Keresés

Részletes keresés

bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106481
Jól van. Kezdjen csak a Sasu :((( A Győr elleni az első meccs, hátravan még 29, ez akár el is mehet. De remélem, ha bejön mondjuk Vagner, rögtön vág 2-t, hogy ez a kontraszt még nagyobb legyen ezzel a szerencsétlen Sasuval szemben. :((((
Előzmény: Kcsita (106471)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106480
Csehül érzi magát.... :)
Előzmény: Itamás (106478)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106479
Azért kezeljük a helyén a Kommunikációs Iroda reklámját... :)
Előzmény: Itamás (106476)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106478
??????????????
Előzmény: solemsli (106470)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106477
:)))))
Előzmény: bode1899 (106475)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106476
"Tõzsér távolról is nagyon pontosan és jól lõtt, Bajevski szinte minden helyzetbõl betalált a kapuba, Vagner pedig gyakorlatilag nem vesztett el párharcot és több találatot is elõkészített." hááát..ha ez igaz,akkor 3 klasszist igazoltunk??:)) ránkférne,nagyon...
Előzmény: Kcsita (106471)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106475
Kötelezővé tenni a játékosoknak a Drukkerkocsma olvasását. - Hááát, én például Zavából nem nézem ki, hogy be tud kapcsolni egy számítógépet. De talán még olvasni sem tud :)))
(nyugi, tudom, hogy a Pázmány jogi karán próbálkozik)
Előzmény: Itamás (106468)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106474

Szerintem Sasu minden idők leggyengébb Fradi-játékosa. És ez az ember rendszeresen bizalmat kap. Tragédia.

Utoljára Vámosinál éreztem még hasonlót...

Sumo Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106473
koszi!
Előzmény: Kcsita (106465)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106472
vagyis????
Előzmény: solemsli (106470)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106471

Új infok a hétvégi meccsről:

Gyõrben az új játékosaink is bemutatkozhatnak
[2004-08-05 12:20]

Robert Vagner és Aleksandar Bajevski ma edzett elõször a csapattal. Az új igazolásaink közül Tõzsér Dániel már több tréningen is részt vett nálunk.
- FTC.hu -

Azok a játékosaink, akik nem szerepeltek a Tirana elleni meccsen, vagy csak rövidebb ideig játszottak, kicsinyített pályán, kétkapus játékban vettek részt.
A gyakorlás során feltûnõ volt, hogy Tõzsér távolról is nagyon pontosan és jól lõtt, Bajevski szinte minden helyzetbõl betalált a kapuba, Vagner pedig gyakorlatilag nem vesztett el párharcot és több találatot is elõkészített.
A tréning végén László Csaba az új játékosok edzettséi állapotával kapcsolatban elmondta, hogy Tõzsér akár már egy egész mérkõzést is végig tud játszani, Bajevski és Vagner a felkészülési idõszak jelentõs részében nem tudott teljes intenzitással dolgozni, õk jelenleg körülbelül 30 percre vethetõk be. A szakember úgy tervezi, hogy mindhárom futballista ott lesz a Gyõr elleni meccsen, de arról még nem döntött, hogy Tõzsér a kezdõtizenegyben kap-e helyet. Bajevski és Vagner biztosan a kispadon kezd.

Hmm, mit mondjak erre? Sasu kezdeni fog... :/.

solemsli Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106470
5.8.2004 11:33
Sparta hraje v Budapešti 11.srpna

Praha/Budapeš? – Včerejší odvety II.předkola potvrdily prognózy. V boji o Ligu mistrů se Sparta potká s maďarským celkem Ferencváros Budapeš?. První zápas odehrají Letenští na hřišti soupeře ve středu 11.srpna od 20 hodin, odveta je na programu o dva týdny později – 25.srpna v Toyota Areně. Konkrétní hodina v případě pražského zápasu zatím není vzhledem k jednáním o televizním přenosu známa.
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106469

Egyébként hány játékos lehet nevezni a nemzetközi meccsekre és ik vannak benne? Mert mondjátok sokana  fiatalokat, de kérdem én, ha nincsenek benevezve akkor hogy fognak játszani?Vagy a bajnoskágra gondoltatok?

 

Ami a nézőtéren történt, az döbbenetes volt. Remélem a Furulyás-Tepszics úrak vmit fognak csinálni, mert ez igy nem mehet tovább.

 

Egyébként a nemzetközi meccseken hajrá Újpest és Kispest, de itthon a fradi. :). Optimista maradok, de hát csak halkan kérdezem meg, hogy ez a Sasu, hogy a francba tudták idehozni?

Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106468
lehet hogy igazad van... akkor viszont csalódott leszek ismét... egy német mentalitású embert csak úgy irányítani...háááát.ha hagyja magát... azt el tudom képzelni,hogy súgnak neki...de azt meg mi a lóf@szért hallgattja meg?????? nem kell minden tanácsot,amit kap megfogadnia...vagy igen?? a játékosoknak meg kötelezővé tenném a fórumolvasást... kiváltképp a drukkerkocsmát...és a Hajrá Fradit!!! :)))))
Előzmény: Habi (106460)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106467

Igazad van,de mivel en nem ismerlek,kerlek,ird meg,melyik a Te csapatod,valamint hol vegeztek ebben a tenyleg szar bajnoksagban?

En csak annyit sejtek,valahol a FRADI megett,nem..?

 

Megint le kell irnom:Lattam vagy ket eve a Loki-Ujpest 2:5-os meccset.

Alig vartam,hogy jatszunk ellenuk.

Jatszottunk.

A dozsatol 3:0-as zako,asszem a gyuriektol is valamilyen ruha lett a vege.

Igaz,a 3:0-nal volt az a bizonyos "tuzijatek",ahol Szucs Lajoson(akinek fia tetotol talpig zold-feherbe oltozik..   :0))) is mulott,mert 0:0-nal levonulhattunk volna.

A vereseg ellenere is azt mondom,LAJOSUNK HELYESEN DONTOTT...

(Fia valamikor lila barati korbe tartozott,ma mar tetotol talpig zold-feherbe oltozik...)

:0))))))))

 

Szoval,valaszomba belekevertem mast is....   :0)))

Tudod,melyik resz szolt neked...     :0))))))

 

Valaszolhatnal arra is,a Te csapatod szegyenitette-e valamilyen modon bajnoksagunkat.

Ha mar mogottunk vegeztetek,csak azert.

Vagy mennyi dicsoseget hoztok majd bajnoksagunkra,a kovetkezo bajnoki idenyben?

 

 

 

 

Előzmény: liticarb (106445)
Vincenzo1524 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106466

ez az összeállítás nem minden tekintetben felel meg maradéktalanul az igazságnak. a rengeteg túlzás közül talán a támadókról tett rövid értékeléseidre reagálnék.

 

Nagyon akart.  - számomra nem derült ki, hogy mit.

Érzi, hogy kimaradhat. - mást érezhetett. elkeseredettséget talán. a múltat, amikor azt hitte, hogy ilyen tudással kiállhat játszani a honi labdarúgás talán legkritikusabb és legtürelmetlenebb szurkolótábora elé.

Azt gondolom, hogy nagyon jó felépítésű játékos, és jól is mozog. - vékony, cingár, egy termetesebb védő akármikor kibillenti egyensúlyából. a jól mozgásról pedig csak annyit, hogy ha oda ugrik fel a labdáért, ahol legutoljára látta, akkor a büdös életbe nem fogja megtalálni, mert a labda közben érdekes módon tovább változtatja helyzetét.

Ha a mester ad neki esélyt, akkor a szurkolóknak is meg kelle ezt adni, mert ha megtalálná góllövő cipőjét, akkor megállíthatatlan lenne. - nagyanyámon kerék lenne, ő lenne a villamos... a probléma mondjuk valóban ott keresendő, hogy egy gólképtelen csatárra minek volt szükségünk...

A képesség meg van benne. - végülis, azt hiszem, én is tudnék gólt lőni, ha eleget lennék pályán.

 

(Sowunmi 86.p.) - Jól mozgott. Többet csinált mint Zava egész meccsen. - a mondat mindkét része erős túlzás. a 'jól mozgás'-hoz némi gyorsulás is párosulhatna, (pláne csereként az utolsó öt percben) és mondjuk az a hajlam, hogy egy labdával a kapura török. mert hogy az utolsó pillanatban kihagyott ziccer tulajdonképpen tökvéletlenül született meg, az hétszentség. én komolyan azt hittem, hogy ez az ember elhagyja a labdát. pedig, ha jól tudom, a labdarúgás egyik legfontosabb része a labdával futás.

 

Leandro - Ő is rengeteget vállal, és rengeteg hibát követ el. Ha nem lesz pontosabb, akkor könnyen kieshet a csapatból. - számomra talány a jelenléte a pályán. pláne, hogy tegnap mintha középső középpályást játszott volna. átadása egyáltalán nem volt, kapuralövése szintúgy, csak akkor tudnám, hogy egyébként mit vállalt.

 

talán itt lenne az ideje nem állandóan megvédeni a játékosokat, hanem vagy megtanítani őket végre futballozni, vagy hanyagolni, és helyükre tehetségesebb játékosokat keresni.

Előzmény: britnike (106396)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106465

Rednben, megfogom keresni neked, ide befogom írni ha megvan és akkor csinálom is neked a cikket.

 

Egyébként, ha itt maradt volna a Pintér, akkor  is tudtunk volna erősíteni? Egyébként hol van Pinyő? Nem hallom a hangját.... Minden csoda 3 napig tart.

 

Egyetértek azokkal, akik a Vukmir, Botis, Gyepes -as védő lenne a legnormálisabb. A középpályán nálam ki fog maradni Zava és igy állunk fel, hogy Rósa-Lipcsei, Zováth/Takács-Huszti

 

Tőzsér lenne a kpsor előtt és a két támadó: Bajevszky-Penska/Sowunni.

 

Összegezve:

Szűcs

Vukmir/Balog-Botis/Vukmir/Lipcsei-Gyepes/Kiss/Leo

Rósa-Lipcsei, Zováth/Takács-Huszti

Tőzsér

Robert Vagner-Bajevszky/Sowunni

 

Igy állhatunk fel a Győr ellen. Kapic bűn rossz votl, megint hozta a szokásos játékát labdát szerez, de el is adja.  Nem lesz egyszerű dolga a László Csabának.

 

Mabi!

 

Már én is ghólt láttam, de sajnos mellé ment a Lipcsei lövése... ha az bement volna, akkor már más lenne a hangulat.., de sajnos nem.

Előzmény: Sumo (106441)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106464
Máshol azt olvastam, hogy a gamebrokers.com-on vagy mi a francon egyáltalán nem szerepelt ez a meccs, sem félidővel, sem egyben, így értelemszerűen nem is lehetett levenni.
Jó, hogy Lothar azt kérte a sajtótól, ne b@sztassa most a Fradit. Ez tipikusan ilyen hangulatkeltés. Nem a kritikáról van szó, írják meg, ha sz@r valami, ez a tegnapi tényleg az volt, de az ilyen kis odaszúrások kifejezetten ártanak. Főleg, ha nem igaz.
Előzmény: Kcsita (106462)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106463
Vagner és Nógrádi elöl. Vagy Tarcsa. Vagy a 16 éves Zsivótzky. Vagy bárki Sasu helyett. Felőlem akár Nagy Béla bácsi is játszhat :)))
Bajevski nekem is rejtély, hogy miért vettük meg.

Amúgy: minden csoda három (vagy 1) napig tart. A Győr ellen, az újakkal remélem már mutatunk valamit. Bár az alibi meglesz, már most mondom: vasárnap délelőtt, meleg. (azzal együtt, hogy tényleg hülyeség az RTL-től ez az időpont).

Habi, egyébként még1X sorry, hogy nem hívtalak, nagyon sok melóm van mostanában, örülök, ha este hazaesek még úgy, hogy a kisfiam ébren van.
Előzmény: Habi (106455)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106462
Amit a NS állít a tippmixről az egy feltételezés. Ha van bizonyítéka, akkor vegyék előt, ha nincs, akkor feleslegesen kell hergelni az embereket. Egyébként miért nem írták le, hogy lesz egy csoda gól, ami edzésen 10-ből 9-szer nem találja el, csak egyszer.. Az rendben van, hogy szégyen és gyalázatos, ami a pályán volt, de tippmixelni erről, hát... súlyos vád.
liticarb Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106461
De ha ott van az angol példa, ami jol bevált, akkor miért nem alkalmazzuk?
Előzmény: Itamás (106457)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106460

Ezt meg 10 liter kakaoert sem tudnam megmondani.

Nem akarom en kikezdeni edzonket,mert ez nagy divat,de ket lehetosegre gondolok,egyben kijelentem Buntetojogi Felelossegem Tudataban,hogy nem allitom,igazam van:

 

1:Nem ismeri még a jatekosokat igazan.

2:Sugnak,(parancsolnak)neki a hatterbol....

 

Mikor vettuk a berletet kedden,lattunk par jatekost,meg kellett volna kerdezni oket,olvasnak-e valamilyen FRADIKA forumot....???

Előzmény: Itamás (106442)
lao-ce Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106459

Egy Dortmund meccsen kiállították Lehmannt, mert ott is majdnem tettlegességig fajult az "összezörrenése" Amorosoval

 

a tegnapi meccs alaposan rávilágított a kis, magyar futballvalóságra

Előzmény: FaberK (106454)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106458

"Most azt is mondjátok,hogy LCS a rossz fiú.Szerintem ő se nagyon tehet mit,1előre kapott 1 keretet,ahova addig nem is igazán igazoltak,amiíg Gera/Tököli duót el nem sikerült passzintani,s mivel az utóbbiért jött pénz(az átigazolási időszak végén),ezután lehetet játékost igazolni.Na most ezért,hogy pénz nincs egy olyan csapatnál amelyik az utóbbi évben többször volt bajnok,na ezért van felelős.Lehet nem 1et érteni velem,de ez a szomorú igazság."

 

Ebben egyetértek veled.

Előzmény: sx7 (106335)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106457
ami a kopaszokat illeti,remélem írásodat nem nekem szóló kritikával fogalmaztad... ugyanis ebben is egyetértünk.. :)) ami a drapit illeti... nem tudom hogy az angolok mit találtak ki,de náluk nagyon bejött. mikor Bécsben éltem,megtapasztaltam,hogy ott sem mennek másként a dolgok,mint nálunk..csak kicsit konszolidáltabb keretek közt... szvsz elég széles skálán szóródnak a szurkolói viselkedésekre alkalmazott retorziós formák... én mindenesetre az angolt követném... ők telibe találtak.
Előzmény: Habi (106446)
takacsi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106456

Korak!

 

Ezért jó, hogy feltárod a hátteret.

Mert én csak azt írtam le - totálisan megdöbbenve - hogy két szponzora van a Fradinak, ennyit láttam és csodálkoztam, hogy a Nissan...

Ezek szerint több van továbbra is.

Kézilabdára majd megyek, focihoz nincs kedvem.

 

 

A balhé.

Valóban két hülye ember összeakaszkodott. A szektor többi része meg csillapítani akarta őket.

Ennyi történt volna, mivel simán rendet tettek volna saját maguk.

De. Sajnos nagyot hibázva a rendezők ütni kezdtek (nekik ez szigorúan tilos, csak rendőr verekedhet...). Természetesen abban a tumultusban nem lehet tudni, ki ütött először, de felesleges létszámban rohantak oda, az biztos. Ez természetesen egységbe szólította a szurkolókat (mindegy, hogy Fradistának nevezzük őket, vagy nem). Magyarul: a rendezők szabályt sértve provokáltak, ráadásul megfenyegettek embert(reket), hogy magánéletben teszik tönkre őt(ket).

 

Ilyenek a viszonyok. Hogy az FSZSZ hogyan jön itt képbe, azt végkép nem értem.

Jelentse fel a megfenyegetőt, a hibásan fellépőt? Milyen alapon keresné meg a két hülyét? Ezer százalék, hogy nem tagok. Bárki tehet feljelentést ismeretlen tettes ellen. Miért pont a Fradi Club-tól, meg a Baráti Kör-től követelitek? Mellesleg tudom, hogy az FSZSZ egyik vezetője, véletlenül ott lévén, maga is próbálta lecsillapítani a két embert, de a rendezői provokáció megakadályozta ebben.

A kettőt simán lerendezték volna saját maguk, ismétlem újra.

Tudom, hogy nehéz felmérni adott pillanatban, hogy mit kell csinálni, ráadásul régi, személyes ellentétek is fennállnak ezzel a rendezői társasággal.

A rendezőknek nem lehet személyes rossz viszonyuk a lelátón lévő emberekkel.

Semleges, vagy együttműködő lehet csak.

Előzmény: korak (106293)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106455

Ez a Bajevszkij nekem nem tetszik.Valami 10 meccs,egy gol..Siofokban...

Most ne szoljon senki olyat,hogy azon a 10 meccsen is inkabb csere volt,mert akkor meg mit keres a BAJNOKCSAPAT-nal..??!

 

 

Szoval,ne tole varjuk a megvaltast.Ez valami Janikula kaliberu lehet.

Itt jon akkor az 5 literes kakaos kerdes:

Akkor,miert nem Nogradi..???

Ha mar fiatalitunk..???

Na,raerek,ha meg olvasod,akkor te is.

Itt a csapatom,a jelenlegi keretbol:

 

4-4-2-ben.

Lajos-Vukmir-Botis-Gyepes-Leandro.

Sowunmi,Tozser,Lipcsei,Huszti,

(A ket csatart meg tedd be te,mert nem akarom elbaszni ezt a jo csapatot..  :0)))

 

CSAK NE SASU-t tedd be..!!!   :0)))

 

Előzmény: bode1899 (106439)
FaberK Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106454
Sziasztok! Előre bocsátom, hogy nem fröcsögni akarok, de átgondolva/feldolgozva a tegnap történteket, egy szóval tudom csak jellemezni azt: gyalázatos! --- Nemcsak a játék, mert az még talán bele is fér (merthogy minden csapatnak lehet olyan meccse, hogy semmi nem jön össze), hanem több dolog is. --- Egyrészt az, ami a lelátón zajlott. A tegnapi események még egy senki által figyelemmel nem kísért magyar bajnokin is felháborítóak, dehogy egy ilyen belső háborút sikerült Európa, de legalábbis az UEFA ellenőre szeme láttára lebonyolítani, jópár évre számüzheti nemcsak a Fradit, hanem az egész magyar futballt is az európai futballból. Nem igaz, hogy nem lehet rendet tenni már egyszer egy ilyen klubnál! Nem vagyok tisztában a tényekkel, épp ezért nem is akarok ítéletet mondani senki fölött, de úgy tűnik, nagyon-nagyon kevés dolog történik megfelelően nálatok. --- Másrészt az is gyalázatos volt, hogy egy Leandro inkább ollózik, minthogy visszategye a labdát egy tisztán érkező társa elé (oké, brazil), dehogy úgy vegyen át egy rövid passzt, hogy az 3 m-re pattan tőle, amiből megindulhatnak az albánok, akiket Kapic csak sárgát érően tud megállítani, meghogy ugyanez a Kapic az utolsó percben saját térfélen a saját kapuja felé vesz át egy bedobást úgy, hogy az szintén vagy 3 m-re pattan tőle és abból megindulhat az albánok utolsó veszélyes támadása, majd ez a Kapic legalább sárgát érően (ne felejtsük, már van neki egy!) pöröl Szűccsel!
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106453
Mármint ki olvassa? László? Lipcsei? lemaradtam
Előzmény: Mat United (106447)
Wisey_ Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106452
Ha nem lennék fradista, én is megjátszottam volna az albán győzelmet, de legalább egy döntetlent. Ez sajnos várható volt...
Előzmény: sixx69 (106294)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!