Keresés

Részletes keresés

KRIPO.67. Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105785

Szegény Marek látja ,hogy már nem ő az álmaink csatára.

Nagy csapatok nem fognak érte kapkodni sem a cseheknél sem máshol.

 

Előzmény: bode1899 (105783)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105784

"A Fradihoz kapcsolodó hír még, hogy a pozsonyi Új Szó információja szerint Marek Penksa megfelelő ajánlat esetén szívesen távozna a zöld-fehérektől. A 31 éves csatár a cseh Sport című napilapnak nyilatkozott, és elmondta, hogy akár egy cseh ajánlatot is elfogadna, de, ha marad, akkor szívesen játszana a Sparta Praha ellen a Bajnokok Ligájába jutásért."

 

Most ki érti meg a Penskát? Ha jönne egy cseh ajánlat menne, de szivesen játszana  a Sparta Praha ellen. Nekem kicsit zavaros, másnak is?

 

 

Előzmény: bode1899 (105783)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105783
László Csaba a támadófutball híve
2004. augusztus 2., hétfő, 15:22


A viharos edzőváltást követően július közepe óta László Csaba irányítja a Ferencváros edzéseit. A zöldek vadonatúj vezetőedzője a csapatról és terveiről is beszélt.



- Mennyire elégedett az erősítésekkel, főként annak tükrében, hogy korábban Stark, Bodnár, Tóth András érkezéséről is szó volt?
- Gera, Tököli, Dragóner és Kriston távozásával négy alapemberét veszítette a csapat, őket nehéz pótolni, ám megértettem, hogy a klub anyagi helyzete eleve behatárolta a lehetőségeket. Remélem, végül így is erős kerettel vághatunk neki az őszi szezonnak.

- Nem zavarja, hogy lekicsinylően beszélnek edzői múltjával kapcsolatban, hozzátéve, hogy csak a befektetői körnek köszönheti a kinevezését?
- Nem zavar, mivel büszke és életerős fiatalembernek tartom magam, és kizárólag a munkára, a minél jobb eredményekre akarok koncentrálni. A bemutatkozásomkor a játékosoknak is mondtam az öltözőben, hogy komoly nyomásra és elvárásokra kell felkészülnünk, ami nem meglepő, mivel a Fradi valóban kirakatcsapat, olyan, mint a Bayern München Németországban.

- A bajnoki cím és a kupagyőzelem után nem nyomasztó az elvárás az ismétléseket illetően?
- Garami József és Pintér Attila eredményeit valóban lehetetlen túlszárnyalni, idehaza ennél többet nem lehet elérni, mégsem szabad más céllal nekivágnunk a szezonnak, mint az aranyérem reményével. Ezenkívül nagy célom még, hogy két év alatt a nemzetközi szinten is komoly eredményeket érjünk el.

- Összeegyeztethető lesz a Fradi mellett a válogatott pályaedzői tisztsége?
- Egyelőre nem látok gondot ez ügyben. Tökéletesen megbízom ugyanis a segítőimben, Keller József, Józsa Miklós, Simon Balla István neve garanciát jelent arra, hogy a csapat a távollétemben is a megszokott munkát végezze el. Persze, igazából az élet dönti majd el, hogy működik-e majd ez a kettősség a feladataimban, amennyiben nem, ráérünk akkor elgondolkodni a mostani döntésünkön, az azonban nem lehet kétséges, hogy miattam a Ferencváros szakmai munkája semmiben sem szenvedhet hiányt.

- Szakmailag mi az ars poeticája?
- A támadófutball híve vagyok, és akár három csatárral is el tudom képzelni a csapat játékát. Persze mindez a keret összetételétől is függ, és az ausztriai edzőtábort azért kezdeményeztem, mert ott erős csapatok ellen készülhettünk fel az őszi szezonra. Sok időnk nem volt, hiszen július végén már Bajnokok Ligája selejtezőn kellett pályára lépnünk. Természetesen bízom a sikeres őszi szereplésben, a legfontosabbnak azt tartom, hogy a játékosok az eddiginél nagyobb önbizalommal lépjenek pályára, ne féljenek a hibázástól, bátran kockáztassanak, igaz, ehhez előbb az eredményeknek kell jönniük.

A Fradihoz kapcsolodó hír még, hogy a pozsonyi Új Szó információja szerint Marek Penksa megfelelő ajánlat esetén szívesen távozna a zöld-fehérektől. A 31 éves csatár a cseh Sport című napilapnak nyilatkozott, és elmondta, hogy akár egy cseh ajánlatot is elfogadna, de, ha marad, akkor szívesen játszana a Sparta Praha ellen a Bajnokok Ligájába jutásért.

Bánki József


[origo]

 

A Tóth András gondolom Tóth Mihály lenne...

Greenie Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105782
Próbálom hívni a HF (nem ez ügyből kifolyólag), de nem veszi fel. Biztos nagyon dolgoznak:)
királyfurfang Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105781
Szerintem Horváth Feri nem fog már jönni. A többi 4 igen. Este okosabbak leszünk.
Előzmény: Kcsita (105779)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105780
Sebaj, tévedni emberi dolog. :). Ezért mondtam, hogy akkor hiszek vmit, ha látom személyesen vagy a honlapon.
Előzmény: Törölt nick (105778)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105779

Ma akkor elvileg jön hozzánk:

  • Tőzsér Dani
  • Bajevszky
  • Robert Vagner
  • Horvath Claduio (ha jól irom le a nevét)
  • van még vki? Horváth Feri?

Hmm várjuk meg az éjfélt.

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105778

Ezt írtam szűk egy órája:

 

"Azért az NS még nem bulvárosodott el annyira, mint az nb1.hu, talán hihetünk neki."

 

Tévedtem.

Előzmény: Kcsita (105775)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105777

Ez van amikor uborkaszezon van. Mennek a találgatások a médiában, mert meg akarják előzni egymást minden hírrel.

 

Komolyan olyan jó lenne,ha az ember egy hír elolvasása után a valóságot tudná meg. Rég mondtam, hogy az NS is bulvárosodik.

Fradimama Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105776

Az NB1.hu-n Tepszics részben cáfolja a hírt az aláírásokról.

 

Szárnyra kapott a hír, mely szerint Alexandar Bajevski (Győr, Balaton FC és Robert Vagner (Újpest, Cottbus) kétéves szerződést írt alá a Ferenvárossal.
- Így ebben a formában még nem igaz a hír – kezdte Tepszics Ignác sportigazgató. – Bajevski már részt vett egy orvosi vizsgálaton is, és ott megfelelt, ezért igen valószínű, hogy még estig megszülethet a hivatalos megegyezés, írásos formában az említett játékosokkal.


 

Kcsita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105775
Bajevski és Vagner a célegyenesbe
Budapest, augusztus 2., 15.40 A Győr és a Balaton FC volt csatára már megfelelt az orvosi vizsgálaton.
Szárnyra kapott a hír, mely szerint Alexandar Bajevski (Győr, Balaton FC és Robert Vagner (Újpest, Cottbus) kétéves szerződést írt alá a Ferenvárossal.
- Így ebben a formában még nem igaz a hír – kezdte Tepszics Ignác sportigazgató. – Bajevski már részt vett egy orvosi vizsgálaton is, és ott megfelelt, ezért igen valószínű, hogy még estig megszülethet a hivatalos megegyezés, írásos formában az említett játékosokkal.


 
:):):). Nem mondok erre semmit.
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105774

Valami hasonlóban gondokoztam én is.

 

Bár a lényeg az, amit L.Csaba dönt...  :)

Előzmény: Kcsita (105771)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105773

Passzolom sajnos...  :(

 

Most is könyvtárból netezek. Sikerült valami sz*rt úgy összeszednem, hogy a szakavatott haverom is egy hete káromkodik miatta.

 

Talán holnap már kész lesz. Bár úgy emlékszem láttam néhány képet, ami az Ágiban Készült.

 

Tomika,Dino,Kgonosz,mash üde arcoskáira emlékszem. Ha tudok biztatót akkor egyből szólok.

 

 

Előzmény: Greenie (105772)
Greenie Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105772

Hello C.O.S.

Nincsenek meg a fényképek?

 

Megnéztem. A csikos mez még nem jött meg, csak szurkolói mezek voltak, meg a fehér.

A fehér közelről, és megfogva tényleg a legjobb minőség. nem olyan gagyi mint a tavalyi.

Előzmény: Törölt nick (105770)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105771

Akkor egyszerű a helyzet:

1. Zava megy Gerzson heylére és Rósa kimegy a jobb szélre vagy

2. Leo bejön Gerzson helyére.

 

Más ötletem nincs...

 

Előzmény: Törölt nick (105770)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105770
Borítékolom, hogy úgy mint kint, csak Gerzson nélkül. Őt fogja helyettesíteni valaki a "régiek" közül.
Előzmény: Kcsita (105768)
királyfurfang Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105769

Elvileg a 4 védő területet védekezik, míg a 3 védőből 2 embert fog. Na akkor most melyikben verik meg egy az egyben a védőinket?

Esetleg 4-3-1-2-t játszhatnánk, azaz:

 

Szűcs

Vukmir-Botis-Gyepes-Leo

Rósa-Lipcsei-Huszti

        Tőzsér

  Vagner-Bajevszki/Nógrádi

 

 

De felőlem játszhatunk 3 védővel is, úgysem az enyém a felelősség :)

 

Hajrá Fradi!

Előzmény: KRIPO.67. (105764)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105768

Megtisztelsz, hogy megosztod velem a Győriekkel elleni kezdőcsapatot :). Nem rossz, csak bele javítanék :). László Csabát ismerve igy állnánk fel a Győr ellen:

 

Szűcs

Vukmir - Lipcsei(Botis)- Gyepes

Rósa - Lipcsei - Kapic (Takács) - Huszti

Tőzsér

Bajevsky - Vagner

 

Az albánok ellen szerinted, hogy fogunk felállni?

Előzmény: KRIPO.67. (105766)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105767

Egész tűrhető, két kivétellel. Csak a jobb oldalra kellene valami épkézláb ember Rósa helyére. Az, hogy futóbolond, szerintem még nem elég. Ja, és Zováthot elzavarnám a fenébe, egy antifocista. Helyette Kapics az én emberem, aki ugyan jelenleg nincs túl jó formában - sőt, tavasszal sem remekelt -, de korábban bizonyította, hogy ott neki kell játszania. Nem véletlenül lett szlovén válogatott - a Fradiból!

 

Egyébként véletlenül feltévedtem a Várszegi-féle honlapra (bár megfogadtam, hogy nem fogom tenni), és most láttam csak, hogy ez a Szalai Tamás már 20 éves. Tavasszal, amikor Pintér betette a Sopron ellen, azt mondta a Léderer vagy ki, hogy csak 17. Azt hittem, egy ígéretes tehetség, akit végre időben elkezdünk beépíteni a csapatba. De valószínűleg ő is megy Schultz, Holló, Lászka, Gajda, Halgas meg a többiek után... :-(((

Előzmény: KRIPO.67. (105766)
KRIPO.67. Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105766

K.csita!

Neked írom, Te szereted az ilyen  próbálkozásokat.

 

Szűcs

Vukmir - Botis - Gyepes

Rósa - Lipcsei - Zováth - Huszti

Tőzsér

Bajevsky - Vagner

 

Kcsita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105765

A tv2 szerint 19:45-től kezdődik a közvetités :). De szerintem este 8-kor fog kezdődni.

 

Abban igazad van, hogy a NS nem bulvárosodott el, csak soha nem lehet tudni. Midnjárt megnézem neked az uefa honlapját a 3-dik selejtetző kört.

Előzmény: Törölt nick (105762)
KRIPO.67. Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105764

Mert egytől egyig minden védőnk lassú.Nem alkalmasak az egy- az egyben játékra.

 

Szerintem kicsit pofásodott a játékoskeretünk.Győrben már láthatjuk is, ha László Cs. is úgy akarja.

Előzmény: simita (105759)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105763

Helyes.

Soha nem lehet tudni.

Az ellenség keze betette a lábát.

 

))

Előzmény: Kcsita (105761)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105762

"Akkor hiszem el a hírt, ha látom a klub honlapján is."

 

Ott fog utoljára megjelenni. Azért az NS még nem bulvárosodott el annyira, mint az nb1.hu, talán hihetünk neki.

 

Az ftc.hu 20.00-t, míg az UEFA.com 20.30-t ír a szerdai meccs kezdési időpontjaként. Melyik a helyes?

 

És az UEFA.com-on miért nem találom a harmadik selejtezőkör sorsolását? Én vagyok a béna?

 

Hajrá Fradi!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

Előzmény: Kcsita (105761)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105761

Már hiányoltalak :). Örülök, hogy újra itt vagy a topikban.

 

Más.

 

Akkor hiszem el a hírt, ha látom a klub honlapján is.

Előzmény: Törölt nick (105755)
CSOREL Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105760
Hát sajna a tiétek lett :(( . egyébként ő éppen nem befeiező csatár, inkább egy sokat mozgó jól cselező aki jól is passzol.
Előzmény: Törölt nick (105757)
simita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105759

Valaki mondja meg, hogy LCS miért mondta, gondolja azt, hogy a csapat nem alkalmas a 4 hátvédes játékra ?

Előzmény: Fradimama (105754)
Itamás Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105758
előbbi szerintem nem kellett volna... anno LCS azt mondta külföldi csak akkor ha két klasszissal jobb mint a magyar...hát nem jobb...semennyivel sem. Vagner...ha esetleg nem fog nálunk is nűglődni a térdével...akkor esetleg hasznunkra lehet...
Előzmény: Fradimama (105754)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105756

Örülök, hogy Gera Angliába került, hogy ott bizonyithassa képességeit, ehyúttal pedig sajnálom, hogy a hátramaradt csapattagok már nélkülözni fogják azokat, -. Tököli.Dragóner,Gera -, erősségei voltak a bajnokcsapatunknak. Nehezen lehet majd pótolni őket és a csapat is gyengült. Ráadásul a BL-ben is bizonyítani kéne. Nade kivel?

És bérletet is kéne vennem az őszi idényre, de kiket látok majd a pályán?

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105755

Végre valami hír! Remélem, erősödünk velük.

 


Hajrá Fradi!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

Előzmény: Fradimama (105754)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!