Keresés

Részletes keresés

chloebe Creative Commons License 2022.04.25 -1 0 708

La vision de panneauxsolaire.be est donner à chacun la possibilité de transformer sa propre maison en une centrale écologique rentable.

 

Vous économiserez de l'énergie et de l'argent sans vous soucier d'une facture d'électricité en hausse.

 

Demandez votre devis panneaux pv personnalisé, gratuit et sans engagement sur panneauxsolaire.be.

Jozso50 Creative Commons License 2021.05.23 0 0 706

Sziasztok! 

 

Segítséget kérnék!

Svédországból kaptunk ajándékba egy Wii-t pár darab gyári játékkal.

Tíz és hét éves fiam játszanak a gépen.

Szeretnének több játékot, valamint a gyári lemezek egy részét már nem olvassa be a wii.

Tudom hogy lehet letölteni játékot valahonnan, és pendrive-on lehet futtatni, de nem tudom

hogyan lehet ezt megoldani!

Tudnátok segíteni? :)

xl22 Creative Commons License 2021.05.13 0 0 705

sziasztok kezdö vagyok segit setek légyszi mért van az feltetem a usb  loadert a  wi re adig oké is volt de utána pc amikor meg nyitom a WiiBackupManager_Win64  és rá megyek  a files add ra és a iso fáljt meg akarnám nyitni akor nem nyitja meg hanem csak ez a kép  van utána

http://kepkezelo.com/images/alp1jg6thxf4xh9cs2kh.jpg

http://kepkezelo.com/images/n3uyvnrcc5efn0t46p2v.jpg

mért van ez szerintetek?

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2021.02.12 0 0 704

Tehát semmire nem reagál a kontroller? Vagy csak nem csatlakozik?

Előzmény: Hasareng (701)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2021.02.12 0 0 703

Amikor csak hang van, előfordulhat, hogy a tv-be nincs megfelelően bedugva a kábel. Nem vicc, velem már többször előfordult. Kilazult a tv-ből a hdmi, elment a kép.

Előzmény: ashail (700)
Tulika97 Creative Commons License 2021.02.05 0 0 702

Sziasztok! 

Segítséget szeretnék kérni, adott egy Fehér Wii Softmodra szeretném alakítani, Veresegyház és Körzetében keresek olyan szakit aki megtudná nekem csinálni! Emailen szeretnék egyeztetni!
Email: tulika97@freemail.hu

Köszönöm szépen előre is!

Hasareng Creative Commons License 2021.01.25 0 0 701

Sziasztok,

 

Vettem egy Wii készüléket rengeteg kiegészítővel. 2db kontrollerel amiből az egyik szépen kéken világít és látja a gép, de a másiknál semmi reakció. Cseréltünk elemet, hátulján a piros gombot nyomva tartottuk, de semmi. Van valami tanács hogy mi baja lehet?

ashail Creative Commons License 2020.12.31 0 0 700

Sziasztok! Hátha tud vki válaszolni. Új tv-men nincs rca csatlakozó csak Hdmi. Vettem a nintendo Wii-hez egy hdmi átalakítót.

Az a gond, hogy nincs kép, csak hang.

Mi lehet a baj?

köszi

tomee81 Creative Commons License 2020.12.25 0 0 699

Rájöttem a hibára, úgyhogy már nem kell segítség :)

Leírom, hátha másnak is lesz ilyen problémája: Szóval a hiba az volt, hogy az usb loader kiírta, hogy "waiting for hdd", illetve, hogy nem ismeri fel az usb eszközt. Tualjdonképp azzal a hdd-vel volt baja, mert mikor kicseréltem egy másikra, akkor tökéletesen működött...Olvastam több fórumon, hogy bizonyos márkákat nem szeret a wii. Az érdekessége, hogy ezzel a bizonyos rossz hdd-vel használtam a wii-t és rendesen működött. Egyszer csak kiírta a hibát...passz, nem tudom mi lett vele.

tomee81 Creative Commons License 2020.12.24 0 0 698

Sziasztok!

 

USB loader-rel és HDD betöltéssel kapcsolatban tudna valaki segíteni?

Minden működött rendesen, majd egyik nap kiírta, hogy "waiting for hdd" és ennyi. Nem töltötte be...

szabot2@hotmail.com

 

Köszönöm!

No2168 Creative Commons License 2020.11.25 0 0 697

Hello. Keresek olyan személyt aki nintendo wii mini-t softmodolna, persze nem ingyen. 

no223175@citromail.hu címre várom a jelentkezéseket 

Köszönöm.

Cyroo Creative Commons License 2020.11.07 0 1 696

Kedves Nallebjörn,

 

WBFS rendszerre kell formázni.

 

Itt van egy leírás:

Hogyan formázzuk a WBFS

 

Innen lehet letölteni a szükséges programot (Wii Backup Manager). Nem csak a formázáshoz szükséges, de ezzel lehet felmásolni a programokat külső eszközre (pendrive, HDD)

 

Wii Backup Manager letöltés

 

Youtube-on sok videó van a használatról.

Előzmény: Nallebjörn (695)
Nallebjörn Creative Commons License 2020.11.07 0 0 695

sziasztok! 

 

szertenék egy kis segitséget kérni! 

 

mire kell / érdemes formázni a külsö winyot, hogy a sima WII felsimerje és tudja lejászatni a winyo / pendrive-röl a játékokat? 

Búzavirág80 Creative Commons License 2020.05.07 0 0 694

Koszi szepen!

Elvittem, megneztek, a tolto hibas volt. A gepet is tonkretette. :(((

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (693)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2020.05.03 0 0 693

Szerintem telefonálj oda előtte a szervizbe, és kérdezd meg, de tuti segítenek.

Drukkolunk :)

Előzmény: Búzavirág80 (692)
Búzavirág80 Creative Commons License 2020.05.03 0 0 692

Szia!

 

Koszonom szepen a valaszt! 

Sajnos nem ismerek senkit, akinek lenne Wii U-ja. :(

Arra gondoltam, esetleg konzol szerviz boltban meg tudnak nezni. Szerinted?

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (691)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2020.05.02 0 0 691

Hát, én sem találtam más adatot, működnie kéne. Ha esetleg van a közeledben másik gép, próbáld meg rádugni arra is, akkor okosabbak leszünk.

Előzmény: Búzavirág80 (690)
Búzavirág80 Creative Commons License 2020.05.02 0 0 690

Sziasztok!

Szeretnem a segitsegeteket kerni.
Az Angliaban vasarolt WII-U-mnak nem talaltam az adapteret, ezert rendeltem itthon egy utangyartottat. Tegnap meg is jott, de nem kapcsol be a gepem. Ha bedugom a konnektorba, halk zizego hangot ad ki.

Szerintetek hibas az adapter, vagy lehet olyan hogy nem kompatibilis?

Az adapterre ez van irva:
Input 100-240 V
50/60Hz
Output: DC 15 V - 5A
Model: SND-318

A gepemre: Wii U model: WUP-101(03)
Rating 15V-5A
USE WUP 002 adapter only

Elore is koszonom a segitseget!

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2020.04.23 0 0 689

Sajnos nincs tippem erre sem :(

Előzmény: mate0323 (687)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2020.04.23 0 0 688

Sajnos nincs tippem :(

Előzmény: Péter Schubert (686)
mate0323 Creative Commons License 2020.04.17 0 0 687

Sziasztok!

Új wii használó vagyok. Tegnap előtt vettem egy konzolt tartozékokkal. Sikerült csatlakoztatni a tv-hez az rca kábellel (piros, sárga, fehér ), mivel nincs scart csatlakozó a tv-n. 

Bekapcsolt a keszülék, de a kép fekete-fehér, és enyhén vibrál is. Megmozgattam minden kábelt, csatlakozót, nem volt kimozdulva egyik sem. Minden működik rajta, külső winyóról is indulnak a játékok, működik a hozza kapott tartozékok is. Azért így is kipróbáltam pár játékot. Működnek. Este kikapcsoltam (nem húztam ki a konektorból).  Másnap reggel ujra bekapcsoltam, és akkor színes volt a kép. Pedig semmihez nem nyúltam, csak bekapcsoltam. Napközben játszottam rajta, többször ki- és bekapcsoltam, működött jól. Időközben vettem hozza egy av2 hdmi konvertert, hogy kicsit élesebb legyen a kép. Este kaptam meg, összedugtam vele a kábelt, és onnantól ismét fekete-fehér a kép, és vibrál kicsit. A játékok mennek rajta ugyanúgy, mikor a remote-t használom akkor halványan színes csíkok felvillanak vibrálva.

Segítsetek, mi lehet a baj?

Előre is köszi minden választ és ötletet.

Péter Schubert Creative Commons License 2020.03.31 0 0 686

Sziasztok!
Chipelt wii, wiibackupmanagerrel formaztam, usb-re felraktam a letöltött játékokat is a programmal.
Menüből indítva USB loader gx elindul, látja a játékokat, viszont eltűnik a cursor, controller semmire nem reagál, csak kikapcsolni tudom.
Valakinek ötlet mi lehet a gond?

Cyroo Creative Commons License 2019.12.06 0 0 685

Kedves Chani2!

 

A színes készülékek között használatra nincs különbség. A hardverben lehet hogy van egy kis eltérés, de sebességre használtra nincs eltérés. (A Wii Minit nem próbáltam)

A vásárlásnál, én szép állapotban lévőt keresnék és amiben biztosan működik a CD meghajtó. Sajnos így is megtörténhet hogy néhány héten belül tönkremegy benne valami.

Ezek az készülékek általában már 8-10 évesek. 

A SoftMod egy olyan szoftveres módosítás a gépen (Egy SD kártya is szükséges hozzá), ami segítségével másolt (feltört) játékokat is tudunk futtatni egy pendrive vagy egy külső HDD segítségével. Bármikor törölhető a módosítás.

A Wii-n alapból nincs HDMI kimenet. AV csatlakozója van amit SCART-ra lehet alakítani. Lehet még hozzá külön Composite kábelt.

HDMIre is van megoldás. "Nintendo Wii HDMI Adapter" a neve. 3000-5000 forint között lehet kapni. Így viszont nem lesz hangja, hacsak a monitorban nincs hangszóró.

 

 

Előzmény: Chani2 (684)
Chani2 Creative Commons License 2019.12.06 0 0 684

Sziasztok!

 

Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen Nintendo Wii készüléket vegyek a gyerekeimnek!

 

Hárman vannak (5, 6 és 9 évesek), ezért legalább 2-3 kontrollerrel szeretnék vásárolni egy használt gépet, és a kedvenc játékuk a Super Mario.

 

Az a kérdésem, hogy mire figyeljek vásárlásnál, melyik verziót ajánljátok, mire érdemes figyelni a géppel és a kiegészítőkkel kapcsolatban?

Nézegettem a neten, hogy milyen vannak, és kicsit elvesztem, mert eléggé sokféle van (Van fekér, fekete és piros színben, gondolom a belseje is más., Mi az a soft mód?, stb.). Annyi, hogy tévénk nincs, csak monitorunk, de abból van, aminek HDMI-s a csatlakozója.

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

supermario4ever Creative Commons License 2019.05.30 0 0 683

Kulcsszó: Csak eredetit! Ez a Nintendóra különösen igaz.

Előzmény: caputo1988 (682)
caputo1988 Creative Commons License 2019.01.18 0 0 682

Sziasztok.

Érdekelne hogy tapasztalt e már valaki hasonlót mint én.

Nemrég újra tulajdonosa lettem egy wii-nek.

Mivel nem volt hozzá Nunchuck csak Wii mote így Nunchuckot rendeltem Kínából.

Meg is jött de sajnos gyakorlatilag használhatatlan.

Játék közben random időközönként lefagy a Nunchuck ezzel a Wii mote-ot is lefagyasztja.

A legtöbbször az segít ha széthúzom és újra összedugom.

Elvileg kicsit lötyög a Nunchuck csatlakozója amikor be van tolva de ilyen szinten fagynia szétkapcsolnia nem kellene.

Más is tapasztalt már hasonló problémát.

Van rá megoldás?

 

supermario4ever Creative Commons License 2018.01.26 0 0 681

Az a baj, hogy konzolok tekintetében sokan még az alapfogalmakkal sincsenek tisztában, és össze-vissza írják a dolgokat. Egyik ismerősöm konzolboltban dolgozik, és ő mondta, hogy vannak, akik a controllert mondják konzolnak... Mi meg csak néztünk, hogy ezt mégis hogy? Nem létezik, hogy ennyire műveletlen legyen a magyar, ha videojátékokról van szó. Azt tudjuk, hogy a média nagyon keveset foglalkozik a videojátékokkal, konzolokkal, amikor foglalkoznak is, legtöbbször csak hogy melyik videojáték hatására ki hogy volt pszichopatává. Innestől kezdve nincs min csodálkozni, hogy áll Magyarországon a videojátékos kultúra.

 

Szerintem abba zavarodott bele, hogy a Wiimote-ra is "Wii" van írva, és azt hitte, hogy annak az a neve.

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (677)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2017.12.29 0 0 680

jééé :)

Én sosem használtam ezt, nem volt rá szükség.

Bármikor, amikor új kontrollert párosítottam, egész egyszerűen megnyomtam az A-t, és mindent elintézett.

Előzmény: Cyroo (678)
Cyroo Creative Commons License 2017.12.29 0 0 679

www.youtube.com/watch?v=BN3vaFb90NY

 

 

 

 

 

Előzmény: Csaba Talián (676)
Cyroo Creative Commons License 2017.12.29 0 0 678

A gépen (WII), ahol a CD-te kell berakni, ott van egy kis ajtó. Alatta egy kis piros gomb. Ezt egyszerre kell megnyomni a kontroller (WIIMOTE) elemfedél alatt lévő kis piros gombbal. Ezután várni kell néhány másodpercet amíg az irányítón lévő villogó lámpák egyike folyamatosan elkezd világítani.

 

Előzmény: Csaba Talián (676)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!