Keresés

Részletes keresés

Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96420
es nem mondta, hogy nyerunk-e vagy sem?:)
Előzmény: Szilvásgombóc (96419)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96419
voltunk ma Horival megnézni az utolsó edzést

átmozgató volt, lötyögés, passzolgatás, futkározás
ami ilyenkor várható

DRagó kiintett és azt mondta Horinak, hogy kezdő lesz

DON-1 Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96418
Az eredeti cikk itt olvasható:
http://digital.naplo.hu/
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96417
én pont ugyan így vagyok vele
szép lassan eljutottunk oda, hogy nem a lilákat utáljuk a legjobban :)
Előzmény: Fatboy Slim (96414)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96415
éhes a disznó
parasztok éhes a disznó

nem véletlenül született ez a kis csasztuska

Előzmény: bode1899 (96405)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96414
én megmondom a frankót... A Debrecent eddig nem rühelltem. sőt, a város az egyik legszebb az országban, legrégibb tradíciókkal és történelemmel rendelkezik itthon. a szurkolói és a csapatuk azonban nem egyszer hozott ki a sodromból. ott tartok mára, hogy jobban utálom őket, mint a lilákat (tiszt. a kivételnek és a normálisnak mindkét oldalon). azért itt ma megfogadom, hogy betolok pár sört és addig szurkolok, amig be nem toljuk a győztes gólt ellenük. kár hogy nem rjatunk múlik

Fatboy

Előzmény: bode1899 (96405)
Kcsita Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96413
Az FTC.hu tiltakozik a debreceni honlapon megjelentek ellen!
[2004-05-27 12:18]
A Ferencváros vezetõi és az FTC.hu szerkesztõi meglepve tapasztalták, hogy a mai mérkõzést megelõzõen a DVSC.hu internetes oldalon egy olyan írás jelent meg, mely nem kívánt indulatokat kelthet az egyébként is felfokozott hangulatban várt rangadó elõtt.
Az írást a dvsc.hu a Hajdú-Bihari Naplóból vette át. Az FTC.hu álláspontja szerint egyetlen magyar újságíró sem engedhet meg magának olyan hangnemet, melyet ezúttal az írás szerzõje felvállalt. Labdarúgókat, és edzõket ilyesfajta jelzõkkel illetni nem illdomos, az írás utolsó mondata pedig a szerzõt minõsíti. A szerzõt, aki az esetleges veszélyekrõl tudomást nem véve, az újságírói etika íratlan szabályait megsértve olyan indulatokat gerjeszt, melyek beláthatatlan következményekkel bírhatnak. Az FTC.hu szerkesztõi remélik mindazonáltal, hogy ha már sajnálatos módon az írás felkerült egy sportegyesület hivatalos honlapjára, akkor azt a szerkesztõk onnan mihamarabb eltávolítják. Ellenkezõ esetben sajnálattal kell azt feltételeznünk, hogy a megjelentekkel így azonosulnak a honlap szerkesztõi, esetleg a DVSC vezetõi is. Az FTC.hu ahogy eddig, úgy a jövõben is tartózkodik attól, hogy ilyesfajta írásoknak helyt adjon, és ezúton kérünk minden érdekeltet, hogy a szükséges körültekintéssel és mértéktartással járjanak el, illetve sportemberek méltatlan lejáratásában ne vegyenek részt!

Csak annyit, hogy nem szabad, hogy kiprovokáljanak egy balhét! Ez most már látszik. Higgadtnak kell lenni!

Előzmény: bode1899 (96405)
britnike Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96412
Mindenki csak célozgat. Nem tudsz konkrét neveket írni, ki hova készül a zuhanyhíradó szerint?

Vuki marad?
Dragó?
Tököli?
Lipcsei?
Gera?

Előzmény: Greenie (96400)
királyfurfang Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96411
Tipikus kisebbségi komplexus. És még nekünk magyaráznak, hogy miért gyártunk összeesküvés-elméleteket...
Szánalmas, kicsinyes, suttyó írás ez.
Előzmény: bode1899 (96405)
Dope Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96410
Ki a f*szom ez, Dózsa György, hogy parasztfelkelést szít?
Előzmény: bode1899 (96405)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96409
ez egy provokacio..
Előzmény: bode1899 (96405)
elefantkillah Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96408
mindennek van határa
csaba menj a picsába
Előzmény: bode1899 (96405)
Greeneagle Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96407
Na Ez a Láki ! A tisztesség egyébként sem engedné, de van aki ezután nekik adná a bajnoki címet ?
Előzmény: bode1899 (96405)
bojár Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96406
Ez a nagyon kultúrált zugfirkászocska jegyezte, ha estleg valaki "reflektálni" szeretne ...

Tóth Csaba Zsolt E-mail: toth.csaba@naplo.haon.hu

Előzmény: bode1899 (96405)
bode1899 Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96405
Itten van alant. Nem tudom, hogy egy megyei napilapban hogyan jelenhet meg egy ilyen hányás. Van némi rálátásom a sajtóra, ezért is felfoghatatlan. A Loki honlapról már levették, az újság honlapján, pontosabban a haon.hu-n találtam. Szerintem felháborodni sem érdemes rajta:

Nézzetek a táblára!
Beindult a gépezet: a fővárosban hisztériás rohamot kaptak attól a tudattól, hogy a debreceni labdarúgócsapat lehet a bajnok, cselekedtek hát, de gyorsan.

Beindult a gépezet: a fővárosban hisztériás rohamot kaptak attól a tudattól, hogy a debreceni labdarúgócsapat lehet a bajnok, cselekedtek hát, de gyorsan. Előjelek persze már hónapokkal ezelőtt voltak (a Ferencváros visszakapta a jól kiérdemelten levont hat pontot), ám ami az utóbbi napokban, a bajnokság sorsdöntő utolsó fordulója előtt történt, az csak egy dolgot jelenthet: a magyar futball vezetői és befolyásos „személyiségei” budapesti bajnokot akarnak.

Nézzük csak sorjában: a játékvezető megsértéséért három mérkőzésre eltiltott Tököli „nem tököl” Attila mégiscsak játszhat a Loki ellen, az FTC mindössze ezer jegyet adott a DVSC-nek, amelynek kiszolgáltatott szurkolói nem mehetnek a Puskás-stadionba biztonságban fiesztázni, hiszen az az újpesti drukkerek „előjoga”. Pintér Attila (félre)vezető edző ügyében a fegyelmi tárgyalást későbbre halasztották, az RTL Klub nevű televízió lila-fehér ünnepre készül (és a mérkőzés kezdetét lehetetlen időpontra kényszeríti), a sportnapilap szerdai számát – úgy, hogy jelenleg a DVSC az első – „Tököli játéka aranyat érhet” főcímmel árulja, a MÁV nem akar engedményt adni a 102 éves vasutasklub híveinek, akik vélhetően megint csak kénytelenek lesznek elviselni egyes zöld hordák agresszióját.

Összegezve: a „Budapest-bajnokság” hiperlelkes támogatói mindent megtesznek a cívisváros történelmi sikerének megakadályozásáért, ami csak egyetlen reakciót válthat ki egy elsőségre vágyó csapat tagjaiból és szurkolóiból: dacot, férfias tartást, „csakazértis” motivációt és a csata megnyerését. Hogy aztán megmondhassátok ezeknek: nézzetek a táblára (tabellára), és menjetek a...

Tóth Csaba Zsolt

A HAJDÚ-BIHARI NAPLÓ ÚJSÁGÍRÓINAK PUBLICISZTIKÁI

Előzmény: Fatboy Slim (96404)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96404
arcok, olvastam a tiltakozásunkat azzal kapcsolatban, ami a december honlapján is megjelent. Fradit szidalmazó iromány volt. kerestem rajta, de nem találtam.
vki be tudná ide tolni nekem a cikket?

köszi

Fatboy

királyfurfang Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96403
Szerintem Kiss nem rosszabb, mint a Leo. Én őt is megtartanám. Akivel nem vagyok megelégedve, az a Bognár. Igazából nem is tudom, neki mi lenne az ideális posztja. Tökölire szerintem is szükség lenne.
Előzmény: Greeneagle (96393)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96402
igen...
a játékosokkal megtaníttatnám az indulót
Előzmény: pipi (96392)
pipi Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96401
és Milán mögött alkesz lesz a cserekepus!!!:DDDDDDDDD
Előzmény: Fatboy Slim (96397)
Greenie Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96400
Atesz!
Te nagyon szomorú leszel a következő szezonban!
Előzmény: Fatboy Slim (96397)
királyfurfang Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96399
Szerintem ez jobb a magyar csapatoknak, mert ugye minden meccs pénz, pláne hogy a 8db 4-es csoportból az első 3(!) jut tovább /hozzájuk jön majd a 8 BL 3. helyezett és onnantól a 32 csapat már kieséses rendszerben játszik. Szerintem ez jó rendszer.

pipi: Lehet, hogy én tudom rosszul, de nem így hangzik ez?: "...sűvít a labda, a hálóba tartva..."

Nyerni kell ma, hátha a Puskásban megtörténik a csoda és lesz egy 0-0.

Előzmény: eb2004.hu (96391)
Apus Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96398
Dragó miért maradjon?
Minden idény végén el akar menni (ennyit a fradizmusáról), csak éppen nem kell senkinek. Így aztán a nyakunkon marad!
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96397
továbbá menjen innen a Sowunmi, Zováth, stb...
inkább azt kellene górcső alá venni, hogy ki maradjon..
nehezebb feladat, hidd el.
Gyepi, Dragóner, Töki, Vuki, Kapic és Gera
a többi felőlem mehet

Fatboy

Előzmény: Greeneagle (96393)
markov1 Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96396
Azt kérdezed,hogy miért nem jön hozzánk tőkeerős támogató vagy tulaj, nos a válaszom:
1./ma Mo-n a pénz a VG féle emberek kezében van, s mint tudjuk ők összetartanak.
2./ha mégis lett volna - aki jött volna, azokat elriasztották a lilaszibenliga töketlen intézkedései, melyek az egész Klubot ellehetetlenítették: komoly cég nem fektet be egy bemocskolt klubba.
3./nézd meg kéziseinket: BL-ben kiválóan szerepelnek évek óta, bajnokságban dobogósak évek óta - s nem volt támogató, így a válogatottaink elmentek/tisztelet a kivételnek/ ..... Most úgy néz ki, hogy van EGY bátor EMBER, aki felvállalja ezt a csodálatos csapatot.
4./más országokban nem a politika irányítja a sportot, hanem a letisztult piac.
5./a klubok élén igazi menedzserek állnak anyagi felelősséggel terhelten, míg nálunk.......?
Előzmény: Kcsita (96377)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96395
ujra es ujra a jatekosok maradnak a helyukon....meg szerencse, hogy nincs jatekosuralom.............
Előzmény: britnike (96389)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96394
Kriston Titi még kispadon s elesz, mert a tarcsiban nyomja a Balogh Zolival együtt

Hajrá FRadi!

Greeneagle Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96393
Noha nem teljesen értek egyet az előttem szólóval, néhány gondolat azért megfontolásra érdemes:

1.) Játékosok elzavarása nem old meg semmit, előbb fent kell rendbetenni mindent. Jó edző Lipcseit is tudná motiválni, ha másra nem 30-45 percekre igen nagy segítség lenne.

2.) Csatársor:

Tököli: tudom, a nagy többség nem szereti, magam sem tudok igazán lelkesedni, de azért minden hibája ellenére én nem bánnám, ha maradna. Tetszett, hogy szinte egyedül törődött pl. Husztival, ez egy olyan oldala, amit nem ismertünk, és nem illik a "csak pénzéhes zsoldos"hoz. Nem ősfradista, sokat hisztizik (mondjuk nem csak ő), de nézzétek meg mire megy a támadósor nélküle (persze Sasu nem nagy konkurencia). Szóval magam részéről 1 mellette. Legyen a cseréje Nógrádi, aztán ha bejön, fokozatosan válthatunk.
Gera sztem elmegy, jó lenne talán az ETO-ból a fiatal gyerek (Priskin?).

3.) Középpálya: Van vkinek ötlete, neve fiatal, ígéretes támadó, irányító (észjátékos) középpályásra ? Mert nagyon hiányzik. Jobb oldali futó is kéne. Kapic maradjon.

4.) Védelem: kéne legalább egy gyors ember, és védekezést kell váltani, mert a mögénk rugott labdákkal, és kontrákkal (OK ez a középpálya hibája is) sorra kapjuk a kiállításokat, és gólokat.
Vukmir, Gyepes kell, én Dragót is megszavaznám. Leandró játszon balhátvédet, utolsó eséllyel.

5.) Aki menjen: Kriston, Sasu, Penksa, Kiss.

Bocs a hosszúságért.

Előzmény: britnike (96389)
pipi Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96392

Hajrá Fradi, hajrá Fradi,
Hajrá fiúk, mert fő a győzelem,
Száz kisleány, egy gólra vár,
Száz csókot ád majd a győztes meccs után,
Galambom, hajrá Fradi, hajrá Fradi,
Hajrá fiúk, csak tovább!
Süvít a labda, a hálóba balra,
Hajrá, hajrá, F T C.
Fradi, a szívünk zöld-fehér, sok dicsőt mesél,
Tizenegy bátor sportoló, száguld mint a szél.
Sok-sok ezer szurkoló, mind győzelmet remél,
Fradinak újra győzni kell, csak ez lehet a cél.

eb2004.hu Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96391
Igen, jó lehet a magyar csapatnak az Uefa kupában, hogy csoprtok lesznek.
De mit nyerünk vele? Több meccset játszunk...
Én igazából nem tartom reálisnak a továbbjutás bármelyik magyar csapat esetében, hogy ha 1-2 erősebb ellenféllel összekerülünk.

Egy másik topikban én is ezt tettem szóvá: nagyon sokan dolgoznak a magyar labdarúgás élvonalában akik nem odavalók, vonhatnánk párhuzamot a politikusok és klubelnökök, edzők közzöt :)))

Üdv. EB2004.hu

Greeneagle Creative Commons License 2004.05.27 0 0 96390
Szebben magam sem fogalmazhattam volna :) Pedig mondtuk nekik 3-4 éve, de nem hitték.
Talán egy kicsit több szerénységgel, okosabban többre vihették volna. Persze ez náluk kizárt. Ismerős, nem ? Van most is egy d-vel kezdődő csapat, hasonló magatartással.
Előzmény: Szilvásgombóc (96367)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!