Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106324

én is ezt mondom!

Thomast a csapatba

 

írtam egy beszámolót/értékelsét a fradidrukker topicba

Előzmény: rage (106218)
JPS Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106323
Az utóbbi egy hónapban megjelent sporthírek 99 %-a kamu volt! Egyébként most kell beperelni szépen a NS-t, úgy mint, ahogy a kommcsik teszik a jobboldali újságírókkal...
Előzmény: Törölt nick (106318)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106322
De mi a f*sznak veszünk egy ilyen senkiházit? Anno havi 30 ezer plusszért ment el. A 3-as osztályzat mindent elmond. Bár én szívem szerint egy büdös nagy nullát adtam volna neki.
Előzmény: mash (106317)
mash Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106321

maximalista hüje csaba

azt nyilatkozta a sajtótájékoztatón, hogy a csapat kiszolgálta a nézőket!

 

már ez is hüjének néz minket????

Előzmény: Kcsita (106217)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106320
azért ezt nem hiszem. nagyon váratlan és véletlen gól volt az albán... a kihagyott 11-esről nem is beszélve. szerintem is kamu hír.
Előzmény: Törölt nick (106314)
JPS Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106319
Egy kötésben játszható ugyanazon meccs félideje, meg végeredménye?

Egyébként te is menjél a picsába!
Előzmény: Törölt nick (106314)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106318
Nem is tudom mi a jobb. Az, ha kamu és tényleg ilyen szarok vagyunk, vagy az ha nem és eladják egyesek a mérkőzést... Mindkét variáció elborzaszt.
Előzmény: JPS (106313)
mash Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106317

Ja és Zavadszky egy alibi szar. Nem hittem volna, hogy egyszer leírom, de Kriston egy klasszissal jobb.

 

én ezt előre boritékoltam, hogy visszasirjátok/uk a Titit

Zavzsuzsi egy kiégett kohóürülék!!

Előzmény: királyfurfang (106256)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106316
Tiaranában azt hittem, hogy nincs lentebb. Tévedtem. Sajnos van. Ez nem csapat. Megint felmerül bennem a kérdés: HOL A CSAPATUNK...?
fradiherz Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106315

A hülye libások kitoltak velünk. Átadták a Zavát, ők meg nem kapták be az előembert.

Felháborít, hogy magukat MAGYARnak valló emberek különböző fórumokon olyanokat írnak, hogy orrhosszal sikerült a befutó. Ezzel nem is burkoltan támogatják torgelént, hogy a mi Lipink kissé lófejű. Hát nem látták még a Van Nistelroyt?

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106314

NfS szerint megint betoltak nemi penzt a tegnapi meccsre .

 

Elvileg buncselekmeny gyanujanak eseten az online fogadoirodak egyuttmukodnek a hatosagokkal.Valakinek irni kene egy levelet a makkfejueknek, ami alapjan meginditjak az eljarast . Utana szep lassan utana lehetne nezni, ki mennyit tolt be . Most kene erosnek lenni Sziebennek , most realis esely van az ugy TELJES FELDERITESERE . Gamebookers elvileg ilyen esetekben segit ( az o erdekuk is ) , bank adja az ifot a kekenek alapbol, utana meg kiderulne , mi is tortent .

 

Felidos alban vezetes 5.7-et ert .

 

A 0-1-es vegeredmeny legalabb hetes szorzo volt. 5.7 X 7 =39.9

 

NEGYVENES ODDSZ ! Ha Tippmix Peti berakta a havi keresetet , akkor 150millio felett kaszal csak ma .

JPS Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106313
Szerintem kamu ez a hír!
Előzmény: Kevin (106306)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106312
ebben igazad van...ezek nem fradisták... szégyen
Előzmény: Apus (106309)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106311

Jó reggelt mindenkinek, és kissé bátortalanul bár, de HAJRÁ FRADI!

 

A tegnapi FRADI sírt Tököli után.

 

Egy hatalmas nagy szégyen volt a tegnapi meccs. Kikaptunk egy senkiházi albán csapattól, verekedés volt a stadionban, és majdnem a gyepen is, ( Szűcs vs. Kapics) értékelhetelen játék, vereség... Szomorú vagyok emiatt.

 

Az előttem szólók leírták az én véleményemet is, így csak néhány gondolat:

 

SASU TAKARODJ!

Lajos lessz jobb is!

Leo  te szégyentelen! Egy alibi meccsen 60 perc után kifulladni, a szezon elején! Te műbrazil köcsög te!

 

A.C.M Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106310
Ez nem Fradista.
Előzmény: JPS (106307)
Apus Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106309

Helló!

 

Rosszul látod. Fradista nem ver fradistát. AKik leállnak ilyet művelni, azok a szememben nem fradisták, valószínűleg ki voltak éhezve egy kis bunyóra. Node akkor miért nem mennek le egy edzőterembe... esetleg gyúrhatnák a Deák-Bárdost!

A játék csapnivaló volt, de a Sparta is megszenvedett a Nicosiával, messzemenő következtetést ne vonjunk le belőle, maximum annyit, hogy fingja nem volt LCS-nak, hogy mi vár rá a Fradi kispadján (játékosuralom).

A továbbjutás szép dolog, de a mindenkori magyar bajnoknak oda-vissza vernie kell a mindenkori albán bajnokot. Ez tény!

Zavadszky valóban 0. Rósa átesik a labdán - röhej! Sasu - No comment! Gyepi a legveszélyesebb a kapura - agyrém! Persze Gyepitől ne várjunk csodákat, mert nem ő a csapat agya (de nem tehet róla)!

A pálya minőségét miért nem emeli ki senki? Mikor volt az utolsó meccs az Üllői úton? Ki felelős a pálya állapotáért? Thomas labdavezetése közben ide-oda pattogott a labda!!!!

Fejétől bűzlik a hal... ez most fokozottan igaz!

Furulyás Úr! Adja át a helyét egy erre alkalmasabb embernek, aki nem megélni akar a Fradiból, hanem érte élni!!! VISZLÁT!

:)

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: Itamás (106298)
fafa211 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106308

 

Igen, ez egy CSAPAT...!

 

 

 

 

Előzmény: pipi (106303)
JPS Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106307
Menj már a picsába!
Előzmény: fradiherz (106305)
Kevin Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106306
Na ehhez mit szoltok?

NSO:

"Ez most nem vádaskodás, csupán a furcsa tények leírása. A találkozó előtt lapunkat többen is felhívták azzal, hogy egészen biztosan vendégvezetéssel zárul a félidő. Többen állították, hogy itthon a különböző fogadóirodákban és külföldön rengetegen játszották meg a Tirana félidei vezetését, méghozzá hatalmas öszszegekben. Ami biztos, hogy az angol gamebookers.com nevű fogadási játékban már levették a listáról a magyar és az albán bajnok találkozóját, mondván, túl sok fogadó tett a Tirana félidei előnyére. S tessék, a szünetben 0-1 virított a villanyújságon. Dörzsölhették a tenyerüket a jól értesültek… "
fradiherz Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106305
EZ a magyar futball eddigi mélypontja. Nem emlékszem ekkora kudarcra. Otthon kikapni egy albán csapattól. Azért írtam, hogy eddigi mélypont, mert ha sokáig erőltetnek minket a ligából, és nem adnak mellé hivatalos papírt a nemzetközi bíróknak, hogy annyi előny jár ott is nekünk, mint az itthoni bajnokságban, akkor már a lichtensteini és andorrai csapat is kemény diónak számít majd. Az egészben az a legjobb, hogy jól kitoltunk a következő bajnokcsapattal, mert azok egy körrel korábban indulnak jövőre. Akkor majd mi röhögünk rajtuk, mert az idei égésünk addigra el lesz felejtve. Most sokaknak el kellene gondolkozni. Ott volt a hiba, hogy megnyerették velünk a bajnokságot. Aztán minket neveztek a BLre. A Détári féle szedett-vedett csapat Miskolcról sem bírt volna kikapni ezektől. Találjunk ki valamit, és lépjünk vissza a Prága meccstől. Most koncentráljunk inkább a mezei kerékpár és a művészi torna szakosztályunkra, mert azokkal nem égünk be ennyire.
JPS Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106304
Jó reggelt mindenkinek!

Ezt a meccset nem kell elemezni. Ez egy nézhetetlen szar volt, de azért ha azt nézzük, hogy hogy estünk ki sokszor a nemzetközi kupákból, akkor egyszer már nekünk is lehetet szerencsénk. Nyert már Dánia is úgy EB-t, hogy ki se jutottak, szóval nem kell temetni a csapatot. Ennél csak jobb jöhet...
pipi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106303
FTC-Zaporozsje edzőmérkőzés 2004.08.04. Népliget

37-25 (17-14)


Gólszerzőink: Kamper 9, Laluska 8, Mravikova 7, Pádár M. 5, Uhrakova 3, Csenki 2, Barna 2, Kovács V. 1


A mérkőzés alakulása: 3-0, 4-3, 13-8, 15-11, 18-16, 24-17, 30-21, 34-23





MC Snake Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106300
Gratulálok a továbbjutáshoz, de azért a hazai mezőnyben <b> CSAK A KISPEST! </b>
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106298
Jó reggelt Fradisták! Nem is tudom,hol kezdjem. Talán az elején...mondjuk azzal,hogy ha ez a játék marad,akkor ne is álljunk ki...inkább írják 2* 3-0-al a meccset a prágának,de legalább nem aláznak meg minket..emlékszik vki arra,hogy a Milan-Sparta meccsen hogy játszottak a csehek???? mert ha igen,akkor a tegnapi játékot látva nem lehetnek illúzióink. Nem volt semmi elképzelésünk...legalább is én nem láttam,hogy mi volt a taktika...kizártnak érzem,hogy LCS ilyen dolgokat kért a játékosoktól. A védelemben számomra teljesen érthetetlen volt Botis jobbhátvéd szerepe..nagyon darabos a srác,de amint középre keveredett,azonnal érezni lehetett,ott van jó helyen.Ennek ellenére ő még talán kiemelhető lehet.Vukmirnak óriási hibái voltak,egyszerűen nem is értettem mit csinál. Nagy meglepetésre Lippi kiemelhető...hajtott,küzdött...dehát...nem volt nehéz a tegnap játszók közül kiemelni... Zava=0...dupla 0.Elképesztő...hogy ilyen játékkal ennyit lehet keresni...lehet,hogy nem az az ő posztja...na de kérem,azért ennél bármelyik posztra is teszik,több kellene. Husztin látszott hogy akar,de nem várhatjuk el tőle minden meccsen hogy ő döntse el... Rósa=0.sajnos...nem fradi szintű... a csatárjáték=00000000000000000000000000 nem értem LCS-t..ennyire bírja Sasut??? az első félidő után behoztam volna Thomast...az ő 6 perce alatt több lehetősége volt mint Sasunak 85 perc alatt. és végül a költői kérdés:vazzzzeee...hogy lehet az,hogy fradista üt fradistát??????????????mondja már meg nekem valaki!!!!!! hogy könnygáz kelljen egy olyan meccsen ahol nincsenek is vendég-szurkolók???? egyszerűen mostanáig nem tértem magamhoz.... szvsz el kell nagyon gondolkodni...talán az újonnan jöttekkel más lehet... csak ebben bízhatunk... bocs ha hosszú voltam
A.C.M Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106297
Lehangoló volt a tegnapi meccs. Kíváncsi vagyok, hogy LCS kit fog kihagyni a csapatból a bajnoki rajton.
Remélem az új igazolások lendületet adnak a csapatnak.
Egy irodalomtanár közülük Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106296
Azt tetszett gondolnia az Ex úrnak, hogy a tények számítanak itt valamit ?

" Szarkeverés az életünk, érte mindent megteszünk "

Furulyás takarodj !

Nyilasit már eltakarítottuk.
Novákot már eltakarítottuk.
Vargát már eltakarítottuk.
Szívós Pistát már eltakarítottuk.
Szeilert már eltakarítottuk.
Dalnokit már le szenilisvénhülyéztük.

És a show folytatódik.
Takarodjanak a fradisták a Fradiból.
Springer takarodj !


És sokáig éljenek akik eladták volna a 28. bajnoki címünket !

Előzmény: korak (106293)
sergiototta Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106295
Üllői út: sehol semmi

Roppant gyönge színvonalú és nézőtéri verekedéssel terhelt mérkőzésen kikapott a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőjében az albán Tiranától, de idegenben szerzett több góllal továbbjutott. Az ellenfele a cseh Sparta Praha lesz a harmadik fordulóban. Ott folytatta a két csapat a BL-selejtező második körében, ahol a 3–2-es ferencvárosi győzelemmel végződő első meccsen abbahagyta, vagyis sok focit nem láthatott az Üllői út ötezres közönsége. Annyiban mégis volt változás, hogy az első gólt az FTC helyett a Tirana szerezte. Mukaj a 14. percben megragadta a hazaiak szellős védekezése nyújtotta lehetőséget: egy beadást emelt kapásból – szépen és pontosan – jobbról kapura, és Szűcs már nem ért oda (0–1).

Maradt az eredmény a félidőig, ami azért érdekes, mert a meccs előtt a stadionban elterjedt a hír, hogy valami nem stimmel a mérkőzés fogadásaival, pontosabban a Tirana szünetbeli vezetésére fizetett 5,7-szeres pénzt sokallták páran. Az egyik nagy angol fogadási iroda le is vette a honlapjáról a meccset.
Jó néhányan tehát szépen kerestek a félidei eredményen, ahhoz mindenesetre nem fért kétség, hogy bár továbbjutásra állt a magyar bajnok, ha találnak még egy gólt az albánok, akkor már nem. Az 53. percben úgy is tűnt, hogy így lesz, mivel Szűcs rossz ütemű kijövetelét és szerelését a bíró befújta, de a magyar kapus vetődés közben gyönyörű mozdulattal visszanyúlt a középre tartó labdáért, így kimaradt Mukaj tizenegyese, és a sértett Xhafa ismétlése sem jutott el a kapuig. Ez tényleg tapsot érdemelt.

Az már viszont nem, hogy embereset bunyóztak a "hazai szurkoló" címen a létesítménybe engedett mutánsok, majd a Fradi-játékosok is összekaptak. Szar játék, szar drukkerek: reménytelen ez az egész. Pedig már-már mutatkoztak a játék jelei. Na mindegy, majd egy másik meccsen, talán már a BL-főtáblára jutás kapujában a Sparta Praha ellen. Talán – inkább erre hajlanánk – soha. MH
sixx69 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106294

Úgy látszik érik egy újabb játékos-hátbarúgásos, berohanós ftc dzsembori:

 

"--- Ez most nem vádaskodás, csupán a furcsa tények leírása. A találkozó előtt lapunkat többen is felhívták azzal, hogy egészen biztosan vendégvezetéssel zárul a félidő. Többen állították, hogy itthon a különböző fogadóirodákban és külföldön rengetegen játszották meg a Tirana félidei vezetését, méghozzá hatalmas öszszegekben. Ami biztos, hogy az angol gamebookers.com nevű fogadási játékban már levették a listáról a magyar és az albán bajnok találkozóját, mondván, túl sok fogadó tett a Tirana félidei előnyére. S tessék, a szünetben 0-1 virított a villanyújságon. Dörzsölhették a tenyerüket a jól értesültek… "

 

a zöldsport írta - akinek nem inge...

korak Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106293

"Két szponzora maradt a Fradinak. Áldásos tevékenység nyomán: az egyik telefonbanda lila-fehérben és a szurkolók.
Tele a lelátó a telefonszámreklámokkal.
Meg a lilákkal.
Sikerült leküzdenünk a többi szponzort, kupagyőztesként és bajnokként. "

Takacsi!

Csak a tisztánlátás végett.

A mérkőzést nem akarta egyik TV sem közvetíteni.

Pellady elintézte a TV2-őt és a cége megvette a hirdetési felületeket,erre a meccsre. Úgy gondolta,hogy nem kinálgatja a táblákat cégeknek ( mellesleg kereshetet volna vele pár milliót) hanem felajánlotta a táblák felét a főszponzornak , a másik felén pedig a Ferencvárost támogatandó a telefonkampányt jeleníthettük meg, hogy minél többen megismerjék a lehetőséget.

Ő úgy gondolta,hogy támogatja a kampányt ellentétben a Ferencváros ( tisztelet a kivételnek) országos szinten népes??szurkolóival,akik szavakban mindent,tettekben meg ..............

Tehát az első hazai bajnokin újra láthatod az általad most hiányolt ENRICO és különböző táblákat.

Mielött valaki azt válaszolná, hogy persze azért nem telefonál a több millió? fradista ,mert a Furulyás,meg lipcsei,óóó a Sasu stb  egy adat:

 

FERENCVÁROSI TORNA CLUB 1903 - 2003

 

Olimpiai cím              :   29

 

Világbajnoki cím       :   33

 

Európa-bajnoki cím  :   71

 

Magyar Bajnoki cím  :1522

 

Ez a FERENCVÁROS!, meg azok a szurkolók akik 1903 óta naggyá tették.

Az elöbb említett nevek csak egy szeletei a ferencvárosnak rájuk hívatkozva nem járni meccsre, nem telefonálni, nem csinálni semmit az mellébeszélés.

 

Bocs, hogy megint írtam,igérem,hogy sokat nem fogok erre felé zavarni.

Előzmény: takacsi (106174)
Ferencváros_29 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106292
Pont úgy ahogy Pintér Attila lehetett az edzőnk.
Előzmény: Törölt nick (106282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!