Keresés

Részletes keresés

bode1899 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105841
Igorról írnak az Új Szóban:

Elutasította a magyar klubokat, külföldi kérőre vár
Szkukalek Igor mellékvágányon


A nagy munkabírású középpályás iránt élvonalbeli magyar klubok érdeklődtek – értesüléseink szerint a Videoton és a Pécs is – ám Szkukalek kijelentette: a Fradin kívül más Arany Ászok Ligában szereplő együttesben nem kíván szerepelni. „Nehéz helyzetben vagyok, hiszen a nyáron visszatért Sopronból a 21 éves Huszti Szabolcs. A tehetséges válogatott futballista, aki a posztomon játszik, igazolja is az elvárásokat. Rajta kívül még Leandro is a vetélytársam. Ezért a vezetők felvetették, hogy félévre kölcsönadnának. A magyar ajánlatokra nemet mondtam, csak abban az esetben távoznék, ha külföldi kérőm akadna. Magyarországon már július 31-én lejárt az átigazolási időszak, de külföldre még augusztus 31-ig mehetnék. Addig biztosan eldől, mi lesz a sorsom.”

Szkukalek elmondta azt is, hogy László Csaba vezetőedzővel semmi gondja nincs, nem úgy, mint tavasszal Pintér Attilával volt. A Fradi jelenlegi mestere közölte vele, ha továbbra is az Üllői úton marad, akkor továbbra is kerettag lesz. „Realista vagyok, még kétéves szer-ződés köt az FTC-hez, s a külföldi klubok is inkább az ingyen igazolható játékosokra vadásznak. Ha maradok, nem adom fel, mindent megteszek azért, hogy visszakerüljek a kezdőcsapatba” – mondta lapunknak Szkukalek Igor.


SZABÓ ZOLTÁN

Ferencváros_29 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105840
A macedónban egyetértek. Igazolunk egy csatárt a fakóban. Sőt szerintem igazolunk egy csehet a padra.
Előzmény: bode1899 (105839)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105839
Ebben egyetértek, de egy Bajevszki miatt feleslegesnek tartom ezt az egészet. Amúgy a sajttáj persze oké, legyen.
Előzmény: Ferencváros_29 (105835)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105838

Az 560 millió forintos vételár átutalásáról persze más hivatalnok intézkedik, a ferencvárosi elöljáróknak viszont nincs más dolguk, mint epedezve a bankszámlát lesni. Anélkül, hogy bárkit is megsértenénk: a Fradi vezérkara eddig is ölbe tett kézzel várta a fejleményeket, hiszen a vezetők közül senki sem kísérte el Gerát Angliába, a klub meghatalmazottjaként Filipovics értekezett a "vevővel".

 

Mai NS.

 

Úgy tűnik tovább dühöng a profizmus szeretett csapatunknál.

Szobrot furujának!

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105837
Zöld-fehér szép jó reggelt mindenkinek! No ma délután felszáll a füst és kiderül milyen kerettel vágunk neki a szezonnak. Kíváncsi vagyok.
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105836

:))))))))))))

otos

 

Locinek komoly konkurencia lennie:)

 

Előzmény: rongyosgárda (105832)
Ferencváros_29 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105835
Nem hiszem, hogy nagy lenne a felhajtás, egy ekkora klubnál elvárható, hogy tartsanak egy sajtótájékoztatót az új játékosokkal.
Előzmény: bode1899 (105833)
JOcika Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105834

Nem azt mondta László Csaba, hogy külföldit csak akkor hozunk, ha 3szor jobb, mint a hazaiak? Ehhez képest leigazoltuk Bajevszkijt. Nem hiszem, hogy ilyen szintű játékos nincs a fiataljaink között.

 

Hajrá Fradi!

bode1899 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105833
Egytértek. Olyan nagy a felhajtás a klub részéről, mintha a Figo jönne, pedig valszeg...
Előzmény: rongyosgárda (105832)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105832

Nagy halat vártok?

Ebben a bajnokságban egy volt, de az angliába igazolt.

Maradtak a kárászok meg a snecik.

A legkomolyabb igazolás Vadócz apja lenne, komoly erősítést jelentene az Ágiban:-))

zlotyi11 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105830

Jó reggelt!

 

HAJRÁ FRADI!

KRIPO.67. Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105829
HAJRÁ FERENCVÁROS !
Lecso11 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105828
Hajrá Fradi!
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105827

http://huncasper.atw.hu       

 

Minden a 24 órás szurkolói focival kapcsolatban!   

Az oldalon van fórum, melyben minden csapatnak van külön Topicja!

 

Egyszer érdemes megnézni, sokat nem veszíthet vele az ember!

 

huncasper

robiroboter Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105826
...addig még valami nagyágyú is beeshet. Hallottad, hogy például Savo Milosevic is szabadon igazolható? De én Koplárovicsot is láttam a Népligetnél tegnap. Tiszta ideg vagyok, remélem valami nagy halat fogtok.
Előzmény: robiroboter (105825)
robiroboter Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105825
Kcsita! Én is itt virrasztok veled, s várom a híreket. Szerintem hajnali 2-ig sok minden eldől....
Előzmény: Kcsita (105824)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105824

Ferencváros Tőzsér Dániel döntött, és aláírt

Munkatársunktól

NS, 2004-08-03

 

A tárgyalások és a szerződéskötések napja volt a hétfői az Üllői úton. Előbb a 19 éves Tőzsér Dániellel állapodott meg a bajnokcsapat vezetősége (a Törökországból hazatérő támadó kettő plusz egy évre írt alá), majd a délelőtt orvosi vizsgálaton áteső Alekszandar Bajevszkivel tárgyalt Tepszics Ignác sportigazgató.  
A legutóbb Siófokon futballozó macedón válogatott csatárral egyelőre csak szóbeli egyezség született, ám ma már valószínűleg írásban is rögzítik a megállapodást. A támadótól gólt, eredményes játékot várnak a ferencvárosiak, ám nem árt tudni, hogy Alekszandar Bajevszki tavasszal 12 mérkőzésen csupán egyszer talált a kapuba…
Egyezkedett a klub a cseh Robert Vagnerrel is; a 30 éves csatár nem ismeretlen a honi futballban, hiszen a 2001-2002-es bajnokságban az Újpest együttesében szerepelt, s 31 mérkőzésen kilenc gólt rúgott - ő szintén ma csatlakozhat a kerethez.
Miközben a vezetőség tárgyalt, a csapat László Csaba vezetőedző irányításával készült a szerdai SK Tirana elleni Bajnokok Ligája-selejtező-visszavágóra. Nemcsak a futballisták, a pénztárosok is szorgoskodnak: utóbbiak elégedetten állapították meg a reggeli nyitásnál, hogy hosszú sorok kígyóznak a kasszák előtt. Persze kapkodni senkinek sem kell, hiszen mindennap 10-től 17 óráig tartanak nyitva a pénztárak. Az albán bajnok egyébként ma délután fél ötkor érkezik Budapestre, s a másnapi meccs időpontjában, azaz 20 órakor gyakorol az Üllői úton.

Hát ez jó :). Eddig tudtuk is, hogy ez a hír van. Na jó, majd délután kiderül, hogy mi lesz :).

 

 

Pac Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105823

Bárcsak úgy lenne!

 

De a realitás a max.6000 néző.

 

És a kényelmes bejutás.

Előzmény: DINO (105822)
DINO Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105822

Jahh, csak szólnék, hogy érdemes előre megvenni a zsugát a szerdaira, mert

délben vagy 80 méteres sor állt a pénztáraknál. Gondolom a többség bérletet is vett.

De a meccs előtt sztem torlódás várható.

 

-Dino-

DINO Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105821

Bázzeg ráismertem.

Ez csak Lőrinc lehet. De hogy ő lenne Vadócz faterja?!

 

:-))))

Előzmény: száz-százalék-magyar (105795)
DINO Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105820

Várható volt, hogy erre megy ki a játék.

Ma dél körül benn voltam a klubházban.

Jött Tőzsér és mondta, hogy megy aláírni...

 

Közben Zolika elbúcsúzott...

Előzmény: Kcsita (105814)
Greenie Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105819
Szerintem is jobb. Érthetetlen.
Előzmény: elefantkillah (105818)
elefantkillah Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105818
nem értem miért nem játszatják. a falábú sasunál és penksánál biztos jobb. vagy ki lehetnek tenni jobbszélre a zava helyére. a zava szar.
Előzmény: Lecso11 (105813)
robiroboter Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105817
Na látod, megérte várni. Holnap sajtótájékoztató....
Előzmény: Kcsita (105814)
KRIPO.67. Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105816
Thomasunk nem akar Angyalföldre menni.
Greenie Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105815
A tehetségek közül Huszti Szabolcs nem annyira trükkjeiről, mint inkább szívós futballjáról lehet ismert, ellenben a Galatasaraytól viszszatérő Tőzsér Dániel hamar belophatja magát a szurkolók szívébe.
Tőzsér Dánie, és Horváth Claudiu. A két név jelenleg még nem sokat mond a Ferencváros szurkolóinak, de néhány éven belül ők lehetnek az új kedvencek az Üllői úton. A Nagyváradról származó Horváth Claudiu az előző bajnoki évadot a német Energie Cottbus csapatánál töltötte, a kövekezőt pedig minden bizonynyal a Ferencvárosnál kezdheti. A fiatal játékos - szeptemberben lesz 18 éves - teljesítménye elnyerte a szakvezetők tetszését, és a ballal, jobbal egyformán jól lövő támadó várhatóan a napokban aláírja a szerződését a zöld-fehérekhez.

Tôzsér Dániel (elöl) az edzéseken rendre megnyeri a csatákat a védôk ellen (Fotó: Meggyesi Bálint)
A napokban megjelent újságcikkek után már valamivel ismertebb Tőzsér Dániel hivatalosan is a Ferencváros játékosának tekintheti magát, hiszen ő és a klubvezetőség mindenben megállapodott, csupán az aláírás hiányzik a szerződésről. A török Galatasaraytól Magyarországra visszatérő, 19 esztendős, ballábas támadó középpályás 2002. augusztus 18-án az Újpest ellen lépett pályára először első osztályú mérkőzésen, és annak ellenére, hogy mindenki nagy tehetségnek tartotta, többet nem játszott a DVSC-MegaForce csapatában.
- A debreceni vezetők hosszú távú profiszerződést szerettek volna aláíratni velem, ám mert ez, kis túlzással mondva, amatőrfeltételeket biztosított, így nem fogadtam el, ezután pedig visszakerültem a Loki ificsapatához - mondta Tőzsér Dániel. - Ennek ellenére Szentes Lázárral korrekt volt a viszonyom, és mind a Lokira, mind a városra jó érzésekkel gondolok vissza.
- Tán nem véletlenül, hiszen Debrecenből került a török Galatasarayhoz, ahol csupán egy évig profiskodott. Miért is tért most haza?
- Az edző, Gheorghe Hagi közölte, az eredménykényszer miatt az idén sem kaphatok komoly lehetőséget. A másik indok, hogy a klub sem fizetett rendesen, ezért felbontottuk a szerződést. Voltak ajánlataim külföldről, azok végül nem realizálódtak, itthonról pedig csak a Fradi keresett, és így végül kettő plusz egy évre a zöld-fehérekhez szerződöm.
- A törököknél csak a tartalékok között szerepelt, ám rendszeresen együtt edzett a profikeret tagjaival. Nem érzi úgy, hogy meghátrált, és visszalépés az, hogy Magyarországra igazolt?
- Azért a magyar bajnokság erősebb a török tartalékbajnokságnál, így ha itthon lehetőséghez jutok, csak jobban járhatok, ráadásul a nemzetközi kupában is bizonyíthatok. Természetesen ha jól játszom, akkor a későbbiekben szívesen futballoznék újra külföldön.
- Debrecenben többen is Sándor Tamás utódjának kiáltották ki, a Ferencvárosnál pedig Gera Zoltán távozása után, sokak szerint, önre vár az ügyeletes sztár szerepe. Mekkora terhet jelent önnek, hogy ilyen várakozásnak kell megfelelnie?
- Nem teher… Jólesik, hogy ilyen kiváló játékosokhoz hasonlítanak, de még sokat kell fejlődnöm, hogy elérjem az ő szintjüket. Az elvárások pedig egyáltalán nem nyomasztanak. Remélem, a Fradiban lesz is lehetőségem ezt bizonyítani…
Kcsita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105814
Kedden délután mutatja be új igazolásait a Ferencváros
[2004-08-02 21:16]Az utolsó órákat is kihasználják a Ferencváros vezetõi, hogy az átigazolási idõszak végén a játékoskereten alakítsanak.
- FTC.hu -

Mint emlékezetes tavaly is az utolsó napon került klubunkhoz Rósa Dénes és Marius Sasu. Ezúttal is több játékos érkezése volt valószínûsíthetõ. A Ferencváros vezetése kedden délután hivatalosan is nyilvánosságra hozza majd, hogy az átigazolási idõszak lezárultát követõen kik alkotják a Ferencváros labdarúgó csapatának 2004-2005-ös keretét.
Természetesen így a kedd délutáni edzést megelõzõen sor kerül az újonnan igazolt játékosok hivatalos bemutatására is.
Lecso11 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105813
Én nagyon nem örülnék neki, ha elmenne... annak örülnék a legjobban, ha végre játszana nálunk, de úgy látszik nincs rá igény... sebaj majd játszik helyette a Penksa meg a Sasu...
Előzmény: Kcsita (105810)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105812
Hát én is mindenképpen addig fent maradok...
Előzmény: KRIPO.67. (105811)
KRIPO.67. Creative Commons License 2004.08.02 0 0 105811
Én azért az NSO-t megvárom.01.00 körül lehet, hogy okosabbak leszünk.
Előzmény: Kcsita (105809)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!