Keresés

Részletes keresés

bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106567
Viszont az is igaz, hogy László Csaba meglehetősen kényszerhelyzetben volt Gera távozásával és Tőzsér nélkül. Erre kipróbálta, Lipcsei milyen lehet feljebb. Kockáztatott és nem jött be. De a továbbjutás végül nem ment el, és remélem, legközelebb nem próbálja meg.
De Vukmirt és Botist megcserélni nem lett volna nehéz. Akár meccs közben is. És akkor gyakorlatilag a helyükön vannak. Szerintem.
Előzmény: Fatboy Slim (106563)
A.C.M Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106566
Nincs ezzel semmi gond. Csak az a feltünő, hogy ha a Fradi kikap vagy balhé van akkor egyből itt a sok gyökér. Nézd meg mi volt itt a meccs alatt. Kicsit már unalmas. Ne csodálkozz, ha sok embernek ez nem tetszik.
Előzmény: FaberK (106546)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106565
Ha jól nézem, Poborsky Huszti Szabival találkozhat majd, ha a csehek ebben a felállásban nyomják.
Előzmény: bode1899 (106555)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106564
:))))
Előzmény: Habi (106561)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106563

Teljesen osztom a véleményed. Nemcsak Lipcsei, hanem Zava, Botis és Vukmir sem játszottak a posztjain. össze-vissza futkároztak, keresték a helyüket. szörnyű volt nézni. az egész olyan volt tegnap, mint vmi tingli-tangli meccs.

elképzelés legkissebb jelét nem lehetett észrevenni.

nemtom srácok... ez a László Csaba.... tudunk vmit róla? focista múlt, stb...

van egy olyan érzésem, h szélhámos. és ő is gyanús németes akcentussal beszél. ez meg ugye nem sok jót sejtet... Ismer ez vmi taktikát? ismeri a játékosok tudását és azt hogy ki hol szerepel? eleve aki ilyet nyilatkozik meccs után, hogy minden rendben volt, meg h gratulálok nekik a tj-hoz....

menjen már most a p...ba

 

Fatboy

 

Előzmény: bode1899 (106547)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106562

bazdmeg ez az LCS is egyre hüjébb

nyomás alatt voltak az albán bajnok ellen

milyen nyomás alatt lesznek a Sparta ellen, amikor a tétt a BL-be jutás???

Előzmény: bode1899 (106555)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106561

Azert meg lehet oromunk Zavaban is.A FRADI jatekosa.

 

Ha maskepp nem,akkor ugy,mikor lecserelik,vagy nem jatszik,esetleg elhuz tolunk.

De lesz meg oromunk benne,higgyetek L.....

 

Lassan mar Zizu tavozasa miatt leszunk ott,ahol sajnos vagyunk.....  :0))

Előzmény: Itamás (106550)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106560

Kriston "Titi, Zizu" Attila.

 

Ja és még vmi: Hajrá Fradi!

 

Előzmény: A.C.M (106553)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106559

egyetértek!

 

Sasu/Penksa menjen a halál véreres faszába!

 

fiatalokat a csapatba

Előzmény: rongyosgárda (106517)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106558

csak abból a játéktudásból mi a meccsek alatt semmit nem látunk már évek óta4

idényenként 2-3 jó meccs és kész

EZ LÓFASZ

Előzmény: britnike (106515)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106557
Én is, de nem minősitettem vagy lehülyéztem volna bárkit, ha lehülyézem, akkor jogosan kaphatok vissza választ, de úgy érzem, hogy nem.
Előzmény: Kisgonosz (106551)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106556

bazdmeg!

addig ne írj ide, amíg nem tudod nagy betűvel írni, hogy Fradi

szlovák/román bérenc viharsarki faszkalap

Előzmény: liticarb (106514)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106555
Ideraktam egy regényt, amíg ezt olvassátok, legalább nem egymással foglalkoztok... :)))



László felszabadultabb játékot ígér a Sparta ellen
2004. augusztus 5., csütörtök, 11:48



A nehezen kiharcolt továbbjutás után a cseh Sparta Praha vár a Ferencvárosra a Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában. Az albán sportsajtó szerint mindössze 11 méter választotta el a csapatot a történelemtől, míg László Csaba, a zöldek trénere felszabadultabb játékot ígért a Sparta ellen. A csehek az előző szezonban a nyolcaddöntőig jutottak a BL-ben, ahol a Milan búcsúztatta őket 4-1-es összesítéssel, idén azonban nyögvenyelősre sikerült a bemutatkozás az APOEL Nicosia ellen.




Csalódottak az albánok


"11-metra larg historisë", azaz "11 méterre a történelemtől" - írja az albán sportnapilap, a Sporti Shqiptar csütörtöki száma a Ferencváros-SK Tirana összecsapásról, célozva arra, hogy az együttes nagyon közel állt ahhoz, hogy továbbjusson a magyar bajnok ellen a BL 2. fordulójában.

A lap megszólaltatta a csapat egyik főszponzorát, Avni Nurit, aki elmondta, fantasztikus tejesítményt nyújtott csapata. "Sajnos tényleg szerencsétlenek voltunk. Nagyon jó mérkőzést játszottunk, mégsem tudtunk továbbjutni. Pedig nagyon közel álltunk ahhoz, hogy kiharcoljuk a 3. fordulós szereplést jelentő 2-0-s győzelmet, de elhibáztuk a büntetőt, csakúgy, mint az utolsó percben adódó lehetőséget. De a csapat egésze kiválóan futballozott. Nagyon csalódottak vagyunk."

László Csaba, a Ferencváros vezetőedzője a továbbjutáson kívül nem lehetett elégedett mással. "Nem voltunk elég agresszívak. Igaz ez a párharcokra, és igaz a meccset eldöntő, kapu előtti éles szituációkra. Levonjuk a tanulságot, és javulni fogunk ezen a téren. Nyomás alatt játszott a csapat, de most, hogy továbbjutottunk, már megszabadulhatunk a béklyóktól, és biztos vagyok abban, hogy a Prága ellen felszabadultabban, agresszívabban játszunk majd" - nyilatkozta a klub hivatalos honlapján.

A cseh csapatnak sem volt kikövezett útja a harmadik körig, a nicosiaiak ellen ugyanis megszenvedtek Poborskyék. Az első mérkőzésen már 2-0-ra vezetett a ciprusi bajnok, amikor a 83. percben előbb Milan Pacanda szépített egy távoli lövéssel, majd Tomás Sivok egalizált a rendes játékidő lejárta előtt egy perccel.

A második mérkőzést tehát kedvező helyzetből várhatta a cseh bajnokság ezüstérmese, amely a Blazek - Petrás, Homola, Koubsky, Cech - Poborsky, Sivok, Kovac, Michalik (Vorisek, 64.) - Pacanda (Meduna, 87.), Jun (Rezek, 72.) összeállításban lépett pályára otthonában.

Fél óra elteltével máris megnyugodhattak a Sparta-drukkerek, miután Poborsky közreműködésével Zaciasz öngólt vétett. A második félidő elején nagy rohamba kezdett a vendégcsapat, és legjobbjuk, Haralambidisz révén sikerült egyenlíteni, azaz egy esetleges újabb gól már az APOEL továbbjutását jelentette volna.

Ekkor azonban ismét jött Pacanda, és a Brnótól 650 ezer euróért vett csatár bebiztosította a Sparta továbbjutását. A csehekre még egy mérkőzés vár a Fradi elleni összecsapásig, szombaton a bajnokság nyitófordulójában hazai pályán fogadják a Synot gárdáját.

Az FTC Győrbe látogat a hétvégén, majd augusztus 11-én 20 órai kezdettel fogadja a cseheket. A mérkőzésre pénteken 10 órától válthatják meg jegyüket a szurkolók, a belépők 800-3000 forintért kaphatók, és érdemes még megemlíteni, hogy a pénztárak hétvégén is nyitva lesznek.




Lezárult a pótnevezés is


Csütörtökön délig kellett neveznie a csapatoknak azokat a labdarúgókat, akik még szerepelhetnek a Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójában. A Ferencvárosnál így már játszhat a három új szerzemény, Bajevszki, Vagner és Tőzsér is. Amennyiben a csapat továbbjutna a Sparta Praha ellen, a csoportkörre szeptember elsejéig újabb pótnevezést ír ki az UEFA.

a 3. forduló párosítása:
Ferencváros - Sparta Praha (cseh)
Grazer AK (osztrák) - FC Liverpool (angol)
Juventus (olasz) - Djurgarden (svéd)
Rosenborg (norvég) - Maccabi Haifa (izraeli)
Bayer Leverkusen (német) - Banik Ostrava (cseh)
CSZKA Moszkva (orosz) - Glasgow Rangers (skót)
Sahtyor Donyeck (ukrán) - FC Bruges (belga)
Dinamo Kijev (ukrán) - Trabzonspor (török)
Crvena zvezda (szerb) - PSV Eindhoven (holland)
Dinamo Bucuresti (román) - Manchester United (angol)
Basel (svájci) - Internazionale (olasz)
Benfica (portugál) - Anderlecht (belga)
Deportivo La Coruna (spanyol) - Shelbourne (ír)
PAOK (görög) - Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
Nova Gorica (szlovén) - AS Monaco (francia)
Wisla Kraków (lengyel) - Real Madrid (spanyol)

A selejtező 3. fordulójában augusztus 10-én vagy 11-én kerül sor az első mérkőzésre, majd augusztus 24-én vagy 25-én a visszavágóra.




[origo]

Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106554

köszönjük a védelmet!

 

 

Előzmény: Habi (106543)
A.C.M Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106553
"De csalódtam benne a játékában, azt hittem felül tudja múlni a Titi, de nem. De tegnap már leírtam, hogy kár volt elküldeni a Titi."

Ezt fogalmazd át:)
Előzmény: Kcsita (106536)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106552
Ez tényleg igaz, ne egymást b@sztassuk már, mert a csapat sz@r volt. Tudom, hogy mindenki feszült, nekem már az ötödik ismerősöm gratulált gúnyos mosollyal a továbbjutáshoz, de azért nyugi, nyugi.
HAJRÁ FRADI!
Előzmény: JPS (106548)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106551
o is csak leirta a velemenyet...
Előzmény: Kcsita (106544)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106550
a Deszatnik Peti??? húúúúú..... vazzzzzeeeeeee....az aztán egy nem piskóta kutyaütő volt.... Továbbra is mondom:Titi konstans szar játéka nagyságrendekkel múlta mindig is felül azt a tudást,amit Zsuzsika ki tud majd nyögni magából... valóban szidtuk Titit mind a bokrot,de akkor még nem tudtuk...hogy van roszabb...
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106549
Így volt, de ő szerintem a klubcsapaton belüli bunyóra gondolt. Tehát pl. "Legia-Legia" összecsapásokra.
Előzmény: Szilvásgombóc (106542)
JPS Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106548
Mindenki mindenki ellen! Támadáááás! Jó a hangulat! :)))
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106547
Valaki majdnem levette a fejemet itt, amikor azt mondtam, tegnap Lipcsei dicsérhető volt (bár az igaz: vakok között a félszemű:)). De legalább futott. Talán ha visszarakná LCS a posztjára, előtte meg Tőzsér... No, majd a Győr ellen. Talán.

Alapítsunk egy Sasu-fanklubot :)))) Jó, csak vicceltem, ne bántsatok, neeeee :)))
Előzmény: Mat United (106538)
FaberK Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106546
Egyet nem érteni lehet, de rossz szándékot feltételezni, ráadásul tévesen, nem túl fair dolog.
Előzmény: Habi (106526)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106545

köszi a választ

az első félidőben még fotóztam a pályán

a másodikban meg beszélgettünk Kaviccsal, polycival

még a 11-es se néztem, hogy mi lesz

annyira elment a kedvem ettől a szartól, hogy csak na

Előzmény: A.C.M (106541)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106544

Köszi szépen. A véleményemet akkor is leírom, de miért nem lehet egymást elfogadni?

 

 

Előzmény: Szilvásgombóc (106529)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106543

Persze,arra te sem szolsz semmit,hogy vedtelek teged is,meg mash-t is,ugye??  :0))

 

Remelem,hogy tejel.Meg azt is remelem,a MAGYAR Toth Balazs NEM tejel...

Vazze,ennyibol hogy lehet megelni??

Foleg,ha nem is fizetik oket?

Előzmény: Szilvásgombóc (106532)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106542

hüjeségeket írsz: ilyet azert az igen allat holland-lengyel-olasz taborokban sem talalni

 

Népstadion, Stefánia

jönnek a lengyelek

fehér poló fel

roham a többi lengyelnek

box

utána poló le

és mentek szurkolni

Előzmény: Moonclown (106530)
A.C.M Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106541
Ez a 94. percben volt, amikor a Kapic eladott labdájából a kecskepásztorok kapufát rúgtak. A Szűcs beszólhatott a Kapicnak, az meg felkapta a szart és neki akart menni.
A Szűcs a meccs utáni nyilatkozatában meg is említette( szerintem nem kellett volna).Ki volt bukva, hogy a Kapicnak az a dolga, hogy labdát szerezzen nem pedig az, hogy irányítson..
Előzmény: Szilvásgombóc (106521)
JPS Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106540
A Deszka ezekhez képest maga volt a király... A Schneider mondjuk rúgott csatárként 1 gólt, azt is tiziből!
Előzmény: Szilvásgombóc (106534)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106539
Simita, meg vagyok bántva :)) Én - azaz egy felvidéki magyar kollégám - már lefordította ezt a csodát. De ugyanaz jött ki :)))
Előzmény: simita (106510)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106538

britnike, aki a DK-ban töretlen népszerűségnek örvendő Sasut egy tehetséges, és jó futballistának írja le, annak a "szakértelme" szvsz hagy kívánnivalót maga után. De Lipi tényleg jó volt tegnap. Végre.

 

bode: Lipcseire írtam, hogy talán olvassa a fórumot, hiszen többször megjegyeztük itt is, hogy nem fut eleget, erre tegnap megemberelte magát.

 

Clan: megkaptad a mailt?

Előzmény: britnike (106515)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!