Keresés

Részletes keresés

Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106593
szerintem mindenki szálljon le Kcsitáról... már megint EGYMÁS ELLEN... ma már harmadszor írom ezt le... miért? indokolja a helyzet ezt az egymásnakesést??? sztem nem...
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106592
jol ... en is erthetoen irok..jol:)
Előzmény: Kisgonosz (106569)
A.C.M Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106591
Néha beleolvasok, mint például ma is. Egy két topictársadnak elég bicskanyitogató a stílusa. Nem értem, hogy az Újpest topicban miért a Fradi a téma? Szerintem, ezzel provolkáljátok ki azt, hogy olyan emberek jelennek meg, akiknek nem vagytok kíváncsiak a véleményére.
Előzmény: maribor (106576)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106590
László szerintem is kurva nehéz helyzetben van. Ezen a meccsen megnézte valaki a kispadot? Háááát, nem tudom, kit raktam volna be. Nógrádi is sérült.
Zava egyébként rejtély. Irányító-támadóban sokkal jobbak is vannak nála (még akár Rósa is), a vonal mellett szükség lenne rá, de ott meg sz@r. Úgyhogy ez sem könnyű. Talán mégiscsak meg kellett volna helyette egyezni Bodnárral? :)
Előzmény: Greeneagle (106582)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106589

Ennek érdekében már a következõ mérkõzés elõtt kitiltásokat eszközölünk, és a mostani botrányokozók nem léphetnek majd be a stadionba.

 

nagyon helyes!!!

Előzmény: bode1899 (106578)
simita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106588
na ha így lesz bl32, bajnokság már áprilisban ! :-))))))))))))))
Előzmény: bode1899 (106584)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106587

Na latjatok,ez a legnagyobb szar.Hogy mar azt is dicserjuk,ha valaki kimozdult a kezdokorbol,meg meg futott is.Egy FRADIBAN,vazze..!!!

 

Az,hogy FRADI mezben meg kuzdott is,........szinte hihetetlen.

Tenyleg az?

Faxom tudja,nalam ezek a dolgok a minimum kategoriaban vannak.

 

Aranylabdat nekik..!!!Akik futnak.Akik meg nem,azok labait aranyba kellene foglaltatni.(Olvasztott aranyba,jol.)

Előzmény: bode1899 (106574)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106585

vadiúj szerkezet szar játékosokkal

ügyes

használhatatlan szarokat bassza ki a csapatból

Marek és Sasu semmire nem jó

zava a mostani posztján nem jó

lássa már be LCS is ezt

Előzmény: Itamás (106573)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106584
A Ferencváros kérése a sportfogadások szervezõihez
[2004-08-05 14:05]
A Ferencváros – Tirana Bajnokok Ligája selejtezõ mérkõzés másnapján egyes kommentárok azt sugallták, hogy a valóban nem közönségszórakoztató, de a nemzetközi porondon továbbjutást érõ meccs eredményét bizonyos sportfogadások befolyásolhatták.
A Ferencvárosnak története során szinte minden évadban voltak olyan hazai mérkõzései, melyeket nem tudott megnyerni. Ilyen vereségeket a csapat - annak ellenére, hogy megnyerte a bajnokságot és a kupát - az elmúlt néhány hónapban is elszenvedett. Ezen vereségeket követõen többen rendre azzal a váddal álltak elõ, illetve az sugallták, hogy a mérkõzés eredményét sportszerûtlen sportfogadások befolyásolták. A Ferencváros 105 éves története folyamán számos mérkõzést nyert meg, veszített el, és sok esetben játszott döntetlent. Ezen eredmények mindegyike elõ fog fordulni az elkövetkezõ hónapokban, években jó párszor, sõt az sem kizárt, hogy csapatunk vesztésre áll majd néha a félidõben. A labdarúgó pályán ilyesmi gyakran elõfordul, éppen ezért tekintettel az elmúlt hónapok eseményeire, és rendszeresen visszatérõ vádjaira a jövõben a Ferencváros nem szeretné kitenni magát annak, hogy a csapat teljesítményét illetõ jogos vagy jogtalan kritikai megnyilvánulások mellett méltatlan rágalmakkal, gyanúsítgatásokkal is szembesülnie kelljen minden alkalommal, amikor amúgy is meg kell birkóznia egy-egy kellemetlen vereség tudatával.
Éppen ezért a Ferencváros ezúton azzal a kéréssel fordul a sportfogadási játékokat üzemeltetõ társaságokhoz, hogy tekintsenek el a Ferencváros mérkõzéseinek fogadási játékokban történõ szerepeltetésétõl.
Köszönjük, hogy megfontolják kérésünket!

FTC Rt.


Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106583

Ha érdekel valakit, akkor vannak reakciók a tegnapi meccsel kapcsolatban és sajnos nem a meccsről, hanem: a Tippmixről és kitiltások is lesznek. Aki akarja nézze meg.

 

Elegem lett, de nagyon.

 

Erről ennyit.

 

Habi!

Semmi probléma, csak kulturáltan rendezzük le.

Greeneagle Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106582

 

LCSt még nem tudom ennyi alapján megítélni, de azért nálam még megvan a bizalom iránta.

A meccs végén a TV interjúban valóban azt mondta hogy gratulál a továbbjutáshoz, de látni kellett volna a fejét közben. Ezért is kétlem, hogy bárhol őszintén elégedetten nyilatkozott volna a tegnapi meccsről.

Nincs is könnyű helyzetben, ha belegondoltok. Tavaly nem nagyon volt középpályánk, főleg támadó irányban. Most ugyan vannak újak, de idő mire beépülnek, ráadásul pl. Zava kérdés, hogy használható lesz e valaha, mert most nem az.

Csatársorunk tavaly volt, a tegnapi meccsre pedig nem igazán volt alternativa. A hátvédsorból hiányzik Dragó, bár ez még megoldható szvsz.

 

Mondjuk szivesen látnám Vlakot most a kispadon. Ő a tingli-tanglizókat már a meccs szünetben lerendezné. (ld. III.ker elleni meccs, féidő 2-0, kérdés, "mit szólt Vlak a szünetben ?", válasz "Először semmit, csak felrúgta az asztalt." :))))

Előzmény: Fatboy Slim (106563)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106581
Ne froclizzátok már Kcsitát, hogy hogyan gépel. Mindenki úgy ír, ahogy tud, főleg ha siet vagy ilyesmi. Mindenki elgépel időnként valamit. Egy ratyi nick rendszeresen ezért b@sztatja, legalább mi ne tegyük.
Előzmény: A.C.M (106577)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106580
Dehogyisnem magyarul beszélnek. Csak a magyar kollégám megtanulta még egy betelepedett (szlovák) meg a szomszéd (cseh) nyelvét is. ;)
Előzmény: simita (106571)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106578
A szerdai mérkõzésen hosszú idõ után elõször, újra erõszakos jelenetek zajlottak le az Üllõi úti stadion lelátóján.
- FTC.hu -
Egyes szektorokban lökdösõdések voltak már az elsõ félidõben, majd a második játékrészben komolyabb verekedés robbant ki az oldallelátó egyik szektorában. A biztonsági erõk, majd a rendõrség intézkedését követõen is csak lassan állt helyre a rend, és a televíziós közvetítés jóvoltából ismét ország-világ láthatta sajnos, hogy egyes nézõk csapatunk bíztatása helyett botrányos viselkedéssel vétették magukat észre.
A történtekrõl és annak következményeirõl Tóth Csaba biztonsági igazgató a következõket mondta:
- Szeretném megköszönni valamennyi jó érzésû szurkolónknak, hogy tekintettel voltak a Ferencváros jelenlegi helyzetére, és a korábbi évek találkozóival szemben ezúttal egyetlen pirotechnikai eszköz, petárda, vagy füstbomba használatára sem került sor a 90 perc alatt. Ezzel komoly büntetési tételeket úszott meg a klub. Sajnos azonban nem volt egyértelmûen pozitív a tegnapi este mérlege, mivel megint akadtak olyan emberek a lelátón, akik szégyent hoztak a klubra, és valamennyi ferencvárosi szurkolóra. A második félidõben ferencvárosi huligánok saját, békés szurkolóikra támadtak rá. A biztonsági szolgálat megakadályozta a komolyabb konfliktus kialakulását, és sikerült szétválasztanunk a feleket, de egyes bajkeverõk további erõszakos cselekedeteket is megpróbáltak elkövetni. Ekkor már határozottabban avatkozott közbe a biztonsági szolgálat, így a rendõrség komolyabb beavatkozására már nem volt szükség. Rendkívül sajnálatosnak tartom a történteket, és fõleg azt, hogy ferencvárosi huligánok oda jutottak, hogy immár saját szurkolótáboruk tagjai közül próbálnak ellenfelet találni maguknak. A történteknek következményei lesznek, azaz garantálom, hogy biztosítani fogjuk a jövõben a jó érzésû, békés fradisták nyugodt szórakozását a stadionban. Ennek érdekében már a következõ mérkõzés elõtt kitiltásokat eszközölünk, és a mostani botrányokozók nem léphetnek majd be a stadionba. A kitiltás végrehajtását, és betartását személyesen garantálom. Végezetül szeretném megköszönni azoknak a szurkolóknak a segítségét, akik a botrány kirobbanása után ütemes „Hajrá Fradi!” kiáltásokkal, szurkolással próbálták megmutatni mindenkinek azt, hogy milyen is az igazi ferencvárosi szurkoló.
A.C.M Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106577
Ne haragudj, de te hol tanultál magyarul?:)
Előzmény: Kcsita (106557)
maribor Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106576
Teljesen egyetértek Veled. De időnkét nézz be hozzánk. És nálunk nem is kell, hogy az Újpestnek legyen meccse. Elég ha Ti győztök, elég ha Ti kikaptok. De olyan is van aki hobbiból natúr behány. Többünket ez is zavar.
Előzmény: A.C.M (106566)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106575

Kotelessegem volt.

Nem lattalak meg verekedni.

 

Pecsi lakasunknal,a negyediken van egy kopasz bacsi.Nagy FRADISTA.

Nem ugy vagatta le a hajat,kihullott.

Most akkor ne jojjon meccsre..???   :0)))(Az emeletrol sem tud lejonni)

 

Kcsita..!!!Nem komoly a dolog,ne vedd a szivedre.

Elnezest,lehet,hogy miattam van az egesz,de en nem tudom egy olyan jo FRADISTATOL,mint Te,elnezni azt,hogy kis "f"-el irja imadott csapatunk nevet.

Az meg az uccso gomb volt a kabatra,hogy......tudod.....  "U"+"K"...

Hagyjuk.Bocsika.

Előzmény: Szilvásgombóc (106554)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106574
Nem, nem, nem. Félreérted. Én sem vagyok már tizenéves, hogy most láttam először játszani a Lipcseit. Volt sokkal jobb. DE: most legalább küzdött, hajtott, ami
1. eddig nem mindig volt rá jellemző
2. a többiek még nála is trébbek voltak.
Minden relatív. Sasuhoz képest Lipcsei tegnap Aranylabdás teljesítményt nyújtott :))
Előzmény: Kisgonosz (106569)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106573
hééééé...héééé... lassan a testtel fiúk...azért a felelős keresése kezd elvadulni,nem gondoljátok??? LCS szélhámos?? bazzz...feltételezzünk már vkiről jót is...még ha nehéz is,tudom. ezek a kezdetek...egy vadiúj szerkezetet próbál meg kialakítani... ehhez idő kell.. de még mielőtt mindenki nekem esik: vannak hibák,már előbbre kellene tartani...tudom...lehet hogy nem tudta pontosan mit vállal.. de a BIZALMAT ne két meccsre adjuk meg... eddig minden edzőnek töbet adtunk...miért pont neki ne adhatnánk??? nyugalom...
Előzmény: Fatboy Slim (106563)
simita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106571
Még jó, hogy egyforma !
Felidéki ? Ott nem magyarul beszélnek ? :-))))))


Előzmény: bode1899 (106539)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106570
Ez így van. Olyan nevek bukkannak ilyenkor fel, hogy az ember csak kamillázik.
Előzmény: A.C.M (106566)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106569
nem akartam levenni senkinek a fejet sem levenni, de ha ez neked/nektek mar valami, akkro sose legyen jobb Lipcseink:(
Előzmény: bode1899 (106547)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106568
MI a francért nem válaszolsz MASH kérdéseire???
Előzmény: Fatboy Slim (106563)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106567
Viszont az is igaz, hogy László Csaba meglehetősen kényszerhelyzetben volt Gera távozásával és Tőzsér nélkül. Erre kipróbálta, Lipcsei milyen lehet feljebb. Kockáztatott és nem jött be. De a továbbjutás végül nem ment el, és remélem, legközelebb nem próbálja meg.
De Vukmirt és Botist megcserélni nem lett volna nehéz. Akár meccs közben is. És akkor gyakorlatilag a helyükön vannak. Szerintem.
Előzmény: Fatboy Slim (106563)
A.C.M Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106566
Nincs ezzel semmi gond. Csak az a feltünő, hogy ha a Fradi kikap vagy balhé van akkor egyből itt a sok gyökér. Nézd meg mi volt itt a meccs alatt. Kicsit már unalmas. Ne csodálkozz, ha sok embernek ez nem tetszik.
Előzmény: FaberK (106546)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106565
Ha jól nézem, Poborsky Huszti Szabival találkozhat majd, ha a csehek ebben a felállásban nyomják.
Előzmény: bode1899 (106555)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106564
:))))
Előzmény: Habi (106561)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106563

Teljesen osztom a véleményed. Nemcsak Lipcsei, hanem Zava, Botis és Vukmir sem játszottak a posztjain. össze-vissza futkároztak, keresték a helyüket. szörnyű volt nézni. az egész olyan volt tegnap, mint vmi tingli-tangli meccs.

elképzelés legkissebb jelét nem lehetett észrevenni.

nemtom srácok... ez a László Csaba.... tudunk vmit róla? focista múlt, stb...

van egy olyan érzésem, h szélhámos. és ő is gyanús németes akcentussal beszél. ez meg ugye nem sok jót sejtet... Ismer ez vmi taktikát? ismeri a játékosok tudását és azt hogy ki hol szerepel? eleve aki ilyet nyilatkozik meccs után, hogy minden rendben volt, meg h gratulálok nekik a tj-hoz....

menjen már most a p...ba

 

Fatboy

 

Előzmény: bode1899 (106547)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106562

bazdmeg ez az LCS is egyre hüjébb

nyomás alatt voltak az albán bajnok ellen

milyen nyomás alatt lesznek a Sparta ellen, amikor a tétt a BL-be jutás???

Előzmény: bode1899 (106555)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106561

Azert meg lehet oromunk Zavaban is.A FRADI jatekosa.

 

Ha maskepp nem,akkor ugy,mikor lecserelik,vagy nem jatszik,esetleg elhuz tolunk.

De lesz meg oromunk benne,higgyetek L.....

 

Lassan mar Zizu tavozasa miatt leszunk ott,ahol sajnos vagyunk.....  :0))

Előzmény: Itamás (106550)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!