Keresés

Részletes keresés

jóapa Creative Commons License 2023.10.12 0 1 86
Ciceró Creative Commons License 2000.02.29 0 0 85
Hölgyeim-Uraim fő a hidegvér.Nőuralom topic tele vesztes dumával.Mert ha a engem egy légy 30-perce bosszant és el kezdek örjöngeni,mit érek vele ha lelép.De ha mozdulatlan maradok vagy nyugodtan teszem azt mit addig (pedig lélekbe már péppé vertem)akor kivárom míg eljő az alkalom aztán................!(ide be lehet írni a módozatokat).Én imádok ilyen NŐKKEL, és olyan "nőkkel"dumálni,(saját anódomat a másik fél katódjával együtt felhasználva)pozitív értelemben turkálásos alapon feltárni a mozgatórugókat.De interjú alatt nem lővöm le az alanyt.Minek?Ha le akarom,vagy ő akarja saját magát(mert ilyen is van)előbb vagy utóbb megtörténik.Bocs ha bárkit megbántottam de irtó dühös vagyok ha valaki elriaszt egy példányt ahejett ,hogy becserkészné intelektuálisan.
danger Creative Commons License 2000.02.29 0 0 84
Tico
arra gondoltam, hogy ha most megjelenik valami új néven, akkor már egy szava sem lehet...
:)))
de csak tréfának szántam(-bánom).
na.
Előzmény: R.O.Tico (82)


Sumo Creative Commons License 2000.02.29 0 0 83
ticokoma latod mit irsz?
szerintem ez egy szerepjátékszerű dolog része volt, amit ô minden sértô szándék nélkül mondott
es en mit mondtam az egeszrol? hogy senkit nem akartam vele megbantani. nem is egyszer mondtam. ha most en ezt elfogadom szo nelkul - mert miert is ne fogadnam el? - akkor o miert nem tudja elfogadni???

mindegy, nincs tobb hozzatennivalom. ha komolyan gondolta az egeszet, akkor akkor is komolyan kellett volna, amikor mas is annak gondolja. ha pedig viccnek, akkor miert csak o viccelhet?

Előzmény: R.O.Tico (80)
R.O.Tico Creative Commons License 2000.02.29 0 0 82
Hát, ha ez neked remek... :)
Előzmény: danger (81)
danger Creative Commons License 2000.02.29 0 0 81
Végül pedig: tényleg megszüntette a nicket, ......

remek! :)))) akkor ezek után már nem tiltakozhat, ha reinkarnációnak nevezzük..... :)))

Előzmény: R.O.Tico (80)
R.O.Tico Creative Commons License 2000.02.28 0 0 80
No, részemrôl zárszóként ehhez a zavaros naphoz:

Sumo, szerintem ez egy szerepjátékszerű dolog része volt, amit ô minden sértô szándék nélkül mondott... mellesleg az én tapasztalatom azt mondja, hogy valóban igaz ez a farkánál fogva vezetés, még ha sokszor ez tényleg áttételes.

(például ha egy Dom típusú férfi talál egy elképzelésének minden igényben megfelelô sub lányt - nem könnyű!!! - akkor hiába ô az uralkodó, mégis ô éppúgy ki van szolgáltatva a vágyain keresztül, a kötôdésen keresztül a nônek... még ha ezt nem is ismerné be magának - szerintem)

És biztosíthatlak, nem hiszi azt, hogy neki mindent szabad.

Végül pedig: tényleg megszüntette a nicket, szóval a dolog - politikus szójárással - okafogyottá vált. :)))

Előzmény: Sumo (79)
Sumo Creative Commons License 2000.02.28 0 0 79
tico

szerintem pedig nem volt igaza. durvan altalanositott az esetleges eddigi tapasztalataibol, ezzel kezdeskeppen megsertette azokat akik nem ilyenek. pl engem is. (tudom, hogy ez nevetseges, de most pontosan ugy teszek, mintha ugy allnek hozza a dolgokhoz, ahogyan o itt a kiborulasakor).

az mar csak egy szemelyes baromsagom, hogy utalom azokat a noket, akik azt hiszik, hogy azert, mert nok, nekik mar mindent szabad, mert oket ugysem lehet bantani - hiszen nok, es megis hogy kepzeljuk?!
es ezert elnezeset is kertem. nem adta. ahogy gondolja

Előzmény: R.O.Tico (78)
R.O.Tico Creative Commons License 2000.02.28 0 0 78
SZerintem ezzel igaza is volt.

Egy szócsatában meg nem lehet igazán uralkodni, fôleg ha az egyik oldalnak feltett szándéka, hogy mindenáron ellenkezzen :))

Ez nem megfogható, mert egy idô után elmegy a dolog amolyan dedós szófacsarásba. Mindenbe bele lehet kötni.

SZerintem ô nem szócsatázni akart.

Másrészt: danger, ismersz valamelyest, én is milyen hiperérzékeny vagyok, mégis van bennem Dom hajlam.

Akadnak emberek, akikben egyszerre erôsen jelen van két egymásnak ellentmondani látszó tulajdonság, nem annyira egyik oldalra súlyozott a személyiség, mint nálad, vagy Gothicnál.

Tudom, hogy a Domina és a sértôdés, érzékenység elég nehezen hozható össze, ezért is mondom, ô nem az a fajta "leugatós" nô. De ettôl még élvezheti és jól csinálhatja a maga módján, és akivel csinálja, az is élvezi :))

danger Creative Commons License 2000.02.28 0 0 77
Sumo
stimmel :)) most, hogy visszaolvastam, nem átallom beidézni:

Egy valamire való nő bármelyik férfin tud uralkodni. Lehet, hogy nem nyíltan, de tud. Ez mindig is így volt, és így is marad. Tudod a férfi egy olyan állatfaj, amely a farkánál fogva bárhova elvezethető. :)

hát nócomment :)

Előzmény: Sumo (76)
Sumo Creative Commons License 2000.02.28 0 0 76
ebben a topicban a legelso hozzaszolasat olvasd el tico megegyszer. ez az en hozzaallasomat mar meg is hatarozta. ha ott akkor ekkora szaja tudott lenni (mert valljuk be, ez az volt, kapasbol tudok tobb tiz peldat, akit nem tudna sehogysem iranyitani), akkor nem ertem milyen alapon szolt be most, mikor elege lett.

igaz, akkor kellett volna felvenni a kesztyut. sajnos csak nemreg olvastam a topicot.
epp ezert nem is szoltam semmit. viszont valahogy - tudja fene hogyan es miert - elvezem a szocsatakat. foleg azokat, amik ilyen konnyedek voltak, mint ez. es eppen ezert nem ertem, hogy mi tortent itt hirtelen.

affene, danger valahogy mindig jobban meg tudja fogalmazni azzal a ringes hasonlattal:)

danger Creative Commons License 2000.02.28 0 0 75
másikmeghogy: ne haragudj, de most direkt végignéztem a hozzászólásokat odáig. mindegyikben szerepelt több tonna smiley, az ő reakciójában is, és úgy nézett ki, hogy veszi a lapot. nem értem, hogyan fordult mindez egyetlen másodperc alatt a homlokegyenestvisszájára.
ezenfelül pedig: személyesen Zsüliettre nem haraxom semmilyen szinten, csak indulatkitörésem volt, tényleg bocsánat, nem akartam a lelkébe gázolni. de általában a szárnypróbálgatásnak ez szokott lenni a vége. én vagyok a keménycsaj, bemegyek a ringbe, úgy csinálok, mint egy bokszoló, aztán kapok kettőt, megszédülök, és feljelentem az ellenfelet súlyos testi bántalmazásért. nem tudtam, hogy ennyire vigyázni kell rá. bizony egy nagyszájú csaj úgy leugatott volna minket, hogy köpni-nyelni nem tudunk. és amilyen képet lefestett magáról, én tényleg azt hittem, hogy ilyen.
Előzmény: R.O.Tico (71)
danger Creative Commons License 2000.02.28 0 0 74
oké, oké.
mindenkinek lehet rossz napja, még egy nőnek is.
elismerem, hogy kicsit a "tudodmitróka bazmegagereblyédet" esete forgott fenn. ettől függetlenül sajnos rettenetesen be tudok pöccenni attól, ha valaki visszaél egy hatalommal, amivel én ruházom fel. természetesen most nem a dolgok szexuális vonatkozására gondolok. ha viszont tényleg ennyire megsértettük, akkor valami hiperérzékeny nő lehet, és ezt valamiért nem tudom elhinni. mindig is keménynek mutatta magát, kicsit fura ellentét lenne. vagy ennyire "érzékeny pontját" találtuk el azzal, hogy "vadászbombázó" meg hogy "reinkarnáció"?
Előzmény: R.O.Tico (71)
Sumo Creative Commons License 2000.02.28 0 0 73
tico

barki megmondhatja, foleg danger, hogy en aztan erzekeny vagyok. nemkicsit. de akkorsem rohanok el ilyenkor, hanem meg lehet beszelni. megegyszer mondom, ugy, ahogyan te meg en tesszuk eppen most.

na mindegy. ha ez jobb, akkor nyilvanosan bocsanatot kerek. meg akkoris, ha fogalmam sincs miert kellene. (ehhez mar kezdek hozzaszokni...)

Előzmény: R.O.Tico (72)
R.O.Tico Creative Commons License 2000.02.28 0 0 72
Mondtam: különbözôek az érzékenységi szintek.

Én teljesen át tudom érezni, miért találta ô bántónak ezeket.

Ha nem is állítottad az ellenkezôjét, az üzenetekbôl egyértelműen ez jött ki. Nem ezzel volt a baj fôleg, hanem a stílus szerintem tényleg támadó volt.

Még ha szerintetek nem is.

Na mindegy, tényleg zárjuk le.

Előzmény: Sumo (69)
R.O.Tico Creative Commons License 2000.02.28 0 0 71
danger!

személyesen ismerem, és egyáltalán nem olyan, amilyennek te elmondtad.

Előzmény: danger (68)
R.O.Tico Creative Commons License 2000.02.28 0 0 70
Srácok, miért nem álltok már le?

Nem elég, hogy sikerült valakit bántanotok és kiüldöznötök, minek még továbbhajtani ezt ilyen kis gyenge személyeskedô rosszpofizásba?

Ami nektek humoros, az talán másnak szemétségnek tűnik. Különbözôek az érzékenységi szintek.

Nagyon nehezetekre esett volna kevesebb rosszindulattal hozzáállni?

Sumo Creative Commons License 2000.02.28 0 0 69
tico nyugi oke? en idaig a hozzaszolasaid alapjan tiszteltelek.

semmifele fikazas nem volt itt. olvasd at megegyszer. foleg azokat, amiket en irtam. ha jol emlekszem, annyit jegyeztem meg, hogy nevetseges, de csak azutan, miutan belemkotott. es meg valami. ha tobbszor mondjak neked, hogy nem szandekoztak megbantani, akkor te igy reagalnal??
tovabba: szinten nincs itt semmi olyasmi tolem, amiben az en normaimhoz hasonlitottam volna ot. ebben a temakorben nincsenek is normaim, mivel tavol all tolem.
a 'nem hisznek neki' pedig hadd legyen mar szuveren jog, rendben? sosem lattam meg, nem is olvastam semmit tole, hadd dontsem en el, hogy hiszek-e neki. foleg ugy, hogy ennek ellenkezojet sem allitottam soha...

az utolso pedig: lehet beszelni is ezekrol a dolgokrol, mint most te es en tesszuk, nem pedig felhaborodni, es elrohanni.

Előzmény: R.O.Tico (67)
danger Creative Commons License 2000.02.28 0 0 68
igazad van
tudom
de attól még itt remeg a kezem a tehetetlen dühtől
gondolj már bele, vannak emberek a többi topicban, akik tényleg bevették a szövegét, és nekik igazi, életre kiható lelki problémákat fog okozni, akárcsak a többi ilyen hülye picsa, felelőtlenül, szeszélyből, mert hirtelen kinőtt neki a hatalma és most legalább végre jól visszaélhet vele...
komolyan
nem tudom, hogyan fogalmazzam szebben
valószínűleg a szexuális kielégítetlenség következtében alakul ilyenné egy nő, hogy annyira örömet okoz neki, ha minél nagyobb hatással van más férfiakra, hogy már az se baj, ha az a hatás negatív. legalább tudott egy jót rúgni a szerencsétlen perverz emberekbe. olyan ez, mintha a tüdőrákos betegek karján cigarettákat nyomnál el. és akkor még ő "gratulál" nekünk, mert "megsértettük". istenem, bár megmondtam volna neki.

na mindegy.
lenyugszom, ez végülis egy moderált fórum.
sorry-sorry.

Előzmény: Sumo (64)
R.O.Tico Creative Commons License 2000.02.28 0 0 67
danger, mi bajod?

Tényleg nem értem, mi a fenének kell itt cikizni valakit, fôleg, ha nem ismeritek.
Ráadásul ez esetben én TUDOM, hogy nincs igazatok.

De még ha az lenne, akkor is a játék kedvéért sokkal kellemesebb légkörben is lehetne vitatkozni, minthogy állandóan szúrkapiszkáljátok a másikat, aki tényleg jó szándékkal szállt be.

Sumo, ez nem humoros dolog volt, ez olcsó fikázás, csak mert nem a ti noráitok szerint vélekedik egy olyan dologról, amiben esetleg ti azt gondoljátok, hogy mindent tudtok róla...

Én is kibaszott dühös és megbántott lennék, ha velem szarakodnátok ilyen stílusban. Kimondottan idegesítô dolog, ha valaki akármit mond, lefikázzák és nem hisznek neki. Tényleg nincs szüksége arra, hogy bizonygasson bármit.

Ezek szerint rám is azt mondjátok, hogy nem mondok igazat? Mert én állítom, hogy úgy van, ahogy ô mondja.

Sumo Creative Commons License 2000.02.28 0 0 66
ehehe:))) nemhiszemel, hogy teged felidegesitett ez:))))

gyere legalabb vegre lejaccuk a meccset;)))

Előzmény: danger (65)
danger Creative Commons License 2000.02.28 0 0 65
a faszér nincs itt egy boxzsák
áááááááááááááááááááááááááááá
Sumo Creative Commons License 2000.02.28 0 0 64
nyugoggyamale vazze! meger ennyit egy ilyen????

mintha te szoktad volt nekem ezeket mondani:)))

Előzmény: danger (63)
danger Creative Commons License 2000.02.28 0 0 63
DE AKKOR HÚZZÁL MÁR INNEN!!!!!!
............
............
...........
.........
........
.............
............
.........
soha, soha, SOHA többé bazzeg nincs az az isten hogy én még egy ilyen nőnek valami kétértelműt beszóljak apám ezeknek fingjuk nincs semmiről...........

jézusom

Előzmény: Juliette (59)
Sumo Creative Commons License 2000.02.28 0 0 62
danger hagyd a francba. valoszinuleg pont rola szol a egorol az iqra valo leugrasos vicc

:)

Előzmény: danger (60)
Sumo Creative Commons License 2000.02.28 0 0 61
J. ha mar engem szolitasz meg. nevetseges vagy. mostmar egyenesen a szemedbe. sajnalom, de kikenyszerited.

meg valami. en tenyleg nem akartalak bantani. es ebben meg mindig nem volt semmi banto.

a paranoia meg nem azt jelenti, hogy olyan dolgokat hiszel valosnak, amik nincsenek? (konkretan, hogy mi rajtad szorakozunk? humorerzek, es minden elviselheto)

Előzmény: Juliette (59)
danger Creative Commons License 2000.02.28 0 0 60
AZ ISTEN B*SSSSSSSSZA MEG!!!!!!!!!!!!!!!
teljesen fel tudom húzni magam az ilyen csajokon, komolyan mondom.
mi a faszt képzelnek itt a nők? ki az istennek gondolják magukat?
egyszerűen nem hiszem el!!
aszongya "itt sírtok, hogy nincs nektek megfelelő nő"...
hihetetlen bazzeg hogy mindegyik úgy áll hozzá, mintha ő valami nélkülözhetetlen dolog lenne és mi itt epekedve vágyakoznánk Kizárólag Őutána, amit aztán vagy megkapunk, vagy nem, mint valami jutalomjáték, hogy "nesze te kis balf*sz, megkaphatsz Engem"..... hú de be tudnám verni azt a hülye fejét ááááááááááááááááááááááááááááááááá

bocsánat a többiektől

Juliette Creative Commons License 2000.02.28 0 0 59
S.
Kibaszottul nem érdekel a véleményed. A bajom meg az itteni paranoiás légkörrel van.
(Most már tényleg jelszóátírás.)
Sumo Creative Commons License 2000.02.28 0 0 58
danger ez egy velos valasz volt a 'van-e nouralom' kerdesre:) ket ferfi nekiallt heccelni, es egyszeruen nem birta elviselni. pedig o uralkodni szokott... legalabbis sajat bevallasa szerint.
szerinted sem volt semmi banto benne igaz?
Előzmény: danger (55)
Sumo Creative Commons License 2000.02.28 0 0 57
ehem:)
a velemenyem ezzel kapcsolatban csak annyi: igazam volt. ha ennyi kell neked csak ahhoz, hogy az ugynevezett eros szemelyiseged sikitva menekuljon vissza onmagaba, akkor oke. mindazonaltal: nem ertem a reakciodat, hiszen csak gyengeden elcelodtunk, es tobbszori ujraolvasas utan sem sikerult semmi bantot felfedeznem benne... te erted a viccet, csak nem szereted? ;)

ami pedig a sirast illeti: en nem tettem. nekem van megfelelo no, sokkal valodibb mint te barmikor is leszel ezzel a felvett hudekemenydomina stillel...
danger ismeri:)

Előzmény: Juliette (54)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!