Keresés

Részletes keresés

Greeneagle Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96286
Sziasztok,

én is arra szeretnék kérni mindenkit, hogy nagyon figyeljünk le legyen berohanás a végén. Gondolom a keménymagból is olvassák néhányan, remélem tudtok (tudunk) tenni, mert én is valószínűnek tartom, hogy provokátorok lesznek, akik megpróbálják...

Habi Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96285
OFF:
(Uzenet 2 lilanak)

1:Bedroll:Igen,fikazom a csapatodat,ahol tudom.
(Mellette neha elismerem,mint most)
Ezt MIND a FRADI topikokban teszem.
Erted a kulonbseget?

2:"robi,koszonjuk Isten,hogy dozsas vagy"maribor:
Nem vagyok artatlan,"Habi" nem azt jelenti.
Nem is akarok artatlan lenni,kulonosen mikor titeket lehet cikizni,rajtatok lehet mulatni.
Viszont eddig 2 nickem volt,az is azert,mert en megvaltoztattam a Prentint.
Erted,mire gondolok?
Valamint nekem csak 1x kellett mondani,hogy huzzak ki a topikotokbol.
Mikor irtam utoljara oda?(Ja,tegnap)
Most is inkabb itt valaszolok,igaz?

Neked is megismetlem:Mindent amit csinalok,es nektek nem tetszik,OTTHON,a FRADI topikokba csinalom.
Most mond el ugyanezt szurkolotarsadrol.
Remelem abbahagytuk,ITT.

lendvair85 Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96284
Te még hiszel ezeknek?

A vén fasz pénztáros öreg állandóan hazudik...

"Már alig vannak jegyek..." Azt voltunk 8ezren!

Előzmény: Törölt nick (96283)
Dope Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96282
Én is remélem... egy tavalyihoz hasonlót Sziebenék kizárással honorálnának.
Előzmény: Szilvásgombóc (96281)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96281
remélem idén nem lesz balhé
nagyon nem lenne rá szükségünk
Előzmény: wazul (96280)
wazul Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96280
Tavaly a zárómeccs után besétáltam a pályára, leültem Yodamester helyére és aludtam egy jót. Ma már kicsit sajnálom, hogy nem b@sztam pofán egy-két piszkosszemét focicsaló játékosunkat, de ami késik, nem múlik. Ha véletlenül idén sem leszünk bajnokok, hát nemtom mi lesz.

Remélem a szlovák bírók sprintben is felülmúlják a mieinket. Szomorú lenne kórházi felvételeken viszontlátni őket, ha sokat hibáznak. Remélem a Púlsanyi futógyorsaság szerint válogatott és tájékoztatót küldött nekik a várható eseményekről.
Példul:
-a távolabbi partjelző legyen a legjobb sprinter és tartalékoljon az utolsó 100-ra
-hármas sípszó a kőszobornál harsannyon, miközben vezetőbíró a székház felé igyexik. Stb.

egészmás
Ha Töxi + Egervári Debrecenbe megy, ismét összeáll a legendás zokogópáros. Aszt javaslom, hogy két nagy sírás között spanglizzák le egymást, legyen valami kis örömük az életben.

Előzmény: CSOREL (96274)
királyfurfang Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96279
Csatlakozom!

"Álé,álé! Lőjetek egy gólt! Szerezzetek örömet, küzdjetek értünk most! Álé,álé..."

Fradi79 Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96278
Maximálisan egyetértek Veled!
Holnap felejtsünk el mindent és mindenkit, ne foglalkozzunk senkivel, csak zúgjon a HAJRÁ FRADI!!!HAJRÁ FRADI!!!
Előzmény: Frankysfrank (96277)
Frankysfrank Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96277
HI......

Beleolvasván a mai termésbe, és a disznópásztorok topicjába........hát tényleg nagyon fröcsögnek. Ha annyi jegyet vettek volna közénk, már tényleg telt ház lenne....Aztán olvasok itt olyanokat, hogy meg lesz nyitva nekik még egy szektor.......nanana....meg még majd persze elvárják, hogy védjék is meg őket. Nevetségesnek tartom.
Maradjunk a tényeknél!!! Kaptak jegyet, még többet mint amennyit ők szoktak. Innentől mindenki saját felelősségére vesz jegyet...szerintem. Tehát jobb lenne, ha visszavennének, de majd rájönnek..............
Szerda van!!! Kicsit fáj a szívem......egy héttel ezelőtt fergeteges szurkolással bíztattuk a csapatot Siófokon. Komolyan mondom régóta nem tapasztaltam ekkora egyetértést a szurkolótáborunkban. Szinte belehajszoltuk öket, és magunkat a győzelembe. Fantasztikus volt.
Na valami hasonló kéne holnapra is. Semmi külső körülmény, semmi más csak HAJRÁ FRADI! HAJRÁ FRADI!!! HAJRÁ FRADI!!!

Fatboy Slim Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96275
ezt már akartam többször mondani. ettől tartok.
meg szeretném óvva inteni a fiataljainkat, hogy egyedül ne bóklásszanak este az 1-es villamoson a Stadion felé. főleg ne sálakban.

Előzmény: Kcsita (96273)
CSOREL Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96274
Legyen így, és ünnepeljétek meg széped a bronzot.
De kötve hiszem hogy a nyakanincs kancigányok olvassák az ftc.hu-t.Igaz nekem eszembe nem jutna , hogy berohanjak a pályára széttépnia a hálót vinni a kapufát meg ütni a játékosokta. Ja és az ellenfél sálját viselő szurkolókat sem támadnám le. De ezt nem mindenki látja így sajna.
Előzmény: Kcsita (96273)
Kcsita Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96273
Hmm, tényleg lesz provokáció a tavalyi miatt. Aki ki tud, amjd menni a meccsre, arra kérném, hogy CSAK A CSAPATTAL FOGLAKOZZON! Ne tessék hagyni hogy provokáció, vagy balhé legyen.

Ki beugrál nem Fradista, hej!
[2004-05-26 14:29]
(Utolsó felvonás, 15. rész) Az utolsó bajnoki forduló elõtt nem mindennapi biztonsági intézkedéseket foganatosítanak az illetékesek a Puskás Ferenc stadionban és az Üllõi úton is.
- FTC.hu - A rendezõség és a rendõrség napok óta egyeztet az MLL illetékeseivel annak érdekében, hogy a mérkõzések alatt és után a legkisebb incidenst is elkerüljék mindkét pályán. A tavalyi történések után egyértelmûvé tették a Liga illetékesei, hogy a Ferencváros a legkeményebb büntetésre számíthat abban az esetben, ha a találkozó után illetéktelenek lépnek a játéktérre.
Az eddigi biztonsági értekezleteken a Ferencváros vezetése minden alkalommal jelezte az illetékeseknek, hogy megbíznak a Ferencváros szurkolóiban, és biztosak abban, hogy akik kijönnek mindenféle tiltás nélkül, a csapat és a klub jól felfogott érdekében fegyelmezetten fognak viselkedni. Tepszics Ignác sportigazgató elmondta, biztos abban, hogy az igazi ferencvárosi szurkolók átérzik, hogy mennyit árthat egy-egy felelõtlen ember viselkedése, így maguk fogják megakadályozni a legkisebb incidenst is.
Játékosaink elmondták, hogy a találkozó eredményétõl függetlenül a vendégjátékosokkal és a játékvezetõkkel azonnal az öltözõbe vonulnak, majd kis szünet után visszatérnek a gyepre, hogy megköszönjék a szurkolóknak az egész éves bíztatást. Ismerve a kilátásba helyezett súlyos büntetéseket mindenképpen el kell kerülni azt, hogy bárki is megpróbáljon a játéktérre lépni. A Ferencváros vezetése abban hisz, hogy mindez megoldható jó szóval, közös akarattal és nincs szükség erõdemonstrációra, ezért az a kérésük, hogy csütörtök este módosuljon némileg az ismert rigmus, és az legyen a jelszó, hogy „Ki beugrál nem Fradista!” Mutassuk meg mindenkinek, a Fradi-család képes példát mutatni mindenkinek sportszerûségbõl!

Előzmény: markov1 (96271)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96272
Állítólag néhány Loki-szimpatizáns hozza az asszonyokat is a meccsre:

markov1 Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96271
Figyelem: az MLL kijelentette, ha balhé lesz az Üllőin eszméletlen büntetések lesznek a Fradinak. Kérem azokat, akik ki tudnak menni, figyeljenek nagyon , mert PROVOKÁCIÓ lesz, hogy eltünjön a Fradi a palettáról. Elég, ha 5-6 lila majom, vagy bocskoros beugrál a pályára és áll a bál. Erre viszont fogadni mernék.
Dope Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96270
ugyanis nekem az utsó 2 csak piros x
Előzmény: FradiKA (96269)
FradiKA Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96269
Hat ez beszaras:))))
Előzmény: Dope (96268)
Dope Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96268
www.extra.hu/mocskosloki/

itt láthatóak az alábbi képek :)))

Előzmény: FradiKA (96267)
FradiKA Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96267

Megerkeztek az elso loki szurkolok.

Lokitraki.

Tulelokeszlet.

Szentes Lazarka noje udvozol mindenkit.
tarejos Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96266
Hát egy csöppet csúnyán linkeltem be, de azért láthatók. A honlapon megvan nagyobban is.
Ha valakinek kellene plakát, keressen meg email-ben és egyeztetünk. Esetlegesen cserébe bármilyen más Fradi-"relikviát" szívesen vennék a fiamnak. Ő most kezd igazi Fradista lenni.
tarejos Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96265
Ilyenre gondoltam:



meg ilyenre,

meg ilyenre

meg ilyenre


Egyébként TÓNIÓ honlapján találhatók, de nekem megvannak jó felbontásban is.
Greenie Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96264
A Feri jobb erőben van!:))
Tehát a mienk lesz....
Előzmény: Dope (96255)
Dope Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96263
Engem érdekel, szívesen megnézném.
Előzmény: tarejos (96262)
tarejos Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96262
Most jut eszembe!
Van otthon jónéhány olyan Fradi plakát, ami tulajdonképpen karikatúra. TÓNIÓ készítette (aki nem ismeri, ő tervezte anno az UBORKA műsor figuráit is, illetve csinált egyéb Fradi-karikatúrákat is, ha jól tudom, a klubházban is van belőlük.) A "BL"-t megjárt csapatunk van rajta. Érdekel valakit csak úgy szuvenírként? Megpróbálok képet keresni a plakátról, ha lesz, belinkelem ide.
királyfurfang Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96261
Azért régebben voltak durva dolgok is. Pl. régebben az Oktoberfestet mindig egy "Sechzig"-Bayern meccs nyitotta és ott bizony törtek az orrok rendesen. Aztán ezt a szokást megszűntették, de néha azért el-el csattan egy-két kisebb pofon. De lényegében sokkal kultúráltabb ott egy focimeccs. Kint voltam a Bayern-Leverkusen 3-3-as meccsen és tényleg együtt söröztek a 2 klub szurkolói, a meccs alatt meg énekelte a Bayern tábor, hogy: "soha sem lesztek német bajnokok..."
Jobb ott a hangulat. Nem véletlenül dőlt meg idén a nézőcsúcs, pedig a német foci nem ma éli aranykorát enyhén szólva...
Előzmény: kooti (96259)
JPS Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96260
A kép alsó sarkában pedig a Fradi bajnokcsapata leszedve a falról...
Előzmény: Dope (96255)
kooti Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96259
A poén az, amikor az egyik padnál az 1860-, a másiknál a Bayern-szurkolók ülnek és átkiabálgatnak egymáshoz (Pl. "Bayern is Scheisse...") és viszont, de csak mosolyognak az egészen.
Előzmény: AttiVIDI_d (96229)
Dope Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96258
Ha nyernék lottón, egy büdös fillért nem áldoznék a csapatra. A haldokló szakosztályokra igen, s a labdarúgásra is, de csakis az utánpótlásra. Bentlakásos futball-akadémiát, és osrszágos tehetségkutatást vezetnék be, nem Lipcseiék zsebét tömném.

Na ébresztő.

Ja, Hajrá Fradi!

Előzmény: bode1899 (96256)
Apus Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96257
Én írtam
Előzmény: Kcsita (96254)
bode1899 Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96256
Szerintem kb 0 benne a ráció, illetve 0000000. :)
Daum a Fener edője, bajnokság, BL-indulás, egy halom vagy inkább két halom pénz. Őszintén, miért jönne ide? Ne komolytalankodjunk.
Komoly tulajdonosunk meg akkor lesz tényleg, ha valaki közölünk nyer a lottón :)))
Előzmény: Kcsita (96254)
Dope Creative Commons License 2004.05.26 0 0 96255

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!