Keresés

Részletes keresés

kodlampa Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110436

Ez egy pompás hir és nagyszerű ötlet: adjuk már el végre Husztit!!!!!

Aztán kérdezzük meg a SASUT tud-e ajánlani még olyan román spillereket mint amilyen ő????

Komolyan mondom: az eszem megáll!!!!!

Előzmény: Kisgonosz (110434)
kodlampa Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110435

Sziasztok! Felébredtem....  bár 40 órás ébrenlét után nem is aludtam sokat:-)

A tegnapi meccsről /meg az egész évről/ csak annyit:

TÜNJENEK MÁR EL VÉGRE AZ ALIBIZŐ, SOKADRANGÚ, KÉPZETLEN légiósok a Ferencvárosból!!!!!  Évek óta szórakozunk fogalmatlan senkiházi légiósok hadával...

Bármennyire is fáj, annak a csapatnak jön meg a szerencse amelyik tesz is érte...

Nem egy meccsen hanem egész évben!!! Lehet hogy más meccsen voltam de szerintem egyáltalán nem játszottunk jól, "csak" nagyon küzdöttünk.

 De könyörgöm: ez az alap!!!! Hogy lehet hogy a kezdőcsapat 6 tagja légiós???

Vagy ha már igen, akkor legalább focizni tudjon. De ezek?

Régen csipáztam, de Penksa iszonyat kerékkötő, Leó dettó, bár ő esetleg tudna egy minimálist focizni de amig a gusztustalan műeséseivel van elfoglalva addig.....

Tegnap is ebbből kaptuk a gólt. Ha őnagysága nem elesni akar a 47. percben akkor talán nem kapjuk, hanem lőjjük a gólt!!!! Mindegy...

Tenap esélyünk sem volt a góllövésre!!!!  A meccset akkor buktuk amikor a második félidőben elég sokat huztuk az időt. A lelátóról egyértelműnek tünt, hogy a hosszabitásra nem alkalmas a kialakult, szanaszét rugdalt sánta csapatunkat be fogják darálni a Csehek!  Ha valami csoda folytán kihuztuk volna 11-ig akkor meg szokás szerint elbuktuk volna az oroszrulettet. A Szabin kivűl van egyáltalán biztos végrehajtónk???  Erre játszani kapitális baki volt.

1 kurva gólt kellett volna rúgni!!!!!!!

Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110434
Furulyás: Valóban érdeklõdnek Huszti iránt
[2004-08-26 15:11]Angol forrásokra hivatkozva több sajtóértesülés is napvilágot látott már arról, hogy Huszti Szabolcs iránt egyre komolyabban érdeklõdnek Angliából.
- FTC.hu -

A válogatottban és a Ferencvárosban is látványos fejlõdést produkáló játékost állítólag a Gera Zoltánt is szerzõdtetõ West Bromwich Albion keresi. A hírrel kapcsolatosan Furulyás János az FTC elnöke a következõket mondta:
- Azt megerõsíthetem, hogy valóban tapasztalható érdeklõdés Huszti Szabolcs iránt, ami érthetõ is, hiszen az elmúlt hónapokban a válogatottban és a Ferencvárosban is több alkalommal nyújtott remek teljesítményt nemzetközi mérkõzésen. Mindez láthatóan felkeltette néhány külföldi menedzser érdeklõdését, akik élénken foglalkoznak azzal, hogy a játékost külföldre csábítsák. Mindez a Ferencváros számára valahol megtiszteltetés, ugyanakkor komoly probléma is, hiszen egy olyan fiatal tehetségrõl van szó, akire szüksége lenne a csapatnak. Írásos ajánlatot még egyetlen klubtól sem kaptunk, de szóban már több érdeklõdés is befutott hozzánk. Szabolcs véleményét is ismerjük, hiszen egyrészt lépten- nyomon hangoztatja, hogy szeretné külföldön megméretni magát, másrészt nekünk is jelezte, hogy nem kívánja meghosszabbítani a 2005-ben lejáró szerzõdését. Mindez egy kicsit hasonló helyzetet teremt, mint amilyen Gera Zoltáné is volt. Az elkövetkezõ napokban sok minden eldõlhet, de amíg nincsen konkrét, írásos megkeresés, addig minden találgatás felesleges. A magam részérõl akkor lennék elégedett, ha a játékossal sikerülne úgy megegyeznünk, hogy meghosszabbítaná szerzõdését, és továbbra is a Ferencvárosban maradna.
kissiú Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110433

Gratuláklok a tegnepi szurkoláshoz. A játékhoz kevésbé, de azt nem tudom kinek mondani...

Hajrá magyar csapatok, hajrá Loki!

Fradi79 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110432

MINDENT BELE CSAJOK!!!!

Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110431
az ittenire tolhatod jol...
Előzmény: Szilvásgombóc (110428)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110430

hát akkor mindent bele!

és elő a BSA beli formával!

vesszen Trianon!

mocskos franciák/komcsik

Előzmény: Kcsita (110427)
JPS Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110429
http://www.kezilabdaeb2004.hu/DesktopDefault.aspx?menuid=17&itemid=172 33-32-re nyertünk az utolsó itthoni felkészülés meccsen!
Előzmény: Szilvásgombóc (110425)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110428
osztán hova toljam a cuccost?
Előzmény: Kisgonosz (110422)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110427

Az utolsó két felkészülési meccset játszottunk a franciák ellen itthon. Az első meccsen az utolsó percekben egyenlitettünk és döntetlen lett. A második meccsen, ahol a BSA-ban volt, és Kirsner Era góljával a végén megvertük a franciákat.

 

Pálffy Zsuzsa maradt ki a meccsen.

 

Austin, ma megírom a válasz levelet.

 

Ne feledjétek, hogy Hajrá Magyarok! :).

Előzmény: mash (110419)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110426

gondolom munkaidőben ő is csak dolgozik valamit és ha lészen ideje, akkor megcsinálja a frissítést, de az otthoni gépe összeszarta magát, így csak bentről megy

türelem

remélem jók lettek a képek

a kis monitoron nézegetve jó lett

Előzmény: Austin_Powers (110423)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110425
szerintem csak ikszeltünk velük
Előzmény: JPS (110424)
JPS Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110424
Előkészületi meccseken vertük őket úgy emlékszem!
Előzmény: mash (110419)
Austin_Powers Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110423

Vinyó mikor teszi föl a képeket?

Előzmény: mash (110419)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110422
inkabb toljal nekem egy .xls-t, irtam volt az olasz tippelo topicba jol...
Előzmény: mash (110419)
Mat United Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110421
már jóval 12000 felett van!
Előzmény: takacsi (110410)
mash Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110419

szerintem semmi esélyük

sima vereség

de ne legyen igazam

utóljára mikor nyertünk a franciák ellen tétmeccsen?

esetleg barátságos meccsen?

Előzmény: JPS (110418)
JPS Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110418
Simán! :)
Előzmény: Fradi79 (110417)
Fradi79 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110417

Egy kis off:

 

 

A kézit azért kiszurkoljuk..., nem?!

 

 

Előzmény: JPS (110416)
JPS Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110416
Isten ments, hogy bármiféle problémám legyen azzal, ha máskép gondolkodunk, csak gondoltam érdekel más véleménye, ha már leírtad a Tiéd! De ha nem akkor nem. Azt még azért megjegyezném, hogy azért mert valamit kijelentesz attól nem biztos, hogy az úgy is van! De igazad van: lapozzunk!
Előzmény: Fradi79 (110414)
Fradi79 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110414

Igen, valóban lesen állt a cseh játékos, csak nem egy másik csehről pattant elé a labda, hanem Kapicról, aki befordult a lövés pillanatában és csak lapjával takarta a kaput, ha nem fordul el, akkor pont mellbe kapja a labda...

Egyébként nem értem miért fáj neked ennyire, hogy van aki másképp látja a dolgokat, mint Te.

Engem nem zavar a Te véleményed, de az ellenfélnek addig jó, amíg úgy gondoljuk, ahogyan Te, hogy minden véletlen, és csak szerencse kérdése.

 

Teljesen feleslegesen próbálkozom, mert nem akarod megérteni, amit mondok, ez a szíved joga...

 

Zováth becserélése lúzer húzás volt és kész. Ahogy már írtam is azt üzente minden játékosnak, hogy csak húzzuk ki valahogy, majd lesz valahogy, ennek volt a következménye az, hogy a második gól előtt senki sem ért oda a lecsorgó labdára, mert mindenki várt, bízott a sorsban, bebuktuk, ennyi.

 

Én úgyérzem, hogy nem tettünk meg mindent a győzelemért, ott voltunk a pályán, küzdöttünk, bevártuk a sorsunkat, most meg sírhatunk, hivatkozhatunk a szerencsére felőlem, de a meccset tegnap játszották, nem álmodtunk, kikaptunk, kiestünk, és már semmit nem tehetünk, most már semmit.

Előzmény: JPS (110411)
CaRl_OS Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110413
Izgis meccs volt.Izigisebb lett volna ha az elso felido utan is tamadtunk volna.Meg Ez a sok elivelgetett labda...Ettol mindig szivbajt kapok.A pragai csapat se jobb,max annyival,h jobban birtak.Mar megint kozel volt!Gratula!
sylord Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110412

Sziasztok!

 

Gratula a meccshez, nagyon közel voltatok a sikerhez.

 

üdv.

 

 

JPS Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110411
Megvizsgálhatod a döntéseket, de melyiknél kezded a kezdőrúgásnál, vagy egy bedobásnál, esetleg megnézed miért a baloldalt, miért nem a jobboldalt szöktettük az x. percben. Illetve megvizsgálhatod a taktikát, csak lehet, ha támadó taktikával lépünk pályára, akkor megszórnak egy 5-sel minket. DE hogy kerülöd el, hogy az ellenfél ne rúgja legközelebb a sorfalunkat agyon egy labdával, ami aztán pont az állítólag lesen álló csatárhoz pattan?
Előzmény: Fradi79 (110409)
takacsi Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110410
Más.
11500-nál többen írtuk alá a nemzetközi petíciót, a magyar-ellenes akciók (az olimpiai szellemiség megtartásáért) ellen.

http://www.petitiononline.com/atti0007/petition.html
Fradi79 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110409

Sajnálom, ha nem értesz velem egyet, de megértem és elfogadom.

Nem áll szándékomban senkire sem ráerőltetni a szokottnak valóban nem nevezhető véleményemet.

Nem vagyok jós, sőt, nagyon rossz tippelő vagyok, pl. tegnap győzelmet tippeltem...

Ezek a vélemények a dolgok utólagos elemzéséből származnak, mikor már ismert a folyomány, és azt vizsgálod, hogy milyen események következménye az eredmény.

Beismerem, hogy akár okskodásnak is tűnhet a dolgok utólagos elemzése, pedig a cél nem ez, hanem az , hogy legközelebb ne forduljon elő.

A Te megközelítésedben ezeket véletlennek hívják, amiben én nem hiszek.

Az első gól szerinted malac volt, pedig meg lehet vizsgálni, hogy milyen döntések vezettek hozzá. Ha megnézed legalább három rossz döntés kellett hozzá, ami nem lehet véletlen.

 

Előzmény: JPS (110408)
JPS Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110408
Ne haragudj, de ezek puszta fikciók, amiket itt leírsz. A BL döntős "akkor egy német belőtte volna magának" kifejezés megmosolyogtató. Ezek szerint Te minden meccs 50 perce körül tudod a végeredményt?
Előzmény: Fradi79 (110396)
figyelő Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110407
Magyarországon régóta nincs bajnokság. Sörliga van.
Előzmény: Kcsita (110404)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110406
Kapic kórházban
[2004-08-26 10:24]Adem Kapic vállát kórházban vizsgálják. Szlovén középpályásunk a Sparta Praha elleni Bajnokok Ligája-visszavágó 85. percében esett rá a vállára.
Bár a karját nem tudta megmozdítani, még visszament a pályára és fájós vállával ütközve megakasztott egy hazai támadást, utána azonban már nem tudta folytatni a játékot. A játékos jelenleg kórházban van és a röngtenvizsgálat eredményére vár.
Természetesen amint többet tudunk Adem állapotáról, honlapunkon azonnal tájékoztatjuk szurkolóinkat.

 
Gyepes nem játszik az örökrangadón
[2004-08-26 11:14]Gyepes Gábor nem lép pályára vasárnap az MTK elleni örökrangadón. Válogatott védõnk a Sparta Praha elleni meccsünk szünetében már fájlalta a combját, ezért a második félidõt egy hatalmas kötéssel a lábán kezdte el, de a 67. percben le kellett cserélni.
- FTC.hu -

Szerencsére az alapos orvosi vizsgálatok serán kiderült, hogy Gyepi sérülése nem súlyos, csupán izomhúzódást szenvedett.
László Csaba elmondta, hogy ha vasárnap kellene a Spartával játszani, akkor Gyepes is pályára tudna lépni, így azonban nem akar kockáztatni egy esetleges súlyosabb sérülést. Az örökrangadó után a válogatott világbajnoki selejtezõi miatt két hét szünet következik a bajnokságban, ennyi idõ alatt védõnk tökéletesen felépülhet.


mash Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110405

jól beszélsz

Leo és Marek

mindkettő fút, küzd hajr, de az egyik folyamatosan buta hibákat vét, szarul lő mindkettő, Marek folyamatosan csetlik botlik a faszom ki van vele

Előzmény: sx7 (110369)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!