Keresés

Részletes keresés

Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106437

Ugy latszik,fiatalitasnak azt nevezik,hogy elkuldik a fiatalokat.

 

Az osszeallitasrol meg annyit,Botist azert vettuk,ha Drago megy,legyen

egy kozephatvedunk.

Jelentem,Drago elment.

Előzmény: A.C.M (106405)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106436
Britnike! Sasu? Adjunk neki még 4-5 meccset? Mondjuk az előttünk álló nemzetközi meccsek legyenek lehetőleg, de akkor jobb, ha eleve 10 emberrel állunk ki, nagyobb hátrányunk akkor sem lehet...

Ami még remek a mai napban: a többi topicok hangneme. A Picipestben egyenesen odáig jutott valaki, hogy hú de megverik ők ezt a Fradit a bajnokságban. :)
Előzmény: mash (106434)
mash Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106434

nevedhez hűen Sasuban látsz valamit

mi a jó istent látsz benne a lászlóval együtt???

Szűcs kinn állt a gólnál ezért ment  be, pont ugyanúgy mint tavaly a KOppenhága ellen

 

Előzmény: britnike (106396)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106433

óriási....

remélem, rendet tesznek...

 

Előzmény: Komoly pasi (106425)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106432
Ha van tuti okosság, csak szólj bátran rongyosnak is:-))
Előzmény: Habi (106431)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106431

Vigyazz,mert ha ilyen csunyan beszelsz,majd jonnek,aztan mondjak Neked IS,hogy nyiss egy topikot vele..   :0)))

Nem ert ez a focihoz.En is a GB-t szponzoralom.  :0(((

Volt mar olyan is,a MAGYAR meccseket csak a merkozesek napjan tettek be.

Kerdezd meg Kgonoszkat.

Aztan leszedik,mikor sokan fogadnak ugyanarra az eredmenyre.

 

NEKEM MEG VEGRE F I Z E T T E K ..!!!

(Azok ellen fogadtam,akiknek "valaki"drukkolt.)

Konnyu 300 dolcsi volt...Tovabbra is figyelek.Megeri.

Előzmény: R.P.P. (106349)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106430
Szeva! tudod a csalódottság mondat az emberrel néha olyat,amit biztos nem mondana máskor...persze hogy nem szabad soha feladni...ez a sportban alap. ennek bizonyítása teljesen helytálló részedről. való igaz...van még két meccs.és bízok abban hogy a Prága sem az már ami volt,mi meg erősödünk...ennyi. PS:alapból egy mélyen optimista ember vagyok.. :))
Előzmény: Habi (106427)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106429

A srác nem volt egy igazi "ultra" kinézetű gyerek, de rendkívül agresszív fejet vágott, mikor megkérdeztem tőle, hogy mi a véleménye Del Pieroról... Tottit szerinte meg kellene ölni, Batistutát pedig szentté avatni. Azt mondta, hogy azért ne menjünk a Juve elleni meccsre, mert nem tud ránk figyelni, mert verekedni fog. :)) Ezt így biztosan. Nem is annak örült, hogy feljutottak az A ligába, hanem annak, hogy Juve szurkolót üthet... :))

Egyébként nem túl szép lila színű a bérlet, de emléknek megteszi... :))

Előzmény: királyfurfang (106419)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106428

Vagy eppen kovacs UFO Zolit.

Abroncsban lehetett a feje...

(Ha sikerul,benyomom.)

Mr.UFO
Előzmény: fradiherz (106315)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106427

Csá..!!!

 

Olvasom irasaidat,jokat irsz,mint itt is,egy dolog kivetelevel:

Azt inkabb nem is illetem jelzovel..

Irjak a Praga javara mindket meccset...Szomoru vagyok.

Hol itt a SPORT??a VETELKEDES?

 

Kobenhavn,vagy mi...Kaptak egy otost.Szegyent hoztak Daniara.

Majd elfelejtik.

 

Egyszer mar nem "akartunk"kiallni.Tudod,mikor BAJNOKOK lettunk.

Erdekesnek tartom,a ket biztos kiesô is lejatssza utolso meccset,minden bajnoksagban.

Kupaugyekben pedig van olyan,hogy 8:0-ra kikap egy csapat,megis lejatsszak a visszavagot.

A FRADI-Praga meccs most 0:0-ra all.

De lesz meg 2 meccs.Ugy tudom.

 

A Milan-Sparta meccs nem ma volt,azota a cselakok is kicserelodtek,valamint ippeghogy legyurtek a Nicosia-Cikoria csapatat.

 

En meg emlexem egy Kobenfaszom-FTC meccsre,idegenben,ahol a kecskepasztor kellett nekik,hogy ok menjenek tovabb.

Szolj,ha nem igy van.

 

Előzmény: Itamás (106298)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106426
Kifejezetten érdekelne a téma, lehet itt, vagy inkább mailben, vagy ejtsük?
Előzmény: Törölt nick (106424)
Komoly pasi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106425

Csak azért, hogy mindenki képben legyen arról, hogy milyen brigád adja a Rendezőséget 2004 augusztusában a Ferencváros meccsein:

 

A tegnapi meccs után éjfél körül megjelent kb. 25-30 fiatal (akik alig egy órája még a Rendezőség mellényét viselték a meccsen) a Népliget sarkánál a trolimegállóban lévő büféknél és fennhangon keresték a "bűnösöket", akik - legalábbis szerintük - a lelátón a rendezőkkel verekedtek. Jöttek - úgymond - revánsot venni, élükön Tóth Csabával és Karsai Sándorral...

 

A különös csak az volt (illetve dehogy is volt különös), hogy ezek a fasza bátor emberek (ismétlem a Ferencváros által fizetett biztonsági cég rendezőiről van szó) mindegyikénél valamilyen eszköz is volt, mind Magyarországon betiltott eszköz: vipera, boxer, bot, tűzoltó balta...

 

A vétkesnek hitt fiatalokat fenyegették, ütögették, felszólították, hogy "fél évig minimum ne gyertek meccsre". Közben ment az okoskodás, hogy "a lelátón rendnek kell lennie" - no nem azért mert az így lenne kívánatos, hanem mert "különben nem tudunk pénzt keresni".

 

Néhány embert befenyegettek, hogy ha meglátják a stadionban akkor felkeresik a lakhelyén és "megölünk". Szó szerint őrjöngtek, kötözködtek, majd lassan eltűnt mindenki.

 

Remélem a Ferencváros és a Rendőrség illetékesei is számon kérik Tóth Csaba biztonsági igazgató úron (...) a történteket, hiszen amíg ilyen bagázs felelhet a rendért az Üllői úton addig bármi előfordulhat.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106424
Valóban sokkal mélyebb a dolog és nem is lesz benne egyhamar változás.
Előzmény: Mat United (106423)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106423

Nem kétlem, de áruld el, mi változik? Az In-Kal feladta, mert nem tudott rendet tenni. Valamelyik biztonsági szolgálat embereit a kapu mögötti emberkék végigkergették a pályán. A jelenlegi biztonságiak pedig a szurkolókat ütötték. Lehet, hogy ez csak a felszín, dehát ez látszik...

Előzmény: Törölt nick (106420)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106422
diszkrimanít=diszkriminatív
Előzmény: Itamás (106421)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106421
szia! nézd,én elhiszem hogy fradista vagy,de- már meg ne sértődj - a futball realitásával kapcsolatban nem állsz a helyzet magaslatán.nem vonhatom kétségbe,hogy mások vagyunk és másképpen gondolkodunk,de alapvető igazságokat nem lehet két -v.többféleképpen látni. ez sasura nagyon igaz.tudod ha egy csatár 85 perc alatt nem tud helyzetbe kerülni(de nem ám 1-be,hanem több helyzetbe...)akkor azt a csatárt nem szabad játszani. igaz ez Penksára is... ha egy kicsit is ért LCS a focihoz,akkor nem ad nekik 4-5 meccset..ha igen,akkor óriási csalódás lenne nekem LCS és nem vélném meg felfedezni benne a német mentalitás szikráit sem... végezetül pedig erősen diszkrimanít állításodat a kopaszokat illetően én gyorsan visszavonnám,mert több a kopasz,mint gondolnád,akiknek soha nem is volt és nem is lesz a rendbontókhoz közük. nem tudom ? éves vagy,de nagyon szomorú,hogy ezt eddig nem tudtad felmérni... vagy eddig még nem jártál Fradi-meccsen... szóval én a helyedben most mea culpáznék egyet,aztán kicsit összeszedettebb próbálnék lenni...
Előzmény: britnike (106404)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106420
Egyáltalán nem mindegy ki biztosít. Sok szállat mozgat ez a dolog hidd el...
Előzmény: Mat United (106412)
királyfurfang Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106419
Messze. De ők nem a stadionban próbálkoznak/többnyire/ és azért az uefa velünk "nemnyugatiakkal" szigorúbban bánik. Remélem megússzuk pénzbírsággal. Ciki lenne "zártkapuzni" a Sparta ellen.
Előzmény: Mat United (106414)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106418

Vannak fokozatok, de a 16-os is befejezhetné a randalírozást a stadionban!!

Kurvára értelmetlen faszság ezt csinálni.

A büntetést utána kifizetik?

 

A biztonsági szolgálat a másik fele.

Már rég vége a balhénak, erre elkezdenek provokálni és ütni.

Aztán meg nyelik a könnygázt.

Sok gyökér.

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106417
Ne is beszéljünk egy Róma-Lazio derbiről. Ostromállapot, ezrek egymással szemben... Szerencsére nálunk nincs ilyen...
Előzmény: Mat United (106414)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106416

Megint felelotlen vagy.

Ti meg nem jatszottatok.

 

Igaz,egy svajci csapat azert mas,de azoktol tenyleg lehet egy otost kapni ,

idegenben.

De ne kapjatok,hanem verjetek ki oket.

 

No skin off my ass.....

Előzmény: lg18 (106285)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106414
Tegnap Velencén találkoztam egy olasz gyerekkel, aki Fiorentina szurkoló volt. Meghívott a házába egy meccsre, de külön kiemelte, hogy ne akkor menjünk, mikor a Juventussal játszanak. A koreográfia: sál arc elé, hogy a rendőrök ne tudják ki vagy, derékszíjat az ököl köré tekerik, és a csattal verekednek. Minden meccs előtt. Hol vagyunk mi ezekhez képest...
Előzmény: Törölt nick (106411)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106412

Szerintem totál mindegy, hogy ki biztosít. Akárki biztosított, volt balhé. Az inkálosoktól a többiig. Ha nem tetszettek, megkergették őket a gyepen. A haraszt dologban igazad van.

 

off: A Hajduk kiesését már említette vki ma, Splittől nem messzire nyaraltam, és hihetetlen, mennyire szeretik azt a csapatot arrafelé. A hajókon Hajduk zászló van a horvát lobogó mellett, egy 2000 fős halászfalunak saját szurkolói klubja van... Kint néztem a Shelbourne elleni odavágót egy kivetítőn, amekkora szerencsénk nekünk volt, akkora pechük volt nekik ott.

on

 

Egy gondolat: amilyen szerencsétlenek voltunk tavaly a Köbenhavn ellen a tizenegyespárbajban, akkora szerencsénk volt tegnap. A kihagyott tizenegyes, utána Lajos bravúrja, és a hatalmas kapufa a végén. Hodi mihi, cras tibi.

Előzmény: királyfurfang (106408)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106411
Pusztán haj alapján? HM... És ha kizavartad a kopaszokat akkor jöhetnek a barna hajúak, a barna szeműek ????? Ez aztán megoldás. Igaz kissé fasisztoid, de kit érdekel. No comment... Másrészt csak, hogy megvilágítsam Neked minden országban van ilyen. Ez nem magyar sajátosság. Csak hogy nálunk még "istenes" állapotok vannak. Ha egyszer ellátogatsz pl Lengyelországa, vagy akár Hollandiába rájönnél, hogy nálunk bájos ipari tanulók mulatsága az ottani helyzethez képest. Harmadrészt meg kell nyugtassalak nem amiatt a 50 ember miatt nem mennek ki az emberek. A MTK-nál egy darab sincs mégis rendre 1000 ember jár ki. A foci silány jellege nem vonzza a közönséget. De ezt hiába is mondom Neked, hisz látom megvannak a magad jól beágyazott sztereotípiái és nem is akarsz rajtuk túllépni...
Előzmény: britnike (106404)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106410

Valamint alapítsd meg a "Hülye szőke picsák szövetségét is".

 

 

Idióta.

Előzmény: britnike (106404)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106409

Vitatkozok Veled.

 

Sasu - Nagyon akart. Érzi, hogy kimaradhat. Azt gondolom, hogy nagyon jó felépítésű játékos, és jól is mozog. Ha a mester ad neki esélyt, akkor a szurkolóknak is meg kelle ezt adni, mert ha megtalálná góllövő cipőjét, akkor megállíthatatlan lenne. A képesség meg van benne. Ha 4-5 meccs után is betlizik, akkor nyilván László Csaba is le fog róla mondani.

 

Sasu egy nagy rakás szar. Mindig is az volt, és mindig is az lesz. Ha én lennék az edző, ő lenne az első, akit elzavarnék. A második pedig a gólvágó Penksa. Az a helyzet, hogy csodát várok az anno utált Vágnertől.

Előzmény: britnike (106396)
királyfurfang Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106408
Én ezt elhiszem, mivel én nem ismerem ezt a "közeget", de ha ezeket nem engednénk be, illetve egy külsős cég biztosítana, akkor nem lenne balhé. Érdekes az is, hogy Téged, engem stb miért nem vert még meg senki az Üllőin. Pedig már vagy 7 éve mindig ott vagyok. Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.
Előzmény: Törölt nick (106406)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106407

Hello SPORIKAIM es FRADISTAK..!!!

 

Ezt is tuleltem.Marmint a 3:30-03:05-ig valo italozast....

Aztan aludtam vagy 3.5 orat,13 ezerert...

Szerencsere megkentem a portast,igy addig dorombolt az ajtoban,

mig ki nem nyitottam.Megallapodas szerint.Maskepp nem ebredtem volna fel.

(Megemlitettem neki,ha nagy penzt akar nyerni,akkor arra fogadjon,a telefoncsorgesre nem ebredek fel,ezert kellene dorombolni,de ugy mint "Botond",csak tobbx...)

 

BL meccs:Levelezgettem,abbol is,velemenyeitekbol is kiderult,iszonyuan szarok voltunk(vagyunk).Hogy azert dicserjem oket legalabb en.....

Csabink is keveri az osszeallitast.Lipcsei,az eddigi kozephatved,(Mattheus,Beckenbauer receptre..)kozeppalyas,vagy mi,Botis,a kozephatved jobbhatved lett,mig a megbizhato jobbhatved Vukmir kozephatved lett.

Ezt kapkodasnak,esetleg az edzonk vitaminhianyanak tudom be.....

Most ezeket a FIUKAT kiegeszitjuk nehany ujjal,aztan azt a Pragat akarjuk leverni,mely meg a penz es Varszegi idejeben nekunk olyan mintacsapatnak szamitott.Mert valami hasonlo csapatot akartunk "kovacsolni"...(Nem a Rendes Emberre gondoltam..)

 

Furulyas:Lattam,szegenyt.A Sportplussz-t is olvastam.Nem hinnem,hogy sok sót eszik meg meg nalunk.Nem sokan szeretik,ugymond.

 

Sowunmi:"MEg Sowunmi legalább magyar,habár első ránézésre nem 1értelmü."....

Pontosan,de:

 

Engem nem erdekel a bôre szine...,hallottam beszelni,tisztan beszeli anyanyelvunket.

De az basztat,mikor odaszoltam,hogy "itt a mi Thomaszunk",mintha megijedt volna...

 

Szucs LALINK:Adott autogrammot baratomnak,kisfia nagyon szep kis kolok,nagyon jo allt neki a talpig zold-feher szereles.(Igaz,az mindenkinek jol all.)

Az a lila tagsag mar tortenelem,megjott az eszuk.Van ilyen.

 

A Sparta ellen nem mi vagyunk az eselyesek,viszont a Kobenhavn-tol ids ugy 5-8 gol korul josolgattak nekunk.

Jo ellenfel ellen mi is jobbak leszunk.

Szar csapat ellen nehez jol jatszani,foleg,ha mi is abba a kategoriaba tartozunk.

 

Lorincet Furulyas helyere..!!!Mert ha nem,megy a bekazabalokhoz,nem hinnem,hogy felevre es kolcsonbe.....

Botrany..!!!

 

Előzmény: sx7 (106239)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106406
Egyes rendezők is mélyen sárosak a dologban. Nem azt mondtam, hogy csak ők hanem azt hogy ők is. Mint írtam két ember közötti "nézeteltérés" fajult idáig.
Előzmény: királyfurfang (106399)
A.C.M Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106405
Még szerencse, hogy igazoltunk. Rossz lenne belegondolni, hogy ilyen csapattal vágunk neki a bajnokságnak. Egyenlőre a Sasu, Penksa, Zava hármast tenném le a helyében a tarcsiba, a többieknek még 1 esélyt adnék.Miért nem meri meglépni azt, hogy a fiatalokat teszi a csapatba? Jönnek a hírek, hogy fiataítás van stb, és a keret tagság után 0 esélyük a csapatba kerülésre.
Előzmény: bode1899 (106403)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!