Keresés

Részletes keresés

esomac Creative Commons License 2000.02.16 0 0 26
Most lehet, hogy rohogni fogtok, de egy kicsit ugy erzem, hogy szetforgacsolodunk. Nem lehetne, hogy az osszes hasonlo erdeklodesu ember egy topicban gyulekezzen? Eleg nehez neha kovetni a sok uj topicot, es vegsosoron mind ugyanarrol szol...
Csak egy megjegyzes.

eso

R.O.Tico Creative Commons License 2000.02.16 0 0 25
danger!

Ne légy már ilyen vaskalapos... nincs fantáziád? Ha a domina hajlamú hölgynek az Úrhölgy megszólítás tetszik, akkor úgy kell szólítani. :)

Ez nem divat kérdése, és egyébként se a te játékodat játsza. :)

Neked fogalmad sincs, hogy ô éppen milyen játékot szeret játszani, nem? Esetleg jobbakat, mint egy sémák, sablonok közé zárt, begyepesedett ôs-BDSM hívô... ;))))))))))))))

Előzmény: danger (21)
Lisette Creative Commons License 2000.02.16 0 0 24
Nem vagyok tipikusan az a fajta, aki elnyomja a férfiakat. Az egyenrangú és együttműködésen alapulő kapcsolat híve vagyok. Azonban az tény, hogy akár tudat alatt a nő befolyásolja a férfit. Néha a férfiak elég bátortalanok lehetnek, de hogy isten ments meg ne bántsuk érzékeny lelküket, fondorlatokhoz kell folyamodni. Szinte a kezükbe kell adni a döntést, de olyan finoman, hogy észre se vegyék. Mi persze csak bólogatunk, megsimogatjuk okos kis fejét, és intézzük saját ügyeinket.

Szerintem minden esetben a nő határozza meg a kapcsolatot (nem említve most a reprezentatív tárgyként kedvtelésből tartott nőket!! Jaj de csúnyán fogalmaztam). Az egész arculatot a nő alakítja ki, és általában működőképes is a dolog. Én igazából viszont akkor vagyok boldog, ha minden zökkenőmentesen alakul, és nem egyedül kell törnöm a fejem bizonyos dolgokon. Tapasztalatból tudom, hogy a kapcsolatban és a döntésekben magukra hagyott nők nem igazán élvezik ezt a fajta szabadságot. Bizonyos dolgokban azonban elvárják, hogy szabad kezet kapjanak. Itt is, mint mindenben, az a lényeg, hogy kialakuljon valami egyensúly.

Összegezve: bizonyos szempontból minden kapcsolatban nőuralom van, akár tetszik a férfiaknak, akár nem.

L



Juliette Creative Commons License 2000.02.16 0 0 23
Nem véletlenül írtam Úrhölgyemet! Úrnő, meg Istennő bárki lehet. Én ennél azért különlegesebb vagyok.
Gondolod, hogy nem tudlak megnevelni? Nem hinném. És az a kocka se fordul olyan könnyen!
Egyébként is! Kérdeztelek?
Nem?
Naugye!
Akkor meg honnan vetted a bátorságot, hogy Hozzám szólj?

(:) )

danger Creative Commons License 2000.02.15 0 0 22
és nagyon helyes, hogy nagybetűvel írsz Rólam, mert olykor fordul a kocka :))
Előzmény: Juliette (20)
danger Creative Commons License 2000.02.15 0 0 21
elnézést a kioktatásért, Picurkám, de az "Úrhölgyem" kifejezést nemigen használják a BDSM játékokban. a Felsőbbrendű Nőt általában az "Úrnőm" vagy az "Istennőm" kifejezéssel illetik, esetleg "Fenség", de már az is inkább roleplaying, hétköznapi játékban nem divat.
:)))
de azért tetszik a hozzáállásod :)
megnevelni ugyan aligha fogsz, mert éppen az a szexepilem, hogy pimasz és ellenálló vagyok, de eddig még nem volt rám ezért komoly panasz :)) minél vadabb egy domina, annál kéjesebb örömet okoz, hogy szemtelenül flegmán és "alárendeletlenül" viselkedem vele :))
Előzmény: Juliette (20)
Juliette Creative Commons License 2000.02.15 0 0 20
Picurkám?
Talán Úrhölgyem!
Hogy Te milyen neveletlen vagy!
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.15 0 0 19
ja, a fegyver megnehezitene, egyebkent igen:)
Előzmény: Juliette (14)
danger Creative Commons License 2000.02.15 0 0 18
aszongya "nem enyhén" :))))
Előzmény: Juliette (16)
danger Creative Commons License 2000.02.15 0 0 17
nnna nézzenek oda :)
gondolod, hogy nehézséget okoznál, kis Domináns Picurkám?
pedig már a nevemben is benne van... :))
Előzmény: Juliette (14)
Juliette Creative Commons License 2000.02.15 0 0 16
Csak az őszinteség. Meg némi tapasztalat. Meg nem enyhén domináns személyiség. :)
Előzmény: Kotit (15)
Kotit Creative Commons License 2000.02.15 0 0 15
Szerintem is lehetetlen.
(kicsit) OFF
Szent Péter mondja az aznapi halottaknaknak:
-Balra álljanak azok a férfiak, akik életükben papucsférjek voltak, jobbra, akik nem.
Jobb oldalon egyetlen tag marad. Szent Péter:
-Biztos, hogy jó helyre állt?
-Nem tudom, a feleségem mondta, hogy ide álljak.
(végképp) OFF
Nem válaszoltál DNS-nek (vagy csak magánba), tényleg hány éves vagy? Nem vagy túl cinikus? Vagy ez még csak kőkemény őszínteség?
Előzmény: Juliette (14)
Juliette Creative Commons License 2000.02.15 0 0 14
Ártalmatlanná?
Gondolod, hogy az olyan egyszerű lenne? ;)
Előzmény: danger (13)
danger Creative Commons License 2000.02.15 0 0 13
IGEEEEEEEN!!
csináljunk nőuralmat!
lázadó akarok lenni !! :)))
tök jó lenne, ahogy az utcán lopakodva becserkészném az állig felfegyverzett csajokat, és ártalmatlanná tenném őket (=az erősebb nemet :)
Ciceró Creative Commons License 2000.02.15 0 0 12
Helló.Uralom innen uralom onnan nem normális helyzet!Csak ideig óráig aztán amíg talász megint egy olyat akin uralkodni tudsz (te bárki)MAGÁNYOS
LESZEL DE NAGYON!
sexternal Creative Commons License 2000.02.14 0 0 11
minden uralom hülyeség... nem uralkodni kell, azt csak a megalomán faxkalapok szoktak.

befolyásolni... irányítani... az igen!
engedni és tiltani, adni és elvenni... ez a lényeg! az ellentétek feszültsége...

Előzmény: Dezoxiribonukleinsav (9)
Juliette Creative Commons License 2000.02.14 0 0 10
Örökítőanyag
Nem keversz össze véletlenül valakivel?
Nincs még annyi hozzászólásom, hogy "sok helyen" láthattál volna. Az emilem meg az, ami a fejlécben látható. :)
(A te kedvedért: juliette_@freemail.hu)
Előzmény: Dezoxiribonukleinsav (9)
Dezoxiribonukleinsav Creative Commons License 2000.02.14 0 0 9
ÁÁ nem. A nőuralom olyan furcsa szó nem?

Juliette
Ha megtudhatnám te hány éves vagy? Már sok helyen láttalak, és nagyon tetszik, ahogy írsz, sok dologban egyetértek veled. Kérlek írd meg a hot-x@maffia.hu címre az emiledet, kicsit meg szeretnélek ismerni, ha nincsen ellene kifogásod.

Bocs, hogy itt, de hol máshol? Köszi....

Juliette Creative Commons License 2000.02.14 0 0 8
Nyuszkóka
Hogy Zsazsanyus mennyit tud a pasikról, azt nem tudhatom. Nem a "hölgymagazinok" formálják a világképem.

Valent
Olvastam. Elgondolkodtam. (Herbert: Védett nők ???)

VALENT Creative Commons License 2000.02.14 0 0 7
Olvastátok Robert Merle 'Védett férfiak' című könyvét? Ajánlom mindenkinek, nagyon elgondolkodtató.
NesQuick Creative Commons License 2000.02.13 0 0 6
Juliette-nek lehet hogy igaza van. Majdnem annyit tudsz a férfiakról (és olyan magabiztosan), mint Gabor Zsazsa! :-)
Előzmény: Juliette (5)
Juliette Creative Commons License 2000.02.13 0 0 5
Itt a trükk!:) Ha elég ügyes a hölgy, nem veszik észre. (És akkor persze még mindig ott van a másik két "agya", meg a kényelemszeretete.)
Előzmény: Törölt nick (4)
Juliette Creative Commons License 2000.02.13 0 0 3
budosborz

Biztos vagy Te ebben? Egy valamire való nő bármelyik férfin tud uralkodni. Lehet, hogy nem nyíltan, de tud. Ez mindig is így volt, és így is marad. Tudod a férfi egy olyan állatfaj, amely a farkánál fogva bárhova elvezethető. :)

R.O.Tico Creative Commons License 2000.02.13 0 0 2
A témáról elég sok véleményt találhatsz, ha elolvasod az ilyen jellegű topicokat, legalább 4-et tudok kapásból, de nem hinném, hogy mindenki meg akarja ismételni mégegyszer, amit már azokban leírt.

Szerintem ez egyáltalán nem alternatív, a szex akkor jó, ha változatos, és ebbe beletartozik az is, ha nem mindig a férfi irányít, már csak azért se, mert lehet, hogy a nônek jobb és fantáziadúsabb ötletei vannak.

És ajánlom figyelmedbe az Alárendeltség és/vagy Dominancia topicot...

Atka Creative Commons License 2000.02.13 0 0 1
Üdv!

Engem is nagyon izgat a dolog, mivel mazo vagyok.... Minden vágyam az, hogy egy ilyen lánnyal találékozzam.... Sajnos ez még nem teljesült..... Azt kéne tennem, amit Ő akar....

Tapasztalatom nincs... Bárcsak lenne...

Előzmény: madrabbit (-)
budosborz Creative Commons License 2000.02.12 0 0 0
Eddig szerenycsere 0-szor volt dolgom nouralomban :)
Szerintem egy kapcsolatban a ferfinek kell 'uralkodnia', hiszen megiscsak mi
vagyunk a teremtes koronai :)
madrabbit Creative Commons License 2000.02.12 0 0 topiknyitó
Bar eloben sajnos meg nem volt alkalmam kiprobalni, mindig is erdekeltek az olyan alternativ kapcsolatok, ahol a szerepek tobbe-kevesbe meg voltak cserelodve - legyen szo no altal elkovetett nemi eroszakrol, domina jatekrol, vagy egyszeruen olyan kapcsolatrol, ahol a no magasabb, vagy erosebb, vagy o iranyit az agyban (esetleg azon kivul is...). :)
Kivancsi vagyok, hogy mi a velemnye masoknak - lanyoknak, fiuknak - az ilyesmirol. Esetleg vannak itt olyan dominans hajlamu lanyok, "alarendelt" fiuk, akiknek van tapasztalata is ilyen teren? Itt egy uj tema, remelem folytatsa is lesz. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!