Keresés

Részletes keresés

lendvair85 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91912
Én 1-0-al is kibékülnék...

Tavaly is sikerült megajándékozniuk szülinapom előtt egy nappal, egy 1-2-vel... :((

Előzmény: Törölt nick (91909)
monteverde Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91911
Én már 1-0-al is kiegyeznék holnap.
Majd rúgunk négyet a dózsának,vagy a lákinak.
Előzmény: Törölt nick (91909)
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91910
Dope!!!

Holnap meccs előtt mikor kezdjünk el inni???

Törölt nick Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91909
Tehát 7 támadó szellemű játékossal lépünk pályára!!! Szerintem ebből csak jól jöhetünk ki, a Siófok ellen nem lehet mást játszani, ugyanis ők 10 emberrel fognak védekezni.

FTC-Balaton 4:0

Előzmény: Greenie (91907)
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91908
Nem ártanék a csapatnak, azért mert nem szeretem a Kapicot...

De a Kapicnak sem ártanék...

Úgyhogy Hajrá Fradi!!!

Ja és tagadok mindent!!! :))

Előzmény: Dope (91906)
Greenie Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91907
A Balaton FC ellen várható összeállításunk a következő: Szűcs - Gyepes, Dragóner, Kiss – Kriston, Lipcsei, Leandro, Szkukalek – Gera, Tököli, Penksa.
Dope Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91906
Robi a koronatanú. Az ő kezében Lipcsei sorsa.

(megjegyzem, szerecse, hogy nem Kapicról van szó)

Előzmény: Greenie (91905)
Greenie Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91905
Te Robinak hívod a torg herét?:)
Én róla beszéltem.
Előzmény: DINO (91903)
DINO Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91904
Miért ne?
Nem indították időben el az órát a bronzmeccs utolsó másodperceiben. Akkor lőtte a BVSC a győztes gólt.

-Dino-

ui: A visszavágó holnap van?

Előzmény: markov1 (91902)
DINO Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91903
> Bizonyíték nélkül meg elég nehéz lesz!
Ki hinne, egy 22 éves kisköcsögnek?
Még tanuja sincs az esetnek, úgyhogy a torg here bekaphatja! <

Robi még nincs is 22 éves. :-)))

Majd beidézik tanúnak jol. :-)

Az eltiltási arányt én is így tippeltem.
Ezek korrektek, ha a kiállítások is azok lettek volna...

Ha előveszik a videót, akkor Torghelle plusz 4-5 meccset kaphatna a 2-re. Lipcsei meg 3-4-et, ha bizonyítható a köpet.

-Dino-

Előzmény: Greenie (91885)
markov1 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91902
miért óvtunk?
Előzmény: JPS (91887)
bode1899 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91901
Ez is azt mutatja, mennyit ér a Liga a Fradi nélkül, azaz milyen jogosan lázadtak a kancsók anno, hogy húúú, ki kell zárni a Fradit. A magyar foci a Fradi nélkül egy kalap langyos kakát sem ér, de ezzel asszem nem mondtam nagy újdonságot.
Előzmény: Ferencváros_28 (91899)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91900
mondd ki:)
**nem tom**
Előzmény: Ferencváros_28 (91899)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91899
Érdekességek az index fociközvetítésekkel foglalkozó cikkéből.

"[A Sopron-Ferencváros meccset] 873 643-an kísérték figyelemmel, ami az éppen akkor tévé előtt kuksolók több mint 33 százaléka ...
A Győr-Ferencváros mérkőzést ugyan 669 204-en nézték meg, és ezzel a meccs kiugró, 35 százalékos nézettséget ért el."

Az első hat RTLs közvetítés közt nem volt más meccsünk.(AZ MTK meccs adatai még nincsenek közte).

"...magyar foci jelenleg átlagosan csak 25 százalék körüli közönségarányt ér el."

Azaz, ha utánaszámolunk, a nem Fradi-meccsek átlagos nézettsége 20-21%.

Mint például "a második meccs, [melynek] közönségaranya már csak 20,7 százalékos volt.". Na ki emlékszik milyen meccs volt az?

Tompus999 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91898
Mondom, néha elôfordul de már én is zavartam el olyan palit, aki elkezdett huhogni, amikor Thomasnáál volt a labda. Egyébként régen, amikor még nem voltak így szétválasztva a szurkolók, az MTK-Fradi meccseken a tribün szépen megtelt Fradi szurkerekkel. És soha nem volt belôle probléma. Úgyhogy akár szurkolhattál volna az MTK tribünön is :)
Előzmény: bode1899 (91896)
bode1899 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91897
Igorral én elfogult vagyok, mert emberileg jó gyerek, de focistának sajna elég közepes. Viszont hajt, azt nem lehet tagadni. Penksa - Leó - Lippi - Szkukalek --- ez akár lehet a középpályánk, ha igaz az eddig kiszivárgott infó. De úgyis Pinyő dönt majd.
Előzmény: Greenie (91895)
bode1899 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91896
Hááát, barátom, ezt én olyan embertől hallottam, aki származása okán is érintett (félig zsidó), és azt mondta, a gyomra felfordult, ahogy az öreg MTK-sok cigányozták az ellenfelet. Amúgy Vasas szurkoló, így tulképp elfogulatlan, másrészt meg olyan ismerősön, akinek hiszek. Nem én hallottam, mert nem szoktam az MTK tribünön szurkolni, gondolom, ez érthető :)))
Előzmény: Tompus999 (91894)
Greenie Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91895
Csak a Szkukaleket ne.
Könyörgöm.
Előzmény: bode1899 (91893)
Tompus999 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91894
Bocs, de ez nem igaz. Soha nem volt arabozó(????), cigányozó kórus. Lehet, hogy egy-egy ember hülyeségeket kiabál, de az meg is kapja a magáét. És azt sem gondolom, hogy a Fradi közönség náci lenne, vagy csürhe lenne. Hülyék mindenhol vannak, itt is, ott is.
Előzmény: bode1899 (91888)
bode1899 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91893
No, hát ez van. Akkor holnap hogy is állunk fel? Állítólag Igor kezdhet, gondolom, hogy Kiss megy vissza védekezni.
Asszem az MTK-t holnap a Loki össze-vissza fogja verni, csak ellenünk hajtanak ennyire. Úgyhogy nekünk is fogni kellene a Balcsit.
takacsi Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91892
Ugyanott a vasárnapi meccsre és a levelekre külön megnyitott fórumban az antifradisták nem ismerik a "persziflázs" műfaját.
Az FSzSz levele persziflázs, ami magasabb iényességű, mint az eredeti, pont azért született, mint az egyik hozzászóló is, "óvodás"-nak tartja sokunk.
Előzmény: Kcsita (91890)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91891
Még eszembe jutott vmi. Hogy Nyilasi szokta meéslni a nagy sztorikat, hogy mennyire megtiszteltés volt neki, hogy egyátalán szóba állhatott az akkori nagy Albert Flóriánnal. Vagy tegyünk fel egy Kispesti példát. Mekkora dolog volt egy kispesti gyereknek hogy együtt futballozhatott, mondjuk, akkor a Tichy Lajossal.. Remélem értitek, hogy mire gondolok.

Mindenestre holnapra nyerni kell a Balaton ellen!

Előzmény: Kcsita (91890)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91890
Egy idézet az nb1.hutól egy hozzászólotól: "bozsga (Idő: 2004. 04. 20. - 15:39)
Egy általános véleményt szeretnékírni.
Szégyen az, hogy egy focist, aki bizonyította azt, hogy nem tud igazán színt vinni a magyar fociba, bár lehetőséget kapott bőven, ilyen hangnemben nyilatkozzon, fiatalabb és tehetségesebb kolegájáról! ( Lipcsei interjú) Lipcsei úr! Szégyelje magát! Igazából semmi alapja nincs annak, hogy nagyképű legyen, amióta ön ( és néhány kolegája )részese a magyar focinak folyamatos hanyatlásnak lehetünk tanúi! Ebben önnek és társainak oroszlán része van, ( szo, szo önök juttaták idáig a magyar focit) ezért ne vegye a szájára a fiatalabb játékosok nevét és becsületét! Mi még szeretnénk élvezni valamikor ezt a sportot,ehez az kell, hogy önök végleg elhúzzanak a búsba és fiatal játékosok vegyék végre át az önök helyét! A köpködés az ön környezetében bizonyára megszokott, ezéert kérem ezt csak barcikán, a szűk családi környezetében gyakorolja, mert attól félek a fiam is eltanúlja öntől a tv előtt ülve!
A fradi szúrkolókról meg annyit, hogy aki nem ítéli el őket, vagy elnéző, az ugyan olyan csőcselék mint aki a balhét csinálja! Legyen az újságíró, tv-s, zenész ...STB. Ugyan olyan szánalmas kis szaralak... "

Ezt kikérem a magam nevében! A másik dolog, hogy milyen világban élünk? Az idősebbet tisztelni kell a fiatalnak meg alázttal kell lennie mindenben. Tegyünk fel egy gyakorlati példát. Egy munka helyen az idősebb, rutinos kollégűmat leszidom, elküldöma francba, mert olyan, én mint fiatalnak nagy az arcom. Akkor ez milyen értékrendben élünk?

Vicces, hogy Lipcsei Peti lenne a magyar foci hibája. Egyébként nagyon szomorú, hogy milyen nézzetek vannak ebben az országban.

Nekem nincs semmi bajom, aki a ZTE-nek drukol, az Újpestnek, a Honvédnak, de oda jutunk, hogy ma, ha vki Fradistának vallja magát, akkor az már szégyen lenne? Ez egy gondolat volt bennem, de folytattam, amit a Club közleményként kiadott.

Előzmény: Kisgonosz (91884)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91889
Igen, ez egy valóban jó nyilatkozat.
Előzmény: bode1899 (91888)
bode1899 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91888
Szerintem ez korrekt. Az különösen, hogy kijelentik, tele van a tökünk azzal, hogy mi legyünk a magyar foci egyetlen náci, fasiszta csürhéje. Egyszer például belehallgathatna valaki, hogy az MTK főtribünjén milyen arabozás, cigányozás zajlik. A szentek...
Előzmény: Kisgonosz (91884)
JPS Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91887
Lesz még egy zöldasztalos esemény ma. A vízilabda-óvásunkat is ma délután tárgyalják. Jó kis sportos nap... :(
Greenie Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91886
Remélem, a Pintér is elolvassa!
Előzmény: Kisgonosz (91884)
Greenie Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91885
Bizonyíték nélkül meg elég nehéz lesz!
Ki hinne, egy 22 éves kisköcsögnek?
Még tanuja sincs az esetnek, úgyhogy a torg here bekaphatja!
Előzmény: lendvair85 (91883)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91884
Az FTC elnökségének nyilatkozata
[2004-04-20 15:24]
A Ferencvárosi Torna Club kedd délutáni elnökségi ülésén a hétvégi események, és az azt követő különböző megnyilvánulások kapcsán az alábbi nyilatkozatot fogadta el, és hozta nyilvánosságra.
Az FTC elnöksége az elmúlt napok eseményeit követően idén 105 éves klubunk hagyományainak megfelelően, és a sportszerűség szellemében ezúton kijelenti, hogy elítél minden olyan sportemberekhez méltatlan, emberi jogokat, és emberi jóérzést sértő viselkedést, mely a magyar labdarúgó pályákon immár visszatérően jelen van.
Úgy véljük, hogy gátat kell vetni annak az általános gyakorlatnak, mely sajnos egyre gyakrabban és egyre több stadionban jelentkezik, és büntetlenül, visszatérően folytatható, miszerint a nézők egy része kirívóan sportszerűtlen, gyűlölködő, nem egy esetben rasszista, antiszemita, kirekesztő magatartást tanúsít.
Az érvényben lévő szabálykönyv rendelkezései szerint ezen megnyilvánulások ellen azonnal fel kell lépnie valamennyi rendező félnek, és valamennyi sportszervezetnek, illetve a játékvezetőknek.
A Ferencváros hazai pályán rendezett mérkőzésein minden esetben ezt a gyakorlatot folytatjuk, azaz a legkisebb hasonló jellegű verbális, vagy írott gyalázkodás esetén rendezőségünk a rendelkezésére álló eszközökkel fellép az ilyen megnyilvánulások ellen. Sajnos ez a fajta fellépés a vasárnapi bajnoki találkozón elmaradt, és a rendezők még a hangosbemondó útján sem próbáltak meg gátat vetni a mindkét szurkolótábor részéről elhangzó, és az emberi méltóságot sértő sportszerűtlen megnyilvánulásoknak.
Sajnos más pályákon is előfordul sok esetben, hogy a rendezők nem próbálnak meg fellépni a sportszerűtlenül gyalázkodó, esetenként rasszista, antiszemita, és egyéb az emberi jó érzést mélyen sértő kórusoknak, provokatív feliratoknak, melyeknek nem egyszer a Ferencváros játékosai szenvedő alanyai.
Elnökségünk felhívja valamennyi sportszervezet és illetékes szervezet figyelmét arra, hogy a magyar labdarúgás jelenlegi helyzetében visszafordíthatatlan károkat okoz az a magatartás, mely nem próbál meg gátat vetni a sportolókat, szurkolókat, békés, jó érzésű embereket megcélzó verbális agressziónak. Ezzel együtt határozottan visszautasítjuk azon ismétlődő törekvéseket, melyek a Ferencváros döntő többségében jó érzésű, a klub hagyományait és a sportszerűség eszméjét szem előtt tartó népes szurkolótáborát próbálja meg egyedüli felelőssé tenni egy olyan jelenségért, mely sajnos hétről hétre megismétlődik valamennyi magyar labdarúgó pályán. A Ferencváros a legnagyobb hagyományokkal rendelkező és egyben legeredményesebb magyar klubként továbbra is kész élére állni annak a törekvésnek, melynek célja a sportszerűtlenség minden formájának elítélése, és a hazai stadionokban eluralkodó gyűlölködő hangnem felszámolása, de visszautasítjuk azokat a vádakat, melyek klubunkat, illetve klubunk szurkolóit kívánják azonosítani ezekkel a jelenségekkel.
A Ferencváros továbbra is azon lesz, hogy a maga részéről mindent megtegyen annak érdekében, hogy a hazai sportpályákon a sportesemények a sportról, a nemes vetélkedésről, és egymás kölcsönös tiszteletéről szóljanak.
A Ferencvárosi Torna Club elnöksége
lendvair85 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 91883
Sztem nem tudnak vele mit kezdeni, mert nincs róla videófelvétel...

A Lipcsei meg úgy is letagadja, ha a torgelle árulkodik...

Előzmény: Kisgonosz (91878)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!