Keresés

Részletes keresés

Pac Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107660

Én inkább azt kívánom neked hogy 21:50-kor pukkadj meg dühödben.

 

Hogy nem láthattad élőben azt a pompás (és viszonzatlan) 3 gólt a Sparta hálójában...

 

:-)))))))))

Előzmény: Kcsita (107659)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107659

"Orvos legyen veled , nehogy elpusztulj nekunk akut szivinfarktusban, amikor meghallod a negygolos zakot :)"

 

Ne aggodj, két ok miatt:

1. Nem fogunk kikapni 4 gólal itthon, de Te miért nem drukolsz egy magyar csapatnak a nemzetközi kupában? Én szurjkolni fogok az újpestnek, hogy jól szerepeljen, mert ez a magyar foci érdeke! De nem megyek bele, mert akkor nagy vita lenne, de remélem megérted, hogy mire gondoltam.

 

2. Itt leszek :). Ez van... és ne feled, hogy Hajrá Fradi! :).

Előzmény: Törölt nick (107655)
reckon Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107657
Most olvastam hogy a sparta leikszelt otthon egy gyenge csapattal nem túl megygőző játékkal .


AJJj,be szép lenne a bl.miskolciként is qrva jó lenne végre megint ott látni titeket.

leszarom hogy milyen a diósgyőr-fradi kapcsolat,hajrá fradi !(a bl-ben persze :)
Habi Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107656

Tanar Ur..!!!Miota tartoztok Hrutkanak meg a FERENCVAROSNAK..???

Tavaly igazoltatok valakit?

Ha valaszod veletlenul IGEN lenne,akkor szerinted azok az igazolasok az mlsz,mll szabalyai szerint,vagyis legalisan tortentek?

 

Hrutka epp tegnap nyilatkozta,hogy nem jelentette fel a Kispestet,szereti a csapatot,stb..Viszont a penzet akarja,szerintem jogosan.Mar abba is beleegyezett,hogy csak a felet kapja meg,de ahhoz aztan ragaszkodik.

Mi van ebben kivetnivalo?(Ns cikk volt,tehat nem szavahiheto,de az nb1.hugy-ra sem szabadna hivatkozni,hogy tutti....

 

Tartoztak mar neked?No,nem a haverokra gondolok,meg nem is egy ezresre....

 

 

Előzmény: MC Snake (107632)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107655

Csita !

 

Orvos legyen veled , nehogy elpusztulj nekunk akut szivinfarktusban, amikor meghallod a negygolos zakot :)

 

Balaton jo, vizallo walkman segitsegevel siman hallgathatod a radiot furdes kozben is :)))))

Előzmény: Kcsita (107645)
Lecso11 Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107651
HAJRÁ FRADI!
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107650

nem eroszak a....:)

 

ja, a masik van  DVD-hez borito...ha erdekel azt is elkuldom holnap, ha jegyzel szines nyomtatot:))

Előzmény: rapits (107648)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107649
okka, ide nem ert az a mail, de a lenyeg, hog yvetted te is az a adast:)
Előzmény: rapits (107641)
rapits Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107648
Balatonrol siman felersz meg ha reggel le is mesz.
Előzmény: Kcsita (107647)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107647

Mert reggel indulunk, igy alakult.

 

Azért bizzok bennetek, hogy Frenetikus hangulatott fogtok csinálni. Eddig se csalódtam, hát most se kelljen és a Prágaiak megismerjék a Fradi-Virtust! :).

Előzmény: Pac (107646)
Pac Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107646

Miért nem este 10-kor indulsz?

 

Mondjuk az Üllői útról???

 

:-))))))))

Előzmény: Kcsita (107645)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107645

Jó Estét Urak (remélem, hogy Hölgyek, ha vannak:-)).

 

Hát érdekes dolgokat olvastam ma itt a DK-ban. Hrutkával kapcsolatban is érdekes dolog. De, ami tetszik, ez amit a Takácsi beidézet a fradidrukker.hu-ról a Furulyás, Tepszics és a szurkolók közötti kapcsolatról. Ez lenne a jövő útja.

 

Szerdától nem leszek pár napig, mert nyaralni megyek.. Remélem Balatonon óriási mámorba fogok esni Szerda este, amikor az imádott Fradi csapatom megveri a Sparta Prahat egy jó focival.

 

Egyelőre ennyi, most.

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107644
Igy van!!! HAJRÁÁÁÁ FRADI!!
Előzmény: királyfurfang (107643)
királyfurfang Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107643

A hozzáállás mindkét fél részéről nagyon korraktnek tűnik. Ha mindig minden így megvitatható lenne, akkor lehetne egy nyugaodtabb, békés, alkotó légkört létrehozni.

 

Szerdán teltház, és teli torokból mindenki:

 

HAJRÁ FRADI!!!!!!!!!!!

Előzmény: takacsi (107642)
takacsi Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107642
Hihetelen, hogy Furulyás megkereste Matthaust.
Mindegy.

www.fradidrukker.hu

..."Az FSZSZ Elnöksége még a múlt hét péntekén jelezte Furulyás Jánosnak ill. Tepszics Ignácnak, hogy a szerdai (Tirana) meccsen történt rendbontással kapcsolatban meg szeretnénk velük osztani véleményünket a történteket illetően (különös tekintettel az állítólagos kitiltásokra).
Még aznap felhívott Tepszics kolléga akinek röviden elmondtam, milyen kifogásaink vannak a tapasztalt eljárásokkal kapcsolatban, ma pedig Furulyás telefonált, hogy még a nap folyamán találkozzunk a dolgok tisztázása végett.
Ez meg is történt ma kora délután a Fradiban, ahol közel másfél órás egyeztetést folytattunk. A beszélgetés jó hangulatú és korrekt volt.
Megtudtuk, hogy az Uefa ellenőr jelentésében szerepel a lelátói rendbontás (mint megtörtént és gyorsan befejeződött incidens), amelynek
következménye egy fegyelmi tárgyalás lesz, ám nagy valószínűség szerint vagy egyáltalán nem akarják, vagy csupán enyhén megbüntetni a Fradit. Tóth Csabáék kitiltásokat helyeztek kilátásba (rögtön a meccs másnapján), amelyen jelenleg ők nem is akarnak változtatni. Ám tudomásunk szerint olyan nevek is szerepelnek a fekete listán, amelyek gazdái - legjobb tudomásunk szerint - nem csináltak balhét, sőt a verekedők szétválasztására törekedtek.
Mindezek fényében jeleztük Furulyásnak, hogy részünkről a következő problémás pontokat javasoljuk megfontolásra:
- Csak bizonyos objektív tényezők fennállása esetén lehessen kitiltani szurkolókat a stadionból. (Megfelelő bizonyítás és kivizsgálás, ne egy értintett és/vagy elfogult személy döntse el önhatalmúlag a kitiltandók körét, stb.)
- Ebből kifolyólag aki nem csinált semmit, azt ne is tiltsák ki a pályáról a szerdai események kapcsán.
- A biztonságiak felelősségét is érdemes lenne megvizsgálni az ügyben.
- Aki bizonyíthatóan kirobbantotta a balhét (őt/őket valójában mindegyik - biztonsági ill. szurkolói - fél ismeri) teljes joggal kitilthatják, hiszen abban mindannyian egyetértünk, hogy aki a stadionban balhét csinál(t), azt igenis felelősségre lehet és kell vonni.
- Felajánlottuk és egyben kértük is, hogy a végleges döntések meghozatala előtt ismét egyeztessünk, sőt, akár a biztonsági kamerák felvételeit együtt is megtekinthetjük az Rt. vezetésével ill. a biztonságért felelős személyekkel és azok alapján is beazonosíthatjuk, ki, mikor, mit csinált, ki és miért felelős.

Furulyás értette és megértette aggályainkat, abban maradtuk, hogy látja, ez nem egy fekete-fehér eset, amely további vizsgálatot igényel; az Uefa felé jelzik, a Fradi kivizsgálja az ügyet; amennyiben bármi fejlemény lesz a kérdésben azt jelzik nekünk; a közeljövőben pedig folytatjuk az egyeztetéseket.

Ami még lényeges: Furulyás jelezte, a kitiltások még valójában nem hivatalosak, a vizsgálatot szerdáig nem fogják (mert effektive nem tudják lefolytatni), de 16-ig szeretnék lezárni a dolgot.

Röviden ennyi.

Bízom benne, hogy ez a pozitív hozzáállás a Klub részéről a későbbiekben is meg fog maradni ill. nyilvánulni, és közösen, együttműködve tudjuk a vitás helyzeteket tisztázni...."



Előzmény: Ferencváros_29 (107640)
rapits Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107641
kaptam egyet,le is toltottem kosz.Valaszoltam is de azt mar szerintem elegetted.
Előzmény: Kisgonosz (107608)
Ferencváros_29 Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107640

Na akkor egy háttérinfo Pelladytól a reggeli Napkeltéből. Furulyás a németet akarta edzőnek. Aki csak(!) azért nem vállalta, mert nem érezte, hogy elég ideje vagy háttere lenne az azonnali kiugró eredményre(BLbe jutást említette), nem vállalta a rizikót.

 

Ami nem háttérinfó: ezután jött László.

Előzmény: takacsi (107638)
takacsi Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107639
NS

"Durva fogadtatás Kispesten

K. Z.

NS, 2004-08-09

A korábbi kispesti futballista mosolyogva próbált reagálni a helyzetre, ám érthető módon ez igen kényszeredettre sikerült. Hrutka Jánost azért várták ilyen nagy felzúdulással a kispestiek, mert a meccs előtt elterjedt a hír, hogy a csapatban a védő feljelentése nyomán nem játszhatnak az újonnan igazolt futballisták.
"Szó sincs arról, hogy én pénteken feljelentettem volna a Honvédot - mondta Hrutka János a Kispest-DVSC (1-2) mérkőzés másnapján. - Már több mint egyéves a kft. tartozása, ami a kamatokkal együtt a hárommillió forintot is meghaladta. Mindezt már tavaly jeleztem a ligának, és az MLL kimondta, hogy amíg nem fizet ki a Kispest, nem igazolhat új futballistát."
Pedig az ominózus eset óta már lefutott két átigazolási szezon is, mégis szerződtethetett új játékosokat a csapat - merthogy Hrutka János nem akart galibát, mindig elállt a vitától.

A lelátón üldögélô Hrutka János a termetes biztonságiaknak is elmondta, hogy nem ellensége a Honvédnak
"Folyamatos egyeztetések után többször is biztosítottnak láttam, hogy megkapom a pénzem, így nem szóltam a ligának a tartozás fennállásáról - folytatta Hrutka János. - Megjegyzem, már abba is belementem, hogy a hárommillió forint helyett másfél milliót kapjak, de azt már tényleg szeretném megkapni. Azt hiszem, tisztességes voltam eddig a Honvéddal szemben, így a klub is lehetne velem szemben az. Amikor a nyitány előtt megkerestek a liga illetékesei, hogy van-e még követelésem, akkor az igazságnak megfelelően igennel válaszoltam, és így automatikusan életbe lépett a Honvéd kizárása az átigazolásból. Többször is beszéltem szombaton a kispestiekkel, ők nem mondták, hogy mi is vár majd rám a meccsen, ahová mindenképpen ki akartam menni, hiszen a Honvéd és a DVSC egyaránt ad játékosokat a válogatott keretbe. Nem esett jól a fogadtatás, de megértem a szurkolókat, hiszen nekik a Kispest az első, és én a szemükben a jelek szerint a Honvédnak akarok rosszat. Ez viszont nem igaz, én is szeretem a csapatot, ám ez az összeg jár nekem. Kiss Zsolt nagyon korrektül, igazi úriember módjára látott bennünket vendégül Lothar Matthäusszal, ugyanakkor nem értem a másik tulajdonost, aki meglátott, és németül »raus!«, azaz magyarul »kifele!« felkiáltással »üdvözölt«."
Azt a kispestiek is elismerik, hogy tartoznak Hrutka Jánosnak.
"Valóban jogos Hrutka János követelése, szeretnénk is őt kifizetni - mondta Kiss Zsolt. - Én azonban úgy tudom, hogy semmilyen megkeresés nem volt a ligából, és hogy a korábbi játékos saját maga szólt, hogy mi a helyzet, és így a jóvoltából nagyon rosszul jártunk a Debrecen ellen. Pierro Pini valóban nagyon mérges volt rá, de hogy ilyeneket kiabált volna, azt nem hiszem, mert egy szót sem beszél németül… A szurkolók reakciója pedig elfogadható ebben az esetben, bár én is jobban örültem volna a »Hajrá, Kispest!« kiáltásoknak. Mindenkinek rosszkor jött ez az ügy, igyekszünk mihamarabb megoldani."
Bízzunk benne, sikerül, bár a Honvédnak így is akad elég kiadása: a kft. negyvenhat személyes gépet bérelt a lengyelországi UEFA-kupa-meccsre, amelyért viszont igen sokat kell kifizetni, így az útra szurkolók is jelentkezhetnek. A 150 ezer forintos ár nemcsak az útiköltséget és a belépőt foglalja magában, hanem mindenki kap egy egész éves Honvéd-bérletet is. "


Előzmény: Ferencváros_29 (107636)
takacsi Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107638
Örülök, hogy valamire a háttérből beidézhettem.
Mindegy mennyi és mi igaz.

Ez van. Hihető minden formája. Meg vitatható.

Már LCS érkezése kapcsán eljutottak olyan infók hozzám, amik gyanút ébresztők voltak. De már előtte utaltam az új hierarchiára, csak, akkor még nem volt receptora senkinek.
Nekem mindegy egyébként, csak ha morálisan tovább zülleszt, akkor nem helyeslem.

Ha előrevisz, nekünk előnyünk van belőle, akkor...
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107637
Ati tuti ott lesz az elso sorban:)
Előzmény: mash (107633)
Ferencváros_29 Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107636

1. Egyáltalán nem lényegtelen különbség. Az egyik egy a Fradival szembeni tartozás törvényes törlesztése lett volna, a másik ügybe meg belekeverni a Fradit etikailag furcsa lett volna.

 

2. Azért életszerütlen, ha elgondolod, hogy egy 19 éves magyar játékost felhívja a német aranylabdás szövkap, hogy "hello, itt Lothar... gyere a Fradiba, te!". Németül, angolul értekeztek? Adott nyelvből Vadócz milyen tudással rendelkezik?

 

3. Azt elhiszem, hogy a Fradi feljelentette a Honvédot. Jól tették. És azt is elhiszem, hogy megemlítették, hogy ha nekünk adjátok Xt és Yt, akkor elengedjük a tartózást, különben fel kell titeket jelentenünk. Aki adós számoljon a következményekkel. A Fradival szembeni tartozás(mivel az több, mint hárommilló forint) inkább jelent jogalapot a Honvéd az igazolásokból való kizárására, mint Hrutkáé.

 

4. Biztosították a Honvéd-DVSC meccset, ahol megjelent Hrutka és Matthaus, amiből balhé következett. A rendőrök nem kettejüketbiztosították, hanem a meccset. Mi ebben olyan hihetetlen?

 

Előzmény: MC Snake (107631)
Zoli68 Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107635
Kurva jó.:-))
Előzmény: Kisgonosz (107460)
CSOREL Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107634
én max akkor mennék ki ha óránként 5ezret fizetnek
Előzmény: Törölt nick (107617)
mash Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107633
mész féjtleszre?
Előzmény: Fatboy Slim (107614)
MC Snake Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107632

Huh, ha ezt a szövegemet Grétsy tanár látná... bocs :)

Előzmény: MC Snake (107631)
MC Snake Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107631

Mondjad, az eddigiekre azért válaszolok:

 

1.) Szerintem ez nem lényegi tévedés, de gratulálok, hogy észrevetted (egyébként mindegy, mind2 fél részére tartozik a klub, meg pl. honann tuddo, hogy a jtáékoseladásból hány százalék esik le Mattheuséknak?....)

2.) A játékostól származó info, egyébként nem tudom miért gondolod, hogy nem életszerű. Inkább hiszek a 19 éves Vadócznak, mint Hrutkának, vagy Mattheusnak.

Ez utóbbi egyébként a szavahihetőség bajnoka. Szerinted egy magadott szövegkörnyezetben nem lehet fenyegetés az, hoyg pl..." a Fradiból könnyebben lehetsz válogatott..."?

3.) Ez az előzőből következik. A játékos, ill. klubvezetők szerint Hrutkáék ezzel fenyegették a klubot.

4.) Már jóval a meccs előtt a stadion környéke le volt zárva és tele volt rendőrökkel.

Kérdem én? Mi indokolta egy ilyen biztonsági intézkedést?

Előfordult már Hrutkával, vagy Mattheussal ilyesmi Kispesten?

 

Önmagában csak az,amit beismet szégyenletes. (de persze ennél több történt).

Mellesleg megnézheted az nb1.hu reagálását a dologra. Az se gyanús?

És ez most nem klubhovatartozás kérdése.

 

Előzmény: Ferencváros_29 (107628)
Ferencváros_29 Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107630

Ennél érdekesebb volt a naptévés barom interjúja Pelladyval. Magyarul nem tudva lemosta azt a barmot.

 

Persze kétségem sincs, hogy pénteken alaposan kiforgatva hozzák majd le a WC-Pluszban.

Ferencváros_29 Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107629
...úgy értékelték "helyzet" van...
Előzmény: Ferencváros_29 (107628)
Ferencváros_29 Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107628

1. A játékosok vételárát úgy akarták kiegyenlíteni, hogy a Hrutkának állítólag járó pénztől a eltekintenek.

Hrutkának, vagy a a Ferencvárosnak Hrutkáért járó pénz nem mindegy.

 

2. Ezek után Lothar Matthaus felhívta Vadóczot

 

Na ez életszerütlen csak igazán. Ha még azt írta volna a delikvens, hogy Pellady vagy László...

 

3. Hrutka pénteken délután feljelentette a Ligánál Honvédot és azt akarta elérni, hogy zárják ki az egyesületet a bajnokságból. Annyit persze sikerült elérnie, hogy a csapatot kizárták az átigazolásból azaz az új játékosok nem léphettek pályára.

Hrutka ezt nem mondta, sőt tagadta.

 

4. A pályán kb. 50 rendőr és 20 kommandós vigyázott Hrutkára és Matthausra. A meccs második félidejének közepén mindketten távoztak, ekkor a rendőrség és a kommandósok is elmentek... Kérdezem a tisztelt országos rendőrfőkapitánytól illetve belügyminiszter asszonytól, ki rendelte el a Hrutka és Matthaus ilyen típusú biztosítását és ki finanaszírozza ennek költségeit?


Ahogy én a meccsek biztosításának a menetét ismerem, a rendőrök legtöbbször csak szükség esetén mennek be a lelátókra, különben kint várakoznak. Azaz az én értelmezésemben, mikor Hrutka ellen fordult a népharag, úgy értékelték van, majd miután távoztak, a "helyzet" elmúlt. Azaz a meccset és nem Hrutkát és a németet biztosították.

 

Tovább is van, mondjam még?

 

Előzmény: MC Snake (107627)
MC Snake Creative Commons License 2004.08.09 0 0 107627

És mi benne a baromság?

Hrutka sem tagadja (lásd nb1.hu).

Előzmény: Ferencváros_29 (107621)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!