Keresés

Részletes keresés

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2015.06.25 0 0 647

Varjuk majd az elmenybeszamolot!

Előzmény: Andrs123 (646)
Andrs123 Creative Commons License 2015.06.22 -1 0 646

Helló

Most rendeltem meg a Lego Star Wars: The Complete Sagat a Media Markt oldaláról Nintendó Wii-re, kíváncsi leszek milyen lesz majd. A videók alapján jónak tűnik. :)

Migiri migiri meg! Creative Commons License 2015.06.17 0 0 645

Van rajta SYNC-gomb?

Előzmény: endrin (641)
koncsik Creative Commons License 2015.04.24 0 0 644

Örülök, jó játékot!

Előzmény: endrin (643)
endrin Creative Commons License 2015.04.24 0 0 643

Sikerült :))) működik :) Ahh, oda vissza vagyok :D Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!! :))

Előzmény: koncsik (642)
koncsik Creative Commons License 2015.04.24 0 0 642

Ne fusson semmi a wii-n, vedd ki a lemezt is belőle. 

Legyen feltöltve teljesen a wiimote, reset-elheted is (kivenni az elemeket, 1 percig várni, elem vissza, sync)

Húzd ki a wii-t a konnektorból, várj 20 mp-t, aztán vissza.

A sensor bár jó helyen legyen (és teljesen bedugva a csatlakozó).

 

DE: sajnos utángyártott wiimote-oknál ez előfordulhat, ráadásul a wii-hez javasolják a fentieket, de hátha segít wii mini-n is...

Sok szerencsét

Előzmény: endrin (641)
endrin Creative Commons License 2015.04.23 0 0 641

Sziasztok. Az a helyzet, hogy vettem Nintendo wii minit, és minden oké, de rendeltem aliexpressről.... kontrollert, és ennek aljára az van ráíva, hogy 2in1... míg amit a minihez kaptam, arra WII motion plus inside. Na és amit aliexpresről rendeltem, azt nem tudom összepárosítani wii mel :S egyszerűen nem ismeri fel...  mi lehet a gond? köszi :)

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2015.02.27 0 0 640

Asszem ma nyomunk egy kis grand slamet meg egy bolingot levezeteskepp. :-)

koncsik Creative Commons License 2015.02.26 0 0 639

Szükség esetén ;)

Előzmény: Barbara85 (638)
Barbara85 Creative Commons License 2015.02.26 0 0 638

El meg ez az oldal?

Nintendo12 Creative Commons License 2014.10.08 0 0 637

Kedves koncsik, dr. Lópici Gáspár!

Köszi az infót.
Majd kipróbálom.

koncsik Creative Commons License 2014.10.05 0 0 636

Nagyon részletesen le van írva a wiihungary.hu-n, regisztrálás után olvasható, én is csak onnan másolnám ide...

vagy ahogyan az utca hírmondója is írta, meg kell csináltatni valakivel.

Előzmény: Nintendo12 (634)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2014.10.05 0 0 635

Erdemes alaposabban korbejarnod a temat, mert ha elrontod (pl frissitesz, ami tilos), konnyen brickelheted a geped.

En elvittem egy konzolos boltba, par ezresert (7-8eve) megcsinaltak reggelrol delutanra, azota is gond nelkul jatszunk vele. De ha magad akarod, akkor mondjuk javaslom ezt az oldalt kiindulaskent:

http://nintendo.about.com/od/nintendowiibasics/ss/homebrew_setup.htm

 

Előzmény: Nintendo12 (634)
Nintendo12 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 634

Kedves koncsik,

 

Nekem is van egy Nintendo Wii játékgépem.

Találtam hozzá a neten játékokat (pl.: [Wii]LEGO_Star_Wars_The_Complete_Saga[PAL][MULTI5][ESPALWii.com].rar).

Ezt PC-n kicsomagoltam és lett belőle egy .iso file.

 

A kérdésem, hogyan tudom feltenni a Wii játékkgépre pl. ezt a játékot?

 

Leszedtem a netről a "WBFS Manager" és  "USBLoaderGX_Installer_v1.8.exe"  programokat.

 

Azonban innentől kezdve nem tudom a lépéseket.

 

Tört (nem eredeti) játék révén úgy tudom, hogy először fel kell telepíteni a "USBLoaderGX_Installer_v1.8.exe" progit egy SD kártyára, amit a Wii játékgépbe kell betenni, másodszor kell a WBFS managerrel rámásolni egy HDD-re (Nekem WD My Book Essential 2 TB-os van) vagy egy Pen Drive-ra a netről leszedett játékot.

 

A probléma, hogy  nem tudom, hogy ez így jó lenne-e és a telepítések menetét sem ismerem.

 

Le tudnád írni lépésről lépésre az egész folyamatot?

 

Előre is köszi.

Előzmény: koncsik (297)
koncsik Creative Commons License 2014.04.29 0 0 633

Esetleg a wiihungary.hu-n regisztrálás után találsz okos tanácsot...

Előzmény: TR Zsolt (632)
vérpisti Creative Commons License 2014.04.09 0 0 631

Sziasztok !

 

Vettem a gyereknek egy Wii-t, softmodos.

Van egy Asus eee 30 gb winchester, leformáztam ahogy kell, ráraktam a játékokat ahogy kell, de a wii egyik loader-el sem látja, rányomok a neogamma-ban hogy mount várok pár percet de semmi :(

Találtam egy listát : http://wiki.gbatemp.net/wiki/USB_Devices_Compatibility_List

Ebben nem szerepel. Ez a hiba ?

Van a sz.gépemben egy 80 gigás samsung satás,  ha vennék hozzá külső házat látná e a wii ?

Még egy:

Az iso-kat mivel és mire, hogyan írjam ki ? Ezt a részét eredeti lemezzel tudtam eddig megnézni, avval működik.

Köszönöm.

TarrG Creative Commons License 2014.04.07 0 0 630

Milyne tv-d van? Nekem nincs gondom vele. Az összes digitális szarságot szedd ki a tv-n. Motion plus, digitális zajcsokkentés, meg a társait. A kontrasztot meg vedd le 5-re, Igen, 5-re és szép lesz a képe is. :)

Előzmény: miki28 (628)
doncike Creative Commons License 2014.04.07 0 0 629

Lassú az új tévéd képfrissítése?

Csak tipp.

 

(Nekem előbb volt LCD-tévém mint Wiim, nincs átállási tapasztalatom.)

Előzmény: miki28 (628)
miki28 Creative Commons License 2014.04.06 0 0 628

Sziasztok!

A amióta hagyományos tv-ről lcd-re váltottam, "mutogatós" játékoknál a képernyőn megjelenő nyíl v. kurzor folyamatosan késik a mozdulathoz képest.

Tudnátok segíteni, hogy mi a megoldás?

Üdvözlettel,

Miki

Lacihelga Creative Commons License 2014.01.26 0 0 627

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni.

Vettem egy Wii konzolt. Beszereztem hozzá máshonnan egy vezetékes kormányt,de hiába dugom be a wii aljzatba nem veszik észre a játékok.Mario Kart-al is próbáltam. Szükséges lenne még egy gamecube memóriakártyára, vagy valamit be kell hozzá állítani? (X-Racer kormány)

BaginZé Creative Commons License 2014.01.13 0 0 626

Okulásként az utókornak. Nem stimmelt a dátum és az idő beállítása a gépnek... hogy, mi az összefüggés, ne kérdezzétek!

Előzmény: BaginZé (625)
BaginZé Creative Commons License 2014.01.13 0 0 625

Felmásolom a file-okat, berakom az sd kártyát, és semmi :(

Előzmény: Dodekovics76 (622)
cinemazealot Creative Commons License 2014.01.05 0 0 624

Szia, Fogár!

 

A táncszőnyeg a csatlakoztatást követően szinte ugyanúgy viselkedik, mint a kontroller: a 4 nyíl a négyirányú gombnak, az A és B gombok a kontroller A és B gombjának felel meg. Játéktól függ, hogy kontrollert használsz vagy táncszőnyeget. Mi egy tök egyszerű szőnyeget (valamilyen noname lehet) vásároltunk viszonylag olcsón, viszont rögtön 2 db-ot, mert párban az igazi táncolni. :) Programnak pedig a Dance Dance Revolution Hottest Party 2-t vettük meg a supergamer.hu-ról ... akkor (2011. áprilisában) még kicsit drágább volt.

Előzmény: Fogár (621)
Fogár Creative Commons License 2013.12.31 0 0 623

én spec nem tudtam beregisztrálni,mert nem fogadta el az ellenőrző szövegeket...folyton ugatott,hogy kisbetűvel írjam,pedig azzal írtam...jó szar honlap

Előzmény: IEC-ATA (620)
Dodekovics76 Creative Commons License 2013.12.31 0 0 622

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásod! A megoldást a youtubon találtam meg ezen a linken.: Nagyon jó leírás, step by step-ben. Aki usb loaderen töri a fejét bátram merem ajánlani. Persze mindenki a saját felelőségére! Laikusként elsőre sikerült.

Előzmény: IEC-ATA (620)
Fogár Creative Commons License 2013.12.30 0 0 621

sziasztok!

 

tudna vk segíteni abban,hogy a wii táncszőnyeg milyen programok esetén kell?

vettünk egyet a gyereknek,de egyszerűen nem találok olyan táncos játékot,ahová kell,szóvalmost nem értem akkor mire van :D

 

még azt sem tudom letesztelni,hogy működik e rendesen...

 

IEC-ATA Creative Commons License 2013.12.30 0 0 620

Redisztrálj a wiihungary.hu ra. Ott van egy külön szekció a softoláshoz. regelni kell mert csak így lehet letölteni a programokat amik kellenek. A leírást printleld ki és aszerint csináld. Én mint laikus meg tudtam csinálni és azóta is működik. :) üdv

Előzmény: Dodekovics76 (619)
Dodekovics76 Creative Commons License 2013.12.29 0 0 619

Sziasztok! Segítséget kérek, egy 4.3E nintendo wii usb loader telepítéséhez és annak használatához. Tárolóként egyenlőre egy 8GB pendrive szolgána. Hálám nem marad el...

 

Köszönettel.: Dodek. 

Aldebaran76 Creative Commons License 2013.12.29 0 0 618

Korábbi hozzászólásom storno.

 

Mindent megcsináltam magam kis utána olvasással. :) Mostmár pro vagyok. :D

Előzmény: Aldebaran76 (617)
Aldebaran76 Creative Commons License 2013.12.27 0 0 617

Sziasztok!

 

Nemrég lettem tulaja egy ilyen masinának és most ismerkedem vele. 

Szerintem softmod-os, mert az írott játékokat amiket kaptam vele lejátsza, illetve van az a csatorna, amiről már írtatok itt, meg videón is látszik, de nem tudom, az mire jó. Na, mind1.

 

Már biztos unjátok a kérdéseket, de mivel most vettem, hát felmerült bennem pár kérdés... 

 

1. mi az az usb loader? Letöltöttem ilyet, de mire is jó?

 

2. Kiírtam játékot dvd-re, de amint ráklikkeltem, hogy start csak egy fekete képernyő és más semmi. Ez konkrétan a deca sport 3. Ez senkinek sem megy írottan?

 

3. az angry birds star wars -t is kiírtam, de ott meg azt mondja, hogy update-elni kell a gépet. Láttam korábban, hogy kérdezte ezt valaki, de nem volt itt rá válasz. Szóval, ha nekem 3.4-es a firmware, akkor ha frissítem, fog működni szerintetek az írott dvd, vagy nem? Próbálta már valaki?

 

4. a wiiso oldalról a PAL-osokat ha letöltöm, azok mind menni fognak kiírás után?

 

Egyelőre ennyi, de még jövök majd. :D

Előre is áldom a nevét, aki rászán egy kis időt és válaszol. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!