Keresés

Részletes keresés

bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106444
Nekem Lipták - tőle nem szokott - hajtása, futása érdemel dicséretet. Tudom, hogy ez nem nagy szám, ez volna az alap, de tegnap a katasztrófális hibák mellett ez is szemet szúrt.
Előzmény: Kisgonosz (106443)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106443

melyik Lipcseit lehet dicserni? aki 1500%-os helyzetet kihagyja, aki , mikor a vegjatekban Fradihoz nem illo modon vedekezunk egy alban csapat ellen es eladja a labdat a sajat terfelunkon ezzel ziccert kinalva az ellennek..??

 

 

ne ma' bazzz....

Előzmény: bode1899 (106439)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106442
csatlakozom... akkor miért jobbhátvédet játszik Botis???
Előzmény: Habi (106437)
Sumo Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106441
valaki! [ha jol emlekszem, kcsita]
akinek megvannak az eddigi 100%fradik!
kellene nekem egy szkennelt, jo minosegu, nem kicsi kep hoffmann attilarol. a 04.02.11-i megjelenesuben van vele egy interju, talan abban van.

ha esetleg valaki masnak lene ilyenje, vagy tudja, melyik 100%ban lehet esetleg meg talalni rola, az ossza meg velem az infot legyen szives!

thx.
mash Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106440
nekem miért nem válaszolsz?
Előzmény: Fatboy Slim (106433)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106439
Egyetértek. Vuki-Botis-Gyepi, ez lenne talán a legjobb védelem.
Lipták tegnap talán az egyetlen dicsérhető volt, vissza kellene rakni az eredeti helyére. Előtte Tőzsér, csatárban Vagner és Bajevszki. Ki kell próbálnunk az újakat, veszteni valónk egyáltalán nincs. A mostaninál csak jobbak lehetnek. Tulképp mindegy is, ki játszik csatárt, CSAK NE SASU!
Előzmény: Habi (106437)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106438
Ne a neten legyen kitárgyalva szerintem.
Előzmény: Mat United (106426)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106437

Ugy latszik,fiatalitasnak azt nevezik,hogy elkuldik a fiatalokat.

 

Az osszeallitasrol meg annyit,Botist azert vettuk,ha Drago megy,legyen

egy kozephatvedunk.

Jelentem,Drago elment.

Előzmény: A.C.M (106405)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106436
Britnike! Sasu? Adjunk neki még 4-5 meccset? Mondjuk az előttünk álló nemzetközi meccsek legyenek lehetőleg, de akkor jobb, ha eleve 10 emberrel állunk ki, nagyobb hátrányunk akkor sem lehet...

Ami még remek a mai napban: a többi topicok hangneme. A Picipestben egyenesen odáig jutott valaki, hogy hú de megverik ők ezt a Fradit a bajnokságban. :)
Előzmény: mash (106434)
mash Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106434

nevedhez hűen Sasuban látsz valamit

mi a jó istent látsz benne a lászlóval együtt???

Szűcs kinn állt a gólnál ezért ment  be, pont ugyanúgy mint tavaly a KOppenhága ellen

 

Előzmény: britnike (106396)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106433

óriási....

remélem, rendet tesznek...

 

Előzmény: Komoly pasi (106425)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106432
Ha van tuti okosság, csak szólj bátran rongyosnak is:-))
Előzmény: Habi (106431)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106431

Vigyazz,mert ha ilyen csunyan beszelsz,majd jonnek,aztan mondjak Neked IS,hogy nyiss egy topikot vele..   :0)))

Nem ert ez a focihoz.En is a GB-t szponzoralom.  :0(((

Volt mar olyan is,a MAGYAR meccseket csak a merkozesek napjan tettek be.

Kerdezd meg Kgonoszkat.

Aztan leszedik,mikor sokan fogadnak ugyanarra az eredmenyre.

 

NEKEM MEG VEGRE F I Z E T T E K ..!!!

(Azok ellen fogadtam,akiknek "valaki"drukkolt.)

Konnyu 300 dolcsi volt...Tovabbra is figyelek.Megeri.

Előzmény: R.P.P. (106349)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106430
Szeva! tudod a csalódottság mondat az emberrel néha olyat,amit biztos nem mondana máskor...persze hogy nem szabad soha feladni...ez a sportban alap. ennek bizonyítása teljesen helytálló részedről. való igaz...van még két meccs.és bízok abban hogy a Prága sem az már ami volt,mi meg erősödünk...ennyi. PS:alapból egy mélyen optimista ember vagyok.. :))
Előzmény: Habi (106427)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106429

A srác nem volt egy igazi "ultra" kinézetű gyerek, de rendkívül agresszív fejet vágott, mikor megkérdeztem tőle, hogy mi a véleménye Del Pieroról... Tottit szerinte meg kellene ölni, Batistutát pedig szentté avatni. Azt mondta, hogy azért ne menjünk a Juve elleni meccsre, mert nem tud ránk figyelni, mert verekedni fog. :)) Ezt így biztosan. Nem is annak örült, hogy feljutottak az A ligába, hanem annak, hogy Juve szurkolót üthet... :))

Egyébként nem túl szép lila színű a bérlet, de emléknek megteszi... :))

Előzmény: királyfurfang (106419)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106428

Vagy eppen kovacs UFO Zolit.

Abroncsban lehetett a feje...

(Ha sikerul,benyomom.)

Mr.UFO
Előzmény: fradiherz (106315)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106427

Csá..!!!

 

Olvasom irasaidat,jokat irsz,mint itt is,egy dolog kivetelevel:

Azt inkabb nem is illetem jelzovel..

Irjak a Praga javara mindket meccset...Szomoru vagyok.

Hol itt a SPORT??a VETELKEDES?

 

Kobenhavn,vagy mi...Kaptak egy otost.Szegyent hoztak Daniara.

Majd elfelejtik.

 

Egyszer mar nem "akartunk"kiallni.Tudod,mikor BAJNOKOK lettunk.

Erdekesnek tartom,a ket biztos kiesô is lejatssza utolso meccset,minden bajnoksagban.

Kupaugyekben pedig van olyan,hogy 8:0-ra kikap egy csapat,megis lejatsszak a visszavagot.

A FRADI-Praga meccs most 0:0-ra all.

De lesz meg 2 meccs.Ugy tudom.

 

A Milan-Sparta meccs nem ma volt,azota a cselakok is kicserelodtek,valamint ippeghogy legyurtek a Nicosia-Cikoria csapatat.

 

En meg emlexem egy Kobenfaszom-FTC meccsre,idegenben,ahol a kecskepasztor kellett nekik,hogy ok menjenek tovabb.

Szolj,ha nem igy van.

 

Előzmény: Itamás (106298)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106426
Kifejezetten érdekelne a téma, lehet itt, vagy inkább mailben, vagy ejtsük?
Előzmény: Törölt nick (106424)
Komoly pasi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106425

Csak azért, hogy mindenki képben legyen arról, hogy milyen brigád adja a Rendezőséget 2004 augusztusában a Ferencváros meccsein:

 

A tegnapi meccs után éjfél körül megjelent kb. 25-30 fiatal (akik alig egy órája még a Rendezőség mellényét viselték a meccsen) a Népliget sarkánál a trolimegállóban lévő büféknél és fennhangon keresték a "bűnösöket", akik - legalábbis szerintük - a lelátón a rendezőkkel verekedtek. Jöttek - úgymond - revánsot venni, élükön Tóth Csabával és Karsai Sándorral...

 

A különös csak az volt (illetve dehogy is volt különös), hogy ezek a fasza bátor emberek (ismétlem a Ferencváros által fizetett biztonsági cég rendezőiről van szó) mindegyikénél valamilyen eszköz is volt, mind Magyarországon betiltott eszköz: vipera, boxer, bot, tűzoltó balta...

 

A vétkesnek hitt fiatalokat fenyegették, ütögették, felszólították, hogy "fél évig minimum ne gyertek meccsre". Közben ment az okoskodás, hogy "a lelátón rendnek kell lennie" - no nem azért mert az így lenne kívánatos, hanem mert "különben nem tudunk pénzt keresni".

 

Néhány embert befenyegettek, hogy ha meglátják a stadionban akkor felkeresik a lakhelyén és "megölünk". Szó szerint őrjöngtek, kötözködtek, majd lassan eltűnt mindenki.

 

Remélem a Ferencváros és a Rendőrség illetékesei is számon kérik Tóth Csaba biztonsági igazgató úron (...) a történteket, hiszen amíg ilyen bagázs felelhet a rendért az Üllői úton addig bármi előfordulhat.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106424
Valóban sokkal mélyebb a dolog és nem is lesz benne egyhamar változás.
Előzmény: Mat United (106423)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106423

Nem kétlem, de áruld el, mi változik? Az In-Kal feladta, mert nem tudott rendet tenni. Valamelyik biztonsági szolgálat embereit a kapu mögötti emberkék végigkergették a pályán. A jelenlegi biztonságiak pedig a szurkolókat ütötték. Lehet, hogy ez csak a felszín, dehát ez látszik...

Előzmény: Törölt nick (106420)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106422
diszkrimanít=diszkriminatív
Előzmény: Itamás (106421)
Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106421
szia! nézd,én elhiszem hogy fradista vagy,de- már meg ne sértődj - a futball realitásával kapcsolatban nem állsz a helyzet magaslatán.nem vonhatom kétségbe,hogy mások vagyunk és másképpen gondolkodunk,de alapvető igazságokat nem lehet két -v.többféleképpen látni. ez sasura nagyon igaz.tudod ha egy csatár 85 perc alatt nem tud helyzetbe kerülni(de nem ám 1-be,hanem több helyzetbe...)akkor azt a csatárt nem szabad játszani. igaz ez Penksára is... ha egy kicsit is ért LCS a focihoz,akkor nem ad nekik 4-5 meccset..ha igen,akkor óriási csalódás lenne nekem LCS és nem vélném meg felfedezni benne a német mentalitás szikráit sem... végezetül pedig erősen diszkrimanít állításodat a kopaszokat illetően én gyorsan visszavonnám,mert több a kopasz,mint gondolnád,akiknek soha nem is volt és nem is lesz a rendbontókhoz közük. nem tudom ? éves vagy,de nagyon szomorú,hogy ezt eddig nem tudtad felmérni... vagy eddig még nem jártál Fradi-meccsen... szóval én a helyedben most mea culpáznék egyet,aztán kicsit összeszedettebb próbálnék lenni...
Előzmény: britnike (106404)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106420
Egyáltalán nem mindegy ki biztosít. Sok szállat mozgat ez a dolog hidd el...
Előzmény: Mat United (106412)
királyfurfang Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106419
Messze. De ők nem a stadionban próbálkoznak/többnyire/ és azért az uefa velünk "nemnyugatiakkal" szigorúbban bánik. Remélem megússzuk pénzbírsággal. Ciki lenne "zártkapuzni" a Sparta ellen.
Előzmény: Mat United (106414)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106418

Vannak fokozatok, de a 16-os is befejezhetné a randalírozást a stadionban!!

Kurvára értelmetlen faszság ezt csinálni.

A büntetést utána kifizetik?

 

A biztonsági szolgálat a másik fele.

Már rég vége a balhénak, erre elkezdenek provokálni és ütni.

Aztán meg nyelik a könnygázt.

Sok gyökér.

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106417
Ne is beszéljünk egy Róma-Lazio derbiről. Ostromállapot, ezrek egymással szemben... Szerencsére nálunk nincs ilyen...
Előzmény: Mat United (106414)
Habi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106416

Megint felelotlen vagy.

Ti meg nem jatszottatok.

 

Igaz,egy svajci csapat azert mas,de azoktol tenyleg lehet egy otost kapni ,

idegenben.

De ne kapjatok,hanem verjetek ki oket.

 

No skin off my ass.....

Előzmény: lg18 (106285)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106414
Tegnap Velencén találkoztam egy olasz gyerekkel, aki Fiorentina szurkoló volt. Meghívott a házába egy meccsre, de külön kiemelte, hogy ne akkor menjünk, mikor a Juventussal játszanak. A koreográfia: sál arc elé, hogy a rendőrök ne tudják ki vagy, derékszíjat az ököl köré tekerik, és a csattal verekednek. Minden meccs előtt. Hol vagyunk mi ezekhez képest...
Előzmény: Törölt nick (106411)
Mat United Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106412

Szerintem totál mindegy, hogy ki biztosít. Akárki biztosított, volt balhé. Az inkálosoktól a többiig. Ha nem tetszettek, megkergették őket a gyepen. A haraszt dologban igazad van.

 

off: A Hajduk kiesését már említette vki ma, Splittől nem messzire nyaraltam, és hihetetlen, mennyire szeretik azt a csapatot arrafelé. A hajókon Hajduk zászló van a horvát lobogó mellett, egy 2000 fős halászfalunak saját szurkolói klubja van... Kint néztem a Shelbourne elleni odavágót egy kivetítőn, amekkora szerencsénk nekünk volt, akkora pechük volt nekik ott.

on

 

Egy gondolat: amilyen szerencsétlenek voltunk tavaly a Köbenhavn ellen a tizenegyespárbajban, akkora szerencsénk volt tegnap. A kihagyott tizenegyes, utána Lajos bravúrja, és a hatalmas kapufa a végén. Hodi mihi, cras tibi.

Előzmény: királyfurfang (106408)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!