Keresés

Részletes keresés

Dope Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95654
Kriston szerződése lajár. A többi marad? Borzalom...
Előzmény: Greenie (95651)
FradiKA Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95653
A rajatszasban volt nehany magas szinvonalu merkozes erre most az okosok felhigitjak a bajnoksagot a kovetkezo szezonra.Egyeb jo otlet?
Greeneagle Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95652
Ugyan nem olvastam az eredeti hozzászólást, de ez is mutatja végtelen ostobaságukat, tudatlanságukat. Az interneten kb. 5 perces kutatómunkával megtalálható, hogy hogyan épülnek fel a kupa besorolások, kiemelések. A Fradi nélkül sehol sem lenne Magyarország. Ellentétben mondjuk a lilákkal, akik ha jól emléxem 1 azaz egy pontot tettek a kalapba. Annyit, mint mi abban az egy évben a Hajduk ellen...
Előzmény: Habi (95560)
Greenie Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95651
Hm , érdekes névsor!
Ezek közül egy van aki valszeg el megy, a többi marad egyenlőre...
Előzmény: Dope (95649)
Winrar Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95650
A pletykák szerint Egervári a nyáron Debrecenbe költözik. Állítólag visz magával egy pár labdarúgót az MTK-tól. Csendben felteszem a kérdést: nem állna-e érdekében Egervárinak az, hogy a Loki legyen a bajnok? Így egy BL-selejtezőn induló csapatot vehetne át. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy az MTK nem fekszik le a Dózsának, épp ellenkezőleg, így akár még mi is befuthatunk. Teljesen komolyan gondolom.
Előzmény: takacsi (95641)
Dope Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95649
"Új, nem napi teljesítménykényszer alatt. Fiatalokkal. "

Ez nagyon jól hangzik, s nekem is vágyam, hogy így legyen.
Amire nem látok megoldást: Kiss, Bognár, Botis, Zováth, Kapic, Penksa, Szkukalek, Kriston, Sasu, Lipcsei. 10 "futballista", akiket szemrebbenés nélkül elhajtanék.
Zömük 2005-ig a Ferencvárosé. Mit lehetne tenni?

Előzmény: takacsi (95641)
Greenie Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95648
Én a Pintér helyében a fél tartalék csapatot szerepeltetném a láki ellen!
Most adnám meg a lehetőséget a bizonyításra.
Kiderülne kire, lehet számítani, és még a becsületünkön sem esne csorba, ha netán kikapnánk!

Nekem az a furcsa, hogy mindenki a mi becsületünket kérdőjelezi meg, a zs... adják, veszik a meccseket.
Rajtuk a Fradi bajnoksága múlik, erről senki nem beszél!
Könnyű arra hivatkozni, hogy ilyen-olyan szarok, úgy is kikapnak!
Pedig nekünk az x is jó lenne....
Azzal mindenki tisztába van, hogy mi basztuk el a bajnokságot, de ha már így alakult és van némi esély akkor mi is elvárhatnánk, hogy a két zs... csapat is fair módón mérkőzzön!

Előzmény: Szilvásgombóc (95639)
Greeneagle Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95647
Te tényleg nem érted, vagy csak nem akarod ?
Ez a fórum a Fradistáké, liláknak, lákistáknak semmi keresnivalója itt, pláne nem most.
Ha tényleg beszélgetni akarsz, nyiss egy témát normális címmel, és megkapod a válaszaidat. Persze nem lepődök meg, ha maradsz provokálni.

Na viszlát máshol.

Előzmény: Interfan (95491)
Habi Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95646
Mi tortent a "remeny hal meg utoljara"mondassal?
A Lokit megverhetjuk,nekik van vesztenivalojuk.
A dozsa is begorcsolhet a nagy akarasban.

E.E.E..!!!
Tehat mindent bele..!!!

Előzmény: takacsi (95641)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95645
lehet pénzt kapnak a managertől vagy a játékostól
mint anno Bicskei kapott a kispados légiósoktól
állítólag 5000márka volt a meccs pénz
Előzmény: Alexander the Great (95397)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95644
úriember a biztosra nem fogad
Előzmény: takacsi (95641)
takacsi Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95643
Vendégjárás volt és különböző módon próbáltak hangolni minket, érdekekik szerint.
Persze nem direk "könyörgéssel".
Előzmény: Szilvásgombóc (95626)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95642
lehet igazad van, lehet nincs
majd nyáron meglátjuk
Előzmény: Liver (95636)
takacsi Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95641
Tegnap nekünk befejeződött a bajnokságnak nevezett szörnyűség.
Nem is rossz meccsel.
Mától új korszakot kellene kezdeni.
Új, nem napi teljesítménykényszer alatt. Fiatalokkal.

Gondolod, hogy ha "sztárjaink" pályára lépnek előtte nem találták meg őket?
Írtam volt, hogy 50-100 pézt megér mindegyik kandidátusnak, közvetlenül.

Furulyás alatt keresheted az ERKÖLCS, ERŐ, EGYETÉRTÉS egységét.

Pont a bajnokság befejezése utáni meccs a legfontosabb nekünk? Az, ami csak másoknak fontos?
Diszlet leszünk a cirkuszban.
Végiggondoltam: kimegyek csütörtök este. Mit csinálok? Mérgesen álldogálok a lelátón.
Szurkolni nincs miért, a győzelem nem számít, nem öröm, a vereség, döntetlen tovább bosszant.
Totális kívülállóként mérgelődnék mások tisztességtelenségén.
Ha máskép gondolod, semmi baj. De akkor ajánlok egy fogadást a kéklila meccs eredményére.
Én azt mondom, hogy vesztenek a kékek.
Pezsgő nem illik tétnek.
Javasoljál valami mást.

Előzmény: Szilvásgombóc (95625)
Greenie Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95640
Visszanéztem pár percet a meccsből.
Azt mondja riporter:
"akkor igaz a mondás májusi eső aranyat ér, csak azt nem árulom el kire gondolok"
Mindezt 1:0 dózsa vezetésnél.
Nehéz volt kitalálni kinek szurkolt.
A dózsa gólnál, mint a sakál úgy üvöltött.
Előzmény: Szilvásgombóc (95632)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95639
Nógrádi és a fiatalok
egyetértek

Somorjai, Takács, Huszti, Nógrádi lehetne az új fradista fiatal gerinc a csapatunkban

ha több fiatal épülne be, akkor lenne perspektiva a többi ifi előtt, hogy van út a nagycsapatba, nincsenek Lipcsei féle bérelt helyek

ez kell és talán újra megindulunk felfelé a magyar focival egyetemben

Előzmény: Alexander the Great (95388)
Dope Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95638
"Husztit visszakapjátok"

Nem is tudom, hogyan mondjak köszönetet... Hálám örökké üldözni fog titeket! Mivel érdemeltük ki?

"de MISI-nek esze ágában sincs a Fradihoz menni. Max a Kispesthez."

Miért, talán megkérdezted?
Sokan szívesen látnánk őt ismét az Üllői úton, de semmi realitása nincs sajnos a dolognak. Egyébként Misi szeretett itt játszani, közönségkedvenc volt.

Előzmény: Liver (95614)
Habi Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95637
Úgy gondolom, hogy egy FERENCVÁROS elött nem lebeghet más cél csak a győzelem.
Ettől vagyunk mi a FERENCVÁROS. Ez különböztet meg minket a liláktól, és az összes többitől. Mi nem fogjuk a vállunkon levinni Dombit, és elkunyizni Sándor sípcsontvédőjét, csak mert a lilák nem lettek bajnokok.

Nem en irtam.Copy egy masik topikbol.
De nagyon igaz.

Előzmény: Greenie (95634)
Liver Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95636
ÉS???
Ha én mondjuk Ausztriában vagyok, és bemegyek valahova, akkor németül köszönök, ha Londonban, akkor angolul. Nyílván Misi tisztelte benned a Fradistát, és ezért köszönt a neked megfelelő módon. Gondolod, hogy itt Sopronban is mindenkivel úgy fog kezet???
Előzmény: Szilvásgombóc (95631)
Greeneagle Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95635

Bizony, sajnos azt hiszem, jól látod a dolgokat. Ez az amiért nem tudom elfogadni, hogy "egy oldalon álljunk" a lilákkal, vagy a gumicsizmásokkal.
Sajnos szó sincs itt magyarságról, ezek ha tehetnék, egy kanál vízben megfolytanának minket. Irigységből, kisebbségi érzésből.

Azért én az utolsó meccsen lépnék valami jelzés értékűt, vagy az ifi csapatot, vagy mondjuk 10 emberrel lépni pályára az első 5 percben.
A meccset meg nyerjük meg, mert a saját tisztességünk ezt kívánja. Ne legyünk olyanok, mint a rendőrök, akiknél a gumibot is arra hajlik, amerről a szél fúj.

Előzmény: takacsi (95438)
Greenie Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95634
95000x hajrá fradi
JPS Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95633
A hétvégi eredmény tudatában egy dolgunk van csütörtökön: nyerni a becsületünkért, aztán elkezdődhetne valami reform, mert ez minden csak nem ütőképes és nyerni akaró csapat, persze a közeg sem az...

Hajrá Fradi!

Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95632
te mit néztél???
Gera hazaadása, utána meg a fejese, Rósa kapufája
a 10.percben a szöglet utánai kavaródás, amit a faszszopó ertéel nem ismételt meg, mikora gólvonal környékéről vágták ki a labdát a lilákok

ez nem rémlik???

Előzmény: Mirrmurr (95618)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95631
Misi
még két év múlva is az ismert kézfogással fogott kezet velem, ahogy Horváth Peti is
ez véletlen szerinted???
Előzmény: Liver (95614)
Kevin Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95630
Nekem a tokom tele van azzal, hogy "sztarocskak" meg falabu idegenlegiosok meg mindig kezdok lehetnek a Fradiban. Jobb helyen ilyen teljesitmenyert meg a melegvizet is kifizettetnek veluk.
Barmennyire is faj, peldat kell venni az Ujpestrol: elzavartak a nagypofaju, de ugyanakkor nulla teljesitmenyt nyujto idegenlegiosaikat, meg a magyar viszonylatban "nagyneveket" es batran nyultak a fiatalokhoz. Nalunk is ezt kellene csinalni. A sajat nevelesek melle fiatal, nyero tipusu focistakat kellene igazolni. Lattatok az U19-es meccseit? (ma lesz a minden eldonto meccs a spanyolok ellen este 8-kor) Sokkal kulturaltabban jatszanak, mint a Fradi, pedig csak 19 evesek. Esetleg ezek kozul kellene igazolni. Beloluk meg lehet igazan jo futballista.
Szkukalek, Rosa, Penksa, Kriston, Zovath, Kiss, Lipcsei stb, nem hiszem, hogy valaha is jobb futballistak lesznek. Amit meg most nyujtanak, az edeskeves. Meg magyar szinten is.

Hajra Fradi!

Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95629
hüjeségeket beszélsz már megint

a góljukig pariban voltunk, gera hazaadása Valszáknak a gól előtt pár perccel
utána is voltak helyzeteink, de kihagytuk őket! Rósa kapufájsa
utolsó percben Gyepi mellé, Lipcsei meg a vicces lővése

Előzmény: Fatboy Slim (95612)
Habi Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95628
Ezt irtam a szieben lilanak:

"Dr.Szieben!
Sajnos nem tudok gratulalni ahhoz az otletehez,hogy elvenne az MTK-tol azt a minimalis elonyt is,hogy hazai palyan jatsszanak...
Erdekesnek tartom azt is,hogy az Ujpest_FRADI meccs elott ilyen "cudarjo"otlet nem jutott eszebe....
Vajon miert nem??
A FRADI szurkolotabora csak 1500 jegy korul kapott,esetleg 1700 korul,a dozsasoknak meg nem eleg a 3000???
Arra kernem,ezentul ne beszeljen semlegessegerol,hanem alljon dozsa meccseken Orban Orsos Viktor,meg Tasnadi melle.
Termeszetesen tetotol talpig lilaban.
A notat,ami "alle,alleo-val kezdodik,szerintem mar tudja.
Jo szurkolast kivanok.

Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95627
én emlékszem rá
nyertünk Vácot egy bajnoki a mocskos komcsi honvédnak

Becsületből!

Erkölcs, Erő, Egyetértés!

Előzmény: R.P.P. (95584)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95626
konkrétan kikre gondolsz, akik idejöttek könyörögni???
Előzmény: takacsi (95550)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.05.24 0 0 95625
és hol itt a Becsület?
az Erkölcs?
csalodtam benned
Előzmény: takacsi (95547)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!