Keresés

Részletes keresés

kox77 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111233
Szerintem a Millwall "szurkolói" anglia legaljább söpredékei, nem csoda ha ha a bünőzés az életük. Nincs ezen mit csodálni, ha a szerbek stb. ezt csodálják ők is hasonló szinten vannak. (monjuk ezt már tudtuk)
Előzmény: Törölt nick (111232)
kox77 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111231
Tipikus bulvár:)
Előzmény: salesguy (111230)
salesguy Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111230
LIONS FEAR A EURO RIOT Millwall paired with 'Aryan Army'

From Martin Lipton In Monaco

  MILLWALL were at the centre of a security red alert last night ahead of their first taste of European football.

The south-east London club were paired with Hungarian outfit Ferencvaros in their UEFA Cup first-round tie.

And while the Lions fans have cleaned up their act markedly in recent seasons, there will be a huge security cordon placed around the September 30 away leg by Budapest police because of the reputation of the Ferencvaros fans.JOL VAN PARASZTOK

Matches between Ferencvaros and their city rivals Ujpest have become battlegrounds, with police using tear-gas and rubber bullets to quell disturbances.

UEFA have fined Ferencvaros for the racism shown by their fans, who hold up banners declaring themselves to be members of the "Aryan Army," direct monkey chants at opposition black players, and chant anti-semitic slogans.

And the Hungarians, knocked out of the Champions League by Sparta Prague at the qualifying stage in midweek, have been banned from playing a league match in front of their own fans until next year.NA NEM IS TUDTAM................ILYEN HAZUG TAJEKOZATLAN IRNOKOKAT

The ban follows violent scenes at an end-of-season game against Debrecen, when hundreds of Ferencvaros home fans invaded the pitch, kicking and punching Debrecen's coach and players after a goalless draw.

 
Előzmény: Törölt nick (111227)
kox77 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111229
Miért? FtC-Utéra is sok túrista fan ki szokott jönni.
Előzmény: Törölt nick (111228)
kox77 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111226
Köszike, én sajnos ehhez nem értek:)
Előzmény: Mat United (111225)
Mat United Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111225

Kicsit kozmetikázva:

 

 

Millwall

 

Videók

 

Videó

 

Az aktuális témájú

 

Aktuál 2.

 

Aktuál 3.Az utolsó.

 

HAJRÁ FRADI!

 

 

Előzmény: kox77 (111224)
kox77 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111224
lehet csemegézni: http://www.guardian.co.uk/hooligans/article/0,2763,792023,00.html videók: http://www.bernardomahoney.com/forthcb/ootdie/videoc4.shtml http://members.lycos.nl/nsh/millwallhoolcardiff3.html és egy aktuális témáju: http://www.mirror.co.uk/news/allnews/page.cfm?objectid=14579954&method=full http://www.richmondandtwickenhamtimes.co.uk/archive/rttarchive/display.var.346833.0.millwall_riot_56yearold_sent_to_jail.php http://www.urban75.org/cardiff/millwall01.html http://www.guardian.co.uk/hooligans/article/0,2763,709754,00.html
Kcsita Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111223
Tõzsér: tudom, hol a helyem!
[2004-09-03 10:32]A hétvégén a nagyválogatotthoz hasonlóan megkezdi szereplését az utánpótlás-válogatott is. Az U21-es csapat ma Horvátországban lép pályára, kedden pedig Izland lesz az ellenfél.
- FTC.hu -
Róth Antal keretében ott van az a Tõzsér Dániel is, akit elõször Lothar Matthäus is behívott bõvebb keretébe.
- Pontosan tudom, hogyan kezeljem a szövetségi kapitány meghívását – mondta Tõzsér. - Szerintem ez csak annyit jelent, hogy figyelnek ránk, fiatalokra, ott vagyunk Matthäus szeme elõtt. Az még jóval odébb van, hogy a nagyválogatott tagja legyek. Egyelõre annak is örülök, hogy az utánpótlás együttesbe meghívnak. Nekem a Ferencváros mellett még ott kell bizonyítanom, és a többiekkel együtt elérni a célunkat.
Úgy vágunk neki a sorozatnak, hogy szeretnénk tovább jutni a csoportunkból. Célunk az EB-szereplés, hiszen a nagyokkal „ellentétben” mi nem a világ-, hanem a kontinensbajnokságra jutnánk ki. Hogy ehhez én mennyit tudok hozzátenni, még nem tudom, csak azt, hogy szeretnék itt is minél több játéklehetõséget kapni.
Wisey_ Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111221

Inkább a sérültek száma aggasztó, mint a 900 fős tömeg. Meg felgyújtott autó...

 

De a 85 éves tégladobáló nagymama sem semmi...

Előzmény: házbizalmi (111218)
Itamás Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111219
lehet.. :))))
Előzmény: Törölt nick (111216)
házbizalmi Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111218

"A nagy fradi huligánok közül,emlékezzünk vissza egy sem mert elutazni az Olympiakos elleni meccsre" - Ez hazugság. Voltak kint. Mondták, félelmetes volt a sok cigány, de kevés "jó" emberük volt. Nem voltak beszarva. Nem olyanok.

 

Nyilvánvaló, hogy a fraditól sem fog tudni mindenki kiutazni, pénz, szabadság, stb. okok miatt. De egy olyat se ismerek, aki ne MERNE kiutazni. Belgrádba előfordul, hogy valaki nem mer kiutazni, de ott se a szurkerek, hanem a köcsög jogrendszerük meg rendőrségük miatt, a NATO se hoz ki ha levarrnak, jogosan vagy jogtalanul....

 

900 randalírozó jól hangzik, az Üllői előtt is van annyi ember, amikor áll a bál a felüljáró alatt, mégis tudjuk, hogy nem annyi az az annyi. Amikor jöttek a híradások,hogy az EB-n a néme meccs után 4.000 ember randalírozik a Trafalgar téren, csak pislogtam. Amikor utólag láttam a képeken, hogy 40 kilós, angol mezes, tajrészeg gyerekek ugrálnak a szökőkútban és amikor jön a rendőrautó kiszaladnak a világból, akkor elmosolyodtam.Veszélyesebb 40 jól összeszokott lad, mint a híg tömeg.

 

Előzmény: lg18 (111177)
bode1899 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111212
Most olvastam, hogy a Sport1 adja oda-vissza a Millwall elleni derbit. Lehet, hogy itt már említette valaki, akkor bocs.

Más: tudja valaki, hogy a Bartha és a Laczkó pontosan hány évesek?
simita Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111202

Most jöhet a IX. ker kapitánya. Oross vagy mi a neve !

Bizonyíthatja rátermettségét. Mint Stuttgartban.

Előzmény: Wisey_ (111191)
zlotyi11 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111195

Egy X már jó lenne...

Jó lenne végre ha idegenben ünnepelhetne az a sok magyar.

Előzmény: DINO (111193)
DINO Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111193

Holnap meg válogatott meccs.

Mit vártok?

 

Legalább 2000 magyar lesz Zágrábban!

 

 

DINO Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111192

Én nem vitatom a valóságtartalmát az írásnak, de tény, hogy

ez egy kiemelt európai kupameccs lesz.

Ennek megfelelően készül rá a klub, a rendőrség stb.

 

-Dino-

Előzmény: R.P.P. (111180)
Wisey_ Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111191

Az angolok közül sem mindenki ért a helyesíráshoz :)

 

Itt egy cikk a Millwall huligánokról. Az angol lapok is szeretik túlmisztifikálni a dolgokat, de a számok (900 huligán, 47 sérült rendőr, 26 sérült rendőrló) elég ijesztőek.

Előzmény: R.P.P. (111180)
lg18 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111189
Hogy mennyire ért hozzá, azt eldöntheted magad:

http://www.ujpestfc.hu/phpBB2/viewtopic.php?t=223

Kivételesen minden rossz szándék nélkül másoltam be ide :)
Előzmény: R.P.P. (111180)
Itamás Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111188
egyetértek...
Mat United Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111187

Ezek szerint ők ezt nem így gondolják, és mint a srác leírta, a fiúk lányok nagy része nem is jár meccsre, mert nincs tagságijuk...

Szóval sok szerencsét mindenkinek, aki kimegy Londonba!

 

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: Itamás (111184)
Itamás Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111184
hello minden Fradistának! csatlakozom R.P.P.-hez..ez egy kicsit hiteltelen így,főleg egy angoltól... valóba rémisztően hangzik,de nem hinném,hogy UEFA -kupás meccs rendezését elszúrnák...nem vallana az angolokra. egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz...ez csak egy meccs...sportesemény..
zlotyi11 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111183
Nem veszített vele semmit a válogatott....
Előzmény: Lófejű Getzi (111181)
zlotyi11 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111182
Szerintem azért sok dolog nem pont úgy van ahogy itt az írásban szerepel de ettől még azért csak óvatosan.Nagyon óvatosan.
Előzmény: R.P.P. (111180)
Lófejű Getzi Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111181

Tököli is lesérült :(

Jóreggelt!

 

HAJRÁ FRADI!

 

salesguy Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111179

skacok jreggelt

melyik az a ominozus millwall forum???

OFF

a szerbekrol annyit, hogy sok haverom van az én korosztályom(tito ifjusag) es tok el vagyunk, sok a zrika de soha egy rossz szó rolunk ha meg vmit ugatnak akkor en is meselhetnek a szetbombazott nato probagyakorlatos orszagukrol:))))LOL

 

szerintem akik hozongenek ott a kiscsavok akik most kitalaltak, hogy van ok a verekedesre...idiotak.

ON

 

 

Előzmény: zlotyi11 (111178)
zlotyi11 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 111178

Jó reggelt!

 

Ez elég komoly így leírva....

 

 

Előzmény: lg18 (111177)
lg18 Creative Commons License 2004.09.02 0 0 111177

Üdv!

 

Ezt egy angol-szakértő haverom írta a következőket a Milwall hoolokról:

 

Más... Beszélgettem fradistákkal a Millwall meccsel kapcsolatban és rá kellett,hogy jöjjek,hogy fogalmuk sincs,hogy hova mennek,vagy mi vár rájuk. Megérdeklődtettem az angol haveromnál,hogy mi az igazság Millwall ügyben? Más ha az ember olvas a Millwall huligánokról és más ha egy szakértőtől hallasz dolgokat. Megy egy-két ismerősöm a meccsre /köztük a legjobb barátom/és ő miattuk kérdeztem rá egy-két dologra.Mikor az angol haverom megtudta a párosítást egy szót írt nekem sms-ben: "Terifying!" "Rémisztő!". A srác a Millwall-nál,csak a fradit utálja jobban.A Millwall-al szomszédos kerületben lakik.Azt mondta nekem,hogy mondjam meg a cimboráimnak,hogyha nem szervezett az utazás/tehát nem várják őket buszok a reptéren/ ne menjenek,mert könnyen életveszélybe kerülhetnek.A Millwall szurkolóktól az angolok is félnek.Az én haverom nem egy beszari gyerek,végigjárta Anglia stadionjait,számtalan óriási verekedésnek volt szemtanuja.Többek között a Highbury-nél úgy megverték őket a Gooners tagjai,hogy a testvéréről azt gondolta meghalt. Na szóval Millwall... A Millwall szurkolói szinte mind a The Den körüli pár kilométeres körzetben laknak.Ismerik a környék összes zugát.A stadiontól északra egy 250.000 fős lakótelep van,tele munkanélküli,kábszeres,fehér lumpenekkel és dokkmunkásokkal.A stadiontól délre egy óriási gyártelep rész van,ahol ilyen barakkokban laknak,melegednek a tüzes hordó körül az emberek és zacskókból isznak. A stadiont ezeken a helyeken keresztül lehet gyalogosan megközelíteni. Nem olyan régen a Millwall szurkolói félholtra vertek 3 Watford szurkolót,akkor bevezették a klubkártyát. A huligánok nagy része nem tud bejutni a stadionba.De ez nem gátolja őket abban,hogy a meccsek előtt összeálljanak és keressék a balhét. Veszélyesek a fiatal huligánjaik is,de van egy 35-40 évesekből álló mag,akik csak a különleges meccsekre állnak össze. Ezek 20 éve verekednek és kb 800-an(!) vannak.Mind agyontetovált,agyonkábítozott,alkoholista börtöntöltelék.Az igazi csőcselék.Nem ismernek sem istent,sem embert.Ha a fradistáknak szerencséjük van,akkor nem lesz semmi,mert senkinek fogják nézni őket.De úgy hallottam,hogy sok fradi huligán is utazik és azok lehet,hogy emberkedni akarnak.Az tudva levő,hogy az erősebbnak nem kell bizonyítani a gyengébbek sajátossága,az állandó bizonyítási vágy. Nagyon rosszul fognak járni,ha próbálkoznak,mert a Kékek, ha nem mérik fel az erőviszonyokat és esetleg kevesebben lesznek,akkor is egy pillanat alatt tudnak mozgósítani több száz embert.Én a barátomnak azt tanácsoltam,hogy semmi zöld és taxival menjenek a stadionhoz és egyből menjenek be. A másik haverom azt mondta,hogy nem lesz gond,mert nagyon kemény emberek voltak Prágában is és különben is a Hajduk szurkolókkal is elbántak.No Comment... A horvát mobokról annyit,hogy a nyomukba nem érnek a szerbeknek és ugyanazt gondolják magukról mint a fradisták,hogy ők a legjobbak a világon. A nagy fradi huligánok közül,emlékezzünk vissza egy sem mert elutazni az Olympiakos elleni meccsre,azokután,hogy idehaza megtámadták a görögöket. Szóval,ha okosan viselkednek valószínű nem lesz gond a Millwall ellen,de az angoloknak nem kell sok,hogy támadjanak.Ben írta egyszer,hogy Londonban voltak és megakarták keresni a Den-t és a helyiek direkt másfelé irányították őket.Aranyosak!Egyébként, az angolok,ha jó eredményt fognak elérni akkor több ezren fognak jönni a visszavágóra,az is érdekes lesz.Az a szokásuk,hogy 40-50 fős csoportokban járják a várost és alig várják,hogy üthessenek. Bár olvastam Millwall szurkolói fórumot és ott azt írták,hogy amíg a helyiek normálisan fognak viselkedni addig ők nem fognak balhézni Budapesten. Még egy sztori... Egyszer a Celtic szurkolói utaztak valahova és Londonban szálltak át egy másik vonatra.Több ezren voltak... Várta őket egy pár Millwall huligán a pályaudvaron.Kérdezték a Celtic szurkolók egyik vezetőjét,hogy nincs-e kedvük verekedni,mert ők akkor egy-két órán belül tudnának mozgósítani 5-600 embert és küzdjenek meg. Beszarás! Őrültek! "Sajnos" a Celtic szurkolóknak ment tovább a vonatuk...

Kcsita Creative Commons License 2004.09.02 0 0 111160
Szerintem a NS, megint elírta :).
Előzmény: Alternative Thor (111157)
Kevin Creative Commons License 2004.09.02 0 0 111156
A millwalliak is azon morfondiroznak, hogy kell-e vizum Magyarorszagra ...
Előzmény: Karlovarská (111153)
andD Creative Commons License 2004.09.02 0 0 111155
Hajrá Fradi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!