Keresés

Részletes keresés

Habi Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95551
Tehat,teljes generaciovaltasra van szukseg.
Jojjenek a fiatalok.
Sok munka all elottunk.
Ezert,ha Pinter marad az edzo,akkor olyan jatekosokat igazoljunk,fiatalokat,akik mar tudjak a FRADI indulot,igy nem vesztenek el ertekes orakat,perceket, a felkeszulesbol....

Utolso 4 evunk merlege,ha ez bronz lesz:
Egy arany,ket ezust,egy bronz.Ket kupa.
Nalunk ez botrany.

Kcsita!Nem tudom mirol beszelsz,mikor azt irod,"ezzel"a kerettel nem erdemeltunk bajnoksagot.
Meg az ellen kozul is sokan elismerik,nekunk van a legjobb keretunk.

"Ezzel"a kerettel vezettunk a dozsa elott 12 ponttal.
Aztan jott a melyzuhanas.
GERA-rol meg hiaba ertekezel minden oldalon,velemenyem tovabbra is az,ha mindenki annyit nyujtott volna,mint GERA,nem itt lennenk.
GERA ZOLTAN nem egyedul a FERENCVAROS.

Gyoztes meccseket koszonhetunk neki,ellenben nem hinnem,hogy meccseket vesztettunk miatta.
Irom ezt annak ellenere,hogy kihagyta a tizit a hurkasok ellen.Ott voltam.

Roberto Baggio a VB donton hagyta ki.....

Előzmény: Habi (95545)
takacsi Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95550
Mondjátok idegenek, ismeretlen nickkek!
Nem szégyllitek magatokat itt kuncsorogni némi jóindulatért, pontokért, Fradi győzelemért?
Ti, akik otthon véres szájjal szidalmaztok minket?
Most itt térdeltek?
Könyörögtök?
Most játszátok a sportszerűt, ti, akik hónapokon át magatokon kívül voltatok a Fradi miatt?
Egy minősíthetetlen, gerinctelen, sportszerűtlen csalásos bajnokság utolsó fordulója előtt?

Megalázkodtok? Már azzal, hogy ide toljátok a pofátokat...
Semmiféle tartásotok nincs?

Kcsita Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95549
Szerintem játszunk le az utolsó meccset Tiszteségesen, Sportszerűen és Becsületesen, ahogy a Fradihoz méltóan kell. Azt hogy vérfrissitést kell arról mindneki egyetért, de Nyártól kezdjük meg.
Előzmény: takacsi (95547)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95548
igen, csak ok osszekeverik a dolgot, nem arrol van szo, hogy a veresguk miatt nem nyertuk meg tavaly a bajnoksagot, hanem arrol, hogy gerinctelenek..remelem mi nem leszunk azok csutortokon
Előzmény: Habi (95545)
takacsi Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95547
Debrecen eljött hozzánk az utolsó meccsre a tarcsival.

Mi, ha nem tudunk kitalálni akármilyen okot, hogy ne játszunk az MLL kedve szerint, azaz ne lépjünk pályára, akkor kezdjük építeni a jövő csapatát a 17 éves korosztályosokkal....
Itt az ideje. A koszos RTL kedvéért megtehetnénk, hogy az 5. perc környékén annyi sérültünk, kiállítottunk legyen, hogy a meccsnek vége lenne...
Az utolsó forduló. Semmi nem múlik rajta.
Kérünk 50-100-at a 17 évesekért debrecentől és kész.

Mi a fenének kellene nekünk bárkikkel foglalkoznunk.
Pláne érdekeikkel.
Mindenesetre eddig egyetlen Fradista sem írta oda a nick-jét: a dózsát szeretném bajnoknak!

Kcsita Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95546
Ez érdekes...
Előzmény: Kisgonosz (95542)
Habi Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95545
Sportbarati udvozlettel kozlom veled,hogy jo dolgokat irtal,egy kivetellel.

Azert nincsenek nalatok legiosok,es ismetlem,CSAK AZERT,mert nem volt ra penzetek.
Azert,ha jol emlexem,az igazolas uccso napjaiban szereztetek egy romant.....

Az mas kerdes,hogy a penztelenseg miatt melyvizbe dobott fiatalok bizonyitotottak,tovabbmegyek,ennek kellene lenni a jarhato utnak....,nalunk is.

Mert mikor volt penzetek,akkor ugye volt Sloncik,Kozel.
Tulio sem teljesen ingyen jatszott nalatok.
Rugott golokat is,3.333333 millio HUF-ert darabjat.

Ha a tavalyi utolso meccsen gyozunk,tenyleg mindegy lett volna,mit jatszott csapatod.
Mi kurtuk el.
Jobbara mi a meccstek utani kozos unneplesrol emlekezgetunk.
Kepek vannak az esetrol,boldog lilak,boldog kekek.

Előzmény: fz (95541)
Kcsita Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95543
Korrekt voltál, ezt becsülöm.

Én továbbra is fenntartom a véleményemet hogy ezzel a kerettel nem érdemeljük meg a Bajnokságot, ahogy tavaly is, most idén is saját magunknak köszönhetjük meg hogy elment(?) a bajnoki cím. Hogy ebben mekkora a felelősség Garamiban és Pintérben ez nézőpont kérdése, de ezeket is már kifejtettem a hozzászólásaimban.

Ez van. Most azt mondom, hogy a remény hal meg utoljára, és vannak még csodák, lehetünk még bajnokok!

Ami fájdalmas a Balaton elelni itthoni 0:4, ahogy tavaly is a 0:2. Ott ment el a Bajnoki cimünk, hát ez érdekes. Ha akkor ott nyerünk, akkor most mi állnánk elől, és .... nem folytatom, ez az egészben a legszomorúbb dolog.

Előzmény: fz (95541)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95542
ezutan meg nehezebb elkepzelni, hogy akar 1 pontot is szerezne az mtk..

Ha fizetnek, az APEH-nek fizetnek

Budapest, május 23., 22.00 Hiába számláznak az MTK játékosai.

Bárhogyan is, de az MTK vezetői - kisebb-nagyobb rendszerességgel - megpróbálják valamilyen módon honorálni labdarúgóik szereplését, ám néhány játékos számlájára már "rátette a kezét" az APEH.
Ez azt jelenti: ha fizetnek (mármint az MTK), akkor fizetnek (nevezetesen a játékosok az adóhivatal felé).
Információink szerint a klub már többhavi elmaradással bír, és meglehetősen furcsa ez akkor, ha tudjuk: a kék-fehérek mögött (hiába a névleges, a közvéleménynek szóló látványos eladás) olyasvalaki áll, aki előkelő helyet foglal el az ország 100 leggazdagabb emberéről szóló kiadványban.
Az amúgy remek üzletemberkén aposztrofált vezető vélhetően "kivéreztetéssel" próbálkozik, hogy nyáron végrehajthassa az előre beharangozott Bodajk-MTK váltást, más kérdés, hogy a - gyakran családapa - játékosok esetében inkább kiéheztetésről beszélhetünk.
A fentiek ismeretében nem csoda, hogy a győzelem mostanában ritka vendég a Hidegkuti-stadionban, a kérdés csak az: milyen jogon engedheti meg magának a nemrégiben még két csapatot is felvállaló üzletember, hogy emberi sorsokkal játszadozzék?

fz Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95541
Greenie (es a tobbiek)!

Jol esik, hogy engem a normalis ujpesiek koze sorolsz, szerintem a drukkerkocsmanak a legkevesbe egymas anyazasarol kellene szolnia. Szeretnek ezzel egyutt az objektivitas igenyevel nehany gondolatot megosztani Veletek.

1. A tavalyi bajnoksagban ha gyoztok az utolso meccsen, az Ujpest csinalhatott volna amit akar, bajnokok vagytok. Igy az Ujpestre hivatkozni, mint bajnoki cimetek sirasojara eleg furcsa.
2. Iden a legjobb jatekosallomanyu csapat a Fradi volt, minden eselye megvolt a bajnoki cimre.
3. Az idei bajnoksag azt is bizonyitotta, hogy itthon a jatekosallomany es a teljesitmeny kozott nincs szoros korrelacio. Ezt leginkabb a ket leggyengebb jatekosallomanyu csapat egyikenek, a Siofoknak a szarnyalasa ekesen bizonyitotta. Ezt Ti is, mi is tobbszor a sajat borunkon tapasztaltuk. Eleg sajnos a lelkesedes, nemi szervezettseg es jo eronlet, es maris dobogo vagy bajnokeselyes csapat all ossze.
4. Teljesen mindegy, hogy a forumon mit irogatunk ossze, ez nem fogja befolyasolni, hogy csapatotok komolyan veszi-e az utolso meccset vagy nem.
5. Az Ujpest idei tavaszi szereplese alapjan raszolgalt a bajnoki cimre, az oszivel persze nem. Azt, hogy az utobbi ket meccsen az Ujpest jobb volt a Fradinal el kell ismerni.
6. Amit az Ujpest kovet, hogy nem jatszat toketlen idegenlegiosokat a roman es szlovak masodik ligabol, es probal fiatalokat is beepiteni, a jovo utja, ebbol a magyar foci profital. A Fradi szamara is kovetendo pelda lehet, ha Penksa helyett Nogradi, Kapic helyett Takacs, Botis helyett Gyepes stb. jatszik.
7. Ha nyer a Fradi, ha nem, en orulni fogok sajat csapatom tavaszi teljesitmenyenek, es az UEFA kupas helynek, a BL raadas lenne.
8. A minusz hat pontot visszakaptatok, igy a kulonbozo osszeeskuves elmeleteknek nincs sok alapja. Az oszi Megyeri uti meccs kamu 11-eserol nem is beszelve. En a sajat forumunkban a sajat csapatomat rengeteget kritizaltam osszel, probalom mindig magunkban keresni a hibat....
9. A magyar focinak nem ellensegeskedesre van szuksege, ez sport, jatek vegul is. Lipcsei nyilatkozata a maccs elott ezt huen peldazza. Gyozzon a jobb

Sportbarati udvozlettel

fz

Előzmény: baksz (95469)
Habi Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95540
reedef,lakatosgabi,ghuree!
Mikor huztok mar el a tetves picsaba innen?

Vagy kezdjek el en is irni a maccabidozsa topikba?
Unnepeljetek,vazze.Otthon.

A tavalyi MTK elleni meccsrol pedig kepek tanuskodnak.
Tehat nem kell a rizsa.

Előzmény: Redeef (95451)
Kcsita Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95539
Rósában láttam még vmi pluszot, hogy akarna is vmit.
Geáról már leirtam délután, és visszacsengenek a dolgok, amit Kisgondosz és greenie is ír. Megtörtént, ez már történelem. Nem tudunk visszamenni az időben és máshogy lenne. Nézzünk előre és pozitivan.
Előzmény: Habi (95532)
Kcsita Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95538
Mióta várok én egy mélre a Csaptról, de semmi :), majd úőgy is itt megtudok meg máshol, én is sok mindent hallok, egyébként a tarcsi nem a Juniorcsapat játszott? Vagy mi a szösz. Nem inkább Fiókcsapatot kéne inditani, ahogy az UTE csinálta a Fót-tal, meg az MTK- a Bodajkkal. Ez csak egy kérdés.
Előzmény: Greenie (95535)
Greenie Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95537
Azért az erőst megmozgatta egy kicsit.
El is vesztette a fejét a paraszt!
Tény, hogy nem úgy játszott, ahogy megszoktuk tőle.
Az első félidőben, nagyon gyengén lőtte el a labdát, vissza is passzolhatta volna a Lipcseinek.
Akkor most sírhatnának a majmok!
Sajnos nem így történt:(
Előzmény: Kisgonosz (95533)
Habi Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95536
Ha kicsit visszaolvasol,volt szo Furulyasrol.
Bizonyithatom.
Előzmény: takacsi (95427)
Greenie Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95535
Rá lesznek kényszerülve.
Mástol meg azt hallottam, hogy megszüntetik a tarcsit és a junior csapat fog indulni a tartalék bajnokságban.
Előzmény: Kisgonosz (95531)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95534
jol
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95533
Gerappa ma tenyleg nagyon gyenge volt..sajnos

cselezett, mikro passzolni kellett volna..es forditva..

Előzmény: Habi (95532)
Habi Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95532
Geraban csak lelkesedest lattal.
OK.
Es meg kiben?
GERA nem gep,nem tudja mindig ugyanazt hozni.
Előzmény: Kcsita (95418)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95531
hat erdekes....akkro azt a keves fiatalt tartsuk meg
Előzmény: Greenie (95527)
Habi Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95530
Egyetertek 100%-ig.
Ha atmesz a Csodalatos topikba,ott hosszabban irtam errol.

Viszont ez a kiiras,amit nem en csinaltam.
Ugyanez valaszom Zolikanak is.

Előzmény: sx7 (95416)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95529
mindjart nezem, csak most installalom a gepem..
Előzmény: Greenie (95527)
mondial Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95528
Pintér teljesen felborította a csapatjátékot, értelmetlen cserék sorozata, hihetetlenül gyenge légiósok beépítése, nincs csapategység, sőt egyesek az edzővel is fasírtban vannak. Minden Gera virtuózításra van építve, ha ő nem nyeri meg a meccset, vége van. Ez a Fradi nem érdemelne bajnokságot!

Mi a francot keres az egész NB1 leglassabb(fizikálisan és reakcióidőben)játékosa a középhátvéd pozicíóban egy Ferencvárosnál?? Igaz még mindig jobb, mintha Pintér a szélen vetette volna be, ahogy a legutóbbi Újpest meccsen...mi az oka annak, h az amúgy szelidnek tűnő Tököli minősíthetetlen stílusban ordibálja végig a meccseket? Mi az oka a rengeteg piros lapnak? Szóval én semlegesként elsősorban az edzőtökben látom a problémát.

Csütörtökön kint leszek a Loki ellen, remélem nem lesznek hasonló jelenetek mint tavaly.

Greenie Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95527
Azt nem kérdeztem.
Ugyem mondta volna meg!
Küldtem egy mailt, fremailre!
Előzmény: Kisgonosz (95524)
jegemac Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95526
Igen lesz! Mert nem lesz pénz...
Csak káosz és zűrzavar! Persze felelős sem lesz!
Új alapok, új remények!
Előzmény: Greenie (95523)
Greenie Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95525
Azzal én is egyetértek, de nem rajtunk múlik!
Előzmény: Kisgonosz (95521)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95524
es Pinter marad?
Előzmény: Greenie (95523)
Greenie Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95523
Beszéltem valakivel....:)
Úgy néz ki lesz fiatal csapat....
Előzmény: Kisgonosz (95521)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95522
szerintem igen, de majd csutortokon kiderul...
Előzmény: Greenie (95520)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.23 0 0 95521
nem tudok semmit, de mindenki azt irta es en is egyetertek vele, hogy fiatalok kellenek
Előzmény: Kisgonosz (95511)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!