Keresés

Részletes keresés

CSOREL Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105760
Hát sajna a tiétek lett :(( . egyébként ő éppen nem befeiező csatár, inkább egy sokat mozgó jól cselező aki jól is passzol.
Előzmény: Törölt nick (105757)
simita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105759

Valaki mondja meg, hogy LCS miért mondta, gondolja azt, hogy a csapat nem alkalmas a 4 hátvédes játékra ?

Előzmény: Fradimama (105754)
Itamás Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105758
előbbi szerintem nem kellett volna... anno LCS azt mondta külföldi csak akkor ha két klasszissal jobb mint a magyar...hát nem jobb...semennyivel sem. Vagner...ha esetleg nem fog nálunk is nűglődni a térdével...akkor esetleg hasznunkra lehet...
Előzmény: Fradimama (105754)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105756

Örülök, hogy Gera Angliába került, hogy ott bizonyithassa képességeit, ehyúttal pedig sajnálom, hogy a hátramaradt csapattagok már nélkülözni fogják azokat, -. Tököli.Dragóner,Gera -, erősségei voltak a bajnokcsapatunknak. Nehezen lehet majd pótolni őket és a csapat is gyengült. Ráadásul a BL-ben is bizonyítani kéne. Nade kivel?

És bérletet is kéne vennem az őszi idényre, de kiket látok majd a pályán?

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105755

Végre valami hír! Remélem, erősödünk velük.

 


Hajrá Fradi!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

Előzmény: Fradimama (105754)
Fradimama Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105754

FTC: Bajevszki és Vagner érkezett

NSO, 2004-08-02 14:00

A Ferencváros megállapodott a macedón Alekszandar Bajevszkivel és a cseh Robert Vagnerrel. Miután tegnap mindketten átestek az orvosi vizsgálaton kétéves szerződést kötöttek a klubbal.

Ferencváros_29 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105753
Csak kiváncsi voltam. Nem Tőzsérrel van bajom, hanem a Gerával szembeni hozzáállással.

Én is azt mondtam, hogy nem kell se a Péter se a Feri a Horváthok közul, se pedig a kiégett Vágner.
Előzmény: Moonclown (105751)
Moonclown Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105752

Győrbe vki tolja a pénzt.Priskint nem fogjak odaadni nekunk, pedig szerintem is nagy huzas lenne.Inkabb leigazoljuk Illest a komaktol, vagy visszahivjuk a doktor urat.(Füzi)

 

 

Előzmény: Törölt nick (105739)
Moonclown Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105751

Faszom se számolgatja.nem tök mind1.Véleményem leirtam.A képességei emgvannak, ettől még lehet pofára esés is.Kicsi gyerek korától ismerem az apja révén, de az utóbbi időben én is csak utánpotlás meccsen láttam.

 

Konkértan nem tudom mi is a bajod.Az hogy remánykedünk benne hogy egy fiatal játékos befuthat?

 

Ugyanigy bizom a Horvathban, meg a kis Zsivoban.Husztiban is lattuk a lehetoseget, el kellet tzavarni ahhoz hogy igazunk legyen.talan msot maskepp lesz.Jobb lett volna mindenfele Horvat Peti, meg Horvath Feri meg vagner meg ilyenek?

 

vagy vmi olcso szakadt roman?Abbol mar van egy...

 

Én meg masokkal ellentetben Vadoczban nem latok semmi extrat, pedig meg Tőzsérnél is többett láttam jatszani.

 

De volt mar kellemes csalodasoma Fradiban fiatal jatekosban (Pl Vukmir, semmivel nem tartopttam jobbnak mint Balogot, most mega  legjobb idegenlegiosunk toronymagasan).

 

Nyilasi anno meg mertre lepni, Laszlonak is meg kene.Kulonben 1-2 ev es csak szagolhatjuk az ibolyat a tabellan alulrol.

 

 

 

 

 

Előzmény: Ferencváros_29 (105736)
lavi Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105750
A Jakub Sparta szurkoló. (Na és persze Fradista!) Egyébként meg Karlovy Varyban lakik, onnan jár a Fradi meccsekre is...
Előzmény: JPS (105743)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105749

Gera elbúcsúzott
[2004-08-02 13:10]

A mai edzés után Gera Zoltán elköszönt a volt játékostársaktól. Mint ismert, Gerzson az angol Premier League-ben szereplõ West Bromwich Albionban folytatja pályafutását.
- FTC.hu -

Válogatott csatárunk egyenként köszönt el mindenkitõl. A társak sajnálták támadónk távozását, Gera jó hangulatának köszönhetõen azonban a búcsúzás jó hangulatban  Zavadszky Gábor felvetette, hogy az angolok biztosan csodálkoznak majd, ha meglátják az itthon már védjeggyé vált Gera-ollózást. Gerzson csak annyi válaszolt: "Már olajozom a kerekeket!"
Lipcsei Péter arról érdeklõdött Gerzsonnál, hogy kié legyen a felszabadult szekrény?
Gera válasza:"Nekem mindegy, de hurkának ne adjátok!"
Vezetõedzõnk, László Csaba is minden jót kívánt támadónknak:
- Zoli ugyanúgy tedd magad oda minden edzésen és meccsen, mint itthon, akkor nem lesz gond! Két hét múlva találkozunk a válogatottban! Vigyázz magadra! Biztos vagyok benne, hogy meg fogod állni a helyed. Bármikor szívesen látunk az Üllõi úton, ha Pesten vagy, látogass meg minket!

 

 

Greenie Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105748
Gera elbúcsúzott
A mai edzés után Gera Zoltán elköszönt a volt játékostársaktól. Mint ismert, Gerzson az angol Premier League-ben szereplõ West Bromwich Albionban folytatja pályafutását.
Válogatott csatárunk egyenként köszönt el mindenkitõl. A társak sajnálták támadónk távozását, Gera jó hangulatának köszönhetõen azonban a búcsúzás jó hangulatban
Zavadszky Gábor felvetette, hogy az angolok biztosan csodálkoznak majd, ha meglátják az itthon már védjeggyé vált Gera-ollózást. Gerzson csak annyi válaszolt: "Már olajozom a kerekeket!"
Lipcsei Péter arról érdeklõdött Gerzsonnál, hogy kié legyen a felszabadult szekrény?
Gera válasza:"Nekem mindegy, de hurkának ne adjátok!"
Vezetõedzõnk, László Csaba is minden jót kívánt támadónknak:
- Zoli ugyanúgy tedd magad oda minden edzésen és meccsen, mint itthon, akkor nem lesz gond! Két hét múlva találkozunk a válogatottban! Vigyázz magadra! Biztos vagyok benne, hogy meg fogod állni a helyed. Bármikor szívesen látunk az Üllõi úton, ha Pesten vagy, látogass meg minket!
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105747
meg az is lehet:)
Előzmény: elefantkillah (105745)
Greenie Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105746

Megyek megnézem az új csikos mezeket.

Próbálok csinálni képeket is.

elefantkillah Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105745
az nem lehet, hogy a prágai Sonkát szereti??
Előzmény: Kisgonosz (105744)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105744

ja, ez biztos  S-el kezdodott es Pragai csapat:))

Előzmény: JPS (105743)
JPS Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105743
Ja, talán Teplicében volt először, de akkor valami haverja is ott volt! Most beugrott, hogy Teplicében mondott valamit a buszok mellett, hogy melyik csapatnak szurkol, talán tényleg a Sparta volt vagyha nem akkor a Slavia! :)
Előzmény: Kisgonosz (105742)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105742
nem csak Fradista...en talalkoztam mar vele tepliceben meg a hajduk split elleni meccs elott....es en ugy emlexem azt mondta, hogy Sparta drukker es jar a Fradi nemzetkozi meccseire:)
Előzmény: JPS (105741)
JPS Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105741
Szerintem, csak, Fradista, legalábbis, valami, ilyesmit, mondott, a kompon, Dánia, felé, de, elég, hajnal, volt, lehet, mondott, még, valami, mást, is, csak, elaludtam, közben! :)
Előzmény: Kisgonosz (105733)
roli33 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105740

Egyébként meg minek ide Bajevszki, meg Vagner, Tőzsér, meg milliókat zsebre tevő Penksa, Sasu, és egyéb nagy ARCOK!

 

Hozzanak már fel bégre juniorból, ifi A-ból, sőt B-ból 3-4 ügyes, lelkes, dolgozni vágyó fiatalt!

 

SOKKAL ELŐBBRE JUTNÁNK (és pénz is maradna)

 

A fa....m furujába, meg a csőcselék magyar foci vezetőségébe, meg elkényeztetett sztárocskáiba

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105739

Sziasztok!

 

Letelt a szabadságom - :-((( -, úgyhogy újra itt. Csak a Tirana-meccsig olvastam vissza, és az igazolásokhoz szólnék hozzá:

 

Tőzsér - én egyetlen egy alkalommal láttam játszani, a Sport1 adott valami Uakárhányas meccset a spanyolok ellen (előtte legyőztük a hollandokat 1-0-ra). Vesztettünk 3-0-ra. Három srácot néztem kitüntetett figyelemmel: Kemenest (mivel ő Fradi-nevelés, és a Charltonba igazolt), Vadóczot és Tőzsért. Ez alapján a következőket mondhatom: Kemenes megtette, amit lehetett, bár az első (vagy a második?) gólnál (szabadrúgás) bemozdult a rövidre, de ez a rutintalansággal magyarázható. Vadócz nem igazolta, amit róla zengedeznek egy-két éve, de a meccs utáni nyilatkozatból (Szokolai az edzőjük) kiderült, hogy nem a saját posztján játszott (akkor még nem tudtam, hogy középpályás). Tőzsér volt az egyértelmű csalódás. Flegma és nagyképű volt, alig futott, sok labdát elszórt, keveset tartott vagy játszott meg jól. Látszott, érződött rajta, hogy "én vagyok a sztár, a Galatában játszom". Abszolút nem volt szimpatikus a hozzáállása. Az egyik gól ráadásul az ő számlájára írható, mert lemaradt az emberéről, aki aztán egy csukafejessel közelről betalált. Tőzsér csak széttárta a karját, és méltatlankodott, pedig Kemenes nem tehetett a gólról. Remélem, ő igazából sokkal jobb játékos, és ezt bizonyítani is fogja a Fradiban.

 

Hajrá Fradi!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

 

U.i.: Amúgy Vadóczban tényleg lehet valami, egy ismerősöm együtt focizott vele kispályán, és azt mondta, szavakat nem lehet találni a játékára.

Zaváról ugyanaz a véleményem az első meccs után, mint mikor kiderült, hogy visszajön: mi a fasznak hoztuk vissza? Eleve senkit nem fogadnék be, aki tőlünk az MTK-ba vagy a Dózsába ment. Vágner nem hagyott bennem mély nyomokat, Bajevszki viszont szerintem ügyesen játszott Győrben, erőszakos, gyors és ért a labdához is, ami nem hátrány egy csatár esetében. Ezen a poszton nekem Priskin Tamás szerződtetése továbbra is a vesszőparipám, hiszen még mindig csak 18 éves, fél szezon alatt rúgott öt gólt (ami arányaiban majdnem annyi, mint Gera 11 találata), mindezt 17 évesen, a harmatgyenge Győrben. Az előkészületi meccseken - mindig figyelem - ontja a gólokat, legutóbb hetet (!) vágott, most a Gyirmót elleni 6-1-es meccsen kettőt. Őt kellene megszerezni, ha nem most, hát jövőre.

Greenie Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105738

Egyszer mi is megléptük ezt. a Nyilasi féle csapat pont ilyen volt, csak akkor jobb játékosok jöttek fel az utánpótlásból.

Az eredményekre mindenki emlékszik:)

2 évre rá bajnoki cím, 95 BL (nem Borsodi liga:))

Előzmény: Moonclown (105723)
roli33 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105737

Hi!

 

Hányan láttátok a Tőzsért jáztszani????

 

NE LEGYEN IGAZAM

de szomorú hogy egy ilyan klub mint az FTC Tőzsértől várja a megváltást,

 

azért mondom mert debreceni vagyok (ennek ellenéra Hajrá Fradi), és többször láttam játszani, még az utolsó meccén is ott voltam (ifi A-Dvsc--B.csaba), de tőle jobb játékosok vannak a FRADI juniorban!

Technikás srác, oda rúgja a labdát ahová kell (igaz ez a fiatalok között van) de  semmi bruszt nincs benne, nulla erőszakosság-viszont annál jobb menedzsment!!!!!

 

A Fradi nevelésű harcos fiataloknak kellene lehetőséget adni (pl. :BÖLCSFÖLDI- majd nézzétek meg)!!!!

 

Apropó- a Horváth Klaudiunak lehetőséget kell adni, Nagyváradon jó az utánpótlás nevelés, az elmúl évben többen is 16-17 éves nyugatra szerződtek (pl.: Keserű-FC NANTES)!

 

Na mindegy, ne legyen igazam, és Tőzsér csak fele annyit csináljon mint GERA!

Ferencváros_29 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105736
Mégis, hányszor?
Előzmény: Moonclown (105735)
Moonclown Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105735

többször mint te szerintem:))))

 

 

Előzmény: Ferencváros_29 (105725)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105734
odebb a vesszot:)
Előzmény: Kisgonosz (105733)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105733

az a cseh srac aki szokott jonni, kulfoldi meccseinkre sparta vagy slavia szurkolo?

 

 

sx7 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105732

Szerintem Gera lehet nem klasszis,de azért 1 igen pozitiv tulajdonsága volt,s ezt szerintem soha nem említitek,az pedig nem más,hogy ő az a tipusu játékos volt ,akinek ,ha ment ,ha nem ment előre,harcolt küzdött,tette azt a nyeszlett sérülékeny testével.

Legjobb példa erre a Debreceni meccs amikor is az egész csapat alibizett,meg szar is volt.2+1 jó volt nálatok Tököli,aki belőtte 2 zseniális Gera passzt(ebből az  1iknél test test ellen küzdött meg Gerzsonotok a labdáért).

 

Szerintem ilyen játékosokból kéne több Magyarországra.

Lehet nem értetek 1et velem,ez egy apró dolog lehet,de szerintem igazán profin gondolkodik.

mash Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105731
szevasz újságos!!!
Előzmény: Kavics1976 (105730)
Kavics1976 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105730
Nem vitatom Gera zsenialitását, de aki úgy tud játszani az ő képességeivel, ahogy Tiranában tette vagy az elmúlt szezon jó néhány meccsén, az nem több egy tehetségnél.
Más kérdés mik az elvárások vele szemben!
De ez abszolúte szubjektív dolog, mit pl. a folyamatos a FRADI-dózsa eredmény összevetések.
Én azt mondom az elmúlt 5 év Magyar bajnoksága nem mérvadó zsenialitás-mérés szintjén.
Majd most Angliában bizonyíthat!
Ha ott is leteszi a névjegyét, akkor lehet klasszisról beszélni!
Ha nem akkor marad Ő is egy ber nem váltott tehetség!
Ettől még az továbbra is igaz, hogy amit tud a labdával, azt nagyon kevesen tudják utánacsinálni, de az is igaz, hogy nemzetközi szinten (San Marinó és Németország megverésén kívül) nem tudott maradandót alkotni.
Egy klasszistól ez kevés!!

Ettől függetlenül nagyon szurkolok Neki, hogy olyan karriert fusson be, ami a tudása alapján Neki jár!
Mert Neki jár a siker európa/világ szinten is!!
Előzmény: Ferencváros_29 (105728)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!