Keresés

Részletes keresés

szalapala Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106291

"Itt vége is a jó dolgok felsorolásának"

 

Ebben nincsen igazad.

Én a fiaimmal néztem meg ezt a mérkőzést, és már az eleje felé megállapítottuk, hogy igenis jó lesz ez. Végre a sok nemzetközi kupa, EB meg nyári kupameccsek után végre vicces mérkőzést is lát az ember.

 

Komolyan mondom, felüdítő volt a sok hajtós meccs után látni egy olyat, ahol a játékosok viccelődni is mernek. Merthogy másképp nem tudom értékelni azt, hogy egy kapurarúgás után bedobás következik, vagy hogy Sasu milyen egy vicces ember benyomását kelti a kapu előtt, mikor fejelnie kéne, azt erreföl elszáll a levegőben teljesen másmerre, mint a labda. És még sorolhatnám a humoros jeleneteket, de hát ti is láttátok.

Szerintem is ez kell most a Fradinak: sok kis apró humoros jelenet, amikben a szereplők úgy tesznek, mintha labdarúgók lennének, de időnként kikacsintanak a nézőkre, hogy ugye ti se veszitek be, hogy ez egy labdarúgómérkőzés:-)

Előzmény: Pac (106286)
minden lila Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106290

Ha a 95. percben bemegy az albán lövése, akkor kurva jól szórakoztunk volna.

 

Így sem volt utolsó:)

Előzmény: rich.mond (106280)
Wisey_ Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106289
Már meg is néztem, itthon :)
Előzmény: Wisey_ (106288)
Wisey_ Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106288
Hol kezdünk a Sparta ellen?
Pac Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106287

Volt kint egy ilyen...

 

Hmmm

 

 

furujatakarodj
Pac Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106286

Továbbjutottunk...

 

Itt vége is a jó dolgok felsorolásának.

 

Ritka ócska játékkal sikerült kikapnunk egy olyan csapattól, akik legfeljebb a 10-12.helyen lennének a mi kis bajnokságunkban.

Egyszerűen nincs támadójátékunk.

 

Gyakran felborult a pálya, (az albánok sokszor 11-en védekeztek) sokkal többet birtokoltuk a labdát, lőttünk egy kupac szögletet, de gólt reggelig sem hoztunk volna össze.

Kapura gyakorlatilag alig ment lövés - így nem is lehet.

 

 

Zavadszky:

Ott az 1-es villamos. Szedje össze a cuccait és irány az MTK pálya.

Húszévesen is egy csiga volt, most meg még lassabb.

Ráadásul azt a keveset is elfelejtette amit tudott.

Ami külön röhej, hogy ez az ember többszörös bajnok és kupagyőztes. Hihetetlen.

 

Sasu:

Alibi, alibi, alibi.

Egy nulla. És mégis pályán volt 85 percig.

Kár hogy nem ez volt a búcsúmeccse.

 

Thomas:

5 perc alatt többet csinált mint Süsü. Igaz, annál többet nem volt nehéz...

 

Gyepes:

Lelassult és sokat felejtett. Nem tudom lesz-e valaha is olyan mint régen.

 

Penksa:

Eljárt felette az idő.

Ott tart hogy már "utolsó 15 perces" cserének sem jó.

 

A többiek legfeljebb gyenge közepest hoztak.

 

Dicsérni - talán, talán, talán - Lajost, Szabit és Botist lehetne.

De csak halkan.

lg18 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106285
Köszönjük az élményeket!
FOXI Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106284
Lothar benyomta hozzánk.
Előzmény: Törölt nick (106282)
Pac Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106283

" Zavának nem fekszik a jobb szél "

 

Zavának elsősorban a labdarúgás nevű sport nem fekszik.

 

Egy fogalmatlan hülye.

Előzmény: Kcsita (106281)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106281

Tudom nem vígasztal, de ez is érdekes:
 
A Spartában is a kapus volt a legjobb
[2004-08-04 23:22]

A Sparta Praha az idegenbeli 2-2 után, hazai pályán óriási küzdelemben 2-1-re- legyõzte a ciprusi Apoel Nicosiát, így a csehek ellen lépünk pályára a BL 3. csoportkörében. A mérkõzés hajrájában a vendég együttes óriási fölényben játszott, de a legnagyobb lehetõségeket is elpuskázta.
-FTC.hu-
A találkozó után Jiri Koubsky a csapat egyik védõje kijelentette: a Sparta egyértelmûen Blazek kapus szenzációs teljesítményének köszönheti a továbbjutást, míg a másik védõ, Homola szerint, istennek és Blazeknak köszönhetõ a csehek továbbjutása.

Ami még érdekes, és vki jól leírta, hogy Tököli és Gera játéka nagyon hiányzik, egy láncszem kiesett. Nehéz lesz pótolni. Nem tudom, hogy mennyi lehetősége van arra, hogy 4 védős rendszerre térjünk vissza, bár... bevalloma  jobbszélre is kellett volna igazolni vkit. Zavának nem fekszik a jobb szél.. Talán Rósa Dininek lenen jó, de nem tudom kinek még.

rich.mond Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106280

Hát...bár a zöldeknek szurkoltam, de mélységesen át tudtam érezni az albánok fájdamát.Ezt a mákot!

 

Ha az ötödik percben bemegy Botis fejese, akkor egy szar meccsen sima FTC továbbjutásról beszélünk!Ezt azért nem elfelejteni!

Sasu...édes f*szom ez egy fogalmatlan játékos!Zava szintén.

kylebroflovski Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106279
'Mitől vagytok úgy betojva. A sparta egy nyugdíjascsapat (pl. Poborsky). A kiöregedett, Nyugaton eladhatatlan csehek gyűjtőtábora.'
Az 'A'-csapat 22 mezőnyjátékosából 4(!!!) harmincas éveit taposó játokost találunk.
A védők átlagéletkora 24,9 év, a középpályásoké 25,9 év, a csatároké 23,5 év.
Szóval olvasgass kicsit, mielőtt baromságokat írsz le!:o)
Előzmény: FOXI (106259)
V.Smith Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106278
Nem értem miért volt Szücs a meccs hőse. Kapott egy potyát, meg csinált egy tizit, ill. meccs végén sem rajta mullott, h csak kapufa lett...
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106277

szerintem edzői hiba ez az összeállítás ami ma játszott...

a 3 védő elött a lipcseinek, és a kapicnak kéne szűrni, rósa jobboldal, huszti baloldal, zava középen, és kéne két csatár, de az nincs...ennyi...

jó lesz ez a fradi idén is, csak ki kell várni...

 

amúgy a mai meccs szánalmasan gyenge volt, és ennél rosszabb lesz a prágai sajnos...

Előzmény: mondial (106275)
takacsi Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106276
Ha nem látod át, mi történt az évek során a Furulyás vezette Ferencvárosban, akkor nincs miről beszélnünk.

Mindig, minden a vezetéstől függ, mindenhol.
Nálunk meg pontosan nyomonkövethető a kontrollálatlan vezetői egyeduralom és annak következményei.
Furulyás párttitkár elvtárs, D-209 barátja milliárdos lett ugyan, de rosszul menedzselte a Fradit.
Tönkretette.
A legutóbbi húzása eklatáns példa(Pintér elzavarása törvénytelenül, hozomra, azaz a László mögött álló senkik ígéretére). Beszélhetünk arról is, amikor rábeszélte Kovács Ádámot, legyen kamu befektető.
Beszélhetünk a VG szerződésről, amikor egy Fradigyűlölőnek adta el a csapatot.
Ez hagyján. De a vagyoni értékű jogokat is!!!!!!
Örökre.

Egy ilyen után senki nem maradhatna székében. Menne a zártosztályra.
Előzmény: ArianHUN (106242)
mondial Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106275

nem feltétlen a 3 védővel van a baj(bár Huszti lemaradásait László is kiemelte-ugye neki kellett volna visszazárnia balbekkbe), hanem az előtte lévő középpályával. Kapictól ilyen szar játékot talán életemben nem láttam(hab volt a tortán, amikor Szűccsel majdnem összebunyóztak a végén), Zavadszky ebben a szerkezetben használhatatlan, ő sose volt egy futógép, nem is lesz, tőle nem is lehet elvárni már ezt

 

ha Lipcsei az irányító a középpályán, akkor Zavadszkynak nem sok keresnivalója van a csapatban. amúgy Leandro azér fáradt el ennyire mer szinte egyedül szűrt, Kapic helyett is

 

 

Előzmény: Greeneagle (106269)
FOXI Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106274
Ha a görögöknek azt mondta volna Otto a franciák, portugálok, csehek elleni meccsek előtt, hogy az égés elkerüléséért játszanak, akkor nem nyertek volna EB-t. Elő a Fradi szívvel!
Előzmény: Greeneagle (106270)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106273

Mindkét játékos hazakullogott Nyugatról, de itt vége van a hasonlóságnak.

 

A nyáron Poborsky az EB-n játszott (nem is rosszul), Peti a hasát vakargatta.

Tavaly Poborsky BL meccseket játszott a Milan, a Lazio, a Chelsea ellen, a mi Petink csúcsmeccse a Koppenhága elleni derbi volt.

Poborsky futott kb. 300 km-t a szezonban, Peti kb. 30-at.

Előzmény: FOXI (106268)
monteverde Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106272
SZÉGYEN...
mondial Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106271

nemzetközi kupameccsen mindig a magyar csapatnak drukkolok, ahogy most is

 

de ez borzalmas volt

Előzmény: Greeneagle (106269)
Greeneagle Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106270

 

Megbocsáss, hogy ezt mondom, de sajnos nem vagy tisztában a realitásokkal :( Legalább magunkat ne áltassuk, pláne ne ennyire.

Persze nem szaabd a Sparta meccset feladni, de nem mi leszünk az esélyesek, és az égés elkerüléséhez is nagyon sokat kell javulni.

Ja, a Sasut nevelő célzattal visszaküldeném a juniorokhoz edzeni 2 hétre. Penksa-t csak azért nem, mert ő ennyit tud. És lenne még jelölt.

Előzmény: FOXI (106268)
Greeneagle Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106269

 

Szvsz nem a 3 védős rendszerrel van a baj, hanem a védők előtti szűrő nem működött (Kapic katasztrófa volt ma, és nem tudom még kinek lett volna ez a feladata Rósa?). Ezért a behátráló védőkre lendületből hozhatták a labdát. Jogos a felvetés, én is önmagunktól félek.

 

Dugó, kösz hogy a gumicsizmás kiskancsót helyreraktad, én valszin 2 hét kitiltást érően reagáltam volna.

 

Ja, és megkérném a kéretlen okoskodókat, hogy fáradjanak máshová becses nézeteikkel (mondial, sx). Ez nem vonatkozik azokra, akik legalább a nemzetközi kupameccs erejéig képesek voltak a magyar csapatnak drukkolni.

Előzmény: királyfurfang (106265)
FOXI Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106268
Jó hasonlítsuk össze Lipcseit és Poborskyt! Poborskynak volt 1996-ban egy jó angliai EB meccse a portugálok ellen lőtt góljával, és rögtön leigazolta a Liverpool. Évekig alibizett, kispadozott, majd elpasszolták a Benficának, ahol ugyanezt tette. Ez a legnagyobb Sparta "sztár" története. Peti is játszott nagy csapatban (Porto) és ha sérülései nem gátolták volna, akkor nagyobb csapatba is befért volna.
Előzmény: Nyugdijas_szektor (106263)
királyfurfang Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106265

Épp ellenkezőleg. A Sparta most adta el a fél csapatát, és tele vannak bizonyítani akaró fiatalokkal. A szerencsénk az, hogy őnáluk se minden OK, mert eléggé megszenvedtek a ciprusiakkal. A Hajduk, de pláne az FCK kiesése nagyon meglepett. A dánmeccsen úgylátszik nem a Dobrinov volt a bíró. :)

Nem a Sparta-tól félek én, hanem önmagunktól. Jó lenne végre összeállni.

 

Ja! ÉS TÉRJÜNK MÁR VÉGRE VISSZA A 4 VÉDŐS RENDSZERBE! Talán nem rohanna át az ellenfél rajtunk.

Előzmény: FOXI (106259)
mondial Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106264

a tavaszi Fradinak lenne esélye talán a Sparta ellen...de ennek nincs

Előzmény: FOXI (106259)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106263

Csak két játékost hasonlíts össze:

Lipcsei - Poborsky

Nagyjából ennyi a valós különbség a két csapat között.

 

BOTRÁNY!

Előzmény: FOXI (106259)
Kevin Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106262
Nem a Spartatol vagyunk betojva hanem a sajat csapatunktol.
Előzmény: FOXI (106259)
Deashi Barai Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106261

 

 

Hol vagy Titi?:-(

Előzmény: királyfurfang (106256)
mondial Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106260

nem jobb Zavánál, csak ő nem egy hajtós játékos

 

ebben a szerkezetben neki nincs helye, nem tud vonalszélsőt játszani

Előzmény: királyfurfang (106256)
FOXI Creative Commons License 2004.08.04 0 0 106259
Mitől vagytok úgy betojva. A sparta egy nyugdíjascsapat (pl. Poborsky). A kiöregedett, Nyugaton eladhatatlan csehek gyűjtőtábora. Ettől kéne befosni? Mi ha nem tartalékos csapattal játszunk, hanem Tőzsérrel, Bajevszkivel, Vagnerrel kiegészülve, akkor jó esélyünk van a továbbjutásra.
Előzmény: Replica (106252)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!