Keresés

Részletes keresés

Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106537

Dukoooon a labadat add a lukooon:)

 

akkor volt Zsinka is..jol:)

Előzmény: Szilvásgombóc (106534)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106536

Zavának nyáron örültem hogy visszajött, mert Fradista nevelés. De csalódtam benne a játékában, azt hittem felül tudja múlni a Titi, de nem. De tegnap már leírtam, hogy kár volt elküldeni a Titi. Az ember tévedhet, ezt vállalom is.

 

Marek Penskát, már kész. Kiment, nincs az a Penska, akit megvettünk.

 

A sérüléssel kapcsolatban osztom én is azt a gondolatot, hogy félő Gyepi nem lesz már az a régi játékos, de bizunk benen, hogy visszanyeri a formáját.

 

Remélem kielégítő volt a válaszom.

Előzmény: Szilvásgombóc (106527)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106535

Pontosan errol van szo.

Az elobb mar nagybetuvel irta.

 

Persze,nem attol FRADISTA a FRADISTA....

Csak en elteveszteni sem tudom.

Ezert szurta szememet.

Előzmény: A.C.M (106524)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106534

emlékszel te Dunkon Bélára vagy Deszatnik Petire esetleg a Svchneider akárkire?

na ezek voltak az igazán kutyaütök

vagy volt valami Ságink is, akit a Blasz x-ből iagzoltunk az egyik télen

Előzmény: Törölt nick (106474)
A.C.M Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106533
Szerintem úgy, ahogy gondolja....
Előzmény: Kcsita (106525)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106532

gondolom a 750ből kicsit tejel másoknak is

 

Előzmény: Habi (106526)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106531
már megint Fradista a Fradista ellen... erről beszéltem reggel. legalább egymást közt ne.... a hölgyeknek meg adjuk meg a nekik járó tiszteletet. akinek nem inge ne vegye magára...
Előzmény: britnike (106523)
Moonclown Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106530

Hát amit tegnap műveltünk....szánalmas volt.

 

A védelem megkavarva és 3 védős rendszerben ami már 60 évelle ezelőtt kiment a divatból.4 védővel kell játszanbi ahola  2 szélső rendszeresen csatlakozik a támadásokhoz.(ld Robi Carlos), tegnap Gyepi próbálkozott, de hát egyedül kevés.

 

Zava továbbra is se kép se hang, meg s eközelíti 2-3 évvel ezelőtti önmagát.Félek nem is fogja soha.Attól még örülök hoigy Kriston nincs:)))

 

Huszti, tegnap kicsit több hibával játszott, de az erős kritika egy csapatra nézve ha egy 21 éves játékostól várják a megoldást.A középpálya folyamatosan Husztira várt, néha a védelem is, és a második félidőben néha baéhátvéd posztján rohangált.

 

Ettől függetlenül még ő volt a legjobb meg Lajos,aki azért igy is nullszaldos, hiszen szerintem benne volt a golban egy kicsit, a 11-esben is, de legalabb 2x bravurral vedett.

 

Lipcsei csak setalt, tole mar nem ujdonsag, Kapic honapok ota se kep se hang, nem tudom mire velni.

 

Az egesz csapaton sutott az idegbaj.Biztos Pintér...

 

tamadojatek:00 Sasu,Penksa elmehetne mar  a picsaba, leot vissza a hatved posztra, lipcsei,kapic meg pihizzen, rosavalk egyutt.Jojjenek a fiatalok.

 

Hogy majd Vanger es bajevszki lenne a megoldas?hat....

 

Az ftc.hu-s milyne jok voltak meg ugye.Azt megse irhatjak hogy latszott rajtuk felesleges volt idehozni oket, es jo lenen ha Sasu is elkotrodna.

 

meg ha ok olyan jok voltak, akkor mi van a vedokkel, meg a kapusokkal, akik ellen mindent csatat megynertek?

 

ettol fuggetlenul adjunk nekik eselyt Vagnernek is, bajevszkinek is, de igazabol mindkettot max 23. cserecsatarnak tudom elkepzelni.

 

Sowunmi jo volt, de talan nem a 85.percben kene cserelgetni.

 

Bunyo:mivel atellen voltam nem tudom ki verkedett, de az egesz sarga bandat elzavarnam.Mo-n joguk ugysincs, mindne amit tesznek illegalis, es meg alt nag maffia az egesz.Es erdekuk fuzodik hozza igy vagy ugy.

 

En kifizetnem a rendoroket, 2 honap alatt rend lenne.Remelem tegnap mindenki megkapta a magaet, es spec az ilyen agybarmokra raeresztenem akeszenletiseket gumibbottal kutyaval aztan paros labbal ki a stadionbol.

 

Anno a magyar-sveden volt szinten olyan bunyo ahol kopaszok egymassla kezdtek el verekedni.Jottek a mellenyesek akkor azokkal hoskodtek.Bejottek a zsaruk, 15 masodperc alatt az osszes elfutott...

 

Az meg minket minosit hogy egymassal verekedunk, ilyet azert az igen allat holland-lengyel-olasz taborokban sem talalni.ld MU haaverja, aki annak orul hogy Juvessal verekedhet.De valszeg az elete aran is megvedene egy Fiorentnast.Nalun meg...UTEssal nincs ninc sbunyo, hat verik egymast.

 

utolso primitiv parasztok,de az UEFA leszarja.O a Fradit buntei.

 

britnike: te olyan hulye vagy hogy rohogni sem erdemes rajtad.

 

Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106529
úgy hogy te szoktál olyan baromságokat írni, mint Britnike
Előzmény: Kcsita (106525)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106528

Most már értem. De most nem értem ezt a felesleges vitát. Megértem, hogy mindenki ideges, és mérges a csapatra.

 

Na mindegy...

Előzmény: A.C.M (106524)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106527

te nyáron a Zavának örültél, hogy milyen jó is lesz a Titi helyett

most meg még mindig betennéd a csapatba a Mareket

jársz te meccsre?

vagy nézed a tévében???

az a pali egy kalap szar mióta átjött a kohóürülékektől és megsérült

Előzmény: Kcsita (106465)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106526

Jo-jo,a legiosokkal igazad van.

De azert ne keverjen az meg,hogy a lilaknal fiatalitottak,okuk volt ra.

Mikor valami penzrol volt szo,mar Edmundo-t igazoltak.

(Lehet,csak vicc volt)

A Vidi-nel ez hogy is van??A valogatott Toth Balazs havi 100 ezret keres,

mig az egyik roman,vagy szerb csak 750 ezret.Szinten havonta.

 

Na,en ezt aztan nem nagyon ertem.

 

Igen,a TV miatt lesz bolhabol vizilo.(Ennel csunyabb allat nincs.  :0)))

 

Termeszetesen nem tudom,jogom,tehetsegem sincs ra,hogy velemenyedet formaljam,viszont engedd meg,ha valamivel nem ertek egyet,ITT a FRADI topikban,en is kifejtesem velemenyem.

Itt,otthon erzem magam,csak azert.

 

Juniorban van par tehetsegunk,kezdenem Tarcsaval,de meg nincs 25 eves.....

Ez egy erzekeny pontom.Meddig tehetseg nalunk valaki?

Előzmény: FaberK (106512)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106525

"Kezet foghatnál Kcsitával."

 

Hmm, ezt hogy értsem?

Előzmény: rongyosgárda (106519)
A.C.M Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106524
Szerintem nem érted, hogy mit írt. De írd nyugodtan a többi csapat nevét nagy betűvel, a Fradiét meg kicsivel.
Előzmény: Kcsita (106518)
britnike Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106523

Saját nevedben írj picim!

 

Te nem bírod felfogni amit írok.

 

Hidd el nem érdekelsz... :o)))

 

 

Előzmény: rongyosgárda (106519)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106522
emberek... ha ez a cseh megfigyelő hazamegy és ezt otthon elmondja....
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106521

Mikor volt ez?

melyik félidőben és mi volt a kiváltó ok???

Előzmény: Mat United (106447)
britnike Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106520

Engem nem érdekel, hogy külföldön hány kopasz van kint.

Azt tudom, hogy Stuttgartban középen értelmes emberek között ültem, és szurkoltam a Fradinak.

Ugyanígy jó fejek voltak velem több vidéki stadionban.

Természetesen a középső szektorokról írok, a kapuk mögötti gyűlölködés mindíg is riasztott.

Ha ujpesti barátom kijön a Fradi meccsre, akkor középen sem tudom megvédeni, mert akár engem is megvernek, a -100-as iq-val rendelkező, habzószájú neonáci kopasz állatok.

 

"SZÖVETSÉG A PRIMITÍV KOPASZ MENTES FERENCVÁROSÉRT"

 

Előzmény: Törölt nick (106503)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106519

Britnike, a Te beírásaidat sztem senki nem érti.

Kezet foghatnál Kcsitával.

Előzmény: britnike (106515)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106518
Értem mire gondolsz, nos kifejteném hogy a nemzetközi meccseken a Magyaroknak szurkolok, de itthon, ahol Fradi van, csak annak szurkolok kis gyermek korom óta, igy már világos?
Előzmény: Habi (106508)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106517

Sasu menjen a halál véreres faszába!

 

Szégyen gyalázat az a gyökér Fradimezben!!!

Előzmény: bode1899 (106481)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106516

Ezek tiszta jo kerdesek,jo lenne,ha valaki(k)valaszt tudna adni.

De ilyen nem lesz.

 

Nem megyek oda,de jo lenne tudni,a Diosgyorieknel mennyi erdeklodo lehet?

Mert szerintem ott nagyobb baj van,mint nalunk.

Mi majd megoldjuk.Mint mindig.Csak mikor??

 

Mondjuk tegnapi datummal lenne a legjobb....

Előzmény: liticarb (106489)
britnike Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106515

Látom bunkózni tudsz, bár érdemben nem tudsz vitába szállni.

 

De nem is igénylem tőled, mert nem érted a beírásaimat.

 

A játéktudásról írtam amit írtam és azt fenn is tartom. Lipcsei tudását a többiek meg sem közelítik.

 

De cáfolj meg, ha a tegnapi csapatból valaki szerinted jobb nála. Írd le, nevettesd ki magad.

Előzmény: Törölt nick (106507)
liticarb Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106514

Csak igy nagyon nehéz lesz valamikor is bekerülni a BL-fötáblára!

Én azért egy kicsit messzebre mennék vissza!Én bizony nem küldtem volna el annak idején Garamit, mert szerintem Ö sokkal jobb edzö mint akik azota jöttek, szvsz vele min5 pont elönnyel lett volna bajnok a fradi és lehet most optimistábban várná a Prágát

Előzmény: Kcsita (106504)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106513
Djakujem pekne. :)
Előzmény: simita (106510)
FaberK Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106512
1. Az, hogy mit nézek és ebből következően mit látok a tévében, és ezért miről tudok véleményt nyilvánítani, asszem csak rám tartozik. (Ha megnéznéd, hogy azok az események, amikről írtam, mikor játszódtak le, azt is láthatod, hogy valszeg csak perceket láttam a meccsből.) --- 2. Az, hogy háborúnak aposztrofáltam egy olyan eseményt, ami szted csupán egy apró incidens volt, tulajdonképpen lényegtelen. Mert az ellenőri jelentésbe nem az fog bekerülni, hogy apró összezördülést a rendezők sajnos nem megfelelően próbáltak rendezni, hanem csupán a tényeket rögzítik, és nem keresik a valódi okokat. Márpedig tények dolgában sajnos nem álltok jól. --- 3. Ne érezd úgy, hogy bármiféle fóbiám lenne a Fradival szemben (persze nem mondom, hogy sok embernek nincs), csupán az zavar, hogy Mo kirakatcsapata nagyon kutyaütő társaságnak tűnik, ahol szerencsés légiósok stabil helyeket vesznek el tehetséges magyaroktól. (Vajon hány Huszti Szabolcsotok van még a juniorban, ifiben, meg kölcsönadva, miközben a jó pénzért tartott légiósok gyermeki hibákat követnek el kulcspillanatokban?) --- Ezek alapján újból ki merem jelenteni, hogy "nagyon-nagyon kevés dolog történik megfelelően nálatok", de ha úgy igazságosabbnak érzed: "nálatok IS". És ismét mondom, nem fröcsögni akarok, csupán annyi történt, hogy tegnap a ti meccsetekből láttam néhány percet.
Előzmény: Habi (106494)
solemsli Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106511
Esküszöm magyarul tettem volna be, ha értenék egy szót is csehül. De azért végül is csak meglett magyarul, úgyhogy gondolom olyan nagy bűnt nem követtem el...
"az MTK-s srác"
Sol
Előzmény: bode1899 (106491)
simita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106510

Sparta hraje v Budapešti 11.srpna

Praha/Budapeš? – Včerejší odvety II.předkola potvrdily prognózy. V boji o Ligu mistrů se Sparta potká s maďarským celkem Ferencváros Budapeš?. První zápas odehrají Letenští na hřišti soupeře ve středu 11.srpna od 20 hodin, odveta je na programu o dva týdny později – 25.srpna v Toyota Areně. Konkrétní hodina v případě pražského zápasu zatím není vzhledem k jednáním o televizním přenosu známa.

 

ez annyi mint (csehem kicsit kihívásokkal küszködik !!!!!):

Beigazolódtak a 2. kör várakozásai.

A "mesterek" ligájában a sparta a magyar FRADIVAl került össze.

Az első mérkőzés aug. 11-én 20.00-kor a visszavágó 25-én lesz a toyota arénában..

A pontos kezdést a TV közvetítéshez fogják igazítani.

 

Előzmény: Kisgonosz (106488)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106509
Jó átvágtuk ezt a gaz kémet. Majd csodálkozni fog 11-én... :))))
Előzmény: Kcsita (106501)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106508

En meg ezt nem ertem,de nem baj:

 

"Egyébként a nemzetközi meccseken hajrá Újpest és Kispest, de itthon a fradi. :). "

 

Talan latod,mire gondolok.

Előzmény: Kcsita (106469)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!