Keresés

Részletes keresés

crvena zvezda Creative Commons License 2002.05.04 0 0 140
Már csak ezt nem érted? Nosza, ezen könnyű segíteni: ezekről az emberekről köztudott, hogy remekül dolgoznak együtt meleg pályatársaikkal, szoros barátság fűzi össze őket. Franka Tiborról viszont nehéz elképzelni, hogy az irántuk érzett szeretet vezérli, amikor hetente hétszer beléjükrúg.

Előzmény: K.Pista (139)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 139
Csak azt az egyet nem értem,hogy a cuclib olvtársak olyankor miért nincsenek felháborodva,amikor Hofi buzizott,Gálvölgyi buzizik,Verebes buzizik,Kern buzizik?
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 138
feleselek

ugy tunik hogy egesz jol el vagyunk egymassal. marmint egymas baszogatasaval.

franka tibor buzizott. vagy buzit buzizott vagy nem buzit buzizott. mivel a buzi leet onmagaban mostanra nem buntett igy korulbelul ugyanazt csinalta mint medgyessy amikor orban viktort alacsony embernek nevezte.

1., medgyessy be illetve kiszolasa megrokonyodest keltett bal es jobboldali korokben. azt hiszem az indexen is van tema.

2., ha medgyessy raadasul ugy alacsonyozta le volna orban viktort hogy ekozben orban viktor lenyegeben magas ember akkor a megrokonyodes meg nagyobb lett volna. sot mar a nevetsegesseget surolna.

namarmost. mindazok akik erzekenyek orban viktor neveben hogy hogy a francba jon a termete az altala lokott szoveghez azok kozul nehanyan nincsenek meglepodve franka tibor ocsmany buzizasan. a pannon radio egyeterto kozonsege pedig tapsol hogy milyen jol megmondta ez a tibor gyerek es buzos szajabol hogy tud kijonni a mennyei manna. es mindezt radioban. bele az orszag vilag pofajaba. azt a dolgot hogy mi jobboldaliak MENNYIRE bunkok tudunk lenni. ha parafrazalnek akkor azt mondanam hogyha egy jobboldali geci bunko akkor az a jobboldali nagyon geci bunko.

es frankanak nem ez az elso abszolut hulye, geci szovege. es meeg mindig van aki megvedi. hogyhat mi volt a kende konyvben. abban a kende konyvben amit erdemben meg soha senki nem vitatott. es ezt nem kende partikent mondom mert peldaul az orvosi muhibas konyve (feluletes ismertetes alapjan) nekem elegge elfogultnak es szenzaciohajhasznak tunik. nalam hasonlo kategoriaban van mint a gyerekrak alapitvany alapitojanak laazas tevekenysege az orvosok (raakorvosok) ellen. akik koztudomas szerint egyetlen eeletceellal rendelkeznek ez pedig a raakos gyerekek tonkreteetele, szenvedesuk fokozasa. mindezek elleneere a kende konyvet normalisan sehol nem beszeltuk meg. ami kiserlet erre tortent az nem volt igazi kiserlet es felbemaradt!!!

Előzmény: Feles Elek (137)
Feles Elek Creative Commons License 2002.05.04 0 0 137
Sőt, még azt hiszi, hogy szellemes, s kiderül, hogy még egy kérdést sem tud értelmezni?

ui. Bizonyos férfi nemi hormonok hiánya feleslegessé teszi a borotválkozást ... (Ld. endokrinológia)

Előzmény: K.Pista (133)
crvena zvezda Creative Commons License 2002.05.04 0 0 136
Hát persze, hogy nem buzizott! Ő csak 'melegezett', ami köztudott, hogy egyáltalán nem utal nemi irányultságra. A meleg annyit tesz, jól befűt otthon, na meg meghitt családi melegséget varázsol, ami az szdsz - Franka által is igen kedvelt - programjának szerves része. Szálljatok már le Frankáról, rohadékok, végre valaki, aki kiáll az szdsz meg a homokosok mellett, erre ti buzizással vádoljátok! Hazugság!
fxor Creative Commons License 2002.05.04 0 0 135
balok most már jó lenne, ha csöndben maradnátok. minden _elvtársatok_ lebukik. itt egy agyas - bal franka.

"promike
válasz erre | adatok | e-mail 2002-05-03 22:07:46 (0)

Aggályaim vannak Szájer nemi identitásával kapcsolatban...."

figyelő Creative Commons License 2002.05.03 0 0 134
Egyszerű: a tükörből nem te nézel vissza.
Előzmény: K.Pista (133)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.03 0 0 133
Na látod ilyenek vagytok ti "liberálisok"!

Frankán felrójjátok,hogy "buzizik",ugyanakkor te ugyanúgy,sőt még sokkal alattomosabban buzizol.

Csak azt nem tudom,hogy a te fajtád,hogy tud reggel borotválkozás közben a tükörbe nézni,anélkül,hogy ne köpné szemen magát.

Előzmény: nazarene (132)
nazarene Creative Commons License 2002.05.03 0 0 132
elekem! en azt hittem, a vagyaidat vetited ki FG-ra, amikor azon fantazialsz, hogy vajon meeleg-e.
nezd, en toleralom, ha te meleg vagy, igazna nincs mit szegyellned ezen!
Előzmény: Feles Elek (126)
figyelő Creative Commons License 2002.05.03 0 0 131
Azt javaslom, véletlenül se kezdj ugatni...
Még a végén egy Schmidt Mária félreérti.
Előzmény: K.Pista (130)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.03 0 0 130
Mért nem egyenesen azt írtad,hogy agyonlövik?
Előzmény: figyelő (127)
Feles Elek Creative Commons License 2002.05.03 0 0 129
Azt hiszem túlbecsülsz engem, kedves Pixy, az "agyhalott" titulussal. Ezzel ugyanis feltételezed, hogy valaha volt agyam.

Nos akkor mégegyszer az előzményekről:

Írod a 27-ben, hogy FG-t lebuziztam, erre kérdeztem rá az alábbi beírásban (s közben reagáltam egy másik beírásodra, ahol némely AVO-st véded, hogy nem voltak gyilkosok):

.............................................
Feles Elek válasz erre | adatok | e-mail 2002-05-02 14:25:37 (36)

az agyam hagyom el miattatok.

Jajj, ne! Nem venném a lelkemre.

(Hol is írtam konkrétan, hogy Fodor Gábor buzi?)

ui.:
Tudtommal Kádár sem nyírt ki senkit. Haynauban már nem vagyok biztos...

[előzmény : (27) Pixy, 2002.05.02 12:54]
...........................................

Majd erre Te:

...........................................
Pixy válasz erre | adatok | e-mail 2002-05-02 15:12:48 (39)

Olvasd már el a 21. sz. beírásodat, jó?
Nem fogok 3 hozzászólást pazarolni 3 (?) agysorvadásosra.
[előzmény : (36) Feles Elek, 2002.05.02 14:25]

Mire én:

.........................................
Feles Elek válasz erre | adatok | e-mail 2002-05-03 07:09:53 (123)

Olvasd már el a 21. sz. beírásodat, jó?
Nem fogok 3 hozzászólást pazarolni 3 (?) agysorvadásosra.

Elolvastam. Ezt áll ott:

Feles Elek válasz erre | adatok | e-mail 2002-05-02 12:14:56 (21)

Pedighát tudjuk, hogy az ÁVO-nál nem verték az embereket. Pláne nem agyon!
Erről Kuncze is adott ki igazolást!
[előzmény : (17) crvena zvezda, 2002.05.02 12:03]

Szóval hol állítottam én Fodor Gáborról, hogy szexuális irányultsága mondjuk úgy nem a megszokott?

Ephesian indította a rovatot, aminek címében buzizást emleget, majd topikindító beírásában a "meleg" szó szerepel. Erre bátorkodtam rákérdezni. Az tudakoltam, hogy FG szerinte milyen.

[előzmény : (39) Pixy, 2002.05.02 15:12]
...............................................

És még mindig nem tudom, hogy hol állítottam volna, hogy FG milyen nemi irányultságú.

Kunczét meg letudtuk, feldolgoztam. Kirugta az igazolást kiállítót. Jól tette, ez a minimum.

Minden jót!

(az agysorvadásos agyhalott)

Előzmény: Törölt nick (128)
figyelő Creative Commons License 2002.05.03 0 0 127
Finoman szólva te különösen mocskos szarházi vagy.. Rendes kocsmában a hozzád hasonlókat a rendes emberek megkísérelnék értelmesre verni...
Vagy esetleg lecsatolják a fegyverüket, persze, kizárólag párbaj céljából...

ZIVIDIVI!

Előzmény: K.Pista (98)
Feles Elek Creative Commons License 2002.05.03 0 0 126
Kis bankárboyunkat ilyen apróságok nem szokták zavarni. Mintahogy az sem zavarja, hogy tulajdonképpen lebuzizott.
Nem baj, mentálhigiénéje enyhítő körülmény...
Előzmény: Fidélia (42)
Krokodil Hunter Creative Commons License 2002.05.03 0 0 125
Ebből is látszik, hogy a bunkóság kérdése nem földrajzi helyhez kötött, nem is iskola végzettségtől függ. A bunkó megterem mindenütt.
Előzmény: ephesian (-)
Feles Elek Creative Commons License 2002.05.03 0 0 124
Fodor Gábor hetero (ezt kapd ki!). Tudom, ciki, de tényleg ez az igazság.

Ezt már azelőtt is tudtam, hogy Pixy a 27. hozzászólásában volt szíves felvilágosítani!
Bár szerintem ez nem "ciki". Nincs ebben semmi szégyellni való.

Előzmény: Józan Polgár (87)
Feles Elek Creative Commons License 2002.05.03 0 0 123
Olvasd már el a 21. sz. beírásodat, jó?
Nem fogok 3 hozzászólást pazarolni 3 (?) agysorvadásosra.

Elolvastam. Ezt áll ott:

Feles Elek válasz erre | adatok | e-mail 2002-05-02 12:14:56 (21)

Pedighát tudjuk, hogy az ÁVO-nál nem verték az embereket. Pláne nem agyon!
Erről Kuncze is adott ki igazolást!
[előzmény : (17) crvena zvezda, 2002.05.02 12:03]

Szóval hol állítottam én Fodor Gáborról, hogy szexuális irányultsága mondjuk úgy nem a megszokott?

Ephesian indította a rovatot, aminek címében buzizást emleget, majd topikindító beírásában a "meleg" szó szerepel. Erre bátorkodtam rákérdezni. Az tudakoltam, hogy FG szerinte milyen.

Előzmény: Törölt nick (39)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.02 0 0 122
timi

nekem nem tisztem hogy gengsztereket vedjek, foleg az nem hogy ezt ingyen tegyem, de olvasd el a 116-ot es kerj bocsanatot! szvsz!

Előzmény: timi (121)
timi Creative Commons License 2002.05.02 0 0 121
".na az nem zavarta a balokat, hogy kende zsidózta cigányozta orbánt-"
Részlet a Kende könyvből:
"A pesti folklór úgy emlegeti: a papa félig cigány, a mama félig zsidó. Egyik sem igaz."
Csak nem te magad vagy a pesti folklór személyesen ?
Előzmény: fxor (41)
fxor Creative Commons License 2002.05.02 0 0 120
a frédi nem kamuzik. volt olyan hozzászólása ami nekem két nap után esett le. sajnálom, hogy az indexen forgácsolja szét magát.
Előzmény: K.Pista (114)
Cs. András Creative Commons License 2002.05.02 0 0 119
Franc, reméltem, hogy este visszanézek ide, már nyoma sem lesz ennek a szennynek. Emberek! Ennek miért van hírértéke? Hát tudjuk hogy Franka egy primitív barom, aki már a köszönésében is zsidózik. A Pannonnak már nincs sok ideje hátra, tessék kibírni már azt a kis időt. Meg miért kell ezen most csodálkozni, hogy most buzizik. Csodálkozol ha egy hótrészeg ember összeokádja a folyosót? Nem. Bassza az agyad, de vannak ilyen emberek.

Holocaust múzeum? Van rá elég hely, nem? Sőt elárulom, hamarosan lesz buzi-related emlékmű Budapesten. Szóval a primitívebbje már készítheti a festékszórókat.

OFF

BTW, Orbán Viktor és a foci drukkerei. Alig várom, hogy felkérjék OV-t az idei melegfesztivál megnyitójára: "Barátaim! Rengetegen gyűltünk össze, de még MINDIG NEM VAGYUNK ELEGEN! Jövőre hozzon magával mindenki MÉG EGY EMBERT!"

alfredoo Creative Commons License 2002.05.02 0 0 118
fxor

4!!!!!!! (3+1) illetve (1+3)

Előzmény: fxor (116)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.02 0 0 117
fxor

en meg ugy velem hogy kedvelni KELL. mert akkor mar kurvara figyelek hogy nehogy megsertodjon fxor. mert akkor mi a fasz lesz. ki fog nekem irni. megirom az igazat de azt hiszem erzed is hogy nem megbantani, foldbe (soot agyagba) dongolni szeretnelek. szeretnelek meggyozni (he lehet) ha meg nem akkor szeretnek chanceot a legkozelebbre.

es vannak akikkel nem szivesen beszelek. mert annyira korlatoltak, annyira beszukultek.

peldaul a pista nem ilyen. nekem nehez eset de neha tok jokat mond. gondolom o is ezt latja rolam.

es vannak vadbarmok!!! tenyleg!!! nem mondom meg nekik de az a velemenyem roluk.

szerintem a mai elettapasztalataink alapjan kell megvitatni mai eletunket. es mindannyian gazdagabbak leszunk. hat honnan tudnam meg hogy mi van egy fradi meccsen jo dolog vagy rossz dolog. ha egyszer nem merek vagy nem akarok oda menni? csak toletek lehet. a tobbi csak kepzelodes. es vica versa! bar szdsz gyulesre sem jarok....

Előzmény: fxor (115)
fxor Creative Commons License 2002.05.02 0 0 116
így ok.
Előzmény: Józan Polgár (100)
fxor Creative Commons License 2002.05.02 0 0 115
frédi. én nem utálok senkit itt - erre nincs időm. kedvelni könnyebb.:-O
Előzmény: alfredoo (97)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.02 0 0 114
Ezt jól bemagyaráztad magadnak:-))))
Előzmény: alfredoo (113)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.02 0 0 113
pista

bar meeg a szokasos adagnak is hija vagyon, de azert...

ugye nem vetted eszre hogy a neep a hulyesegekre reagal?

en maar eszrevettem. eloszor rosszul esett hogy nem jonnek a valaszok. aztan rajottem. hidd el hogy kb 10x annyian olvasnak mint irnak. es az emberek tureshatara valtozo. az enyem sajnos altalaban alacsony. ezert irok. a tobbiek akkor szolnak ha oltari nagy okorseget latnak. most nem lattak, nem szoltak. es altalaban sem latnak. nem szolnak. ezt sajnos tudom. es hidd el hogy a valasztas elott meg nem voltam ebben annyira biztos. most mar annyira biztos vagyok. a hallgatas beleegyezes. dakota toni....

Előzmény: K.Pista (112)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.02 0 0 112
Ki az a mindenki más?Rajtam kívül senki nem reagált szokásos zagyvaságodra.
Pihenj inkább frédikém,rád fér.
Előzmény: alfredoo (106)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.02 0 0 111
pista

ez neked fajna valamiert? fajna az ujvideken egy magyar aldozatok muzeuma? nagyon fajna? en meeg penzt is hajlando lennek erte aldozni. lehet hogy a te nagybatyadat is ott gyilkoltak meg!! vagy az enyemet.

ugye nem kotelezo hulyeseget beszelni. irni meg plane nem.

zavaros???? sajnalom!!!

Előzmény: K.Pista (109)
mesesajt Creative Commons License 2002.05.02 0 0 110
süllyedhet
Előzmény: alfredoo (108)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!