Keresés

Részletes keresés

Kcsita Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110404

Sajnos a 3 váratlan sérülés miatt, kiestünk. Én nem szidom a Csabát, csak egy kérdésem lenne hozzá, hogy miért penska kedzett és miért nem Tőzsér?Nagyon rosszul jött Peti sérülése is.., ha nem sérül meg állitom, hogy ma a BL-t ünnepelnénk. László csabinak még egy dolgott mondanék, hogy a tegnapi védelem, remek volt! A Petit a középpályára kéne tenni.

 

Rohadt szerencsések a csehek... De már most mondom, és üzenem a csapatnak, hogy egy cél lehet, hogy jövőre újra itt! A cél, megkell nyerni a Bajnokságot! Nincs mese. Bár nem tudom, hogy fog alakulni az élet jövőre, mert szinte az egész csapatnak lejár a szerződése. A magot megkell tartani és erősíteni! Jó úton haladunk.

 

Az UEFa kupában -tudom, megfogtok lepődni, amit mondok- el kell jutni tavaszig! Mert ebben a csapatban van lehetőség és szerencse is kell hozzá.

 

Sasu nem is játszott :)., Sajnos Marek igen. Ez van. Nézzünk előre.

figyelő Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110403

Valami minimális játék nélkül semmi esély valamire való sikerre. Ez a csapat hosszú ideje alibizik. Néha mintha küzdene, de játékot nem képes produkálni.

Azon persze el kell gondolkodni, hogy van az, hogy akik a válogatottban a skótok ellen tudták, hogy kell a pályán mozogni, passzolni stb., a Fradiban teljesen bénák.

De nem hiszem, hogy L. Cs. a bűnös: évtizedes már a probléma. Egy évtized alatt ha öt emlékezetes meccset sikerült játszani (úgy értem: játék miatt emlékezeteset...).

Itamás Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110402
ez baj... fogy a csapat...
NÉRÓ89 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110401
Újabb remek hírek: Gyepesnek részleges izomszakadása van, Lipcsei még legalább két hétig nem játszhat...
poora Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110400

Nah, hogy picit oruljetek:

 

Szoval a www.baggies.com -rol egy-ket bejegyzes Gerarol:

Greening's cross was just too high for Kanu. Gera controlled the ball and shot straight into the net with an acrobatic control of
the ball on 3 minutes.

Greening passed to Kanu who crossed well to Gera who jumped really high, and was barged by King on 31 minutes.

Kanu put the ball in the net after Gera hit the post and his overhead kick went in on 38 minutes, but ruled out for offside.

Gera played a good ball to Dyer, but he couldn't get his cross in on 80 minutes. Moore on for Gera on 80 minutes.

Gera given a standing ovation.

 

 

Az utso mondat nem semmi, allo ovaciot kapott.

Lecso11 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110399
Most lassan viszont azon kezdhetünk gondolkodni, hogy egyáltalán ki tud játszani az MTK ellen ennyi hiányzó mellett... :(
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110398
Én meg Gyepes helyett nem a suta Kiss Ggyurikát hoztam volna be hanem a Tőzsért és Balog Zolikát meg a Gyepi helyére küldtem volna!
MACuser961 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110397
Szerintem sem volt balszerencse a kiesés. Még Kapic helyett is inkább Tőzsért hoztam volna be, mint Zováth-ot.
Előzmény: Fradi79 (110396)
Fradi79 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110396

Leóval vitatkoznék, mert Ő beleillik egy bizonyos felállásaba, amiben meg is találja a helyét, de ez tegnap csonka volt.

 

Amúgy én (bár ez off) foglalkozom a sportpszichológiával, és pusztán ebből a szempontból fejtettem ki a véleményemet.

Amit Ti balszerencsének neveztek azt én úgy mondom bevonzottuk. Teljesen tipikus eset volt, utolsó utáni perc, peches szitu, de nem balszerencs hanem következmény.

Emlékeztek a Bayern-Manchester BL döntőre? Az angolok behoztak két csatárt, Hitzfeld meg roszul cserélt, aztán meg azok a gólok. Az sem volt véletlen, az angolok gólt akartak rúgni, ennek érdekében mindent megtettek, a németek meg nem bírták el a nyomást, ha Solksjaer nem rúgja be, akkor belőtte volna valamelyik müncheni magának, mert ez a pszichológia.

0-1-nél biztonságit cseréltünk, ezzel lemondtunk az utolsó lehetőségről, hogy a magunk javára döntsük el a mérkőzést, mert bár közel egyenlő volt a labdabirtoklási arány, a meccsben ebben a felállásban nem volt benne a gól.

A cserénél mindenki számára nyílvánvalóvá vált, hogy nem akarunk gólt szerezni, hanem a 11-rúgásokra játszunk, ugye ebben egyetértünk? Nos ezt érezték a pályán lévők is, és ha ezt átfogalmazzuk, mondjuk úgy hogy a sorsra bíztuk magunkat, akkor már egyből nem véletlen, hogy a második gól előtt mindenki a másikra várt, vagy a sorsra, mert a tiktika úgyis a lesz, ami lesz...

Ne csak a döntéseket nézzük, hanem azt is, hogy milyen üzenetet tartalmaznak, milyen hozzáállást sugalmaznak!

2-0-nál ,megint a barátnőm kérdezte, hogy ha rúgunk egy gólt, akkor ugye még továbbjutunk? Igen, de ki lőne itt gólt, akkor bele már kellett törődni.

Női kézilabdában sem ok nélküliek a már vicc kategóriájába tartozó blokkok. Nézzétek meg Mocsait(aki amúgy remek szakember) a kispadon éles szituban, elgurul a gyógyszere, és ez átragad a csapatra is.

 

Előzmény: MACuser961 (110390)
thorsten Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110394

egyszerű...mindkettő kő cigány zseléfejű primitív köcsög

 

ez itt OFF

 

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: Törölt nick (110372)
MACuser961 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110393

Abban az értelemben igen, hogy legalább a védekezésben résztvett, és valóban számos alkalommal szerelt és ütközött, azonban a játék alapvető elemeihez az is hozzátartozik, hogy a megszerzett, vagy nála levő labdákat saját csapattárshoz passzolja, nos, direkt figyeltem, egyetlen épkézláb indítása nem volt.

 

Penksa dettó. Bármelyikük helyén is szerepel Tőzsér, állítom, hogy más az eredmény, és Kapic sem sérül meg.

 

Az összeállítás pedig egyértelműen LCS felelőssége.

Előzmény: Itamás (110392)
Itamás Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110392
szvsz: Leo a tegnapi meccsen - kivételesen - egész elfogadhatóan játszott...
Előzmény: MACuser961 (110390)
reckon Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110391
Sajnalom.
Ez a sparta egy fos.poborskynak momentuma nem volt.

Milyen jó volt hallana a magyar szurkolókat,zúgott a mindent bele és a ria-riahungaria...

ilyen téren tényleg nagyot alkotattok..jól nézett ki a füstben a nagy-magyarország zászló...

Vki irta h a sors visszavette a fraditól,amit adott neki az albánok ellen.Erre csak azt tudom mondani,h a spartanak még nagyobb mákja volt a ciprusiak ellen.

leandrot sokan szidjátok ,sztem most nem volt olyan gáz.valóban,a taktikával voltak problémák-


bazzeeeee...sose annak van szerencséje aki megérdemli.....

egy ilyen csapat van minden évben ott az elitben,akinek a szurkolói a chelsea ellen se töltik meg azt a kibaszott stadiont.itt meg milyen banzaj lett volna ha bejuttok.amúgy is szalonközönség.







MACuser961 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110390

Szerintem a tegnapi meccset egyértelműen László Csaba idióta összeállítása miatt vesztettük el.

 

Nem bírom megfejteni, hogy ehhez a műbrazil fa.. leo-hoz miért ragaszkodik: a tegnapi meccsen egyetlen egyszer sem volt képes csapattárshoz passzolni, ha hozzákerült a labda, mindig eladta, és újra jöhettek a csehek. Penksa szintén egy nulla volt. Azt gondolom, részben ez is az oka például Kapic sérülésének is, mert gyakorlatilag állandóan kénytelen volt a mások hibái miatt is ütközni, szerelni.

 

Ha leo helyett Tőzsér a kezdő, akkor még az is lehet, hogy Kapic sem sérül meg, mert Tőzsér legalább nem adta volna el a labdát, arról nem beszélve, hogy ő képes lett volna olyan váratlan, fifikás megoldásokra, amelyek egy ilyen mérkőzést a mi javunkra fordíthattak volna.

 

Nem értem, mit esznek ezeken a pöcsökön az edzők, ha ezt LCS nem látja, akkor egy tehetségtelen hülye, akinek nincs helye a Fradi kispadján.

 

Ja, és a leo-penksa kategóriába tartozik pl. a sasu is, akit már rég el kellett volna zavarni.

Fradi79 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110389
Miért, szerinted én miről beszélek...???
Előzmény: Itamás (110387)
Itamás Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110388
és én Veled értek egyet... :)))
Előzmény: JPS (110385)
Itamás Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110387
azért a többség szerencsére nem ért veled egyet... LCS egyetlen dologban kritizálható:az pedig egyes játékosok szerepeltetése v.nem szerepeltetése.
Előzmény: Fradi79 (110383)
syxtus Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110386
Az egész olimpia egyre undoritobb : Annus & Fazekas
JPS Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110385
Én meg kibebaszottul nem értek Veled egyet! Ezek a csehek szinte át se jöttek az első félidőben a félpályán, és nevezzük szerencsének, ha egy kurva szar szabadrúgás pont az ácsorgó emberük elé pattan, mert ezt úgy hívják, hogy mákos gól, talán ezért nyilatkozta a cseh edző is ezt. 3 játékost kellett idegenben lehozni sérülés miatt.
Előzmény: Fradi79 (110383)
Kevin Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110384
En egyetlen egy helyen nem ertek egyet LaCsa taktikajaval: Penksa. Tamadojateka nulla, vedekezese meg dupla nulla, eronlet tripla nulla. Ennyit Tozser is tudott volna vedekezni, a vizes palyan raadasul hasznat vehettuk volna kiemelkedo lovoerejenek.

Leandro - most kivetelesen - elfogadhato teljesitmenyt nyujtott.
Fradi79 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110383

De szeretjük a szerencsét emlegetni... komolyan, szvsz inkább bevonzottuk!

Lásd be a LCS taktikája akkor jöhetett volna be, ha kurvanagy mákunk van, mert a kapunk előtt töltünk el 90 percet kapott gól nélkül.

Na, ne....!

Máskülönben csak a sajnálkozás marad.

"Miért nem jutottunk el a 11-esekig..! Brühü-brühü.."

Értsük már meg ( és ez most a Olimpia miatt sok más esetben is aktuális ), van kilencven perc játékidő, ennyi idő van arra, hogy a számunkra kedvező eredményt elérjük. Utána nyugodtan dőlhetünk hátra, mert megtettük, amit megkövetelt a Haza.

Ugyanez kézilabdában 2x 30 perc, azalatt kell bizonyítani a többi vaker, kibaszott vaker, amiből már elegem van nagyon.

Meg szidjuk az olasz vivót, hogy mit le színészkedett, meg parádézott, pedig csak tisztában volt vele, hogy az olimpiai döntőt akkor és ott rendezik, akkor és ott kell megvívni, akkor és ott kell mindent megtenni a győzelemért... nekünk meg marad a sajnálkozás, meg a kibebaszottul sok ha, meg talán...

 

 

Ez a lényeg a többi vaker, szóban nyerni mentünk, lélekben meg kikapni, mert ez egy reménytelen, vereségre ítélt taktika volt, még szerencse hogy ilyen gólokkal, mert legalább lehet a szerencsével foglakozni, meg jöhetnek a mi lett volna ha típusú mondatok.

Még a barátnőm is átlátta a dolgot, Ő annyit tett hozzá, hogy ez akkora blődség volt, mint amikor valaki úgy fejezi be a játékot a Legyen Ön is milliomosban, hogy nem használja ki az összes segítségét... Szerintem kurvára igaza van!

Előzmény: Itamás (110381)
Mat United Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110382
De lesz! Nekünk jövőre. Ilyen kerettel, és ilyen játékkal meg KELL nyerni a bajnokságot, méghozzá magasan.
Előzmény: Greenie (110289)
Itamás Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110381
nem bántanám LCS-t a helyedben...a taktika kétségkívül az ő felelőssége...de a szerencse elpártolt tőlünk,amikor az első félidő hosszabításában kaptuk a gólt... ha akkor nem találnak be,mi megyünk nyugodtan szünetre,ők idegeskedhetnek a 2.félidőben,és az akkori kép alapján ha napokig fociznak,akkor se rúgtak volna nekünk gólt...és akkor persze mindenki a taktikát dícséri,amit LCS felépített.. ennyi...kevésen múlt,marad az UEFA kupa.. szvsz elsülhetett volna akár fordítva is. Ps: szerintem a nagy edzők attól nagyok,hogy adott pillanatban az általuk hozott döntéshez kapcsolódó események pozítívan érintik a döntésüket...gyakran tőlük (és a döntésüktől!)teljesen függetlenül.
Előzmény: Fradi79 (110379)
Fradi79 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110380

Ez a múlt évezred mondása...

 

Bocs, ma szar a hangulatom...

Előzmény: simita (110375)
Fradi79 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110379

Vaker, vaker és megint csak a vaker...!

 

1-0-ás előny birtokában de könnyen nyilatkozták, hogy nem játszanak tizenegyesre, hanem gólt akarnak rúgni... lófaszt, max. szerettek volna, de a kettő nem ugyanaz.

 

Semmi nem utalt arra, hogy magunk akarjuk a kezünkbe venni a saját sorsukat, megint az ellenfélre bíztuk magunkat, megint...

 

A küzdelemmel, hajtással nem is volt probléma, de én azt hittem, hogy tényleg győzni megyünk. Ezt arra alapoztam, hogy az összes eddigi meccset élőben láttam,

és ( ilyet nem éreztem nagyon régen ) a játék képe alapján képesnek éreztem a társaságot a bravúrra. A baj csak az, hogy én az egészet ( a játék javulását ) Tőzsérnek tulajdonítottam, nagyon tetszett a játéka, igazi vezér volt, de mégsem játszott, miért nem ?

 

Beszari taktika, más nem is lehetett a vége! Csak kudarc és vereség!

A legnagyobb edzők azért a legnagyobbak, mert mernek kockáztatni, Csabánk nem mert, Kapic helyett Zováth, aztán meg lenyilatkozza, hogy megérdemeltük volna hogy eljussunk a tizenegyesekig... no comment, arra játszottak, be is bukták.

Ezért kell az önbizalom, hogy jól bekkeljünk, nem azért, hogy egy bátrabb taktikával is ki merjünk állni ?!

 

A csapatban hála Istennek nem csalódtam, de Csabában egy kicsit igen. Kudarcban volt részünk, mégsem azt érzem, hogy el vagyok keseredve, mert ha előre tudtam volna a felállást, ill. a cseréket, akkor 2-0-át tippeltem volna.

 

HAJRÁ FRADI!!!!

Mat United Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110378

milanos: nem megyünk el 20.000-ig... Sajnos. A szerencse megint elpártolt mellőlünk, pedig küzdöttünk becsülettel. A véleményemet sokan leírták már előttem, ismételni nem akarok. LCS nem tehet róla, kényszerhelyzetben volt, kiesett a csapat gerince, nem tudott cserélni sem, és sajnos el is fáradtunk. A hosszabbításban kijött a két csapat közti különbség. Nagyon szomorú vagyok.

 

HAJRÁ FRADI!!!

 

SOK SZERENCSÉT A MÁSIK KÉT MAGYAR CSAPATNAK MA ESTE.

JPS Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110377
27.08.2004 13:00CET Grimaldi Forum, Monaco UEFA Cup, First round draw http://www.uefa.com/uefa/news/Kind=49152/newsId=182714.html
Előzmény: Lecso11 (110374)
NÉRÓ89 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110376
Sztem holnap.
Előzmény: Lecso11 (110374)
simita Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110375
off
A nap mondása :
Igyunk hogy legyen hugyunk.
on
Előzmény: NÉRÓ89 (110371)
Lecso11 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110374
Melyik nap lesz a sorsolás az UEFA-kupában?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!