folyik bennem lila, csak egy kicsit szarul éreztem magam, amikor kint voltam a Pinyővel felkészülni a Győr játékából a megyerin (mert nem féltem ott lenni), akkor miattatok végig ezeket ordították a lila majmok:

"1. Zöld-fehér, zöld-fehér mindenki paraszt ki zöld-fehér.

2. Lipcsei Peti, lófejű geci.

3. Fradista cigányok, basszátok az anyátok!

4. Buzi Pintér, disznó Pintér disznó.

5. Utáljuk a zöldeket és a kispestieket.

6. Büdös paraszt Pintér."

Mindezt azért, mert faszságokat ordítoztok, és amikor finoman szólok, akkor leliláztok.

Előzmény: Ferencváros_28 (91135)
Greenie Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91136
Egy elmebeteg dózsás a lelkem! Hülye szegényke, náluk ez nem ritka!
Csak 3 mondat az eddigi hozzászólásaiból(abból a 9 db-ból)

"Az egyik újság szerint Dragónak olyan része rázkódott meg, ami neki nincs is."

"Ott nagy égés volt zöldben lenni, mert a 69. percben a gyenge Andorka helyett beállt a mi Nógrádink."

Bocs DINO!
"dino, te jó nevet választottáé, mert tényleg egy ősállat vagy"

Dope!
Olvasd vissza ennek a droidnak a szösszenetit,no comment...

Előzmény: Dope (91134)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91135
Ez egy dózsás, ne vedd fel.
Előzmény: Dope (91134)
Dope Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91134
Itt 50-ből 49 embernek semmi baja Greenie-vel. Ha Neked mégsem tetszik, sajnálom, erkölcscsősz.
Előzmény: Üllő (91133)
Üllő Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91133
zöldecske egy kicsit fasiszta vagy, ezzel csak a rossz hírnevünket kelted. Egy választásod van: innen kitakarodni örökre!!!
Előzmény: Greenie (91132)
Greenie Creative Commons License 2004.04.14 0 0 91132
BÉLA (magyar-szláv-német- héber )
Ezekután nem csodálkozom, hogy ő a kedvenc!:)
Hozzávesszük, hogy az egyik dózsás még ilyen nicken is írogat!:)
Előzmény: R.P.P. (91131)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!